• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@ojo tak to mám v noci stejný - když už teda dítě pracně udyndám, nebo se jí samotné uráčí zavřít očička, tak začne manžel chrápat :rolling_eyes: To bych mu nejradši dala polštář na hlavu :rolling_eyes:
A taky jsme o svátky zadělávali :wink: :grinning:
28. říj 2010 ve 12:23  • Odpověz
@kovalda postýlku máme zvedlou ale nepomáhá to,holt musim častěji převlékat :wink:
28. říj 2010 ve 12:48  • Odpověz
@hupcza díky :slight_smile:
@lio na ty bachovky juknu

@ojo diky že jsi to napsala, mam to taky tak. Jak u nas doma.... Jak jsem nevyspala je to zle, dneska k ranu jsem byla tak unavena, ze jsem ji nemohla ani zvednout, treba chtela kakat, ted vetsinou uz chodime na ten zachod a to znamenalo vstat a jit s ni a vedle jeste chrupe manzel, kterej by to taky zvladl (ne prej to neumí :angry: ) ...kdyz fakt vstanu a tak se proberu vic, ale donutit se je nekdy nadlidskej ukon.

@hupcza no, ja to manazerovani zatim moc nezvladam, je tu chaos vetsi nez bych chtela, stve me bordel co tu mame, ale kdyz se ji nevenuju tak radsi odpocivam

ted mame asi zase spurt, je protivna jak činže, ted dokonce rve i pres fen, ale uz jsem ji ufenovala do spanku. nejde mi ani moc ten satek - uz ho nejak nezvladam uvazat....ani nevim, jestli si mam objednat kapsu a novej satek nebo ne.

koukala jsem na tu bundu, jeste tam meli jednu, drazsi ale hezci, ale ja bych ji vubec neunosila mimo, kabatu mam desne moc a tohle neni ani muj styl, tak bych ji brala jen na satkovani a to nedokazu odhadnout jak moc casto bude. Tak snad ta kapsa bude stacit.

28. říj 2010 v 17:20  • Odpověz
@lendaw no to mam taky chut vrazdit, to jsem nekompromisni a budim ho :grinning: , mlaskanim.

my meli 24 nejlepsi cas na zadelani, ale zadelalo se az pozdeji,po silvestru
28. říj 2010 v 17:21  • Odpověz
@suik já taky mlaskám, ale někdy už s takovou razancí, že mám strach, abych malou nakonec nevzbudila já sama. Ale kolikrát ani to mlaskání nepomůže a musím do něj dloubat :rolling_eyes: mě přijde že už chrápe i když leží na břiše. :rolling_eyes:
28. říj 2010 v 18:18  • Odpověz
@suik spurt máme asi taky :rolling_eyes: dožaduje se prsa po max 2 hodinách, skoro nespí, furt by jen sála. Po půl hodině sání začne u prsa řvát, asi toho měla málo, nebo já nevím. :confounded: snad bude spát v noci.
28. říj 2010 v 18:21  • Odpověz
hojda,
tak dneska jsme byli na návštěvě u skorošvagrových, čekají teď v prosinci, tak Adámek opět předvedl jaké umí být ukázkové mimi. Návštěvu prospal :slight_smile: jako celý dnešek. Teď trošku pokukuje, ale asi ne na dlouho :grinning:. V noci měl 2x intervaly po 2 hodinkách, jak jsem si odvykla tak jsem byla ráno jak vykuchaná :pensive:
@suik : já jsem taky omáčková a knedlíková, mňam :sweat_smile:
@antana123 : teda to je nádhera, to je už skoro 12 hodin spánku :grinning:
@lio : to nám se teda nestává, aby Adámek zapomněl na jídlo a musela jsem ho budit :grinning: teď mi přijde, že si drží lini jí málo, ale často :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@hupcza : tak hlavně, že už je Ondráškovi dobře, to muselo být pro tebe hrozný :pensive: Užij si holiče :wink:
@lio : jj to jsme vás srpnovky fakt hodně předběhli, ze září jsme si udělali červenec :grinning:
@ojo : taky někdy neusne po koju hned, no ať si klidně kouká, ale nepláče, že :grinning: Já pak kolikrát celá šťastná, že usnul na toho mýmu furt pst, pst :wink:
28. říj 2010 v 18:29  • Odpověz
@lendaw : já si ho dneska dovolila odstavit od prsa, když mě už jen dudal, to bylo řevu. Tak po odbrknutí znova, vyjímečně jsem ho zvážila a toho řevu bylo kvůli 10 ml :grinning: . Taky jsem si v noci říkala po těch 2 hodinkách, jestli nesprutujem, ale přes den zas tak 2-3 hodinky
28. říj 2010 v 18:33  • Odpověz
@lendaw u nas nemlich to samy....ani vterinu navic, daly by se podle ni snad ridit hodinky....jen ten rev je lepsi, ale beci potom. Celej den cumakuje....

ted jsem si ji,asi pul hodiny po kojeni, dala na hrudnik a odhalila prso, at si s nim dela co chce, dudala jak silena, ale asi jen dudala, mozna z nej nic neteklo. Ale aspon byl klid, ted se ji manzel pokousi uhoupat. Za chvili zacne ritualek. Dneska musim bezpodminecne jit spat s ni, at se prospim aspon ty 4 hodinky, od deviti do jedny. :rolling_eyes:
28. říj 2010 v 19:24  • Odpověz
Ahojky jukám sem a vidím nikde nikdo škoda :unamused:
28. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak dnes jsem se sem vůbec nedostala.

