• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
ahoj holky, tak hlásím, že prdy u nás lepší, kombinujem biogaia, sab a kmín....:slight_smile: a občas zobnu to lycopodium... :slight_smile:
akorát máme asi spurt, už ale končí, tak jsem ráda....
k velikostem, já to snad ani nemůžu napsat, ale my zatím vyřadily jeden overálek, jinak pořád nosíme padesátky a šestpadesátky :slight_smile: .... některé 56 jsou nám dokonce ještě velké... :confused:
ona je prcek po mně...i pampersky máme jedničky
27. říj 2010 v 10:10  • Odpověz
@laurinka.22 bud ráda za prcka nám je všechno hned malé takže mu pořád kupuju větší oblečení :unamused: jinak super že jste nad prdama vyhráli :wink:
27. říj 2010 v 10:18  • Odpověz
čaute holky,
konečně mi jede net, ale za chvíli vyrážím s prďolou na výlet do hor. Taťku máme na ovčárně na rehabce, tak za náma sjede na hvězdu a idem ťapat.
@petja @rennu leniensku mám doma, teď mi mudra na tu pusenu napsala obklady z jarishové vody, teprv včera mi ju udělali v lékárně, tak uvidím, a jakousi mastičku. taky jsem mu koupila olejíček z travky, to by mělo být na tu problematickou kůži miminek, tak uvidím, co zabere.
v noci byl hodný, teď je taky hodný, vykládá si sám, ráno se zas řehnil...no nic, sním polívku a vyrážím.
tak hezký sluníčkový den všem!
27. říj 2010 v 11:03  • Odpověz
@suik Gratulace k riflím, to potěší :wink:

ad oblečení - taky už jedu 62 a 68 :grinning: Mám výhodu, podědila jsem krabice a krabice oblečků, vyprané to mám do 68, takže stačí šáhnout do šuplíku, do 80 to mám složený ve skříni, akorát nevypraný, ale tímto tempem brzy zahajím akci kulový blesk :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli nedělám něco špatně (opět :grinning: ). Jak jsem psala, tak jsem pracně ukarpovala cca kolem 20hod. jenže v 21 ho vzbudil hlad, jedli jsme před kojením (jak je hladovej, tak děsně řve :rolling_eyes: ). Tak jsem si s ním zalezla do naší postele a strčila prso, mám zhasnuto, jen potichu TV... no a kojíme cca 45min s přestávkama na odbrknutí, bo se začne ošívat... ale stejně když ho vezmu, tak začne brečet... zkusila jsem karpa do cca 22. 30, nic oči, jak tenisáky, to šššš ho akorát probere :frowning2:, dudel zabere na 5min, pak zase mrčí, takže prso a takhle jsme včera šaškovali do půlnoci, pak konečně usnul... Pak už se budí krásně, co 3hod, ale to usínání mě zničí :unamused: Mám prostě jen nespavce? Nebo nevíte co s tím? Se změnou času se nám to max. posune na 23hod :wink:
27. říj 2010 v 11:04  • Odpověz
@suzete Užij si výlet :grinning: A bacha je tam kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nás dneska čeká oslava narozenin, takže první ofiko návšteva jinde než u našich :wink: tak jsem zvědavá, jak to zvládnem, jdu nabalit věci...
27. říj 2010 v 11:06  • Odpověz
@discreet mě včera malý usnul poprvé asi v půl 9, jinak usíná až kolem 10, ani se nesnažím ho po koupání uspat. když vříská, tak ho chovám nebo fénuju, ale nechám ho, až si usne kdy uzná z avhodné, by mě jeblo ho přesvědčovat k usnutí když on má na to evidentně jiný názor.
kosa tam je, ale nááádherně. mám nachystanou kombinézu a fusak :slight_smile:
27. říj 2010 v 11:16  • Odpověz
@kovalda tak jsem zkusila vzbudit a doplnit nadrz ve dvanact, kdy jsem sla spat, no efekt nula :unamused: , vzbudila se skoro jako obvykle, takze priste jdu spat tak hodku po ni. V noci tentokrat i brecela, sly jsme kadit dvakrat, tak jsem se moc nevyspala a jsem hotova.... a ani ted to neni lepsi, nemuzu ji uspat, ale cumakovat na kamose se ji taky nechce. Karp by asi zabral, celyho jsem ho nezkousela, ale boli me ruka, a houpani na lehatku mi nejde....nechapu, jak nekdo muze nosit dite celej den :astonished: .... tak je v satku, ale musim chodit.

