• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
čauky
tý jo - tady už jsou vánoce :grinning:
no já jsme na to letošní pečení taky zvědavá :grinning: ...s ondrou to byla pohoda ..jsem ten typ, co řekne max. 5 druhů a pak říká: no jo, ale tohle musím, bez toho by to taky nešlo ...a šup šup je jich 15 :grinning:
vánoce budeme doufám sami - první tři roky jsme trávili s tchýní - pokaždé mazec - vracela nám dárky, dělala scény (třeba tvrdila, že jsem ji vyštvala, když jsme se 25., když se neměla po štědrém dnu k odchodu zeptasla, jestli zůstane na oběd - chápete tu mou sprostotu, že jsem si dovolila pochybovat :grinning:, žárlila na snovce - měli jsme ani ne tříměsíční miminko u stromečku a věnovali jsme mu víc pozornosti než jí atd atd.)
dárečky taky nakupuju většinu přes net - už mám i pár objednáno - přece jen kolikrát mají na začátku prosince stop stav

jinak veru roste jako z vody - dneska jsme vyřadili všechny 62 - už jede 68, některé bodýčka i 74 - nechápu
ale je úžasná - veselá, smavá, naučila se cucat palec (no naučila, oni to umí už v děloze, že :grinning:)
ondra se už taky celkem oklepává .....
26. říj 2010 ve 20:42  • Odpověz
Pěkný večer, tak koukám, že jste se tu naladili do vánočna :grinning: Já jsem svázala dítě a už půl hoďky chrupe, nevím jak dlouho vydrží, jedli jsme 18.30 před koupáním... dávám tomu půl hoďky :wink:
Manža šel na hokej, tak jsme tu sami, ale mám klid :wink:

ad vánoce - my jsme si stanovili jasný pravidla s manžou hned po svatbě, bydleli jsme tenkrát ještě u našich na baráku, ale i tak jsme si udělali večeři sami (manža má totiž tradici ze slovenska má 7 chodů, takže jsme si moc nedokázali představit, jak bysme to spojili s našima jejich polívkou a řízkama :wink: ) a pak až po dárcích vylezli nahoru a kecali a loni už jsme byli ve svým, takže taky sami :wink: 25. jsme pak absolvovali oboje rodiče, ale jak to bude letos, čert ví... Ale asi dost podobně, snad nás nebude nikdo lámat ať zůstaneme přes noc...

@lendaw ten futral mě teda pobavil
26. říj 2010 ve 20:45  • Odpověz
@lendaw :grinning: :grinning: taky jsme na to koukali :slight_smile:
26. říj 2010 ve 20:46  • Odpověz
:grinning: krampol hleda zuby a jak ho nemam rada, tak tohle je fakt vtipny :grinning:
26. říj 2010 ve 20:52  • Odpověz
@eveluska krampola teda taky nemusím :confused:
26. říj 2010 ve 21:06  • Odpověz
jéé to nemělo vypadat že já vánoce sabotuju, právě že u nás to probíhalo taky hustě návštěvně a na nás dva pak nezbyl čas a prostor, nebo jsme mrtví dorazili dom a neměli na nic chut......ale co bydlíme ve svém novém bytečku, zdobím to tu, prostřu stůl a tak..pohodička. Taky tím že má tchýně narozky měli všichni pocit, že tam MUSIME na štědrý den jet, tak už po dva roky jsem to odmítla a jedem tam na nějaký vánoční svátek potom na celý den....Právě mě dycky na vánocích štvalo to cestování a únava. Co jsme ve svém, pozvala jsem moji babi, manžovu babi a naše a udělali jsme si poho odpoledne, a tchánovci pak měli celý den nás pro sebe :slight_smile: a spokojenost na všech stranách. Zpočátku vztahu jsme jeli každý ke svým rodičům, pak to střídali rok u našich, další u tchánovců, pak jsme pár vánoc zdrhli na hory a ted sme byli na 24.tého sami a rodiče a babičky zvládli před a po...
Letos se mi asi cestovat nebude chtít, kord jestli budou mrazy, harcovat se sem a tam, takže to uděláme u nás. Letos asi prvně koupíme stromeček, mívám jen větve, nebo stromek na balkoně.....a peču taky jen pár druhů a zkouším zdravé receptíky, ale loni jsem napekla (měla jsem co dělat, jak mne bolely nohy a záda - jako těhu a taky únava) a nakonec sem to vyhazovala, každej zobnul, já to nejedla vůbec a tchýně se dycky předhání semnou o cukroví, což nechápu, ale na moje rohlíčky a perníčky jako nemá :grinning:

@hupcza ty žova vy rostete, já pomalu přešla na 62 a větší snad nemám a nenosíme, ale zdatně šátkujeme a tak jsem happy. dneska jsme po dvou dnech dali masáž , i dyž po koupeli proběhl pláč, ale udyndala jsem ho a ukecala ho k masáži, takže sem happy :slight_smile:
a je fajn, že je Ondrovi lépe a že Verča to nechytla...

jinak pro naše bych nakupovala každý den, praktické i dárky pro potěchu, ale tchánovcům to je ořech...takže letos jen ty obtisky malého a stejně se to celé bude točit kolem něj už jsem tedy řekla, že nechci hordy hraček a že jen po předchozí domluvě a tak, no tak uvidíme...
Jinak tu atmošku miluju, svařák, koledy, prskavky, svíčky, lití olova, ale ty lidi, shon, většinou i nějaké to nachlazení a tak mne uplně dere a ty lidi v obchodácích nechápu, narvaný košíky, parkoviště narvané k prasknutí...blééééé
26. říj 2010 ve 21:12  • Odpověz
já uplně zapomněla, že o vánocích peču a zdobím perníčky :sweat_smile: mě to přišlo divný, že bych toho dělala ´tak málo :grinning:
26. říj 2010 ve 21:17  • Odpověz
@lendaw já je peču teprv druhý rok ale ke zdobení se nikdy nedostanu :grinning: ale zato jsou luxusně měkké a lahodné :slight_smile:
no nic devčata, upaluju spinkat, Domča zase parádně spinká a zítra mám akční den (opravář u našich, vyzvednutí mamči z práce, večer u nás schůzka pár lidí) ale co mne nejvíc dere, že moje krásná plet z těhu je pryč a už se mi zase vysypává, ach jo, hormony zpráskaný....

tak dobrou noc
26. říj 2010 ve 21:24  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:,
tak my za sebou měli nabitý den :slight_smile: Ráno vstávačka a pak hurá na šátkování. Ukázala nám 3 úvazy (ne kolíbky) a 1 se mi moc líbí - dotahuje se i s dítětem a ne že se tam dítě souká až potom, tak uvidíme. Akorát Žanda u toho plakala, pak se mi ji teda podařilo chvilku udyndat a usnula na 5 minut a pak zase řev :slight_smile:, ale to časem zmákneme :slight_smile:.
Pak ke kámošce domů - má holčičku o 9 dní mladší, no vypadaj spíš, jak kdyby byly 3 měsíce od sebe :grinning:. Jedly jsme asi až na 6 pokus, protože s 2 prckama takhle malejma jsme furt jedna z nás kojily nebo utěšovaly, .. :slight_smile: Pak jsme se i byly projít, no prostě jsme si to užily :slight_smile:
Pak jsme s taťkou ještě nakoupili a jeli dom a přijeli tak akorát 10 minut před koupáním, takže super.
26. říj 2010 ve 21:25  • Odpověz
@lotyna jak jsi se ptala na tu kočku, tak nejdriv ji ocichavala a ted ji naprosto ignoruje, jen kdyz nekdy pláče vedle ni tak naštvaně odejde :grinning: , ani nepozorujem, že by byla nejaka nervni, nebo delala neco nezvyklyho....kralik ale asi zarli, nevim jestli jsi tu byla, ale cca v cervenci jsme tu tema zvirata a dite resily, holky (napr @lio) doporucovaly bachovy esence - konkrétne myslim orech, tak by to stalo za vyzkouseni, ja o tom ale moc nevim

@lendaw tchanovci taky slavej divne :confounded: , ale manzel ty moje zvyky docela prevzal a ma vanoce rad (hlavne to jidlo na tom :grinning: )
26. říj 2010 ve 21:27  • Odpověz
@kovalda jak se jmenuje ten úvaz, třeba ho najdu na netu....ja mam ted s tou jednoduchou kolibkou problem, nemuzu tam narvat nozky, dneska me pekne tlacily do boku :unamused: ... kriz s kapsou ven se mi nejak nedari uvazat.

