• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda jinak s lehátkem jsme taky museli postupně , Domčovi se tam nelíbilo, ale ted si tam vrní pěkně, ale častěji jsme na dece, než v lehátku, dopo v něm začal tak brečet, že jsem myslela, že se krájí vejpůl....
24. říj 2010 v 19:03  • Odpověz
@lio: to Žandě se lehátko líbí, jen se jí nelíběj vibrace a ty hračky že jsou tak blízko obličeje a hodně se houpou, tak hrazdičku jí tam dávám jen občas a jen s jednou hračkou.
Jj, ta vaše hrací deka je drahá, to jsem už zkoumala :slight_smile:
No, tak aspoň že ty prdíky nemáte moc často a že víte jak s nima zatočit.
Já jsem zvědavá na úvazy, které nám ukáže, protože někdo tvrdí, že kolíbky nejsou vhodné, když je široké balení. No a protože látkujeme, tak široké balení máme furt :slight_smile:
Ale uvidíme, hupcza tuším psala, že kolíbku v poho :slight_smile:
24. říj 2010 v 19:55  • Odpověz
@suik: jj, kyblík je dost velkej terč :grinning:
24. říj 2010 v 19:56  • Odpověz
Ahojky, tak mi máme taťku doma ještě i zítra, tak si užívám pomoci druhých rukou, dneska vysál a vytřel celý byt :grinning: Malýho jsme teď okoupali a usíná, tak ještě možná zneužiju na tu slíbenou masáž :wink:
Jinak mi bychom si mohli podle Radečka řídit hodinky, jíme po 3 hodinách téměř pravidelně, sem tam po 2, ale dýl nevydrží ani v noci... My to máme tak, že kojíme cca 7-8 (koupání), pak ve 22-23, 2-3 a pak 5-6, no a kolem 7, 8 se už budí úplně, takže pravidelnost jakž takž, ale v noci jsem vzhůru často.
Nechce se mu brkat, tak se pak kroutí a tlačí ho to, případně odblinkne. Nevíte jak na to? Jak mu pomoct? U nás zabírá tygřík, ale mnohdy i po 15min, a to se mi v noci šaškovat nechce, že :wink: ?!
Ale jinak super, už začíná vidět, má nového kámoše oslíka, foto dodám v zápětí, jen jdu kojit :wink:
Jo, a vypadávájí nám vlásky, tak zachvilku budeme vypadat jak náš děda :grinning:
24. říj 2010 v 19:59  • Odpověz
Ahojky tak se hlásím ze Ždáru zima tady není je tu fajnově
@hancca:no já odsávám a malý pije s flašky kojo už nedokážeme
24. říj 2010 ve 20:18  • Odpověz
@discreet: Žandě na krkání nejlépe pomáhá hodit si ji přes rameno, tygřík anebo pasení :slight_smile:
24. říj 2010 ve 20:21  • Odpověz
jdu si lehnout k tv tak pa :wink:
24. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz
@lio: no ono to vlastně působí i na mě :grinning:
ad večerní klídek - myslím si, že jo - buď ráda, že už si to nastavil takhle sám :wink:
ad přechod času - posunovali jsme to postupně po 1/4 hodinkách a zvládnul to bez problémů
24. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz
@hupcza : tak super, že je Ondra už lepší. To jste byli brzo na vítání občanků a jaký to bylo? Já vůbec nevím co mám od toho čekat. Neboj nebudu :grinning:
@kovalda : našemu ze začátku taky ne, pustila jsem mu je zas až včera a dobrý. Náš taky prdí na bříšku na někom a dřív to měl hrozně rád a usínal, teď už taky furt pase a hlavně furt hledá :grinning:
@lio : tak snad bude dneska už zas pohodová noc a prdíci potvory dají pokoj.
24. říj 2010 ve 20:34  • Odpověz
@kovalda: hele já neznám prakticky žádnou látkařku, která by nepoužívala šátek a normálně nosí v kolíbce
@discreet: jak už začíná vidět? oni přece vidí hned :wink: .jina na brkání stejná metoda jako u kov - ale i tak si někdy nekrkne ...v noci řeším otočením na bok
24. říj 2010 ve 20:34  • Odpověz
@discreet : náš si někdy taky neodrkne, ale teď už jen vyjímečně, já si ho dávám na hrudník. Tak paráda, že už začíná koukat :wink:
@antana123 : A jak tam budete dlouho? Tak užívejte taŤku, co cesta jak jí malej zvládnul byla to štreka ne?
24. říj 2010 ve 20:39  • Odpověz
@hupcza : Adámek teda pozoruje víc až teď a někdy kouká jen tak do blba :grinning:
24. říj 2010 ve 20:40  • Odpověz
@beru3nek: u nás klasika - přivítá starostka, pak je tam pásmo písniček a básniček od školkových holčiček - je to moc hezké, pak se zapíšeš do pamětní knihy a dostaneš dárečky ...no a pak je nějaké pohoštění ....a focení - tentokrát v nádherném starožitném kočáru
my byli už i vloni - u nás se to dělá jednou ročně vždy v říjnu - takže minule s ondrou a letos s veru ....a starostka prý, že se těší zas na příští rok :grinning: :grinning:
jinak jeden dáreček byl super - obecní bryndák :grinning:
24. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz
@hupcza: já že to psali někde - tuším na isatky.cz, že kolíbky nejsou vhodné při širokém balení :slight_smile: Já budu ráda, když to půjde.

