• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@petja malem bych zapomenala ti odpovedet na tu zavinku .... nevim. kdyz jsem ji objednavala (v sijeme detem, meli myslim jen jednu a nesila to iva filipovičová - anavy) ... je to proste takovej tlusci uplet, ne jako tricko, nevim k cemu to prirovnat. zavinovat budes asi hlavne v zime, ne? Tak treba ten tlusci, zalezi na tom co jeste davas, ja mam pyzamko a pak ji davam jeste do rychlozavinky....ale to jen tak pro sichr
27. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz
my slavíme vánoce s M. tetou, jelikoš je už sama a děti nemá.. (M. zase nemá už rodiče), vždy jsme večeřeli u ní a pak jeli k našim...ale letos už ji pozveme k nám, nevím, jak bychom to se 2 caparty zvládli...museli bychom taky jet brzo domů a tak... :confounded:

@zvirka nebuj, to bude v poho :wink: já byla taky vyděšená, taky jsem si myslela, že je to Ms, ale když to vůbec nesláblo :confused: :sweat_smile:

ad dudlí, jj bezva vynález, tak jsem nasadila hned po příchodu z porodky :grinning:

dneska je M. v Mostu a přijede dlouho, ale caparty jsem zvládla i sama :slight_smile: :slight_smile: jen nějak nemám čas večer zumbovat...asi budu spíš dopoledne, jen se musím donutit vstát třeba už v osm :grinning: :grinning:
27. říj 2010 ve 20:14  • Odpověz
@ojo my domorodci říkáme v Mostě :grinning: :wink:
27. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz
@lio no jo, ale v horach bylo -5 ne 10stupnu. V kombinezce mel jel body a tenky overal, takze nijak zvlast nabaleny nebyl. Ale na nekolikahodinovy vylet do hor mi prislo praktictejsi dat fusak nez 10vrstev.
27. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz
@lotyna: ad úsměv :grinning: :grinning: ..taky narciska jako veru :grinning:
@ojo ad lipobáze - je to takový mastný krémík - používá se i na ekzém - běžně k dostání v lékárně nebo ti ho může napsat dr.
27. říj 2010 ve 20:39  • Odpověz
@lotyna: hele přesně týž zážitek mám z kyčlí s ondrou - to bylo v květnu - maminka byla v tílku a pláťákách a to nebohé dítě balila do tolika vrstev, že jsme až měla chuť na ní zavolat sociálku za týrání dítěte ...a to měla ještě před ordinací kočár s fusakem .....hrůůůůza
jinak fajn, že jste ok
a pan dr. je teda na ránu :angry:
@zvirka: chytla ms je dobrý výraz :slight_smile: ....možné to je
na odsávání tip nemám - jen klasiku - prsty jakovy do c a mačkat ....no chce to zkoušet
@antana123: no hele já to měla s ondrou taky hned po šestinedělí ...ale třeba tě potěší, že u druhého to tak není ....já se bála, aby to nebyl nějaký zlozvyk mého těla :grinning:
@kovalda: dudlík určo není takové zlo ....jako já jsem spíše pro alternativnjěší věci ...ale prcek potřebuje sát ..noa prso mu furt dát nemůžeš - tak co by ne dudlík ...jde pak jen o to se jej v rozumnou dobu zbavit :wink:
s vánocema jsme to už se ségrou probraly - vyexpedujeme chlapy s dětma a budem v klidu péct :slight_smile:
27. říj 2010 ve 20:50  • Odpověz
@laurinka.22. ahojky :slight_smile:. Super, že jste na prdíky vyzrály :slight_smile:. Jé, velikost 50/56, tak to je jak kámoška, s kterou jsem byla včera na šátkování. Holky jsou od sebe 9 dnů, ale vypadaj jak novorozeně a tříměsíční mimčo :grinning:

@discreet: zrovna dnes jsem četla Karpa - to šššš a houpání musí být intenzivní - žádný šolíchání - když hodně křičí, dělej hodně nahlas a i výrazně (jako bys to chtěla křičet) to šššš a houpej taky s razancí. Čím se bude uklidňovat, tím ty také zklidňuj.