@lendaw jen si stuj za svym a ten mas i super duvod - bětušku, přece ji nepotahneš jak medveda po návštěvách....vánoce jsou sice svátky rodiny, ale když se v dnešní době rozprchne někdy i do všech koutů světa, tak to nejde moc dobře, slavit rodinně...

@lio no s tím nachlazením - já jsem ted byla o vanocich nemocna docela casto, peknej opruz :angry: , letos asi pribalim jako darek jedno oscilo.

@hupcza týjo 68, my furt jedem v 56, teda bodycka uz mam vetsi nebo s extendorem....na vanoce jsem nakoupila 3-6 mesicu, což je asi 68, tak doufam, ze ji to nebude maly :grinning: ted jsem sestrence posilala na jednu objednávku krátkejch bodycek na jaro a leto, sedm body za 14 liber, to mi prijde slusny, jedno vyjde asi na 60 korun, pekne dlouho jsem dumala ktera velikost to asi bude :grinning:
26. říj 2010 ve 21:38  • Odpověz
@suzete: tak super, že to malej tak hezky zvládl a je dobře, že jsou z něj všichni pokakaní :slight_smile:

@lotyna: ano, jednoznačně je lepší říct to chlapům na rovinu, oni se nedovtípí :slight_smile:

@petja: tak super, že karpování funguje. Malá se mi z toho taky vždycky vyhrabe, poslední dobu už tak minutu po uvázání :slight_smile: Většinou jí dávám overálek - i ten letní (s krátkou nohavicí) a ponožky) :slight_smile: a pak do rychlozavinky.

@lio: já do práce vstávala v 5,25 a chodila spát taky jako teď - cca kolem 11 hod., ale spala jsem vkuse celou noc a teď mám několik buzení :slight_smile:

@petja: ta mast Leniens? Co to je? To je na předpis? Malá má teď chuděrka obsypanou hlavičku.
26. říj 2010 ve 21:40  • Odpověz
@lendaw: super, že Betulka přibrala v normě a na to očíčko zkuste mlíčko :slight_smile:

@lio: to je super, že Domča tě nechá dopo takhle uklízet a makat, .. to my většinou vylézáme z postýlky kolem 9-10 a vyhovuje :slight_smile:

Holky, tak koukám, že k hrací dece bychom měli pořídit i kolotoč, že jsou z nich vaše dětičky kách :slight_smile:, tak to pěkně naštuduju :slight_smile:
Jinak malá se dnes konečně po 2 dnech vykakala - už jsme skoro odcházely od kámošky, jsem si řekla, že ještě přebalím, tak měla trochu nakakáno, tka jsem ji utřela, když byla čisťoučká, tak tam přidala, ... když byla čistá, tak tam přidala, .. takhle si vždy 3x počkala, až bude utřená a pak teprve přidala nálož :slight_smile: Ale byla jsem ráda, že se vykakala a bříško bude O. K. :slight_smile:
Chci poprosit o názor, když má malá nejdelší pauzu mezi kojeními 8-01 hod, myslíte, že by to šlo nějak posunout? Super by totiž bylo, kdyby tu 5-ti hodinovou pauzu měli od 11 hod, kdy si jdu lehnout :slight_smile:
26. říj 2010 ve 21:53  • Odpověz
@lio: moje tchýně peče cukroví, ale aby bylo zdravé, nedává do něj cukr (ale nepeče žádné spešl - prostě např. do klasického lineckého ho nedá - čímž se stává prakticky nepoživatelným :grinning:
my už 68 máme - výhoda druhého dítěte :grinning:
@suik: no verunka měla i s extendorem už příliš sexy výstřih :grinning:
26. říj 2010 ve 21:59  • Odpověz
@kovalda: tak my se taky dneska složitě vypravovali - přebalit verunku, přebalit ondru, přebalit verunku :grinning:
vím, že kámoška vždy, když šla spát, tak nabízela prso k napití ...já to u ondry neřešila, protože on si jel furt co dvě hodinky, takže to bylo šumák a u verči to neřeším zas proto, že se budí až ve 3 ..no a včera dokonce až v 5!!!
26. říj 2010 ve 22:02  • Odpověz
@kovalda to by me taky zajimalo :grinning:
jak se me prave ptala tusim @eveluska - psala jsem, ze v karpovi jsem nasla nekde vzadu v kapitole o spani radu, vzbudit jeste tak nejak na půlnoc a dat cucnout, jsem si myslela, ze to taky trochu posunu, ale nestalo se tak....asi jsem to spatne pochopila ....teda udelala jsem to, pac jsem sama sla spat v ty pulnoci.
tak to zkus vzbudit v tech 11, kdy jdes spat.

