• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Koukám, že že tu je dneska mrtvo, taky je u vas tak hezky? My byly v poledne s satkem na prochazce. ale nez jsem ji tam dala, rev, jak kdyz podrezavaji prasatko :rolling_eyes: ......ted je taky ubecena, ach jo, uz nevim co s ni :frowning2: Budu asi muset karpovat celej den nonstop...

jak je to s tou vincentkou, my myslim nekde mame sprej do nosu, jak ji ho mam dat? asi to nemuzu striknout rovnou do nosu, nebo jo?
30. říj 2010 ve 14:47  • Odpověz
heh, pardon, to neni mrtvo, to se mi jen blbe nacetlo ...
30. říj 2010 ve 14:48  • Odpověz
@lendaw jau jau, me to prestalo docela brzo, jinak bych se asi zjevila, kdyby to melo trvat dlouho ta desna bolest a s kojenim bych mozna i sekla :pensive: .... zkuste nekde sehnat lanonil na bradavky, me moc pomohl, docela dobre je ochrani.

@petja anavy ma ted jednu merino tlustou ve vyprodeji - je ta nejaka kosmeticka vada v latce....ja mam mozna tu slabsi, soude podle ceny...

http://www.anavy.cz/anavy/eshop/7-1-Vyprodej-II-jakost/0/5/270-Zavinovacka-ze-silnejsi-merino-vlny-II-jakost

ja si vubec nedovedu predstavit, ze by to z tetrapleny slo. Ja jsem ji jen jednou zabalila tak, ze jsem plenu prelozila na trojuhlenik a zabalila na karpa, ale na hodne kroutici deti to neni

nam na brisko asi zabralo to homeo, v noci se uz tolik nekrouti, a kdyz jo, tak jdem kadit,....taky se pekne u toho vzdycky vyprdi....