@antana123: a jak se ti líbí ve Žďáru?
24. říj 2010 ve 20:47  • Odpověz
@hupcza Jo, vím že vidí hned :grinning: ale konečně krapet reaguje :grinning:
24. říj 2010 ve 20:49  • Odpověz
@hupcza: obecní bryndák ej dobrej :grinning:
24. říj 2010 ve 20:49  • Odpověz
@discreet: u nás neodkrkává často. Vlastně ji odkrkávat nedávám, až když si pak řekne
24. říj 2010 ve 20:50  • Odpověz
24. říj 2010 ve 20:58  • Odpověz
@hupcza : :slight_smile: si starostka myslí, že za rok u Holiščat bude repete :grinning: do třetice no :grinning:
24. říj 2010 ve 21:02  • Odpověz
Přidala jsem nějaké fotky :grinning: a teď už se jdu věnovat dítěti, je nějaký nevrlý... asi přetažený, je od 18 vzhůru
24. říj 2010 ve 21:02  • Odpověz
ahojda :slight_smile:

dneska jsme zase pouštěli draka....paráda :dizzy_face: :dizzy_face: Tomáš byl unešenej :grinning:

dneska se na mě Radimek konečně několikrát zasmál :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vždy se teda k tomu ještě brouknul, tak nevím, jestli se smál na mě nebo že se mu povedlo říct G :grinning: :grinning: :grinning: častěji se spíš mračí :sweat_smile: ale asi z bolení bříška...dnesk ho teda bolelo víc a k večeru se pak pořádně pokadil :slight_smile:

ad vítání...u nás se dělá podle dětí...loni se čekalo na nás, že bylo hned po našem šestinedělí a letos to samé :grinning: :grinning: :grinning: teď teda čekáme, po volbach, kdo nás přivítá :sweat_smile: jinak průběh je ten samý, co psala Hupcza :slight_smile: :slight_smile:

ad krkání, Radim teď krká ukázkově po každém krmení :slight_smile:

ad přechod času...s Tomem naprostá pohoda, jako náhodou se vždy buď o tu hodinu vzbudil sám dřív nebo dýl :sweat_smile: :dizzy_face: takže bez problémů...jinak to dělám taky podobně jako Hup, že pár dní předem už poposunu o 1/4 nebo rovnou o půl hoďky, jak to vyjde :slight_smile: :slight_smile:

jo a ještě ke škytavce (už se to chystám psát několik dní :grinning: ) tudle jsem četla, že to způsobuje tlačení na bránici...že většinou pojídle, jak se žaludek zvětší, tak tlačí na bránicí a to způsobuje škubání...resp. škytání a pomáhá na to zvýšit hlavičku, aby žaludek klesl níž a přestal tlačit...buď teda v náručí držet bobka hlavičkou výš než zadeček nebo podložit v postýlce. :slight_smile: já teda chovám a vždy to po chvíli zabere a přestane škytání :wink:
24. říj 2010 ve 21:07  • Odpověz
@discreet: jsem si říkala ... :grinning:
@kovalda: že ..mi se to taky strašně líbilo
@beru3nek: no myslet může, že jo ....ale nééé ....
ad smích - hele kdybyste viděla, jak se dneska veru nasmívala na nějakou cizí mámu ..jako na mě se směje taky už celkem dlouho, ale prostě tak strašně dlouho - to snad ani nepamatuju - několik minut se kření na cizí babu - děcka jsou nevděčné :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz
@discreet já říhání moc neřesím, neblindí, pokud se vyložěně nepřežere.

@lio určitě to je možny, pamatuju si, že presne tahle situace je někde popsana v Stadelmanovy, ze dite touzi po klidu a svym pelisku.