dneska testuju krapovani jen v pline, prelozila jsem ji na trojuhelnik a zabalila, nozky ma volny a zatim drzi, no uvidime.

oni jsou srandisti, me Sofie kakala kdyz jsem mela dokonce i namazano..... dneska desne strilela do pliny behem kojeni, ale po rozbaleni mi to teda prislo neumerny, tak jsem jeste zkusila záchod, nekdy mi prijde ze na to vylozene ceka az ji tam donesu :grinning:
26. říj 2010 ve 22:05  • Odpověz
@hupcza jj, sexy vystrih, dneska jsem musela konstatovat, ze ty nejmensi body fakt uz ne, bez tlusty pliny by se daly, ale takhle. No zabalim a schovam :wink:
26. říj 2010 ve 22:07  • Odpověz
@jennymaresova: já baštím lactobacily, piju fenyklový čaj, kmínový čaj, kojící čaj a malé dávám Bifiform a to funguje :slight_smile:

@zvirka: jj, do nosíku místo kapiček

Jo a ještě doma, když jsem ji před koupáčem vybalila, tak bylo v kaťatech ještě další nálož, měla to všude :slight_smile: 2 dny nic a pak to vyklopí za celou dobu :grinning:

@lio: já vánoce taky miluju jen takový, jaký mají být - rodina pohromadě, dárečky - drobnosti, dobře promyšlené něco, co potěší, ne dary za statisíce. Všechno voňavý, barevný a lidi milý a hodný :slight_smile: Snažím se Vánoce opět do takové pohody nahodit, místo šůrování a běhání po obchoďácích :slight_smile:. S rodinou jsme se dohodli, že dárky si dávat mezi sebou nebudeme, jen dětem, je nás už hafo a to se prostě nedá. TAkže letos kupuju jen manžovi, dětem a zviřátkům.
Na pečení se taky těším- jak to krásně provoní byt a když se sejdeme třeba rodina nebo kámošky u toho, tak super :slight_smile:

@suik : však neber tu bezplenkovku nějak fatálně. Mně se to líbí a prostě zkusím sem tam odchytit a když to půjde, tak super, když ne, tak to přežiju. Líbí se mi totéž co tobě - že se malá u toho hezky vyprdí :slight_smile:

@lendaw: my býváme na Štědrý den sami, k mojí mamce jezdíme předem a k tchýni chodíme 26. 12. Asi to tak necháme i letos :slight_smile:
26. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz
@eveluska: jé, tak to mýváte krásné vánoce - s Vivaldim a ve slavnostním :slight_smile:, tak to má být, sejde se rodina a oslaví to jako velkou událost - je to spíš o lidech, než o dárcích :slight_smile:

@lio: jj, do solné chci s malou chodit, hotel kousek od nás (5 minut pěšky) má jeskyni, tak se pozeptám a začly bychom asi taky brzy jako prevenci chorob :slight_smile:
Já teda překvápko miluju, ale taky jak od koho - od manži jo i od séger, uměj překvapit :slight_smile:

@suik: já taky překvápka miluju :slight_smile:
No a když bys měla cukroví moc, dám ti svou adresu, cukroví miluju :slight_smile:
26. říj 2010 ve 22:20  • Odpověz
@suik: no to právě nevím, jak se ten úvaz jmenuje, zkusím to někde najít :slight_smile:

@hupcza. ty bláho, už 68 a 74? My jedeme něco 56, něco 62 (té teda ale moc nemám) a chystáme 68.