i kdyz ten plac nevim z ceho je...ten je zase ve dne, ale jestli to je brisko nevim, ale i kdyz se vratime vyprdeni ze zachoda, tak stejne pak za chvilku place
30. říj 2010 ve 14:59  • Odpověz
Ahojky dneska nestíhám tak se hlásím až ted dneska mám doma velkou oslavu tak jsme vařili a vše chystali :slight_smile: jinak to probíhá dobře
@ojo:no já už první M.S dostala tak se klepu kdy příjde další
@daja.had:já to znám já odsávám od prvopočátku a malý moje mlíčko pije z flašky já už si zvykla a elektrickou odsávačkou to mám co by dup :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak přeju pěknou sobotu
30. říj 2010 v 15:14  • Odpověz
@lendaw to me mrzi, to znam, taky je na me ten muj pekne protivnej, hlavne kdyz je ve stresu, nestiha a ma moc prace. Ja jsem taky protivna, pac jsem frustrovana unevena a tak pekne dokola :unamused:
30. říj 2010 v 15:15  • Odpověz
@kovalda Teď jsem viděla na koňovi,že nějaká mamča prodává nový biogaya za 220,-diskuze,kojenci,
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/problemy-s-vyprazdnovanim-u-kojeneho-miminka/?page=last&post=last&lastref=il
Jinak teda bifiform dobrý až nato jejich snadný dávkování,dycky se to ucpe a druhej den už to nedávkuje :unamused:
@suik jo,já vím,právě proto sem chtěla vědět,jakou máš ty,zda ta tlustá není zbytečná
30. říj 2010 v 16:32  •  3 děti  • Odpověz
@suik já dávámvincentku kapátkem ale ve spreji určo jemně stříknout do nosíka přímo
@daja.had. taky používám olejík do nosu na rýmu pro změnu od ATOK a homeo spray od Heel,ten je na rýmu neuvěřitelnej
@lendaw,no nějaká neshoda je hned,zalez si s malou do pelíška a užívej si jí...zas bude líp,určo hned zítra :wink:
30. říj 2010 v 16:36  •  3 děti  • Odpověz
@petja já mám merino slabou - zatím jí teda používám převážně jako deku, třeba do autosedačky. Vánočkování u nás zatím nebylo potřeba.
30. říj 2010 v 17:13  • Odpověz
hojda,
dneska jsme byli na obídku pěšky u našich, pak šel taťka do práce a stavila se druhá babi. Jinak noc opět nic moc, co 3 nebo 2 hodinky, tak si myslím, že asi sprutík. Ráno nás bolelo zas bříško, prostě klasika. Dneska jsem měla k obědu gulášovku a prý v ní byl česnek, tak jsem zvědavá co to s Adámkem udělá. Já to moc necítila, když jsem jí jedla, ale krkám ho ještě teď :frowning2: prý "jen" 5 stroužků :fearful: Chudák Adámek, dneska mi babi podávala tel. a spadl jí :pensive: , buď se jen lekl, nebo ho i trochu líznul, pár slziček ukáplo :unamused: Si říkám, že takovejch havárek ještě asi bude.
@ojo : ono kdo ví co mě pomohlo, mě pak mlíčko přibyde, když se vyspím. Nebo jestli i černý pivo v tom má prsty, fakt nevím. Dávala jsem si asi 3x skleničku, když byla ta nej krize.
Dneska jsme měli ve schránce, že 3.11. nás čekají na kontrolu očkování proti TBC na plicním, na to koukám jak roura ještě teď. Máte to taky některá takhle? Já myslela, že jen obvodní na to jukne.
30. říj 2010 v 17:45  • Odpověz
prdí nám tu lehátko :grinning:
@hanncca : dík za info, taky bych ráda aby nás očkovala dýl
@discreet : taky potřebuju nějáký pořádný botky na zimu, jsem hroznej zmrzlík. Goratexy mám, ale bohužel bez kožíšku. I nějákou pořádnou delší bundu bych snesla na ty mrazy, co straší že mají být. My zatím nebyli v krámě s malým, jezdíme buď solo, nebo 2x hlídala babi, to byl ale fofr většinou. To je Radeček teda fakt nespavec :unamused: , tak hlavně jestli to dožene v noci :wink:
@antana123 : a to ti řekla mudra. že na další očko až se zahojí to po TBC? Já to právě taky četla, nám ale nic o tom asi neříkala
@lotyna : my měli plíny jedničky ze schlo'kra myslím a taky byly docela veliký. Dávala jsem je ještě nedávno.
@ojo : to bych taky chěla zažít 6 hodin spánku :grinning:
@suik : taky jsem si kolikrát nepřehodila značku a pak byla v pytli, podle prsa to nepoznám
@daja.had : chudáku, tu bolavou bradavku ti teda vůbec nezávidím. Snad ti na to něco dr. poradí. Mě se ptali hned jak jsem tam byla se zánětem, jestli nemám popraskaný bradavky, že to můžu mít z toho. Něco jsem našla, kdyžtak jukni http://www.malvik.cz/Pro-maminky/ostatni/Chicco-Hydrogelove-tampony-k-lecbe-ragad-10-ks
@lendaw : ono to je na ty protějšky taky hodně velká změna. Tak se někdy chovají jak tupci. :cry: Někdy jsem měla taky pocit, že ho obtěžuje jen když mu řeknu aby mi něco podal a podobně. Tak držím pěsti ať je brzo líp :wink:
30. říj 2010 v 18:12  • Odpověz
@suik: já balím do tetra pleny, nic jiného ani tak velkého nemám. No, balení dle knihy to není, ale já tak ani nikdy nebalila, balím jen tak jak v porodce - plena na trojúhelník. Ale kdyby to bylo více elastické a větší, bylo by to určitě lepšejší.
Hele, jak chodíte kadit? To jako že ji vezmeš nad záchod a tam ji držíš nožičky? Anebo ještě nějak cvičíte? Jak dlouho ji tak necháváš nad tím záchodem?

@antana123: jé a co slavíte?

