• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@pet.s Dost těžce bych to popisovala (tygříka), zadej si to do vyhledávače, vyjedou ti odkazy i s obrázkama. Naše Viktorína ovšem tuto polohu nevím proč bytostně nenávidí. Je to prý dobrý i na uvolnění bříška. No vidíš, jaká je Terezka šikulka.
24. říj 2010 ve 23:01  • Odpověz
holky, já má někdy pocit, že mluvíte svahilsky. No holt je vidět, že jsem matka z jiné generace :grinning: :grinning: :grinning: jdu hledat tygříka.
Musím vytvořit nabídku pečiva na Vánoce. Rozhodla jsem se i letos péctna zakázku,ale ne 150kg jako loni. Pujdu tak do 70 kg. a Víc dost.
24. říj 2010 ve 23:48  • Odpověz
přeju dobré ránko
@beru3nek:no budeme tady týden a malý cestu zvládl na 1 :dizzy_face:
@kovalda:ale jo dneska se tady půjdu trošku projít tak zjistím co kde je :grinning:
25. říj 2010 v 05:58  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

@pet.s záleží jaký tělísko, ale většinou se dává na 5let..no ještě podebatím s dr.... :slight_smile:
25. říj 2010 v 09:15  • Odpověz
Ahojky všem.
Tak máme za sebou 2 dny a noci s prdíkama a zjišťuju, že nemůžeme fenyklový čaj (ani já ani malá) :frowning2: protože než jsem ho začla používat, tak jsme s prdíkama problémy neměly. Dneska už je to snad díky sab simplexu lepší, teda snad to nezakřiknu, ale i ta dnešní noc už byla lepší, tak snad už to malou nebude tak trápit.
Taky jsem zkoušela v noci vázat podle Karpa, no asi to nebylo úplně přesně, protože jsem si to zkoukla 2x dopoledne na netu a v noci jsem si horko těžko vzpomínala jak to bylo, ale malá byla celkem spokojená. Docela jsem čučela, jak ji to zklidnilo. Měla jsem strach, že se bude vztekat, že v tom nemůže právě tlačit ty prďáky, ale pohoda. Spala spokojeně po 3 hodinách, což už dlouho nebylo. :wink:
25. říj 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahoj, u nas noc docela klidna, uz tolik netlacila, mozna ze vubec, tak bud pomohl ten kojici caj co jsem vcera mela nebo to homeo, co jsme dobraly.... kadit jsme sly kolem paty. To jsem zjistila, ze jsem nedala na latkovku vrchni kalhotky :astonished: , když jsem ji vybalila z Karpa, tak mi bylo divny, ze ma vlhci pyzamko :grinning: Nastesti tolik necurala a a nekadila, jinak nevim jak by to vypadalo.

jen ma nejakej divnej rezim, zda se mi, ze si to o hodinu posunula a zkratila, rano mi prislo ze kojim zase co hodinu, si to budu muset psat, pac jak jsem ospala, tak jsem zmatena, ale neprijdu si tak unavena.

@antana123 doufám, že se ti tam bude líbit....chtěla jsem ti už dlouho napsat, páč vím co to je, jít za manželem a nechat všechno jinde. S tou školou to je blbý, já jsem naštěstí měla školu hotovou a nemusela jsem ani opouštět práci, páč jsem byla těhotná ... ale i tak bych asi šla. Pár let jsme bydleli oddělene, páč tehdy ještě přítel studoval v anglii a bylo to naprd, takhle na dalku.
Rodina mi sice trochu chybi, ale da se to. :wink:
25. říj 2010 v 10:34  • Odpověz
@hupcza možná už to neplatí, už přeci jenom šije delší dobu, a je to oveřená prodejkyně....já měla na fleru taky vždycky štěstí, jednou ne, ale prodejkyně to v pohodě vyreklamovala, to se stává. Já tam hodně prodejců znám, když koupíte u někoho kdo je na špici, tak nešlápnete vedle, teda až na jednu vyjímku....