Já jdu už do sprchy a zkusit malé nabídnout prso dříve, jestli by si třeba neudělala tu dlouhou pauzu od teď třebas do 4 do 5 :slight_smile:
26. říj 2010 ve 22:27  • Odpověz
@suik: ten úvaz byl podobný na toto, akorát se hned na začátku nedává na rameno rovně, ale křížem vzadu (nenatáhnu hned přes rameno, ale pod rukou na druhé rameno, pak už je to stejné) :slight_smile:
http://www.didymos.cz/noseni-deti-v-satku/uvazy/klokanek-navod.html
26. říj 2010 ve 22:31  • Odpověz
@kovalda: jo u nás jsme taky domluvili, že jen dětem ..máme se rádi a máme k sobě blízko, tak to nemusíme dokazovat darem v termínu ....u manžovy rodiny se budou opět vyměňovat šampony a štangle salámu ...nejlíp způsobem, že je necháme u tchýně a od jiných příbuzných si to u ní vyzvednem - vrcholný trapas - ani se s nimi nescháízíme a posíláme jim takové debilní dárky :unamused:
jinak my taky pekly vždy dokupy ...jen nevím, jak to klapne se 4 dětma :grinning:
26. říj 2010 ve 22:35  • Odpověz
@kovalda: jako podezřívám ségru, že mi to seprala - taky mi to příjde divné :grinning:
26. říj 2010 ve 22:40  • Odpověz
@kovalda díky, a to muze byt tak maly dite takhle nastojaka? Co ta hlavinka, ja jsem jen tak zkusmo dala kriz s kapsou ven a dala ji tam narovno a ta hlava teda trcela ven, ale na tenhle uvaz se tesim, je takovej pekne symetrickej
.....však ja to neberu nijak fatalne, ba naopak, jen nechapu, jak to funguje, jako kdyz se to vezme důsledne.

Taky asi zkusim dat cucnout az půjdu lezet, jeste me ale ceka nadobi, zas tam vybuchla puma.

@hupcza me dneska doratily 68 co jsem objednala a ty jsou teda obri ...

@kovalda u nas se dava taky jen detem, to jsme jeste jakoze my. Ted davam jeste vsem, ale az budou vsechny sestrenky a segra detny, tak to taky prejde jen na deti, taky co furt vymejstet pro dospely, kolikrat ani nevim co chcou a jak s nimi clovek neni v dennim kontaktu, tak nevi co byy se siklo a vari z vody. Ze vsech pacim nejakej ten "dopis jeziskovi" a nic.

jo jeste se musim pochlubit, i kdyz tim mozna nekoho z vas nastvu, objenavala jsem z nextu nejaky oblecky a prihodila tam i kalhoty pro sebe, pac mi od nich krasne sedi....konecne jsem mohla ozkouset velikost petite, takze poprve v zivote nemusim kalhoty zkracovat a hlavne je to velikost o cislo mensi nez jsem mela pred tim, vsimla jsem si ze to na me nejak visi :dizzy_face: ...krasne sedi....Manzel mel radost, dnes se rozplyval jak mi to slusi a prej kdy ze mi skonci to sestinedeli :grinning:
takova mala radost dne.

to je teda zrovna dnes, ale jsem vyrizena a ten pohled na ten neuveritelnej bordel je vyborna antikoncepce :grinning:
26. říj 2010 ve 22:55  • Odpověz
Ahojky holky, teda jak jste se tady rozepsaly o těch Vánocích, tak mi normálně ukápla slza. :slight_smile: Já Vánoce miluju, tu atmosféru, výzdobu (a už jsem to naučila i manžela), ale snažím si je udělat klidné a pohodové. Jenom vždycky vymyslet a pořídit ty dárky mi dává dost zabrat. S tím pečením teda nevím, já to jednou rukou moc neumím :grinning: (s hysterickým miminem na druhé), ale manžel mi, jak ho znám, určitě nabídne, že se postará o Viktorku a já si můžu péct do alelůja (a to ho asi zabiju.....a nebo napeču). No s těma perníčkama bychom už měly pomalu začít!

No a už si zase nepamatuju, na co jsem chtěla reagovat, jsem nějaká přetažená, jdu krmit.

