• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@trexx25: tak doma bych to nedala - potřebuju zdrhnout :slight_smile:
ale tak to je hodinka a půl - veru bez koja vydtrží a myslím, že mám nárok na vysazení - třeba po dni jako byl ten dnešní - bych klidně jela ještě hodinu
doufám, že to ukecám na stabilní hodinu (no i dvě bych brala) týdně :grinning:
21. říj 2010 ve 21:10  • Odpověz
@hupcza vidíš, na spinning se zrovna chystám příští týden, nevadí to teda nějak na to mlíko, jo? bo já spinning uplně miluju, dyž s tím začnu pravidelně, tak je to návykové. snad to pravidelně půjde, bude to vyžadovat spolupráci s mužem na hlídání.
21. říj 2010 ve 21:37  • Odpověz
@trexx25 to si dobrá spinningovat doma, to já potřebuju ten dav abych jela naplno a neflákala to, su v tom hrozná :wink:
21. říj 2010 ve 21:39  • Odpověz
Tak pozor! Síly na další kolo nenabírala, "krizovou" dobu prospala, což mě mírně vykolejilo, protože teď čekám nějakou zradu. :grinning: Teď se najedla, chvíli koukala do mantinelu a nabírá do dalšího spánku. Tak jsem zvědavá, zda si to nenaspala a nebude řádit v noci.

@hupcza Teda spinning, to jsi dobrá.

@kovalda Taky tu mám na žehlení hromadu zvící bernardýna. Tak mi to pošli, vezmu to při jednom. :grinning: A Viktorka nemá ještě ani 4,5 kg a mám pocit, že se pěkně pronese už od návratu z porodnice. :slight_smile:

@beru3nek A jestlipak se Adámek s pejskou o deku podělil? :grinning:
21. říj 2010 ve 21:40  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak včera jsem volala doktorce, protože malej měl už druhý den úplný hysterák, tak jsem si říkala, třeba jestli nemá hladík... protože chce být furt u prsa! Tak si nás dneska pozvala na překontrolování kojení, kolik toho sní! Tak jsme zjistili, že máme doma lenouška!!Jakmile mu mlíčko stříko samo do pusinky tak super, ale jakmile musí sát víc, tak radši usne a vzbudí se tak za půl hoďky a chce znovu! Tak říkala, že ho mám nechávat až po 3 hodinách...ALe co mám dělat, dkyž hledá a řve jak na lesy a vím, že chce prso??!! :confused: :frowning2: :unamused: Třeba se to vychytá za čas, ale teď josu chvíle, kdy jsem hodně zoufalá!! :frowning2: :unamused:
Ale zase je to andílek!! Prostě ho miluju... :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak mám nové fotečky v albíčku :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2010 ve 21:40  • Odpověz
@suzete: no nemělo by se jet na doraz, jalikož kyselina mléčná, která se vylučuje právě při únavě svalů (to je to boleníd druhý den) může ovlivnit chuť mlíka a prckovi to nemusí chutnat ...no ale to chce zkusit - někomu to může vadit a někomu ne
jinak taky poteřbuju někoho, kdo na mě huláká a nutí držet tempo
@lotyna: ale prd - to je normální terapie,abych nezešílela :slight_smile:
21. říj 2010 ve 21:50  • Odpověz
@eliska_v: moc vám to spolu sluší :wink:
21. říj 2010 ve 22:06  • Odpověz
@hupcza : Děkujeme moc :dizzy_face: Ještě aby jsme se lépe zžili s tím kojením a bude to super!!
21. říj 2010 ve 22:08  • Odpověz
cviceni - to jste dobry, taky bych chtela nekam vyrazit :slight_smile: ale ja mam nejradsi plavani, tak to si jeste pockam asi :sweat_smile: ale treba tu zumbu bych chtela zkusit :slight_smile: nebolel te na spinningu "podvozek"? ja si pri sexu pripadala jak kdybych jezdila 14dni na kole, proste takova "namozena", takze kolo me zrovna nelaka :sweat_smile:

