• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@pet.s ja taky satkuju, ale zatim jen doma, ven se uz neodvazim, nevim, jak bych ji zateplila, ale koukala jsem uz té kapse MaM a asi ji koupime k vanocům a zvazuju místo dalsího šátku manducu...

@kovalda ty jsi tu manducu v krame pred koupi zkousela? Bez ni nebo s ni....ja vim kde je prodavaji, ale musime se tam vydat.....na netu ji ale nemaj, ale maj beco, to chci taky prubnout, ale to jsem zase nevidela v tom krame :confounded:
24. říj 2010 v 09:39  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
@beru3nek:u mě teda na mlíčko hodně zabírají mléčné výrobky a kefíry ted je piju a dneska bylo zase 300ml :wink:
jinak dneska razíme do Ždáru tak tady budu až večer pa :wink:
24. říj 2010 v 10:02  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
@beru3nek:u mě teda na mlíčko hodně zabírají mléčné výrobky a kefíry ted je piju a dneska bylo zase 300ml :wink:
jinak dneska razíme do Ždáru tak tady budu až večer pa :wink:
24. říj 2010 v 10:02  • Odpověz
@suik: já Manducu kupovala ještě než se malá narodila. Respektive mi ji koupili kolegové v práci :slight_smile: Úplněk byl v pátek :slight_smile:

@antana123: tak si to ve Ždáru užijte a ať se vám tam líbí
24. říj 2010 v 11:41  • Odpověz
@kovalda kde v Brandýse je kurs? A za kolik? myslíš, že by bylo ještě místo? Já se teda naučila u té holky, co mi půjčila šátek jeden uvaz ale ten se mi zdál pro větší děti. Tak jsem včera na netu našla úvaz kolébka.Zjistila jsem, že to je ten samý úvaz jen tam to dítě dáš jinak. Malé se tam moooc líbí. Usnula jak dudeček,
kovalda, co to je ten "karpa"? Já tedy dávala Terezku do rychlozavinovačky, ale rychle se ji to přestalo líbit, tak je bez.
24. říj 2010 v 11:47  • Odpověz
@suik manducu půjčují v Praze, můžeš si ji vyzkoušet než si ji koupíš. Ale ty nejsi v Čechách, vid? Nebo se pletu? No to zateplení mi taky dělá starost, asi ji holt do too víc obleču. My zase tolik moc necouráme.Jsem zmrzlík.Jen si představuji jak jdu ve svém koženém kabátě do kanceláře, v lodičkách a za dámu a k tomu mám dítě uvázané v šátku na břiše. to bude pohled. :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2010 v 11:50  • Odpověz
@pet.s: kde je ten kurz netuším, ale zeptám se kamarádky, která to zajišťovala :slight_smile:
Na karpa je - svázat ručičky k tělu http://www.youtube.com/watch?v=G6KnVPUdEgQ&feature=related
24. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz
@kovalda tak to by asi Teráše trefilo, nejraději když má ruce volné.Spí jak andílek.
24. říj 2010 ve 12:12  • Odpověz
@pet.s právě naopak, když sladíš šátek s kabelkou či botama :grinning: , jsem viděla pár elegantních maminek. Dobrá je ta kapsa přes mimino, ty muzes mit svůj kabát a jste oba v teple.

nejsem ... v tom krámě to jde taky, jako tam, jen se tam dostat....musím dokopat manzela, včera na tech botách to bylo trochu o nervy.
24. říj 2010 ve 12:16  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

tak musím se pochlubit, že jsme dneska poprvé od porodu sexíkovali a naprosto v pohodě :grinning: jen malilinko jsem zašpinila, ale opravdu jen malinko a nic mě nebolelo :slight_smile: tak určo i KO po šestinedělí nebude bolet, to jdu až za 14dní...

