• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@r.m gratulka k prvnímu měsíci :wink:
29. říj 2010 v 08:48  • Odpověz
@beru3nek prcek se mi taky pěkně u prsá vzteka,určitě je to tim jak ze začátku teče mlíčko proudem a pak už jen pomalinku.To začne mávat ručičkama,kopat,že ho sotva u prsa udržim :grinning: :grinning:
@antana123 s názorem na Babicu stebou souhlasím :frowning2: taky ho nemusim,jo to takový ital hmmmm :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
29. říj 2010 v 08:50  • Odpověz
@antana123 děkujem,vy už jste taky velký :slight_smile: to to letí,že?
29. říj 2010 v 08:51  • Odpověz
@r.m jo letí to solidně :slight_smile:
29. říj 2010 v 08:51  • Odpověz
o víkendu se bude bláznit s dušičkama a budeme objíždět hroby :confounded:
29. říj 2010 v 08:52  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile:

@r.m gratulace k pidi-narozeninám:slight_smile:
@antana123 nj, oni vlastně budou dušičky. Já jsem na tenhle svátek hroznej lempl. Ale nikdy nějak nebyl důvd tenhle svátek ctít - babička měla dědu doma vedle televize :sweat_smile:

U nás byla celkem pohodová noc. Bětuška se samozřejmě vzbudila asi 10 minut potom, co jsem si šla lehnout, naštěstí jsem nestihla moc zabrat :slight_smile: Potom v půl 3, v 5 a půl 9. Od té doby leží v lehátku, povídá si s pandou a řehní se na něj :slight_smile: Mám fakt radsot, že se mi podařilo koupit hračku, která opravdu plní svůj účel :slight_smile:
29. říj 2010 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Mame tady porad jeste tchynku a segru a tak trajdame po vyletech....Verunka je zlaticko....hotovy vyletnik :sunglasses:
Babca privezla z cech dudel, ktery jako jedinny ze vsech co uz jsme nakoupili snese....tak jsme radi. Cestovani autem je tim padem docela brnkacka....ucumla se ke spinkani behem chvilky :slight_smile:
Bohuzel nestiham vas docist....ale od pristiho tydne uz budem zase sami, tak sem budu koukat casteji :wink:
Gratuluju ke vsem mini narozeninkam!!! :dizzy_face:
Prihodila jsem par fotek do alba :
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/safryy/album/verunka-laska-nase-nejvetsi-/5665002/
Jdu chystat nejakou snidani a zase vyrazime.....tak zatim papa a snad se sem mrknu jeste dnes :wink:
29. říj 2010 v 09:49  • Odpověz
ahoj všem,
u nás od středy zlom, naprosto hysterický Honzíček...včera měl zvýšenou teplotu, kucká, má rýmu, včera i zelená stolice, ráno taky a páchla po droždí a pak se mi pokajdil na přealováku a to byly hleny v hnusně žluté kaši. No jeli jsme kdr., je ok, nevypadá to na zánět, ale od rýmy, vymáčkla mi ramínko a vážíme 5,38kg :slight_smile: A hysteráky vypadají od bříška.....ale jako řádí šíleně, včera mi proječel 2h v kočáře, rudý, ruce v pěst a mlátil jima, pak 2min. ticho, úsměv mamce, nádech a zas řev :frowning2: :frowning2: :frowning2:Navíc si šoupl intervaly kojení, ted po oba dny v 18h bašta a zaspí i koupání nebo je tak tuhej, že ho nevzbudí ani svlékání...a to spí ten svůj nejdelší interval, takže pak už 3-2h interval, dnes vymrzuje od 4, v 5 už se muselo k němu vstát :fearful: když nakojím kolem 9, aby jako spal dýl v noci, tak se stejně budí brzo :unamused: Ten časový posun nás zničí..... :angry:
Dnes má dojet kámoška z Moravy s rodinou, 3roky Kubík a 1,5 Verunka..to bude nářez, do toho hysterický Honzíček, no to bude veselo :astonished: :grinning: jdu vás zkusit dočíst
29. říj 2010 v 09:56  • Odpověz
@safryy Ahojky malá je nádherná :wink:
@rennu :chudino no snad ho to brzo přejde :wink:
29. říj 2010 v 10:06  • Odpověz
@antana123 .....dekuju anty...vsimla jsem si, ze bytecek nevysel a moc me to mrzi, snad se brzo naskytne jeste neco lepsiho. Jinak nova ikonka je bozi....libi se mi z tech co jsi mela nejvic :slight_smile:

@rennu...no teda...chuderka Honzicek...porad takove trapeni s briskem...drzim pesti, at je brzo lepe a dnesek bude jeste docela zabava koukam.... :slight_smile:
29. říj 2010 v 10:22  • Odpověz
@safryy jé děkuju :wink: a byt no snad něco vyjde tady jich je v realitkách fakt minimum ale nesmíme to vzdávat :wink:
29. říj 2010 v 10:23  • Odpověz
@rennu hlavně ať se z toho HOnzíček brzy dostane. Já doma nemám ani dětský teploměr a včera, když se Bětuška taky furt vztekala, tak jsem pojala podezření jetsli nemá teplotu, ale asi to měla jen od toho vztekání.
Já jsem na ten časový posun taky zvědavá :confused: Přístí týden se chci vrátit a pár hodin týdně do práce, tak snad to zvládnem.

@antana123 vám ten byt v domečku nevyšel? Nějak mi to uniklo. Tak snad brzy najdete něco novýho a stejně fajnovýho.

@safryy já bych taky vejletila :slight_smile: obzvlášť když je ještě tak hezky slunečno. Ale už si pomalu připadám jak single mother. :frowning2: Ty moje monology už mi začínají lézt ne mozek. Bětuška furt neodpovídá :grinning:
29. říj 2010 v 10:48  • Odpověz
@hanncca ahoj :slight_smile: dosla ti prosimte ode me uz ta obalka? ja moc dekuju :slight_smile: manzel na to zapomnel a posilal to trochu pozdejc, tak jsem chtela vedet, jestli uz to dorazilo :slight_smile:
29. říj 2010 v 10:51  • Odpověz
@rennu áááááj holka ty máš tedy veselo.....achich, tak držím palce a pevné nervy

nedočítám nestíhám, chvátám :grinning:
dobalila sem a jedu s manžou za jeho rodiči, on jede dál pro naše nové autí a já zůstanu u tchánovců, tchýně si užije kočíkování a Domči a já vypucuju jejich půjčené auto :grinning: snad bude fajn odpo a manža stihne dojet tak, abychom stihli koupání a rituálek, ale ručník a olej a šátek mám radši s sebou :grinning: sbalená jak na stolet, snad mám všecko, tak se tu mějte a pohodové pátky, je krásný podzimní den, doufám, že všude po ČR :slight_smile:
pa
29. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz
@lendaw jo monology, ale Domča odpovídá, sice si asi trochu nerozumíme a každej melej svojí, ale vystačíme si, ale chápu jak si to myslela....
mažu, páček
29. říj 2010 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

až do teď nám nešel net :rolling_eyes: ale hned jsem tu :grinning: :grinning: :grinning:

Radim opět nekadil, takže už jsou to celé 4 dny, čekám, co dneska.... :unamused: začínám být kapku nesvá, ale Tomáš nekadil 16dní, takže ještě má rezervu :sweat_smile: no ale v noci mě chytla panika, že má určo málo mlíka, když nekadí, tak jsem šla po koju odstát a odsála jsem sotva 3 ml :astonished: tak ráno po koju jsem šla znova odsát z druhýho a to už skoro 50ml... :astonished: :astonished: no asi se tam přes noc nahromadilo dost mlíka :sweat_smile: tak jsem to dala do flašky a zamrazila a vždy po koju k tomu ještě přidám, aby bylo na horší časy :slight_smile:
no taky jsem si říkala, že málo jí, když pije jen těch 10min, ale víc prostě do něho nedostanu...bo bradavku plive :rolling_eyes: tak jsem volala pro jistotu dr., tak říkala, že zatím ok, jak roste, tak si prostě vstřebá víc a že určo málo mlíka nemám :sweat_smile: no snad má pravdu....