ad nausnicky - my neresime, ale ja bych dala pichnout, sama jsem je mela pichany az jako vetsi a vadilo mi to, urcite bych dala nastrelit, to fakt neboli, urcite od dr. - kvuli bodum v uchu a co nejdriv - mimi maji pry i kvuli porodu a tak snizenou citlivost na bolest

ad spani a zavinky - ja zavinuju jen na noc, aby mel jasnej rozdil den x noc a davam stridave na jeden a druhej bok, do zavinky svazuju plinkou - jen rucicky a telicko, nozicky kvuli kyclim volne
21. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz
@lotyna: jé, řekni kam a hned tam naklušu s tou kopou na želení :slight_smile: Už jsem něco vyžehlila, ale za 5 minut pokračuju :slight_smile:, nějak to neubylo :grinning:
Super, že se krize nekonala, držím pěsti, ať spinká krásně celou noc.

@hupcza, @suzete: teda, vy jste akční, spinning mne neba, ale ani žádně jiné cvíčo mne moc neláká. Tak max. jóga nebo tak něco, aby se mysl zklidnila a tělo protáhlo.

@trexx25: panečku, ty máš tu morálku, že se donutíš doma cvičit?

@eliska_v: to mne mrzí, že se tak trápíš. Mně už v porodce sestřička říkala, ať ji lechtám pod bradičkou či mírně dloubám třeba do zádíček, aby u toho kojení nechrápala a baštila. Tak to můžeš taky zkusit, jeslti to nepomůže, držím pěsti. :slight_smile:

@eveluska: jj, plavání taky miluju :slight_smile:
21. říj 2010 ve 22:34  • Odpověz
@kovalda me se taky zda, ze ty samostatne spici spi dyl, tak bojuju sama se sebou jestli to nezkusit...ale ja mam postylku trochu daleko, je tam nocni stolek, kdybych ji prirazila, tak zase blbe vstanu....zase ale kdyby spala treba do peti do sesti, a pak bych si ji vzala k sobe, to by nebylo uplne marny, ale uz se vidim, jak se z hrůzou budim a hledam ji :sweat_smile: ....

@eveluska taky bych si zaplavala :dizzy_face: ....ty uz jsi mela sex? :confused:

@lotyna ...taky se bojim co s moji princeznou udela to dlouhodoby odpoledni spani, ale rikam si, ze byla vyklidnena, tak urcite nic.. vztekala se zase u prsa, to levy je nejaky vrazedny, asi ho budu muset odstriknout, z toho ji to moc nejde a pak na prebalovaku, ale asi to uz pro ni bylo dlouhy, nez se mama vymazli s plinou a oblece, tak to trva a je to asi nuda.
21. říj 2010 ve 22:44  • Odpověz
@suik jo, nemohla jsem si pomoct a vsecko vypadalo ok :sweat_smile: ale asi jsem to uspechala, pze mam zas dalsi "vlnu" cerveny, ja to mam ale celou dobu v takovejch vlnach, par dni jo, pak to slabne, pak nic a pak nanovo..... no ale nevim nevim, jestli se na prohlidce po 6ti nedeli priznam :sweat_smile:
21. říj 2010 ve 23:16  • Odpověz
my jsme sexovali az 5dni po sestinedeli, bala sem se obzvlast po tom, jak bolelo vysetreni, ale bylo to nad ocekavani fajn. Bazen jsem taky dala az po 6tinedeli a to sem uz 3tydny nekrvacela vubec.
Dnes me ceka cesta na moravu, jesteze v noci byl maly uzasne hodny, vzbudil se po 4 a 4,5hodinach, tak jsem snad naspala 7hodin.
@hupcza spinning teda zkusim neprehanet, to bude jiste s mou soutezivou povahou easy peasy
22. říj 2010 v 07:18  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile: jdu vás dočíst
22. říj 2010 v 08:13  • Odpověz
rodičové vlasatých dětí, jak často a jakým způsobem umýváte vlásky? já teda jednou týdně šamponkem, po mytí je má dycky takové hezounké.
22. říj 2010 v 08:22  • Odpověz
@lio:no včera jsem mu jeden příkrm musela dát byla jsem už prázdná ale pak už mlíčko bylo jestli to není spurtík že tak jí???
ad trvalé bydliště nikde sem malého nehlásila má ho po mě
ad vítání občánku taky nás ještě nepozvali
@hupcza:no měla si pravdu já tomu nevěřila ale zatím je to ok musím to zatukat :slight_smile: ,chůdák malý ten průjem nezávidím,sppinig to seš borka já takové věci ještě nemůžu
kuchy:no dlouho si tu nebyla super že jsi on-line :grinning: ,některý ty kecy jsou na kopanec do prdele
beru3nek:chudino snad to bude brzo ok :wink:,dobrej kup
co se týká kojení neporadím náš pije moje mlíčko s flašky :wink:
eliska_v:krásné
ad sex já ho měla 5týdnů po porodu a ok :wink:
@suzete:já malého koupu ob den a to mu umyju i vlásky má je nádherné když jsou umyté
22. říj 2010 v 08:34  • Odpověz
holky taky vám mimča tak slintají???náš hodně
22. říj 2010 v 08:58  • Odpověz
dobré ránko,