@eliska_v tohle jeden čas dělal Radim a pak jsem na něj vyzrála, že jsem mu před nos položila moje tričko, co jsem nosila, takže mě cítil z trička a v pohodě spí v postýlce :slight_smile: :slight_smile: tričko mu tam dávám teďka pořád....nebo přiraž postýlku k vaší, třeba to taky zabere, že tě bude cítit na blízkiu :wink:
24. říj 2010 ve 12:47  • Odpověz
holky, budete si dávat některá to tělísko??
24. říj 2010 ve 12:48  • Odpověz
@ojo: no tak super, že sexík byl v poho :slight_smile:
O tělísku ani neuvažuju, zaprvé chceme druhé dítě nějak brzy a zadruhé představa cizího tělesa v těle mi je brrrrr :confounded:
24. říj 2010 ve 13:26  • Odpověz
ahoj holky, tak jak je u Vás? U nás ... ani nevím, ještě jsem venku nebyla :slight_smile: ale za chvilku se tam chystám...s míšou ven.
@eliska_v já beru taky antinu pro kojící Cerasete.
@antana123 ty odsáváš a krmíš flaškou? Kojo se teda vůbec nepovedlo?
24. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz
@ojo já koupila malé plyšáka a spala jsem s ním. já mám ted malou v šátku. krásně tam spinká. jsem štastná, protože můžu začít chodit do práce, takhle to půjde v pohodě. ted jsem do šátku strčila flašku a malá ve spaní pije.jak dlouho tam může být?
24. říj 2010 ve 13:37  • Odpověz
@pet.s se ptáš, jak dlouho tam může být to tělíško nebo ta flaška?? :confused: :sweat_smile:
24. říj 2010 ve 13:41  • Odpověz
Tak jsem dnes udělala první pokus o bezplenkovku a hned úspěch - vyčůrala se :slight_smile: a pak o něco později druhý pokus - a trochu kakala :slight_smile:, jsem nadšená za nás za obě, že ji nebude bolet bříško a že to jde a budeme to trénovat :slight_smile:
24. říj 2010 v 16:08  • Odpověz
@ojo to tělíčko :grinning:
@kovalda a jak poznáš, že chce čůrat? a to ji posadíš na nočník? :grinning:
24. říj 2010 v 16:45  • Odpověz
@pet.s: nepoznám, zkouším to :slight_smile: Neee na nočník :grinning:, držím ji nad kyblíčkem.
24. říj 2010 v 16:53  • Odpověz
čauky

@eliska_v: já bych to u tak malého dítěte vůbec nehrotila, jak má usínat ...stejně si to udělá po svém a ty budeš jen frustrovaná, že ti to nejde ...dle mého nějaká výchova v tomhle věku ještě absolutně nepadá do úvahy
ondra rozmazlený tímto způsobem není a režim jsme jej naučili bez potíží později :wink:

ad antiko - zatím ne - do 6 měsíců po porodu za předpokladu, že není ms a je plné kojo, je to spolehlivá antikoncepce - 100% neexistuje ... mi příjde zbytečná ...dle dr (předdůchodový věk) - nikdy neviděl ženskou, která otěhotněla za splnění všech tří podmínek

kontrolu po šestineděůlí jsem taky měla jako každou jinou :wink:

@lio: si piš, že úplněk má na děti velký vliv - podle ondrova spaní poznám bezpečně, že je úplněk i když je totálně zataženo
24. říj 2010 v 16:58  • Odpověz
hojda,
tak u nás po tom nespavém včerejšku byla spavá noc :wink:. Ve svý postýlce usnul za chviličku, a vzbudil se po 5 hodinách, pak po 3. Ráno v ní vydržel do půl 8 /rekord/ a pak jsem ho dala k nám. S taťkou chrněli do 11 :grinning:. Nevím jak vy, ale my od tý doby, co máme malýho obědy na 12 nemůžeme stihnout u našich :grinning:. Vůbec být někde na čas je ted´pro nás docela hlavolam. Dnešek byl taky takovej uplakanej, něják nás tyhle dva dny trápí prdy :confounded:
@kovalda : tak už víme, jaký kapičky koupíme. Díky za tip :wink: nám teda sem tam prdne v lehátku jak se zapnou vibrace :wink:
@lio : tak super, že Domča o.k.
@pet.s : nám kadí taky jednou za den, dřív jednou za dva dny. Teda kojíme, tak nevím jak je to u nutrilonu. Tak super, že víš, že na ní zabírá velká postel :wink:
@kovalda : tak super, že se noci lepší :wink: Karp nekarp, hlavně že je Žanda spokojená. Tak paráda, že jdeš na šátkovací kurz a budeš profi vázačka :wink:
@suik : taky spurtík? to jste měli teda náročnou noc, tak ať je dneska líp.
24. říj 2010 v 17:24  • Odpověz
jinak včerejší noc jsme měli luxusní - 20-5-8 ...dneska už kapku horší, ale jen jedno kojo navíc, jen od půl páté do půl sedmé kapku blukala ...no naštěstí to není pravidelná akce :slight_smile:

@pet.s: no já teda s dětma moc v lodičkách a kabátě nechodím, takže si šátek klidně vezmu - pasuje mi k nim o kus víc
@kovalda: tak to jste šikovní ...já bych se na to ani nedala
taky pořádáme kurzík ..možná si zajdu na opáčko - už si to nějak vše nepamatuju :sweat_smile:
24. říj 2010 v 17:29  • Odpověz
@antana123: no vidíš, mléčný výrobky teď docela flinkám, díky za tip :slight_smile:
@ojo : tak super, že sexík nebolel :wink: já zatím tělísko nee. Jsem si říkala, že bych chtěla asi po druhým prckovi, o kterým nechce ten můj ani slyšet.
@kovalda : teda jste holky šikulky :wink: to já bych tam mohla sedět celej den, abych chytla bobek :grinning:
@hupcza : fakt? my si zatím dávali bacha, s tím že jsem taky byla přesvědčená, že by otěhotnět jít nemělo. Na tuty jsem to teda nevěděla. Taky mi přijde zbytečný, rvát do sebe hormony s naší frekvencí :grinning:
24. říj 2010 v 17:33  • Odpověz
@hupcza : teda od 20 do 5 to je bomba, co Ondrášek je už lepší?
24. říj 2010 v 17:34  • Odpověz
@kovalda tak už zkoušíte bezplenkovku, Sofinka taky obcas kadi do zachoda (vsechny ostatni "nádoby" mi prijdou malý), ale taky poznam prdlacku, nepoznam ani plnou plínu, pokud nešáhnu....tak jen když prřebaluju a vidím, že předtím nic moc, nebo prdí, tak to jdu zkusit....
bezplenkouvkou bych to ale nenazvala...
uf, dneska jsem nejaka urvana, ale docela jsem toho dneska stihla, hlavne si ušít úchytky na tašku na kočár. Krásně tam pasuje jedna moje kabelka, usetřím za tašku na kočár (což u mě není moc výhra, já tašky miluju a už je snad i sbírám :grinning: )
24. říj 2010 v 17:41  • Odpověz
@hupcza tak to je dobry, to by me mohlo uklidnit, snad MS neprijde....aspon na ten pulrok.
24. říj 2010 v 17:43  • Odpověz
@beru3nek: tak říkal :wink: ..ale ne že po mě budeš v případě neúspěchu vymáhat alimenty :grinning:
no včera v noci mu to přelezlo ještě kus přes 40 - jsem volala na pohotovost, ale zvládli jsme to jen konzultací ....no a dneska už je lepší - už srajdí míň, a teploty jsou v normě ...ani ho neměřím, abych mu furt nedloubala do toho podrážděného konečníku, ale zkrátka nehicuje ..ale jako bonus je protivný jako veš ....no a verunka má taky svůj den
teda dopoledne byla zlatá, ale odpolko je nějaká protivka
asi se jí nelíbilo vítání občánků :grinning:
24. říj 2010 v 18:06  • Odpověz
@hupcza: panečku, teda, až v 5 ráno? Tak to je hustota. Já jsem nadšená už za tu naši 1 hodinu ráno :slight_smile:, akorát bych si to užila jen kdybych si šla lehnout taky, což :slight_smile:

@beru3nek: u nás to byla náhoda, prostě jsem si řekla, že to zkusím a uvidím :slight_smile:

@suik: no tak já to taky prubla jen 2x a od té doby ne, ale říkám si, že každej pokus dobrej. :slight_smile: Já to teda chytla do koupacího kyblíku, kterej v pokoji byl ještě s vodou z včerejšího koupání, protože jsem ho nevylila. Tak jsem to pak vylila najednou a kyblík vydrbala :grinning:

@beru3nek: Žandě se ty vibrace moc nelíběj, krásně prdí, když ji mám u sebe položenou na mém hrudníku a pase koníky. Dnes odpo tak byla 2x a spokojeně si žvatlala a moc se jí líbí poměnkový vzor na povlaku na polštář :slight_smile: Dokonce si pak i položila hlavičku na bok, tak se raduji dvojnásob, protože to potřebuju aby si oblíbila i kvůli nošení v manduce a šátku :slight_smile:

@hupcza: já ten kurz potřebuju, abych vůbec začala nosit :slight_smile:, už se těším, protože malá začíná být přes den i vzhůru a chce být se mnou.
Super, že Ondřímu už je líp, to je hrůza takový prckové když maj takový teploty, ...
24. říj 2010 v 18:23  • Odpověz
@kovalda hehe, ja jsem taky vcerejsi kyblik uklizela pred chvili....do neho by se kadilo pekne, to je fakt :grinning:
24. říj 2010 v 18:43  • Odpověz
@kovalda tak deku jsem koupila za 200 od kolegyně, když jsem pátrala kolik ta samá stojí, za 1800 bych si ji nekoupila....ale jako má úspěch, víc jak lehátko. takže spokojenost.

JInak včera byl Domča naprosto ok, neska prdíci...začlo to asi včerejší koupelí ve vaně, jak pak spustil hysterák a nedali jsme masáž, bo to nemělo smyslu, v noci byl jak na trní, rozhazoval ručičkama, budil se, ale naplno se vzbudil až v jednu, no ale nic moc, bo spustil hysteráček, že jsem tu pěkně kmitala, pak mi v posteli dal xkrát do držky, jak rozhazoval a ráno v půl šestý znova hysterák (jak jsem zvyklá krmit v sedm, tak sem byla jak praštěná palicí) no a pak to jelo, prdíci potentění.....manža měl neska projíždku Hummerem, tak jsme zvažovali, zda jet s ním a hysterickým Domčou, ale nakonec sem chvíli zašátkovala, Domča se uklidnil, vyprděl a pokadil a jeli jsme. Venku jsem zašátkovala, bo tak fičelo, že by mi ho to z autosedačky na podvozku asi odneslo, vyfotili jsme se s tatkou u Hummeru a jeli dom, pohodička. ted večer opět šátkuju, ale nějak trpí moje rameno, to u kterého má Domča hlavu...

@hupcza já tomu věřím, já to mám takhle s jedním psiskem, dle něj vím kdy je novoluní, uplněk - i dyž díky homeo a bachovkám jsme ty jeho projevy noční srazili na minimum, ale i tak, přesně vím kdy je uplněk....takže coby to nepůsobilo na děti....
takže se ti close taky povoluje, já to taky uvazuju ještě kolem pasu, ale i tak..i dyž venku jsem domču měla na svetru a přes něj flauš bundu, byla samo malá, ale nějak jsme to zapla a nosilo se mi fajn....
a jak ondra reagoval na změnu času? z toho mám trochu obavy, než to sladíme, "režim" máme dost dobrej a DOmča se budí na jídlo jako hodinky....a naordinoval si to sám.
Stejně jako spaní v posteli, mi přijde když mu večer dám dlabanec, že pak nechce moc nosit, poplakává a jak ho položím do postýlky, tak zavře oči a spí...je ot možný? jakoby chtěl už do klidu....
24. říj 2010 v 18:59  • Odpověz
@kovalda heye domča položit hlavičku umí, ale jak byl v šátku čelem ke mně, tak ji nepoložil a pásl celou dobu, co byl vzhůru, mazec.....tak sem na to zvědfavá, třeba až bude držet hlavinku, tak to bude lepší, ale zatím kolíbkujem
24. říj 2010 v 19:00  • Odpověz
ad kakání u Nutrilonu, nám byl řečeno, že je vše ok, pokud se malej nesvírá bolestma nonstop a pokud nekadí bobky, ale kašičku....takže tak....jinak taky házíme do plen jednou denně, vyjímečně dvakrát....

no a prdíci nás už podruhé, co to sleduju, začnou trápit vždy po týdnu klidu.....
24. říj 2010 v 19:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.