@suik: jo, já taky zkusila to cucnutí dříve a s prominutím jsem si nas.ala do bot ... hrozná noc, asi 2 hodiny vkuse, než jsem ji uklidnila. A vůbec takový rozhozený, dnes už do toho nejdu, nechám ji, ať si to dělá po svém. Ale dnes zkusíme poprvé dudlajze, tak doufám, že to zabere :slight_smile:

@jennymaresova: o bezplenkovce najdeš na netu, myslím, že i tady na koníkovi

@hanncca: tééda, vy jste měli ale nabitej den

@beru3nek: ty bláho, jít spát až v půl 1, to by mne ... :unamused: Já teď uspávala malou od 8 do teď a jsem z toho hotová. Asi máte doma nočního ptáčka :slight_smile:
27. říj 2010 ve 21:01  • Odpověz
@beru3nek mam to stejny, taky se mi po vecerech uz nikam nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pres den se snazim bejt akcni :slight_smile: s kamaradkou jste cvicily vy nebo s mimiskama neco?
27. říj 2010 ve 21:05  • Odpověz
Díky za rady všem, @ojo betynku jsem koupila a jdu studovat @antana123 je možný že to je režimem, zatím nemáme žádnej, koupem sice skoro stejně, ale každý den jinak, jednou kojo před, jednou po... uvidíme, co bude po šestinedělí
@kovalda Když on nekřičí, jen kouká a nespí, a jak ho položím tak mrčí (u čehož neusnu) a sám od sebe prostě neusne, i přes den pláče a přitom chce spát a neumí se tomu poddat, musíme ho uhoupat nebo něco, sám to neumí :frowning2:
Návštěvu jsme zvládli, teď ještě chrupe v kočáře, čekám, kdy přijde hlad :astonished:
27. říj 2010 ve 21:05  • Odpověz
@hupcza: jé, ležaté osmičky okolo očiček, to vypadá dobře :slight_smile:, vyzkoušíme :slight_smile:

@lotyna: jé, tak super, že první úsměv :slight_smile:. No, na sebe, to je dobře, že se má ráda a má zdravé sebevědomí :grinning:

@suik: taky mívám pocity, že jsem naprd máma, vždy, když jsem unavená :slight_smile:. Neboj, jsme dobré mámy :slight_smile:, prostě jsme lidi :slight_smile:

@lendaw: teda, vy jste měly dnes doktorský den. Super, že ty O. K. a jedna kyčlička už taky dobrá :slight_smile:
27. říj 2010 ve 21:16  • Odpověz
@lotyna: téda, ten tvůj doktor je ale debil, dobře děláš, že hledáš nového :slight_smile:. A super, že kyčle O. K.

@petja: jj, ten úvaz je vhodný od narození, akorát se musí chytit ta hlavička, což drží ta kapsa, v které mimčo je, ale může to přidržet klidně i kterýkoliv boční popruh :slight_smile:
Jé, super, že vám kapičky na prdíky zabíraj, to mám radost :slight_smile:

@zvirka: jejda, MS? já doufám, že přijde až tak za půl roku či později :slight_smile:

@hanncca: gratulace ke 3 měsícům :slight_smile:

@lendaw: panečku, už 18 let bez masa, super :slight_smile:, jsi dobrá. Taky jsem doufala, že už mi to vydrží, ale prostě teď jsem fakt jak posedlá.

@petja: díky :slight_smile:, jj, nejedla jsem maso z etických a ekologických důvodů, ty samozřejmě u mne i nadále zůstávají, ale holt teď se fakt trápím, tak uvidím, třeba se zas časem zadaří maso vyřadit a tentokrát nastálo :slight_smile:.
Jj, s šátkem je to super, jsem z toho úplně na větvi, malá u mne a volné ruce a taky pocitově - úplně jak kdybych byla zas těhotná, krása :slight_smile:
27. říj 2010 ve 21:27  • Odpověz
@kovalda já to s tím masonejedením mám o to lehčí, že mě navíc ještě nikdy moc extra nešmakovalo. Takže nebyl zas takový problém ho vyřadit :wink: Třeba se k tomu zase někdy vrátíš, až se budeš cítit :wink:
27. říj 2010 ve 21:30  • Odpověz
@r.m jo mlíkárna :grinning:
@hupcza:no doufám že to příště nebude ta rychlé
@kovalda:děkuju za pochvalu a krásně rostete :dizzy_face:
@eliska_v vy taky :wink:
@discreet určo se to zlepší
27. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz
@r.m: Jejda, chuděra, takhle blinká. Zkuste zvednout postýlku na jedné straně. :slight_smile:

@zvirka: jo, já měla dudlík pomalu za vynález ďáblův a teď jeho vynálezci blahořečím :slight_smile:

@eliska_v: super, že malý hezky přibývá :slight_smile:

@suik: hlavička je podepřená šátkem z té kapsy, v které malá je. Zkusím se kouknout, jestli je to vidět na některé z fotek, které jsme vyráběli :slight_smile:
27. říj 2010 ve 21:35  • Odpověz
@lotyna a nebyla jsi v tom zrcadle za malou i ty :wink:
@kovalda jo,máš s malou v šátku pocit těhulky zas,ju?No,to je paráda :wink: Jo,s vege to mám taky tak,jak píšeš,každopádně,i,když pocity vevnitř zůstávají směrem k míru k zvířatům,člověk musí poslouchat hlavně intuici

Dnes večer předvedla malá mega hysterák dá se říct jedinný zatim,vůbec ale vůbec nevim co to mělo znamenat.Každopádně pak rany jak z děla a byl klid.Ale,že by tohle bylo pouze bříškem?!Hlavně,že už je v poho,už sem propadala panice,když ve vaně při koupání řvala a pokračovalo to dál,už to bylo divný...To bylo fakt na špunty do uší,bez srandy :frowning2:
27. říj 2010 ve 21:37  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda dudlík ten já miluju nejlepší vynález bez něj by jsme se zbláznili
@petja náš když má bolení tak má taky hysterák jako by ho na nože brali
27. říj 2010 ve 21:42  • Odpověz
holky mám dotaz, jíte hermouš a nivu? já jedla a kámoška, že se prý furt nemá ani při koju :astonished:
@hupcza : opravdu "pravá tchýně". To je Verunky už teda kusanec, tak super, že i Ondra je už lepší :wink:
@lio: jé ty už těhu loni před vánoci, my sotva zadělali :slight_smile: řekla bych že zrovna toho 23.12. :grinning:
@kovalda : tak super, že šátkování i návštěvu jste si všichni užili :wink: Já bych byla ráda za tu pětihodinovku :wink: U nás je to taky sranda kolikrát v noci, přebalím kolikrát tam ani nic nemá, položím do postýlky a ozve se rána, a jedem znovu. :grinning:. Když se mu jeden den nezadaří, je mrzutej a toho smradu pak, to by jeden nevěřil :grinning:

@suik : tak super, že kalhoty sedí a ještě o číslo menší, to opravdu hodně potěší takovou chvíli po porodu, ještě když ti řekne manža, že ti to sekne :wink:,. Máš pravdu, lepší zrušit kolikrát mezi dospělejma, než se trápit přemýšlením, a nakonec na to akorát stejně sedá prach a zůstává kolikrát dárek nevyužitej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lotyna : xs není normální velikost :slight_smile: já jsem teď dlouho nezkoušela před těhu rifle, ale mám to samé, přes břicho a boky je prostě nenarvu. Chybí mi tam pořád nějáký to číslo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@antana123 : teda 68, no rostete teda pěkně :grinning: koukám, že má z čeho. Pání to je mlíka pro půl žďáru:grinning:
27. říj 2010 ve 21:43  • Odpověz
@beru3nek jo to teda je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem myslela že mi prsa prasknou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2010 ve 21:45  • Odpověz
Dobrou noc!!!
27. říj 2010 ve 21:46  •  3 děti  • Odpověz
@petja dobrou :wink:
27. říj 2010 ve 21:46  • Odpověz
@antana123: díky :slight_smile:, jj papání jí chutná, tak máme přírůstek skoro 2 kg za těch 6 týdnů :grinning:

Holky, balím to a jdu spát, už jedna noc byla naprd, tak snad se vyspím dnes :slight_smile:, držte pěsti :slight_smile:. Zítra je ten státní svátek, tak čekáme návštěvu - manžova nejlepšího kámoše s novou přítelkyní - taky Míšou, takže určitě pohodová sympaťačka :grinning:

Dobrou
27. říj 2010 ve 21:48  • Odpověz
@beru3nek: jo, naše pětihodinová pauza je však jen jedna a to od 20 do 01 (včera se nekonala) a já jdu spát většinou ve 23, tak si to moc neužiju. No, pokud to nezmění ona, budu muset své spaní upravit já a chodit spát nejpozději ve 21 hod. :slight_smile:
27. říj 2010 ve 21:50  • Odpověz
@lendaw @lio my už párkrát koupali v devět, než b yl režim i dýl . Mažel se kasal, že bude koupat jen on, ani me to na zacatku nenechal vyzkouset. I masiroval, teda spis tak nahodne mazal, co jsem zacla s poctivou masáží, tak se stáhl a už taky nekoupe porad, ale když má cas, tak zase rad, jen ted ma furt moc práce ...

jo a dnesni den po té hrůze byl zakoncen par super pozitivy, poprve v zivote jsem delala koprovku (bo ji nesnáším), ale videla jsem kopr a chtěla manželovi udělat radost, miluje ji. priste jen koupim o svazek vic a bude to eňo ňůno ... teda pro nej. No a to hlavni, dneska Sofie krasne pasla s hrudníčkem až u stropu :dizzy_face: , sice jsem ji musela narovnat rucky, prepadavala, ale mam radost.
27. říj 2010 ve 21:51  • Odpověz
@beru3nek já jím obojí, jedla jsem je i v těhu. Zrovna včera jsem zblajzla celý hermelín na posezení. :sunglasses:

A souhlasím, XS není normální velikost :grinning:

Holky, dobrou. Já dokojím a jdu to taky zalomit.
27. říj 2010 ve 21:54  • Odpověz
@beru3nek jj na vánoce už těhu, zadělali jsme kolem 17.11 :grinning: a 15.12 jsem dělala první testík, to byla krása. koupila jsem ted s těma obtiskama i krabku na test a ult fotečku...tak jsem si to připomněla, ten šok a pak užívání si. Hned mi bylo divný, že jsem ty rohlíčky dělala tak dlouho a musela si k nim sednout :-O a vůbec únava jak hrom a pak jsem si skřípla prst a měla sem uplně hysterák jak mi to bolelo ( taková divná reakce, sem si říkala, že se něco děje .-D )
takže na vánoce jsme to věděli my s manžou a na silvestra jsem to řekla mamče a ostatním až po 3 měs.

jinak před koupačkou Domča zchrupnul, pak byl ale výborně naladěn, povídal mi u masáže !!!!!!! neskutečně krásný, pak bašta, tentokrát až do dna a pak vytuh tak, že ani po půl hodce neodkrk, visel přes mé rameno jak pytel brambor, tak jsem ho položila, manža u něj půl hodky hlídkoval a spí jak miminko /domča/.....tak jdu taky chrnět, neska byl tak akční den, že jsem docela znavená :slight_smile:
@antana ty žjova, takovýho mlíčka :slight_smile:
@discreet jj bettynka a spousta zajímavýho čtení, i o spaní :slight_smile: tak snad tě to inspiruje a pomůže k lepším večerům a nocím
@suzete tak to joooo, to že ste byli v horách mi uteklo, promin, do hor bych taky fusak už vytáhla
27. říj 2010 ve 22:01  • Odpověz
@laurinka.22 : co je malý to je roztomilý :grinning: . Buď ráda, aspoň ty věci užiješ, nám to bylo chvilku a plná igelitka hadříčků už šla dál :sweat_smile: Fajn, že prdy ustupujou :wink:
@discreet : to tě má taky pak za dudlíka asi, viď. Náš pije tak pět minut, pak si jen dudá. U nás je to někdy to samé, už usíná, dám ho do postýlky a je po spánku :unamused:
@hanncca : tak super, že je Míša už takovej broukací a usmívací :wink: to jste měli fajn den. Tak ať se vám to blití zlepší. Já dávám teď pít kratší dobu, pak krknout a znova. To už teda spíš dudá, ale přijde mi že je to lepší
@ojo : tak to betynku taky musím pořídit, dík za tip
@lotyna : viktorka narcistka, jo :grinning: ten náš na nás taky dlabe, zato polštář je teď jeho nej favorit :grinning:
@suik : prostě někdy můžeš dělat co chceš a mimi neutišíš, špatná máma rozhodně nejsi :wink: my koprovku jedině z pytlíku :wink: si nech dovézt :wink:
@lio : já tohle taky nemám ráda, jsem se i bála když ještě ve starým bytě měli itošku a já doma sama, brr. blbej pocit
@lendaw : tak fajn, že gynda o.k a jedna kyčle je už dobrá, na další ko budete už určitě bez širokýho :wink:
27. říj 2010 ve 22:04  • Odpověz
@kovalda máme plus mínus takovou pauzu v noci, a tak chodím spát taky v devět , neska vyjímka, že tu ještě čumím a super....občas Domča táhne do tří na jeden zátah