@suzete já nemyju šamponkem, měla bych? Koupu obden, do vody ve vaničce dávám koupel od weledy a tím i omyju hlavinku s vlásky....doznívají mu šupinky na pokožce hlavy, tak stejně olejujeme :grinning: :grinning: fuj to je slovo :grinning:

ad cvíčo, mám od dr. povolené, jen nevím co zvolit, taky mě láká zumba, ale když si vzpomenu, když se rozběhnu, jak mě bolí prsa :sweat_smile: hlavně je to na pytel s hlídáním....sice nedaleko mám fitko, kde mají i různé lekce aerobic, joga atd....ale měla bych problém, že bych se mezi kojem nechytala na přesný čas...no vyzjistím to :confounded:

ad popelnice, to netuším, ale zjistím :slight_smile:

ad vítání občánků, nám došla gratulace "od primátora" nějak týden po návratu z porodky, že se máme objednat...u nás to dělají pro děti starší 3měsíců v divadle, co vím, je to krásné, mimči v kolíbce, sudičky kolem něj, říkají říkanky a zpívají jako to uvítání a co mu přejí do života....ale představa, že náš drak spí přes den ve vaku nebo kočárku, mě děsí, že to prořve...no nicméně tam zavolám a asi bych ctěla až mu bude aspon 4-5měsíců, třeba bude rozumnější a nebude vřískat při položení do postýlky :grinning:

ad sex...no popravdě, za celý den (jak ho tahám a kočárkuju atd.) jsem tak grogy, že radši než na manžu :sweat_smile: hupnu do postele chrupčit :grinning:

@eveluska já měla očistky fakt 6týdnů a jak píšeš, zesláblo to, pár dní klid a zas...ale radši to řekni, nikdy nevíš, zda tam není někde hematom, radši at to zkontroluje :wink: nebo uvidíš, třeba to do KO přejde:wink: Jinak zavinku dávám taky na noc a ruce už nevážu a polohuju na první etapu na záda a noci pak na bok a je zapřený válečky, aby se nepřetočil :sweat_smile:
@kovalda nevím, zda spí dýl, když je ve své postýlce...včera navečer a přes noc chtěl jíst častěji...obvykle kojím mezi 20-21h, pak mezi 1-3 a kolem 5 a to už se kroutí, mručí, tlačí.....ale včera si to rozhodil :sweat_smile: jak si libuju, že máme jakž takž režim, tak prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: a něco se vyštění :sweat_smile:

ad masáže, já chcu taky, mám zhuntovaný záda z vaku ..sice mám sousedku, co masíruje dopo, když má odpolední v krámě, ale to naše dítě prostě v postýlce neusne....kdybych ho nesla v lehátku, tam vydrží taky max 30min...tak nevím :sweat_smile:
22. říj 2010 v 09:05  • Odpověz
@rennu aha no já už neolejuju šupinky už nemáme a mám koupený šamponek od batole a spokojenost umývám mu vlásky tím už od narození a pohoda jo a to se máš že můžeš cvičit já zatím né k vůli té hrozící revizi jdu na kontrolu opět v prosinci tak třeba to bude ok a budu muc konečně cvičit protože jsem jak mobydyk hrůůůza
22. říj 2010 v 09:12  • Odpověz
@antana123 no jo, taky něco pořídím na tu makovičku jeho :slight_smile: cvičit sice můžu ale chybí čas a energie :sweat_smile: tobě kontrola určo dopadne dobře, neboj :wink:
22. říj 2010 v 09:22  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

dneska je tu opět jasno :sunglasses: ale teda pod nulou :stuck_out_tongue_closed_eyes: no aspoň nefuní ten vítr jako včera...

@suzete taky meju 1x týdně šamponkem...mám od Hipp na tělo i vlásky :slight_smile:

ad spining, mě by to nebavilo :sweat_smile: ale jste dobré, že chodíte...taky tu dělá u nás ve vsi jedna paní cvičení, 20min spining, pak posilování a relaxační cvičeni...je to tak na hodinu, nakonec se dostane koktejl, co má být místo večeře...ale je to v podvečer, kdy M. neni doma, tak nemůžu chodit :confounded:

ale já si doma zumbuju, to mě baví víc :slight_smile: mám teda furt +5kg :unamused:

ad sex, jsem nadržená jak **** :grinning: dneska končí šestinedělí, tak už jen, aby M. nechodil furt do práce :grinning: :grinning: :grinning:

22. říj 2010 v 09:24  • Odpověz
@suzete přesně jak píše hup, chce to zkusit, aby mlíčko chutnalo. Já chodím na zumbu 2-3týdně a zatím v pohodě. Na druhou stranu mě napadlo, že s tím mohlo souviset to blinkání. Ale chodím pořád a ono bčas blinká občas ne.
@suzete dám do vaničky vždycky trošku emulze na tělo i vlásky, mám od Jonhson. Každý den koupu a omývám vlásky.
@antana123 náš poslední dva týdny taky hrozně slintá... Šupinky máme pořád, olejuju a večer omeju.
22. říj 2010 v 11:04  • Odpověz
@ojo taky mám furt 5kg navíc. Cvičíš zumbu doma, jo? To bych se asi nedonutila ...
22. říj 2010 v 11:05  • Odpověz
Ahojky, tak jsem včera nechtěla jásat, dokud jsem nepřeskočila, ale dopadlo to výborně, noc klidná jako vždycky. Takže snad už můžu zvolat hurá a sláva Karpovi!!!!!!

Jinak šupinky ani vlasy nemáme, takže hlavičku omýváme tím, co je zrovna ve vaničce (buď voda s levandulí nebo občas s trochou mycího gelu) a olejujeme. Ale abych zase Viktorce úplně nekřivdila (jako že je plešatá), začínají jí trošku vlásky vzadu na hlavičce růst, takže už je ve stádiu velmi starý muž - koleno s "věnečkem" vzadu, celý děda. :grinning:
22. říj 2010 v 11:17  • Odpověz
Ahoj všem :slight_smile:
Já používám pro malou dětský šampón od Manufaktury a vlásky jí myju tak jednou týdně. Když se poblindí ve spánku, tak jí to potom myju jen vodou a žínkou, když ten den srovna nekoupeme (koupeme tak 2-3x týdně).
@antana123 Bětuška teda neslintá, možná to teprve přijde.