@discreet jj, taky mam radost
s tim uspavanim neporadim, nam asi pomaha ten ritual, kojeni cca v pu osmy, v osm kybl, masáž, zabalim, dam cucnout a pokladam, pohladim, řeknu dobrou noc a odchazim. Pak se jen vracim dat dudlika, nekdy usne i bez nej. Do ruky už ji ale neberu. Občas bečí u konci prebaleni a oblikani, ale na usinani to nema vliv...

tak dej jeste cucnout po koupani ... pred musim taky, jak ma hlad, tak nespolupracuje. Nevim jestli jsi psala jeslti radečka chováš, ale vyzkousej aby usinal samotny, nech sviti na chodbe a bez kdyz zaplace

27. říj 2010 v 11:17  • Odpověz
@lotyna já teda závidím to XS, po tom jeste totiz následuje S, tu velikost jsem snad naposled mela na strední :grinning:
27. říj 2010 v 11:18  • Odpověz
@suik kde se dozvim vic o te bezlplenkove metode? je neco na netu? nebo jen literatura papirova? Diky
27. říj 2010 v 11:25  • Odpověz
ahoj holky, tak včera zase procházkovej návštěvní den :slight_smile: ale super, aspoň nejsem pořád doma. Návštěva mojí mámy a babči, pak sraz s kámoškou, návštěva mateřského centra :slight_smile: pak cukrárna kávička a zákusek :grinning: pak další kámoška a čekání na tátu, až pojede domu. Přijeli jsme asi v půl 8, takže hned koupat, jíst a spát. A jak byl Míša včera upovídanej, broukal si krásně, pousmíval se :slight_smile: no paráda, mám z něj radost :slight_smile:
@lotyna @suik tak já snad S nikdy neměla...to můžu jen tiše závidět. Hadry jsme dědila po ségře, jediný moje štěstí, protože tam byly i kalhoty a mám v čem chodit, jelikož boky a zadnice a břicho...pořád to mám jaksi zvětšené :frowning2: :angry:

jo..opět blinkáme :frowning2: nebo spíš ještě pořád... :frowning2:
27. říj 2010 v 11:51  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

dočítám jen něco....
ad vánoce, taky si kupujem dárky sporadicky, už teď nosím pantofle, co bych dostala k vánocům :grinning: hlavně, aby si to užili ty děti :slight_smile:
cukroví peču jen to nejzákladnější, pracny, slepovaný a rohlíčky...+ ještě i co mě napadne, ale teď už na to prdím...perníčky miluju, ale nikdy mi nezměkly, i když jsem k nim dala rozkrojený jabko, do chladu...prostě tvrdý, tak taky prdím :sweat_smile:

ad velikost, máme 0-3měsíce a i 62 :slight_smile:

@kovalda já právě kvůli tomu, že taky chodím spát až ve 22-23h, tak malýho na tuhle hodinu budím na kojení...už od porodnice a dělala jsem to i u Tomáše...pak se budí až mezi 3 a 4h raní :slight_smile: tak taky buď...nějakou dobu možná se ještě bude budit jak je zvyklá, ale určo si to bude prodlužovat :wink:

@discreet kup si Betynku, teď je tam zajímavý článek o "nespavcích" i rady pro mamky...možná bys využila :wink: ...třeba tam píšou, že čím větší nespavec, tím pevnější rituály...až pedantně je dodržovat, i hodiny...takže jestli zkoušíš vše možné a každý den jinak, možná proto je neklidný a usne až vyčerpáním... :sweat_smile:

Radim teď taky už 2 dny nekadil...ale prdíky z něho lítaj a teda moc nevoní :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2010 ve 12:01  • Odpověz
@hanncca tak asi máte ten reflux, že pořád blindí,ne?? kamarádka dávala nějaký ten Nutriton, když kojila...nebo jesti dáváš UM, tak dávat ty AR mlíka...jinak vím, že vždy po koju musela malýho držet cca půlhodiny v klokance, aby neblinkal :wink: s tím se ale nic víc dělat nedá...jen se smířit...
u Radimka už je to málokdy :slight_smile:

jdu si dát polívku :slight_smile:
27. říj 2010 ve 12:06  • Odpověz
hojda,
včera jsem se sem ani nedostala, ale malej měl rekord a chrněl si to do 11, pak se chvíli usmíval v posteli a znova do 1:slight_smile:. Dopo úklid, pak procházka, odpo se stavily kolegyně z práce a odcházely v 8 :grinning: . Včera malej pěkně ponocoval, usnul až o půl 1 frajer. Co by chodil spát v 8, není už žádný mimčo :grinning:.
tak vás jdu dočíst
@lotyna : jo jo, to máš pravdu musíme jim to říkat na rovinu, co po nich chceme. Náznaky nemají cenu, ty většinou nepochopí :grinning: . Taky se děsím těch blížících se vánoc. Nejradši bych vše nakoupila přes net, jen nevím co :unamused: Tak králíček vám takhle žárlí a já myslela, že jen psi a kočky tohle dokážou :confused:
@petja : tak super, že zavinutá takhle krásně spinká :wink:
@antana123: Šíma je šikula, že se takhle aklimatizoval hned :wink:
@suik : každý mimi si jede podle svýho, náš docela pase, ale zas ho neberou vůbec hračky. A o otočení za něčím se nám může jen zdát :slight_smile:. To ho vždy zkouší na rehábce, mu zakryje očičko dlaní a má se otáčet, no prd :grinning: Taky po ránu nefunguju, nejdřív po 9 :wink: máme teď díky Adámkovi taky otočenej režim a chodíme spát kolem půlnoci
@lio : tak to musela být pořádná itoška, že vám spadla bunda z věšáku :grinning:
@discreet : máme to samé, karp u nás neeeeeeeee. Svázání prostě nesnese, hlavně že mám zavinku za 500 to swadle a byl v ní dohromady cca 2 minuty :grinning:
@petja : taky nám pás na stranu, ale po masáži krku se to docela srovnalo, i v postýlce dává konečně hlavičku na obě strany
27. říj 2010 ve 12:26  • Odpověz
čauky
@suik: tak to je příjemné :wink:
@rennu: jako nechápu - vím bezpečně, že některé bodýčka nosil ondra ve 4,5 měsících ....a veru je má prostě knap ..ale váhu na konci šestinedělí má přitom o 20 dkg menší ...no jsme z toho jelen :slight_smile:

ad kojo a prsa ...jako já mám dojem, že má opravdu velký vliv, že jsme ještě první trimestr prokojila - vůbec nemám takové ty potíže s nabíháním laktace, velkým množstvím mlíka atd. ...možná to je shoda okolností, ale možná to je fakt, že se netihla vráti do normál režimu a jen se to obnovilo
27. říj 2010 ve 12:27  • Odpověz
@ojo nutriton dávám a kojím. po krmení se snažím nehýbat, ale kolikrát než ho dám z kojící polohy na rameno, tak jsem ohozená :frowning2:
27. říj 2010 ve 12:31  • Odpověz
@discreet: to chce si najít to své ...určo rituály .....a .třeba ondrovi, když měl právě ty oči dokořán pomáhalo, když jsme mu kroužila kolem očiček - prstem jsme tam opisovala jakoby ležatou osmičku ....během chvilinky mu začaly padat víka
ale nevím, jestli to je nějak obecně platné anebo to fungovalo jen na toho mého pacholka - no ale vyzkoušení je zdarma, že
@suik: he hé - tak s jsem neměla nikdy v životě :slight_smile:

ad suchá pusinka - verunka měla takovou drsou pusinu, ani ne pipínky, ani ne zarudlou, šupinky ...jen prostě na omak nebyla taková ta miminkovská ...tak jsme to mázla lipobází - za pár hodin byla hlaďounká :slight_smile:
27. říj 2010 ve 12:34  • Odpověz
@discreet Ahojky náš měl velké problémy s usínáním trvalo to celé 6-ti nedělí vydrž třeba si pak najdete co na něj zabere náš je teda pedant on jak nemá vše na čas tak nám taky nespí takže u nás se jede přesně na hodiny koupel se nesmí spozdit a ani jídlo pak má rád melodii z kolotoče a u toho nám usne tady ve Ždáru kolotoč nemám a usne taky neboj to se určo zlepší časem
27. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz
Ahojky holky, než to všechno dočtu a zareaguju, a to bude asi až večer, protože za chvíli letím na kyčle, tak si k vám jdu postěžovat - Viktorka dneska konečně hodila nádhernej úsměv - myslíte, že na mě? Na sebe do zrcadla. :frowning2:
27. říj 2010 ve 13:54  • Odpověz
@hupcza tak takovou tvářičku má přesně Radim...ani pupínky, nic viditelný pouhým okem, ale tvářičky jak hroch :frowning2: a co je to ta lipobáze?? někde koupím?? :slight_smile:
jo a Radim taky teď nosí věci, co nosil Tomáš třeba ve 4.měsících :sweat_smile:

@hanncca a co na to dr.?? ono už se s tím asi víc dělat nedá než si zvyknout a mít spoustu věcí na převlečení, i sebou na návštěvy :confounded:
27. říj 2010 ve 14:19  • Odpověz
@ojo dr nás poslal na sono kvůli pylorostenoze...ale ta se nepotvrdila. takže prostě jak píšeš, zvyknout si, často převlíkat, náhradní oblečení malému nosím, asi budu muset i sobě :slight_smile:
27. říj 2010 ve 14:40  • Odpověz
@hupcza no tak takhle "zdravý" sem to cukroví nemyslela :grinning: to musí být fakt nepoživatelný....
@kovadla jj právě ten spánek v kuse mi ted chybí, ale s Domčovými intervaly jsem spokojená
@lotyna kdyby se králíček nevzpamatoval tak jsou opravdu bachovky, konkrétně vlašský ořech.....ale zdá se, že to chce jen čas, dle toho cos psala naposled
@antana ty vago holka, na té fotce to vypadá jak půl roční mimi...žjooooooooova, vy jedete :slight_smile:

my měli akční dopo, ráno v osm odvést manžu do práce, pak sjet k našim - opravář na pračku, pračka kaput, měla mamka radost :frowning2:, pak pro mamku do práce, tam byly 3 nedočkavé kolegyně, a jedna nás viděla z okna, tak přiběhla se podívat na mimi a ted už domča kočíkuje s mamčou venku a já du poklízet, je tam nádherně, jen ráno a večer pořádný mrazivo už.
27. říj 2010 v 15:12  • Odpověz
@jennymaresova ja se o to zas az tak moc nezajimam, ale zacnu, pac nam to jaksi tkasi nejak funguje, kadi (krom uprdniti) docela do zachoda. čůrání teda ještě jen občas...