@suik já se koupat takhle o tolik pozdě bojím, ne že by mi to vycházelo na devátou, ale tuhle mi blbě vyšlo jídlo a měla jsem dilema co kam posunout, dodržuju max minus půl hodku..což je ted skoro pravidlo....a taky už mi došel levandulový olejík, máme fest spotřebu, jinak grratulka k tvým úspěchům resp. Sofinky, je to dycky moc krásné koukat na další úspěch prcka...my včera chopili hračku a ztáhli z mantinelu postýlky...a neska znova....a vykládá už docela zdatně, je to paráda....
27. říj 2010 ve 22:06  • Odpověz
@discreet joj, tak to chce určo nějaký rituál!!! ani ne režim,ale jen rituálek a dodržovat každý den...nemusíš třeba přesnou hodinu, ale dej třeba kojo hned po koupání a už to neměň :wink: toto mi radil i pediatr v porodce, že miminka to mají rádi, když se věci denně opakují, cítí tak jistotu a bezpečí :wink:
malej mi třeba taky v podvečer pobrekává, ale když ho jdu svlékat, tak se hned uklidní, už ví, že půjde do vodičky, udělá se masáž bříška , obleče a bude papat, pak si spokojeně kouká v kolíbce a i sám usne :slight_smile: :slight_smile:

jinak souhlas s @kovalda intenzivnější houpání a hlasitější šššš taky u nás zabírá :wink:

@lendaw :grinning:

@hupcza jo našla jsem doma Excipial lipolotio, taky je to na hroší kůži, používám to na Tomáše, tak zkusím i na Radima :slight_smile:

@beru3nek hermouše taky normoš jím...jedla jsem i v těhu ...samo jen občas :wink:

tak my už máme posunutí kojo o půl hoďky, tak přesun čsu nebude tak horký :slight_smile: :slight_smile: tak za chvíli budu kojit a pak taky chrnět :slight_smile:
dobrou :slight_smile:
27. říj 2010 ve 22:09  • Odpověz
@kovalda To buzeni na kojeni kdyz jdu spat ja mi taky nejak nepomohlo, ale treba jak ti psala @ojo to chce cas, aby si to prestelovala...u me to ale nebylo tak hrozny, spis bez efektu, i kdyz pak na dalsi kojeni uz hruza des, ja unavena a ona rvouci.

ja si jako spatna mama pripadam, kdyz ztratim nervy a to se mi z unavy deje dost casto :frowning2:

@beru3nek on se hrozne bál že nakynu a bud jak koule, ja teda taky. Tak jen to vydrzet.
jo a jim, nivu ne, ale mela jsem gorgonzolu, ale nevim jestli to bylo jeste v tehu nebo ted.....ted trochu chodim po spickach kolem kiwi, ale na druhou stranu, ona na kiwi vyrostla, tak snad by to mohlo byt v pohode :pensive:

@petja chudinka, tak hlavně ze si ulevila.....ja porad moc nepoznam z ceho place, jako dneska, na prdiky to nevypadalo, kadi a prdi pravidelne po kojeni na zachode, aspon dneska. Ale asi byla pretazena, nebo ji mozna byla zima, nejak tu mame chladneji....
pak byla se mnou v kuchyni, tam bylo tepleji od vareni a hucel odsavac a vydrzela cumakovat na hracky i bez houpani.

@hupcza ja jsem videla v sobotu, kdy odpoledne, kdy bylo skoro na triko v kocarech takovy obrovsky buchle, nekdo mel i berana, ale zase to chapu, ja taky nevim jak oblict, kolikrat ani sebe :sweat_smile:

27. říj 2010 ve 22:13  • Odpověz
autor
@beru3nek - no jo, je to pravda, jen jsem ráda, že jsem neposlechla všechny kolem co mi tvrdili, že z toho za dva tři týdny vyroste....já věděla, že to bude prcek po mně :D
27. říj 2010 ve 22:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.