já jsem tam teď objevila krásnou kočku pro malou, ale ta co se mi líbí, je už prodaná.
25. říj 2010 v 10:37  • Odpověz
@suik jo jo taky si myslím že musím jít za ním no musím já s ním chci být tohle na dálku je fakt na prd :wink: ale díky za radu :wink:
25. říj 2010 v 10:44  • Odpověz
@suik @hupcza já to právě někde /asi v té stadelmannový/ četla a protože už třikrát se mi vyloženě stalo, že byl ubrečenější po jídle (prdíky) a já chtěla chovat a on uplně řečí těla sebou mlel, jakože u tebe už nechci, polož mne, tak jsem ho položila a čuměla, se jakoby zavrtal hlavičkou do zavinky, zavřel oči, už i má pusa byla stylem "ježíš nech mě, di pryč" a spal.......
jinak jsem ráda, že si to nastavil sám a trochu čekám zradu někdy příště :grinning: ale snad to bude v poho.
Včera jak nás trápili prdíkové, celý večer jsem prošátkovala, koupel zase končila hysteráčkem (jestli se v ní rozbouří prdíkování) a položila do pelíšku a chrupčil, zavinula sem ho do měkké látkové zavinky skoro na Karpa, vyvětrala, tak mlel jen hlavou (tu mu nezavážu, že :grinning:) a jelikož mne bylo nesmírně zle (asi tchýnin bramborový salát s majolkou - nejsem zvyklá, ač jsem si pochutnala) tak jsem zalezla do postele v půl devátý jako Domča usnul, VSTÁVALI JSME V PĚT :-O a to Domča jen pobrukoval, a jak jsem udělala jídlo, tak jsem ho musela budit, myslela jsem že hlady spustí hysterák a nic, nechápu. Ale ráno jsme dali nášup v obvyklou hodinu, takže žádné posunutí se nekonalo.
Ad posunutí času, ok díky za tip, takhle nějak jsem myslela, že to udělám, tak uvidíme, jak se povede praxe .-) prostě lehce posouvat
25. říj 2010 v 10:51  • Odpověz
@pet.s takový pokus o tygříka, bo Domča při něm furt pase koníky je viz foto , akorát je mimi víc položené, instruktorka na plavčo mi říkala /když sem si stěžovala, že je Domča na to už velkej, nemám celou ruku pod ním aniž by si nelámal hlavu, tak mi řekla, že mám dát ruku na bříško.....no nepraktikujeme to uplně často/
25. říj 2010 v 10:56  • Odpověz
jinak holky ze včerejšího výletu na Hummer jízdu, kterou si tedy užíval taťka, přikládám fotečky ( s Domískem v šátku)
@suik a tys měla dilema jak Sofinku zateplit, já to vyřešila viz foto, ale jeslti budu šátkovat venku víc a zima se blíží, tak tu bundu přes šátek jak tu posílala odkaz Hup zakoupím, ale myslím, že si Domča nestěžoval, usnul hned, jak jsem z auta vylezla do toho větrna a okamžitě byl tuhej a chrápal jak starej chlap:slight_smile: pak mi bylo líto ho vyndat a nasednout do auta :slight_smile:a oblečenýho jsem měla overal, na to půldupky,a nahoře tričko a kabátek(bavlněnej) čepišku a ponožky a pekl jako blázen, i po vyndání byl teploučkej....a je fakt že sem přes něj zapla tu flaušku (ne přes celýho ale kus jo)
25. říj 2010 v 11:00  • Odpověz
@antana123 držím palečky ať se Ti ve Ždáru líbí a vše je ok
25. říj 2010 v 11:01  • Odpověz
@lio děkuju :wink: jinak vypadá to že jste měli super výlet :wink:
25. říj 2010 v 11:04  • Odpověz
@antana123 jj hodinku měl manža jízdy a bylo to kousek od nás, takže byť jsem měla baštu s sebou, zvládli jsme to bez, bylo to fajn :slight_smile:
vy si užijte fajn týden, snad se ti ve ždáru bude líbit, me se líbilo
25. říj 2010 v 11:06  • Odpověz
@lio já to zkusím, nic takovyho nemam, ale mam zavinovaci svetr, ten pres ni trochu pretahnu....

