• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza,@lotyna : ta ukázka je teda opravdu hodně pobodná skutečnosti, pro děti asi na naučení lehoučká. Je to každého věc, co bude děti učit, ještě že jsme všichni jiný, aspoň je tady stále co rozebírat :wink: a člověk se dozví nový věci.
tak nakrmené děťátko jsem přesunula do svojí postýlky, tak ho půjdu následovat
dobrou
22. říj 2010 ve 23:10  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
23. říj 2010 v 09:04  • Odpověz
@antana123 dobré ... i když teď už spíš dopoledne

Dnešní noc docela v pohode, vstavaly jsme v pul treti, nakojila jsem a cekala co bude, no kroutila se jako zizala, tak jsem premohla lenost a sla prebalit, namasirovat a vyprdet a pak podrzet nad zachod, jak ma ty nozky na brisku, tak to docela funguje....ohodila celej zachod :grinning:

rano uz mi to teda nevyslo a pokadila se, az kdyz jsme se vratili na prebalovak...

ale hlavne se uz nekroutila, takze se proste v noci nemuze dobre vykadit
23. říj 2010 v 11:04  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak mi noc taky docela fajn, k ránu už se kroutila, ale to je dost i o psychice, hlavně, že u těch prdíků už většinou nepláče.

@suik: tak to mi po kojení nic takového nacvičovat nemůžeme, stačí jen prudší pohyb anebo ji vázat ručky a blindí, takže mačkání bříška rovná se poblité vše okolo ....
Nicméně ráno když jsem ji přebalovala, tak byla zkaděná teda dokonale :slight_smile:, to bylo to ranní krouceníčko :slight_smile:
23. říj 2010 v 11:47  • Odpověz
Dobré ráno,
tak u nás zase baštíme po kratších intervalech, že by spurtík :grinning: . Ráno od 6 nemohl spinkat, ani u mě v postýlce, pak přišla kanonáda, když se ho dal taťka na bříško a bylo dobře :slight_smile: U nás krásně svítí sluníčko a v závětří je krásně.
@suik : já stejně nechápu, že se ti takhle Sofinka umí krásně vyprázdnit, když jí skrčíš nožky. Jste šikulky.
23. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz
@kovalda tak to jo, Sofinka moc neblinka, jen kdyz se prežere :grinning: , tak ji to kape z pusy....

@beru3nek :wink: , ja jsem taky rada, hlavne v noci
23. říj 2010 ve 12:36  • Odpověz
Ahojky, tak u nás noc celkem fajne, akorát poprvé po kojení plakal a nemohl usnout, tak jsem ho přitulila a spalo se krásně :slight_smile: Tak jsem ho přenesla. To samé i ráno kolem 9 hodiny. Řekla bych, že ho braly včera prdy, i dneska ráno, protože se chudinka tak kroutil, ale teď už je to ok, lebedí se v postýlce. Za chvilku přijede babča a prababča a budou vozit a já makat ... :frowning2: musíme s manžou dělat dříví, zásoby na zimu.

To znakování zní docela zajímavě...
23. říj 2010 ve 13:18  • Odpověz
@hanncca : asi nějáký erupce, náš taky dneska pořád pobrekává. Obvykle touhle dobou, má už naspáno min. dvě hodinky, dneska ani ťuk, tak nevím co se děje, už je asi přetaženej jak nemůže zabrat, a baští každou hodinu :confused:
teda dříví, to vám nezávidím. Tak ať vám to jde od ruky :wink:
23. říj 2010 ve 13:51  • Odpověz
@beru3nek no jo, abysme neumrzli v zimě. Jo, asi erupce. Ale teď je nabaštěnej, připravenej v kočárku a zatím v klidu.
23. říj 2010 ve 14:06  • Odpověz
Ahojky,

tak dneska u nás noc taky dobrá...jak vždy, jen lepší o to, že Radim hned usnul :dizzy_face: jinak většinou ještě nějakou dobu, co i hodinu čumákuje....závidím těm, co dítka při koju odpadnout, páč Radim nikdy při koju neusne tvrdě...vždy teda jako usíná, pak po odpojení taky dělá, že spí, ale po chvilce otevře oči a je po spaní :sweat_smile: při koju usne, až když je dlouho vzhůru...

taky nás asi trápí nějaká lehčí kolika...bo každý večer pravidelně od šesti tak do sedmi pobrekává, tlačí, dudlá dudel o sto šest :confounded: pak před sedmou se sklidní, někdy ještě i usne a to v sedm koupem a to už je v pohodě :slight_smile:

a vám kadí dítka tak často?? Radim kadí už jen jednou denně pořádně a pak většinou už jen cvrknutí z prdíků :sweat_smile:

23. říj 2010 v 16:53  • Odpověz
Ahojky,my jsme taky spinkali krásně od 20-3 se vzbudil na kojo :slight_smile: koupila jsem nové kapky na prdy baby calm a jsou super,je v nich fenykl,máta... a malej jen střílí :grinning: :grinning: :grinning: ted se chystám dodělat polévku,kterou vařim už od 14 :wink: tak zatim pa jdu uspávat prdolku
23. říj 2010 v 17:27  • Odpověz
přidala jsem nové fotky :wink: :wink: :wink:
23. říj 2010 v 17:38  • Odpověz
tak u nás dneska den naruby. Ráno jsme hned po probuzení zvyklý cvičit, ale dneska jak víc brečel, tak nejdřív jídlo a od té doby se to táhne, jídlo co hodinku kolem oběda, pak se zas nemohlo cvičit s plným bříškem a malej se pořád kroutil, zlobilo ho bříško. Za celý den naspal cca 40 min, takže je pěkně přetaženej brouček. To jsme byli venku tak hodinku a půl a i tam ne a ne zabrat :frowning2:
@ojo : u nás jednou denně, dřív obden, max. 2x to je ale svátek :grinning:
@r.m : tak to jste měli super noc :wink: tak paráda, že kapky zabírají
23. říj 2010 v 18:07  • Odpověz
Ahojky vidím dneska je tady mrtvo :grinning:
u nás noc fajn usnul o půl 8 a vstával ve 4 a pak už co 3hodinky :dizzy_face:
@r.m:krásné fotečky :dizzy_face:
@hancca:to dřevo ti nezávidím :unamused:
23. říj 2010 v 19:59  • Odpověz
@beru3nek:u nás taky nějaké erupce byl protivný od rána pořád plakal a né a né usnout spal vždycky tak max půl hodky
23. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak u nás se už konečně zlepšují prdíci, tak jsem ráda!! :wink:
Ale máme jeden problém a to je to, že nám nechce usínat v postýlce, ale chce být jenom s námi ve velké!! :sweat_smile: Takže jakmile ho nakojím a chci ho dát do postýlky, tak je řev a když je u nás tak je klid...nevím vůbec jak na něj! Přes den se teda snažíme ho pomalu učit, že doopravdy bude v postýlce, ale když je úplně hysterický, tak jde zase na ruku!! :unamused: :sweat_smile: No a večer jsem tak vyřízená, že ho v té posteli nechám, protože vstávat k němu každou chvilinku - na to teď nemám sílu ! :unamused:
23. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz
@eliska_v náš to taky dělal až ted před 2týdny nám začal spát v postýlce začal se mu tam líbit kolotoč a od té doby mu 3x pustíme kolotoč a malý spí :dizzy_face:
23. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz
@antana123 : Fakt?? Takže by se to za ňákou dobu mohlo změnit?! To jsi mi zvedla náladu! A jaký kolotoč máte..Já taky sháním... :slight_smile:
23. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz
Tiamo collect :slight_smile: a maximální spokojenost malý je z něj hotový
23. říj 2010 ve 20:15  • Odpověz
@antana123 : tak já se mrknu na net.... :slight_smile: Děkuju! DOufám, že malej brzy bude chtít být u sebe, jinak se asi s manželem nevyspíme... :sweat_smile:
23. říj 2010 ve 20:16  • Odpověz
@eliska_v neboj jak mi tady radila hupcza to si sedne a je to pravda cgce to čas
23. říj 2010 ve 20:17  • Odpověz
@antana123 : Tak snad jo... :slight_smile:
Ale letí to co?? Nečekala jsem , že když bude malej na světě, že to poletí až takhle rychle :sweat_smile: :wink:
23. říj 2010 ve 20:20  • Odpověz
@eliska_v jo utíká hrozně náš malý má v úterý 2měsíce ani nevím jak to uteklo
23. říj 2010 ve 20:24  • Odpověz
z takovou budu chtít být za chvilku zase těhotná :grinning:
23. říj 2010 ve 20:25  • Odpověz
@antana123 : Jj, náš má v úterý měsíc :grinning: :grinning:
Já jsem říkala, že tak za 2 roky začnem pracovat na druhém prckovi... :wink: A kdy budeš chtít asi druhé?
Holky berete někdo antikoncepci? Já že bych chtěla začít brát, protože teď fakt těhotná být nechci!! :sweat_smile: Až později :grinning:
23. říj 2010 ve 20:28  • Odpověz
@eliska_v no já antikoncepci jím mám Azalii je pro kojící a druhé no chtěli bychom začít tak za 2roky ale snad to nebude tak dlouho trval jako u malého
23. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz
@antana123 : Já jsem zvědavá na KO po šestinedělí...Trochu se bojím té prohlídky, že to bude asi nepříjemné :unamused: :confused: A chci si právě dát předepsat antikoncepci, tak jsem zvědavá! Právě, že taky kojím, tak uvidíme co dr vymyslí... :wink:
23. říj 2010 ve 20:36  • Odpověz
@eliska_v neboj to přežiješ není to příjemný ale ve srovnání s porodem to není nic já sice nerodila normálně ale skoro jo a stačilo mi to :wink: jinak dr. říkal že pro kojící jsou je 2druhy :wink:
23. říj 2010 ve 20:40  • Odpověz
@antana123 : no nechápu jak to je možný, přitom jinak je to takovej spáč přes den. Teď si dáchnul v košíku chvíli, a když jsem dělala véču, tak zas řev. Teď se nabaštila a dudá si, snad to chvíli vydrží :grinning:

@eliska_v : tak super, že jste vyhráli nad prdíky, co pomohlo? Neboj, to si časem sedne.
jo holky, letí to opravdu šíleně, co máme ty prďolky :wink: za chvíli tady všichni chodíme
23. říj 2010 ve 20:46  • Odpověz
@beru3nek no tak třeba fakt spurtík :slight_smile: mě už konečně se zase začalo dělat víc mlíčka pro toho našeho jedlíka dneska jsem odsála 350ml mlíčka můj rekord :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2010 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.