ad časový posun, já už Radima defakto přeorientovala :dizzy_face: :dizzy_face: už to máme o víc jak půl hoďky posunutý, tak jsem spokojená :dizzy_face: :dizzy_face: i v noci se Radim vzbudil až ve 4:30 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
akorát Tomáškovi to asi bude trvat dýl, než se přeorientuje :sweat_smile:

dneska jsem i zachytila úsměvy do foťáku, tak pak dám foto :grinning: no tlemí se i při kojení, místo aby dlabal :grinning: :grinning: :grinning:

ani nedočítám, jdu se nadlábnout, vyvenčit psíka a trochu poklidit :slight_smile:
29. říj 2010 ve 12:11  • Odpověz
@eveluska dneska dorazilo, moc díky :slight_smile:
@r.m krásné, 1měsíc :slight_smile: gratulka

holky co máte jednorázovky...jako velikost používáte? Já mám poslední balení 3-6kg MINI. Míša váží kolem 5,5kg bych řekla, mám tu plenky 4-9kg MIDI a ty jsou teda ještě mega velký, tak musím přikoupit ty 3-6kg.
29. říj 2010 ve 12:55  • Odpověz
@hanncca my máme stále mini nebo newborn, ale Bětuška váží 3,95kg. :sweat_smile: Midi nám koupila babča, ale jsou fakt obří.
29. říj 2010 ve 13:36  • Odpověz
@lendaw tak Bětuška je ještě malinká...no...my už jsme o něco větší než Vy :slight_smile:
29. říj 2010 ve 13:52  • Odpověz
@hanncca já mám taky furt maly ...mame pres 4 kila. Premeslim, jestli se do nich trochu neoprit a nesdelat je, aby mi pak nezbyly, kdyz prevazne latkuju. Davam je obcas, nebo kdyz bali tata. Vcera me prekvapil, po prvnim nocnim koju, kdy jste pracoval si ji vzal a sly kadit, ....tentokrat kadi uz nejak malo, asi vsechno vyuzije.

Dneska jsem se byla objednat k doktorovi, tak jsem zvedava, doufam, ze to nebude bolet, na bolest teda zvedava nejsem :sweat_smile:
Byla jsem tam i s malou a se satkem, pac maj schody a pekne se teda pronesla, rano jsem spechala a neupravila si na zadech ten pruh a je to znat...jeste jsem tahla v batohu mliko a kocici granule :grinning:

ja posun casu nejak neresim, jen kvuli kybliku....a ten proste posunem postupne...Do prace vstavat nemusim, tak je to v pohode, manzel ma taky volnej rezim.
29. říj 2010 ve 14:12  • Odpověz
Hojda,
tak noc opět hrůza. Usnul někdy kolem 11 a první dvě koja po dvou hodinkách :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsem si na vás hned vzpomněla, jak jste psaly, že máte někdy dost :frowning2: já byla protivná , no děs. Ráno jsme si to teda vynahradili a vstávali až o půl 12 :grinning: , tak mě je hned líp. Teď se chystáme na prochajdu, je tam nádherně :slight_smile:
@hanncca : to je děsný, co. Když jim tečou ty slzičky :frowning2: By člověk brečel s nima :confounded:
@r.m : gratulka k měsíci :wink: to jste měli fajn výlet. Nám se to taky většinou protáhne, když jsme u našich :wink:
@r.m : tak to máme stejný, taky se vzteká a řve ke konci, tak jsem dávala včera z obou, jak jsem se nevyspala, tak mám hned mlíka míň. Ital je sympoš, jo jo
tak my razíme ven, dokud je hezky, tak vás pak dočtu :wink:
29. říj 2010 ve 14:44  • Odpověz
@beru3nek to jo a u nás to byly první slzičky, doteď měl ten pláč bez nich..
29. říj 2010 ve 14:51  • Odpověz
@hanncca my jsme tento tyden zacli davat dvojky - mame neco kolem 4,5 kg - ale i tak je to pro nas udalost - do ted jsme jeli v jednickach :slight_smile:
29. říj 2010 ve 14:51  • Odpověz
u nás je taky jasno...no nádhera a docela i teplo :sunglasses: :sunglasses:

my máme ještě ty Mini :slight_smile: a mám tu asi ještě asi 10 balíků, tak pořád pojedem v nich dokut to půjde :grinning: :grinning: ale Tomášovi už jsem Midi dávala, když měl nějak ty 4,5kg...prostě jsem jen víc utahla :slight_smile:

za chvíli nám přijede taťka :dizzy_face: tak se oblečem a půjdem ven :slight_smile:
29. říj 2010 v 15:15  • Odpověz
u nás je taky nádherne, jsem se na to satkovani nejak moc oblikla a malem se uvarila....uz se to blbe odhaduje, mame balkon, ale stejne se nestrefim...asi budem muset konecne koupit teplomer a nejak to vysledovat :wink:

@beru3nek u nas je kojo po dvou hodinach furt....akorat ten prvni interval je myslim 3 - 4
29. říj 2010 v 15:26  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:,
tak k netu jsem se dostala až teď a to jen že jsem Žanetku "ošulila" - šoupla jsem ji do kočárku, povozila 5 minut po zahradě a běžela zpátky do domu. Nějak mi teď nechce spát doma přes den, když usne, za chvíli se vzbudí, nevíte co s tím?
Jinak noc intervaly - 4 hodiny první a pak cca po 2 hodinách. Ale jsem docela vyspalá i naší hodinku vzhůru cca kolem 3-4 ráno jsem ustála docela bez hysterie :slight_smile:

@r. m.: gratulka k 1. měsíci :slight_smile:

@hupcza: já jsem se stěhovala taky v posteli anebo malou, abych věděla z kterého prsa a teď se mi kolikrát nechce, tak to nechám jak to je a pak prostě nějaký prso vrazím :slight_smile:, však ono dojde na obě a a stěma našima intervalama po 2 hodinách jsou stejně obě vysosaný několikrát za noc :grinning:
Já podle receptu vařím ráda, ale napodruhé už si to většinou trochu přizpůsobuju :slight_smile:. Nicméně recepty spíš sbírám, než abych podle nich vařila :grinning:
29. říj 2010 v 16:34  • Odpověz
@ojo já i když víc utáhla, tak je volná,takže zatím pojedem asi mini
29. říj 2010 v 16:45  • Odpověz
Míša se naučil cucat si palec :slight_smile:
29. říj 2010 v 16:47  • Odpověz
Ahojky! Dnes mi malá nespí,ale musím ju pochválit je to borka,vytírala sem celej barák dnes,aj prach a 2x sem kojila a pak ji položila na hrací deku,obklopila hračkama a normálka vydržela si brblat a vystačila sama..
@hupczato jsem ráda,že už je Ondří lepčí,muselo to pro tebe být jako pro mámu hrozný,vědět,že teď tě potřebuje úplně celou a jen pro sebe a ty mu to nemůžeš poskytnout,páč je tu ještě Veru a ta potřebuje to samý :fearful: Takže Verča se tomu vyhla?Myslíš,že díky kojení?Páč ty rotaviry sou prej pěkný hnoje.Někdo už to i očkuje...
@kovalda a když malou ošulíš a necháš stát,tak spí dál?Malá,jak kdy,někdy je za chvilu vzhůru zas,když potřebuje tak spí :wink: S Fildou to v tomto bývalo super,dycky po obědě sem vyjela na 30min vycházku a za 5min on už nevěděl o světě.Byl schopnej spát v kočárku i 4h,to sem mohla dycky dospat i já,ne,že bych to dělala :grinning: :grinning: :grinning: to s malou zatim nejde,ale myslím,že se taky naučí na kočárek,uvidime...
@rennu to mě moc mrzí,že Honzík stůně.A nemyslíš,že to má souvislost s očko TBC,zmiňovalas,že mudra vymáčkla ramínko,to měl nějaký zhnisaný,nebo obr veliký?Jinak totiž nechápu,proč by to dělala,i,když i tak bych hodně přemýšlela,zda to dělat...zrovna jedna mamča co ležela vedle mě na pokoji je s malým teď v nemocnici,páč mu natekly uzliny,horečka...takže já osobně to vidim taky na reakci TBC,i,když doktoři prej neví,co to má :rolling_eyes:
Holky je možno karpovat do pleny i přes den,když chci aby malá spala?Zdá se mi,že je tak klidnější
Jinak přes den taky dost kojim,myslím,že spurt pořád trvá,skončí někdy? :grinning: Ale v noci super,zase zavinutá a zase 20h-01h,paráda,to se už dá i vyspat :wink:
29. říj 2010 v 16:56  •  3 děti  • Odpověz
@hanncca tak to jsem rada, snad neco vyuzijes :slight_smile:
ad pliny - my jedem jednicky, ale malej ma asi 3,7 nebo tak nejak :grinning: a oblecky mame 56 a par kousku 62, ale on je hodne dlouhej a furt dost hubenej, tak je mu vsecko kratky a siroky zaroven, takze dost tezky oblikat :sweat_smile:

ad kocar - malej v nem taky okamzite vytuhne, i kdyz ma hysterak, a spal by i 4h, mozna i dyl :sweat_smile:, ale to se bohuzel ja moc vyspat nemuzu, za chuze po venku :grinning:
29. říj 2010 v 17:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.