@hupcza obecní bryndák musí být fakt zajímavej :grinning: , ten tunel je super, ale ma myslim, jen dvě barvy. Dělá i bundy, ale toho se trochu bojim, neni to profi švadlena a jedna známá si objednávala kabát a nebyla spokojená....ale jinak má věci moc krásný.

na ten režim a změnu času jsem se chtela zeptat a uz bylo odpovezeno...ted jsme to ale dva dny nejak prepiskli, kojila jsem krasne na cas, pak jsme se ale nejak zakecali, chovala se s tátou a hups půl devátá...

ted usla u prsa a vypadá to že je tvrdá....já brzo hupsnu za ní, jsem vyřízená, doufám, že dnešní noc bude lepší

@ojo me porodni asistentka na skytku radila to samy jako na odrihnutí, na rameno a poplacat, tak to bude asi ono :slight_smile:
24. říj 2010 ve 21:38  • Odpověz
@ojo : dneska náš taky škytal, ale ani chování u babi dobu nazabralo. Teď se u mě na bříšku ukázkově vyprděl, pak zas řev, dala jsem mu cucnout a vmanévrovala do postýlky. Já se tak těším, až se usměje na mě, ještě nic :confounded: , co by se smál na mámu, když je se mnou furt. V postýlce před chvílí vyseknul úsměv mantinelu :grinning: nevím, co na něm má :sweat_smile: .
@hupcza : tak to jsem ráda, že nemám sama nevděčné robátko :grinning:
tak já jdu následovat broučka
dobrou noc
24. říj 2010 ve 21:54  • Odpověz
@beru3nek: všechny jsou nevděčné ...však mamka dobře říkala: počkééééj, ony ti to jednou tvoje děcka vrátí ....a je to tu :grinning: :grinning: :grinning:
@suik: aha - tak já zatím měla na fleru štěstí - vždy spokojenost
24. říj 2010 ve 22:02  • Odpověz
@beru3nek: teda úsměv na mantinel? :slight_smile:

My jsme se Žandou nejčastěji samy, tak mám štístko, že se usmívá na mne :slight_smile:, ale je fakt, že polštář, lampička a krabice kapesníků už úsměv taky obdrželi :slight_smile:
24. říj 2010 ve 22:13  • Odpověz
@hupcza: taky jsem na fleru byla vždy spoko, ale kupujeme spíš šperky a tak ... :slight_smile:
24. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz
Jdu do sprchy a do postele, tak brou :slight_smile:
24. říj 2010 ve 22:18  • Odpověz
Ahojky, my jsme měli poněkud rozbečený víkend, hlavně sobotu, pořád se budila a byla nějaká rozmrzelá a v noci naopak byla vzhůru, no a teď, jak jsem vás dočetla, tak jsem zjistila, že byl úplněk, no tak to snad bylo opravdu tím, protože dnešek už byl mnohem lepší. V sobotu zase ostuda v tramvaji (už se to nějak u nás stává tradicí), protože jsem při výstupu stiskla místo tlačítka "znamení k řidiči" žádost o plošinu pro vozíčkáře, no řidič na mě koukal jak na debila, ale nemaj si ty tlačítka dávat vedle sebe, že jo.
Jinak jak tu řešíte to odříhávání - u nás je to jak kdy, někdy si odříhne okamžitě po té, co pustí savičku, někdy vůbec. Dávám na rameno, ale nějak se jí tam v poslední době moc nelíbí a pořád se někam šplhá. Většinou se teda sune dolů a když k tomu ještě přidá svůj oblíbený kousek, že mi jakoby "tluče" hlavou o hrudník, tak si připadám, že mám doma datla.

@kovalda S tím karpováním jsem si na tebe včera a dneska několikrát vzpomněla, jak jsi psala, že je Žanetka příbuzná Houdiniho - to bude asi i nějak příbuzná s Viktorkou, protože co ta u toho někdy předvádí za pohyby hadí ženy. :slight_smile: Jinak já jí na noc (tzn. po půlnoci) nevážu, i když se vrtí a občas šermuje rukama, tak spí v pohodě. Vážu jenom, když je neklidná a potřebuju jí uklidnit.

@pet.s S tím kakáním - taky jsme na Nutrilonu a taky kakáme jednou (maximálně svátečně dvakrát) denně. Takže bych to pokládala za naprosto normální.
24. říj 2010 ve 22:30  • Odpověz
@kovalda proboha holky, co je to tygřík myslím u krkání. Taky nám to občas nejde. My máme novinku. Malá zjistila, že nejlépe se usíná na mamince. Takže odpoledne jsme spolu prospaly 3 hod stočené v embryonální poloze. Je uplně přimáčknutá u mě, stočená jako vb říšku a spí jak dudek. Ted jsem s ní vypekla, dala jsem ji spát na můj polštář a trochu ji v tom zaducala. Spí jak myšička.
Ježíši já ji tak miluju. Je to moje prdelinka.Jen budu muset víc zapojit rodnu,aby pak nebyla závislák jen na mě. Ale po večerním krmení usnula na naší Báře.Prostě zlatíčko.
24. říj 2010 ve 22:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.