já na větrání dávám radši slabou čapku...

jj, v tý Stadelmanový to je, mě se to teda ještě nestalo, neustále vyžaduje pozornost. Akorát to usínání večer zvládá sama....spaní do pěti zcela nepokrytě závidím :grinning:
25. říj 2010 v 11:20  • Odpověz
@pet.s já jsem teda mlaďoch, ale mam o 11 let mladší ségru, tak si trochu pamatuju tu péči o ní. Tygřík byl naprosto neznámý pojem :grinning: , říhalo se na rameni, vlastně všechno co praktikuju....docela se děsím toho až přijede babi s tetou, to budou koukat :grinning:
25. říj 2010 v 11:23  • Odpověz
@lotyna já ty tlačítka v autobusu taky nechápu, jela jsem v jednom, kde nebylo tlačítko s obrázkem kočárku, ale jen s vozíčkářem, k tomu německý text, naštěstí nebylo potřeba, jeli jsme na konečnou :grinning: .... v druhým zase tlačítek hafo.

jak se vlastne jezdí s kočárem po Praze? Já si to neumím moc představit, po jezdících schodech bych se bála, škemrat o pomoc mi přijde ponižující a s výtahama to je taky vtipný, párkrát jsem dělala doprovod jednomu vozíčkáří....super, to maj vymyšleno na vyšehradě, kde je třeba jedličkárna, když potřebuješ na druhou stranu :rolling_eyes:

datlování znám, hledá zdroj mléka :grinning: je to hrozně legrační. Sofinka když byla menší tak otvírala pusinku jak ptáčátko, tak od té doby říkám kojení ptáčkovat.... teď už rovnou řve, zjistila že máma reaguje rychleji, páč když otvírala zobáček tak se máma rozplývala jak je to roztomilý a to samozřejmě zdržovalo :grinning:

25. říj 2010 v 11:29  • Odpověz
@suik Domča taky vyžaduje pozornost, dost času strávíme na dece, řechtáním se a tak a večer mne odmění takto, ale nastavil si to všechno sám, prdelka.
a do pěti spát, zázrak a náhoda, nechápu, rozhodně to není častý a manža říkal že kolem půlnoci se Domča budil fest, dudu nechtěl ale budil se....takže ráno zíral, že jsme vstávali na baštu až v pět :slight_smile: ale je fakt, že jsem byla vyspinkaná dorůžova
25. říj 2010 v 11:49  • Odpověz
@suik jinak mhd v praze s kočárem nepoužívám, jsem mobilní autem, možná lenost,možná pohodlnost, kdyby nebylo auto, nic jiného by mi nezbylo, ale když musím jet MHD je to pro mne utrpení, takovejch prachů a ještě smrad, tlačenice (většinou když jedu, tak do centra) a pak jsem ráda, když vystoupím o zastávku dřív a projdu a rozdýchám ten mhdový zážitek :grinning:
a upřímně ty maminy obdivuju, přesně škemrat pomoci do busu a ty tramvaje vysoký (jako jo, jezdí nízkopodlažní, ale kolik jich je.) a jezdicí schody - to jsem obdivovala už jako nemaminka, jak to ty mamči udržej a zvládaj.....sem ráda, že toto podstupovat nemusím.
25. říj 2010 v 11:52  • Odpověz
@lio teda to jste se vychrněli :slight_smile: :slight_smile:

já mám bratra v Praze, ale nevím, jestli jezdili s MHD, spíš švagrová došla všude pěšky...ale byli jsme tam za nima na jaře, tak jsme šli na staromák na velikonoční trhy a v poho jsem zvládla jízdu na eskalátorech, metrem i busem...no ale u těch nízkopodlažních busu je na prd, když zastaví dál od chodníku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale lidi jsou nedůvtipný všude...šla jsem jednou do banky, už jsem měla i bříško vidět a tahala jsem asi do 8schodů kočár po zadních kolech...jako dalo se to, ale lidi chodili kolem a nic, jen blbě koukali :rolling_eyes:
25. říj 2010 ve 12:09  • Odpověz
my dnes noc v pohodě, jen jsem položila Radima, tak oči zas jak pětky a řehnil se na mě tak krásně a dlouho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: až se mi přestalo chtít spát :grinning: :grinning: no ale zhasla jsem, 2x musela ještě dát dudu a už jsme zas spinkali :slight_smile:
25. říj 2010 ve 12:10  • Odpověz
dobré popoledne,
tak u nás teď 3 dny nás zlobí prdy. Tak zkusím ten bifiform, jestli nepomůže. K ránu zas plakal, tak jsem si ho pak vzala do postele, to nepomohlo. Tak na sebe a říkala jsem si, nesmíš usnout :grinning: za chvíli na mě usnul brouček a ani po přesunutí se neprobral. Teď chrní v košíčku.
mají vaše dětičky teď ruce v pěst? Náš to předtím nedělal, teď každou chvíli. I u koja zaťatý ručičky, jen si boxnout do mamky :grinning:
@kovalda : má to v postýlce hrozně rád, tak tam rozdává úsměvy na všechny strany :wink: . Ráno má nejlepší náladu, po koju když je v naší posteli a já jdu dělat snídani. To mě taťka furt volá, že se tlemí já přijdu a nic. No herec to bude :grinning:
@lotyna : nám tohle taky dělá, klove do mě jak slepice po zrní :grinning:
25. říj 2010 ve 12:28  • Odpověz
@pet.s : teda smekám, ještě píct na zakázku, hmmmm :grinning:
@antana123 : tak super, co byt už jsi viděla?
@trexx25 : tak super, že další na koho karp zabírá.
@suik : já jsem taky v noci naprosto zmatená. K ránu jsem vůbec nevěděla, jeslti jsem ho kojila nebo ne, no dala jsem kozu a asi ne :grinning: Vůbec jsem nevěděla, která bije :grinning: . Tak ještě že nebyla ta nadílka větší :wink: Já jsem nedávno chtěla koupat malýho v plíně :sweat_smile:
@lio : tada to jste měli super noc. Domča je krásne, a už kus chlapa teda :astonished:. V šátku se mu evidentně líbí.
@suik : šikovná Sofinka, rychle se učí jak na maminku. :grinning:
25. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:,
holky, tak už jsem si jistá, že to není náhoda, ale že ty kapičky opravdu zabraly, jsem nadšená. Malá prdí bez obtíží a když se kroutí a spustí pláč, tak je to kvůli krkanci, ne kvůli prdíkům. Takže BIFIFORM můžu doporučit.