@anatana123: jsem tu :slight_smile:
28. říj 2010 ve 20:25  • Odpověz
@kovalda jé konečně někdo Ahojky :slight_smile:
28. říj 2010 ve 20:25  • Odpověz
@kovalda moc na dočítání toho nemáš
28. říj 2010 ve 20:26  • Odpověz
čau holky, jo jo nějáký mrtvo tady, když je volno :slight_smile:
v telce dávají taky velký kulo zase :unamused:
28. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz
už jsem tu taky :slight_smile: Dítko nechtělo usnout, tak se zaangažoval na chvíli taťka a houpe jí na rukou. Snad už jí teď neusí, protože jí musím v 9 nakojit :confused:

Dneska se ut toho moc nedělo, všichni užívaly svátečního dne. To jen já byla sama doma s Bětuškou a internetem :grinning:
28. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz
@beru3nek jj, úterky a čtvrtky jsou v telce nějaký zabitý.
28. říj 2010 ve 20:28  • Odpověz
Tak noc nic moc, no, ona tda malá spala docela normoš, ale já měla bloklou lopatku, takže jsem se moc nevyspala. Ale pak si povídala v lehátku od 8,15 do 9 a pak jsme to ještě na hodinku zalomily a kupodivu za tu hodinku jsem si krásně odpočla, že jsem byla schopná fungovat. :slight_smile: Odpo jsme byly na procházce a opět díky zázračnému dudlíku spala jen co jsem jí položila do kočárku a dala dudlíka. Vlastně jsme ani nemusely nikam chodit :grinning:. Tak jsem dala zkrácenou verzi procházky a pak dospávala ještě přes hodinu doma před barákem :slight_smile:
Pak jsme tu měli návštěvu, tu jsme ustáli taky docela v poho, akorát jak bylo moc vjemů, tak si dáchla jen na 45 minut a bylo to znát. Po koupání bylo taky třeba ještě šššššššššššš, ale nakonec se podařilo a spinká. Já mám dnes v plánu jít spát taky v 9, tak jsem tu jen na skok :slight_smile:
28. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz
@antana123: no, asi stránku a půl :slight_smile: Asi všichni někam vyrazili, když je ten svátek :slight_smile:

@beru3nek: no a kdy tam velký kulový nedávaj? :grinning:

@lendaw: jen úterky a čtvrtky? :grinning:
28. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz
náš spinká taky a jinak v bedně fakt houby
@kovalda taky jsem měla v plánu jít spát v devět a teď koukám na manžela a on Bětušku uspal :rolling_eyes: Tak teď nevím, jestli jít spát teď a čekat, že se za hodinu dvě malá vzbudí na kojo, nebo být vzhůru a čekat až se vzbudí :rolling_eyes: Navíc jsem zapomněla z jakýho prsa mám kojit :confused:
taky jsme byli na výletě v Novém městě na Moravě moc pěkný městečko :slight_smile:
28. říj 2010 ve 20:33  • Odpověz
@kovalda včera dávali na Prima Cool Teorii velkého třesku :grinning: A v pátek je Kraus. O víkendu se něco najde no a pondělí je vlastně taky plonkový.
28. říj 2010 ve 20:34  • Odpověz
@lendaw : to znám, to je zákon schválnosti, když usnou chvíli před kojem :confused: a ještě teda má malej fakt super nos na jídlo, včera to byl jen blbej jogurt a hned huááááááááááááá. Taky budem o víkendu asi bez taťky :rolling_eyes:
@kovalda : je to bída v tý telce, už aby byly vánoce a pohádky :grinning:
@kovalda,@antana123 : super, že vám už dětičky spinkají :slight_smile:
28. říj 2010 ve 20:35  • Odpověz
@antana123 tak tam jsem v životě nebyla :grinning:
28. říj 2010 ve 20:35  • Odpověz
@lendaw :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já tady byla taky poprvé :slight_smile:
28. říj 2010 ve 20:36  • Odpověz
já jediný co sleduju je dokonalý svět jinak na to prdím jo a ještě mám ráda kuchařský pořady
28. říj 2010 ve 20:37  • Odpověz
@lendaw : kolikrát jsem chodila, nejhorší kdyby člověk věděl, jestli na půl hodinky nebo na dvě zaberou ,no :grinning:
@antana123 : tak paráda, že jste si to užili. a není to daleko ze Žďáru?
28. říj 2010 ve 20:37  • Odpověz
@beru3nek né tak 10km byla to chvilka autem
28. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz
@antana123 : ten mě taky baví, jsem si říkala, že by ho mohli dávat častěji, ne jen jednou týdně. Na primě na nože taky koukám
@lendaw : Kraus je výbornej
28. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz
@antana123 : můj zeměpis není good, jsem myslela, že je to na druhým konci republiky :grinning:
28. říj 2010 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.