@suik Náš králík se taky bojí, když malá pláče a zdrhá, ale dneska byl nějakej v pohodě a dokonce se na ní přišel podívat, když mu jí manžel ukazoval. Tak snad už se trochu otrká a bude víc v pohodě.
S tou antikoncepcí jsem se pobavila. :slight_smile: No a s tou velikostí kalhot teda závist. Já se už do svého XS asi nedostanu, nevím teda, jak se to mohlo stát, ale někdo mi nějak roztáhnul boky. Což ovšem představuje nějakou nenáviděnou návštěvu v obchodě, ach jo. :grinning:
26. říj 2010 ve 23:55  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
tady jsou vánoce já je miluju už od dětství a užívám si je i ted na starý kolena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem totální blázen do vánočních ozdob,ubrusů a jinných věcí taky sprejuju do oken dle šablony čili cvok za chvilku mi to začne a začnu řádit miluju i nakupování dárků :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jinak u nás ikdyž bydlím s našima mám svůj živý stromek a s mou polovičkou si dáváme dárky u našeho stromečku a se zbytkem u našich a jelikož je nás hodně tak je tam solidní halda no s tchánovcema nevím jak to bude letos jezdívali jsme tam vždy až večer ale s malým se mi večer tam nechce jezdit a spát už vůbec tak to budeme muset ještě promyslet jak to bude
27. říj 2010 v 06:46  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: Tak mi už jsme taky vzhůru,tedy spíše jen já :slight_smile: Martínek ještě spinká ale už se tam nějak vrní.manža je v práci přijede až večír tak musim rychle vyvětrat a zatopit.Jéé,koukám,že se bavíte o Vánocích.Já je miluju jak malá holka :slight_smile: :slight_smile: Už se na ně těším a pomalu nakupuju dárečky,no ale potřebovala bych větší finance :frowning2: Pa pa jdu si uvařit fenyklový čaj,ble
27. říj 2010 v 07:10  • Odpověz
dobré ránko,
já se hlásím dnes grogy :-P včera mě navečer bolelo prso, večer hrča 4cm, i viditelná, zkoušela jsem rozmasírovat pod teplou vodou, aby to prcek odpil a prdek :frowning2: noc hrůza, i v leže na zádech to bolelo jak čert :angry:

@hupcza s tím číslováním, já z razu během asi 3dnů zjistila, že i 62 nám je knop, krom 3 bodýček z tesca, tak jsem už taky vzala 68 :confused: ještěže moje mamka něco koupila předem :slight_smile:
@lendaw perníčky, to je moje, babi napeče kvantum perníků a já pak vždy po večerech zdobím, no bude to síla letos, ptž manža nebude moct hlídat, když bude šprtat :fearful:
@kovalda já mám ten baby close carrier a na svislo tam je psané už pro mimi od 0 měsíců a hlavu má jakoby ukotvenou tím křížem :slight_smile: jinak ta leniens mast voní levandulí, míchají ji v ékárně a je na promazávání..zkus, ji používám i sama :slight_smile: a není na předpis :slight_smile:

ad vánoce, miluju je, obdarovat bližní..jen letos budemmín peněz a času lítat a shánět...jindá už přemýšlím od září a i nakupuju bez shonu, ale o penězích to není. Už pár let slavíme 24 s manžou spolu, přes den navštívíme rodiče, prarodiče a pak další dny jsme k ním zvaní na oběd, vždy teda chtějí, abychom byli u nic i na Štědrý večer, ale ten je náš :slight_smile: Jinak jsme už zahlásili, at nekupují toho moc, spíš malému nebo praktické věci, jako potřebuju nové povlečení, pánev na indukci.....

ad cukroví, taky vždy tvrdím, že upeču pár druhů a ve finále je toho kupa, miluju včelí úlky, různý koule nepečený rafaelo, kokosky, z pečeného linecký, rohlíčky a něco mám ještě v sešitku...

holky ted se Honzík totál pokadil u koja, smrdí jak tchořík....... :grinning: :grinning: :grinning: a pokračuje, tě prsk, to budem durch :grinning:
27. říj 2010 v 08:20  • Odpověz
@rennu jé chuděro já se tak vzbudila dnes ve 4ráno a musela jít hned odsávat protože mě prsa bolela že hrůza na tohle je odsavačka dobrá že prostě odsaješ všechno a máš pokoj :wink: trhla jsem opět rekord 360ml :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prsa mi málem praskly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2010 v 08:33  • Odpověz
jinak co se týká velikostí tak hned z porodky jsme byli v 62 a ted už delší dobu v 68 je to obr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2010 v 08:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.