@lotyna: aha, tak možná to vyučovali "na houbách", jak se kroutit a ze všeho se vykroutit :grinning:
25. říj 2010 ve 14:33  • Odpověz
@kovalda Super zprava, tak to je asi taky poridime - jeste testuj :slight_smile: dej pak vedet. My davali sab v noci a baby calm ve dne, ale prislo mi ze to valny efekt nema, ja davam jednou denne kapsli lactobacilku... u tech zatim zustanu, ale az je doberem, zkusim ten bifiform. :slight_smile:
25. říj 2010 ve 14:35  • Odpověz
@beru3nek kus chlapa to je, min týden na kontrole měl 5,1kg tak ted má určo víc a i každej říká jakej je to kus chlapa, žádný mimi....takydost dělaj ty vlásky
v šátku jsme dali venčení psíka, vyšla jsem tak půl hodky před baštou, že sem hned zpět a přišla za hodinu bo potkala sousedku s dvouletou holčičkou, maj rýmu, tkaže se nám vyhýbají, no děs, šici nemocní aj eště se za domčou nikdo podívat nebyl....na druhou stranu lepší at si bacilky nechaj doma že....no a domča spokojenej, mě tedy trochu bere šíje levá strana, ale domča stále spí, zdá se, že vynechá jedno baštění....a neska dorazí mamča kočíkovat, tak uvidíme, jak to vyjde..
koukám že vás taky trápět prdíci, no nás taky, a jak sem psala, po týdenním klidu, tak doufám, že budou brzo pryč
25. říj 2010 ve 14:39  • Odpověz
@kovalda ten bifform se dá normoš koupiat v lékárně? já dyž u nás maj vystavený sab a baby calm, jestli se mám pídit po těchto.....
25. říj 2010 ve 14:40  • Odpověz
@beru3nek to koupání v plíně, já malýho třikrát za sebou v jeden den smočila i s ponožkama (dyž sem myla zadeček :grinning:) připadala jsem si jako debil..."s tebou mě baví svět " ale maminka mi před koupání sundala bačkůrky" ....:grinning:
25. říj 2010 ve 14:45  • Odpověz
@ojo jsme se blbě pochopily. já se ptala jak dlouho může tělíčko vydržet v šátku ne jak dlouho vydrží tělísko :grinning: :grinning: :grinning: vzhledem k tomu, že jsem otěhotněla až po 6 pokusech umělého a po 20 letech snažení si myslím, že tělísko pro mě není aktuální :grinning: :grinning:
spíš řeším tu budnu přes malou v šátku. Nejsme žádný drobek, tak nevím jakou velikost bych musela přes šátek mít :grinning: :grinning: :grinning:
@hupcza no já bych taky normálně lodičky k šátku nenosila, ale vzhledem k tomu, že budu nosit malou do kanceláře, tak tam zase nemůžu nosit tenisky.takže až na Václaváku spatříte magora v lodičkách, v kancelářském ohozu, s notasem a šanonama v ruce a k tomu šátek s miminkem, tak se hlašte. Dám vám autogram :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2010 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj, zdravím po delší době. Teda holky, obdivuju, že to stíháte i sem chodit, obzvlášť Vás, které máte 2. dítě. Já teda nestíhám nic... No a holky, co ještě podnikají, typu @hupcza, tak to už jde zcela mimo moje chápání... U nás se to dá, malý teda vůbec nespí, v noci trochu, přes den vůbec. Ale fakt nezvládám...

@beru3nek Prosím Tě, pokud se pamatuju, tak měl Váš malý rýmečku, jak jste s ní zatočili? Náš má od té doby, co jsme přišli z porodnice. Takovou vodovou, ale v noci chrčí a budí ho to. Odsáváme, kapeme Libenar, dávali jsme Nasivin, nic nepomáhá. Pokud poradí i někdo další, budu moc vděčná, už jsem z toho zoufalá.

Jinak prdíky (musím zaklepat) nás asi ve 3.-4. týdnu přešly, sami od sebe, nic nepomáhalo. Nejhorší to bylo po fenyklovém čaji, někde jsem zahlédla, že nejsme sami, komu vadil. Mlíka máme jak v mlíkárně :grinning: , v noci mě budí nalitá prsa a to spí malý max. 4 hoďky... Akorát furt kojím vleže, nějak to vsedě nezvládám, mám větší prsa, možná je to tím, možná jsem prostě neschopná...

Dočíst jsem stihla jen poslední stránku, tak doufám, že je u všech vše O.k. Mějte se hezky a prosím poraďte s tou rýmečkou, kdo by něco věděl. Děkuju! :slight_smile:
25. říj 2010 v 15:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.