No a sex? Už znám pouze z odborné literatury a popravdě - zaítm mi nechybí. Manželovi bohužel jo, už mi to začíná dávat i najevo :rolling_eyes: Zatím se vymlouvám na to, že neskončilo 6nedělí, co bude potom to nevím :confounded: Snad se hormony srovnaj :confounded:
22. říj 2010 v 11:25  • Odpověz
@hanncca mě to doma neva...tančím i s Tomem :grinning: když ho mám na rukou, tak je to docela záhul :grinning: :grinning: a za chvíli jsem vyfluslá :sweat_smile:

náš neslintá, šupinky skrz vlasy nevidím :slight_smile:
22. říj 2010 v 11:27  • Odpověz
čauky
tak u nás veselí pokračuje - v noci a ráno měl ondra 39,6
dle dr. má asi rotavira - což je super - vysoce nakažlivé, šíří se vzduchem
prý mám odizolovat od verunky ....no nevím, jestli se mám naklonovat nebo jak to přesně udělat
pokaždé než na ni nebo na něj sáhnu si mýt ruce - há há, když oba ječí naráz
no ale třeba se jí to vyhne :sweat_smile:

@kovalda: můžu ti říct, že po včerejším maratonu přebalování a chování jsme se potřebovala vybít - joga je fajn, ale tohle mi bodlo daleko víc ...osobně mě baví obojí, hodně teda powerjoga ...no ale to nedám do kupy termínově na hlídání

@suik: ad délka spaní - veru spí se mnou v posteli - teď už se pár dní budí po koju v 8 na mlíko ve 4 a pak cca v 7 a ještě chrupe tak do 8 ....násobně víc než ondra, který spal se mnou, ale budil se co dvě hodinky

@suzete: ad spin - teda mile jsme se překvapila, jelikož takovýhle sport jsme dělala naposled před těhu s ondrou, což je přes 2 roky, mezi tím jen joga a běhání za dětma :slight_smile: ...dala jsme to celé a dneska mě bolí jen kosti na zadku ...svaly v poho - ani veru se nebouří

@suzete: šampon nepoužívám vůbec i u ondry jsem začala mýdlo a šampon používat až cca v roce - jen mám ve vodě bylinky a olejíčky

@antana123: veru neslintí ..ale ani ondra ani ona nejsou ani blindící ani slintící - máme minimální spotřebu plen na pusinu

@lendaw: taky mám ráda ty výrobky od manufaktury
22. říj 2010 ve 12:14  • Odpověz
Hmm, tak na teploměru na balkóně mám 32 stupňů (pravda svítí na něj slunko), jak mám to dítko tak oblíct ven? :grinning: :grinning: :grinning:

@hupcza No nazdar hodiny s tím rotavirem, čím se to léčí? Snad se to Verunce vyhne, držím palce.
22. říj 2010 ve 12:18  • Odpověz
@hupcza jéje, ať se brzo uzdraví Ondra a Veru a´t se nenakazí. Držím palce!!!
22. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz
hojda,
tak venku to vypadá, že je krásně, i když ráno lidi škrabali, tak se těšíme ven :slight_smile:Dneska má příjít na návštěvu praděda, je z Ostravy, tak to sem má docela štreku. Tak snad uvidí Adámkovi i očička :grinning: Ráno volal ve čtvrt na 10 co má koupit a jaksi nás všechny vzbudil, takže noc byla fajn :grinning:
@lotyna : :slight_smile: přítel jí dal solo dečku :grinning: k Adámkovi by se nevešla :wink:
@lotyna : tak super, že na Viktorku karpování tak zabírá jen tak dál :wink:
@eliska_v : Adámkovi taky nešlo sát a k tomu byl línej, neboj to se podá, teda po 3 hodinách mě to přijde dost dlouho. Řvát hlady bych ho teda taky nenechala . Ještě mě napadlo, my měli cviky na sání. Kroužit prstem po tváříčkách a pod bradičkou a zabralo to, šlo mu to líp.
koukám kolik je tady akčních sporotovních mamin, smekám :grinning:
@suzete : tak šťastnou cestu a užijte si to tam :slight_smile: My zatím nemyjeme vlásky jen vodou, ale nemáme jich tolik co vy.
@antana123 : to je možný, že má sprutík, tak ať máte brzo po a je dost mlíčka. Děkujem :wink: Jestli vám už nezačínají růst zoubky.
@lendaw : nám budou za chvíli skoro 3 měsíce a sex mi teda taky stále nechybí :grinning:
@hupcza : fíha, tak ať je brzo Ondrovi dobře a Verunce se to vyhne :slight_smile:
22. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.