je tu diskuze, dej do vyhledávání bezplenkova komunikacni metoda II. a treba zde: http://www.mokosha.info/content/view/82/76/1/0/

u nas dneska teda traga, furt place, dopoledne jsem mela v satku, zkousela jsem kriz s kapsou vevnitr, utahuje se taky s ditem, krasne se mi povedl, ale dlouho cumakovala....no pak se vzbudila, snad naminutu po dvou hodinách od posledního kojení, no a pak jsem chtela dat znova satek a neslo to vubec, vztekala se a kroutila, ja se taky vztekala :pensive: , ach jo, nekdy si pripadam ze jsem naprosto totalne spatna mama....tak jsem ji zakarpovala, odpojila repracky z notebooku, narazila je na mp3 a ted ji tam fenuju....spí! já jsem ale total tuha a to jsem dneska slibila manzelovi koprovku :confounded:

ten satek me mrzi, myslela jsem ze budem hezky spolu, kdyz se mi to tak povedlo.
27. říj 2010 v 15:14  • Odpověz
@suzete už kombinézu a fusak? já tedy ráno jela s autosedačkou ap ak šátkovala...ale ted sem dala jen punčochy, polodupky, body dl. rukáv, triko a kabátek alá svetr podšitý flaušem, zavinku a deku..a slídu.....stačí, na slunko 10 stupnů....fusak zatím nechávám spát
27. říj 2010 v 15:15  • Odpověz
@lio za spánek v kuse bych snad dala nevímco...
27. říj 2010 v 15:15  • Odpověz
@suik nechce to s tím šátkem jen vydržet? i dyž řve, že se uklidní a usne?
domča taky řve dyž ho tam dávám a jak přehodím poslední kus látky, tak ticho, kouká a pak se uspí sám....je to super pocit
27. říj 2010 v 15:16  • Odpověz
@suik no to mi nemluv, bych prospala den snad :grinning: i dyž se mi oči neklíží a jak chodím v 9 spát a budíme se ve dvě, tři, čtyři..tak pohoda..už sem si zvykla
27. říj 2010 v 15:17  • Odpověz
@lio někdy to jde, ale dneska se i kroutila a byla napruzena a me to hlavne neslo uvazat a nedrzelo, ani ten jednoduchej uvaz co uz vicemene umim. Ja se tak snadno nevzdam, pac vim, ze pak taky za chviluínku ztichne, staci se treba jeste zhoupnout v kolenech, ale tohle fakt neslo....

jdu to na chvili zalomit
27. říj 2010 v 15:19  • Odpověz
@beru3nek no jako bez legrace, jak ve filmu, špatným filmu, a přitom oba dělaj na policajtech, nevím tedy co, ale děs..a ani jeden an to nevypadá, a je tedy fakt, že je dycky slyšet on, ona jen běžnou mluvou, on řve až chraptí a tuhle tedy poprvé tam lítalo cosi a třískly dveře, ale šlupa pořádná, ale Domča prospal, uf uf :slight_smile:

tak já du makat....mějte pohodovoučký sluníčkový den
27. říj 2010 v 15:21  • Odpověz
@suik aha jasně, já bojovala na začátku, to řval jak dyž ho krájím, ale ted jen pláče a pak dobrý.....a můžu i nehybně stát, sedět /ne jako dyž se zastaví kočár a do pěti min řev/ :grinning:
dobrou :slight_smile:
27. říj 2010 v 15:22  • Odpověz
Tak už zase zdravím :slight_smile:
Byla jsem na KO na gyndě po šestinedělí a musím teda říct, že ačkoliv mě to vyšetření na gyndě nikdy nebolelo, tak dneska teda bolelo :confounded: Nic hroznýho to nebylo, ale příjemnýho taky. Nicméně, jsem v pořádku a to je důležitý.
Pak jsem byly s Bětuškou na KO kyčlí - tak jednu už máme dobrou, jednu stále IIa+. Takže stále 2-3 pleny. Ještěže je Bětka takový střízlíček - jinak bych jí musela dávat do o 2 čísla většího oblečení s takovou bambulí na prdelce.
No a aby toho doktorování nebylo málo, vypravily jsme se ještě na oční, ale jako na potvoru tam zrovna ve středu nejsou. Takže až příští týden.
27. říj 2010 v 15:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.