@petja: co se ti ucpe? vždyť je tam kapátko s odměrkou :slight_smile:

@beru3nek: prej noc nic moc - to je u nás standard - po 2 či 3 :slight_smile:
30. říj 2010 v 18:14  • Odpověz
@suik . taky bylo krásně, dopo víc větrno než včera, po o krásně. Já měla ten libenar a normálně jsem ho tam jakoby stříkala. Někdo radí vytřít nosošťourem.
taky jsem hrozně zvědavá na ten bifiform, máme doma, ale nejdřív musíme doužívat sab
30. říj 2010 v 18:15  • Odpověz
@kovalda : když u nás to bylo už i 4 a jednou dokonce 5 :grinning: , tak ty 2 jsou pro mě teď hrozný. Hlavně když pak hned neusne a pokňourává, to je z toho rázem hodinka a půl :unamused:
30. říj 2010 v 18:17  • Odpověz
@daja.had: jj, ty hydrogelové tampony Chicco (co ti doporučuje beru3nek), tak tu moc chválila lio. A ještě jedna moje známá s nima byla taky mooc spokojená
30. říj 2010 v 18:19  • Odpověz
@beru3nek: no, my měly taky asi 2x tu první pauzu 5 hodin, to bylo super. Bohužel jsem si zrovna šla lehnout někdy 22-23 hod. Kdyby to člověk věděl dopředu, jde si lehnout ve 21 hod :grinning:
30. říj 2010 v 18:22  • Odpověz
@kovalda to ústí kapátka se ucpe,i,když to protřepu
30. říj 2010 v 18:25  •  3 děti  • Odpověz
@petja: díky za info, tak jsem paní psala, uvidím, třeba je ještě nikomu neprodala :slight_smile:
Aha, mně se to kapátko ještě nikdy neucpalo.

Jo a děkuju tu všem za rady ohledně těch mastiček. Dnes jsme namazali tou leniens a super, zlepšuje se to zázračně
a i příjemně to voní a je to takový příjemňoučký :slight_smile:, si budu asi natírat strie na břiše :slight_smile:
30. říj 2010 v 18:28  • Odpověz
@kovalda jo ta leniens je úžasná,jsou to jen vonné silice,myslím že ti voní ta geránie :wink:
30. říj 2010 v 18:30  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda a jo,nám zabrala za jeden den,ale mažu s ní furt,malá má pusenku spíš suchou
30. říj 2010 v 18:31  •  3 děti  • Odpověz
Jé, dnes se posunuje ten čas !!!
30. říj 2010 v 18:36  • Odpověz
@petja: jo, tak to nevím, jak voní geránie netuším :slight_smile:. Mazat budu taky dál, fakt je příjemňoučká :slight_smile:
30. říj 2010 v 18:37  • Odpověz
@kovalda : jo jo, to znám. Kdyby člověk tušil dopředu jak dlouho budou ty broučkové naši spinkat, tak by to šel rychle zalomit.
my mažeme od začátku lenienskou. Máte taky furt suchý mimáky? My večer namažem a dopo už má suchou kůži zase třeba i na bříšku, na zádíčkách. Tak nevím proč
30. říj 2010 v 18:57  • Odpověz
@beru3nek:jo to mi řekl dr. že dřív né :wink:
@kovalda:troje narozeniny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2010 v 19:10  • Odpověz
a všichni na dušičky :grinning:
30. říj 2010 v 19:10  • Odpověz
to posunutí času to zase bude než si na to zvyknu :unamused:
30. říj 2010 v 19:17  • Odpověz
@antana123 : aha :confused: díky za info. Tak to máte teda veselo, ale aspoň to zfouknete vše najednou :slight_smile: tak přeju vše nej nej nej k úterním narozkám :slight_smile:.
30. říj 2010 v 19:18  • Odpověz
@beru3nek nám Dr. předepsala na suchou pokožku olejovou koupel z lékárny LInola Fett Ölbad od firmy Dr.Wolff. Stojí 126,50,- a myslím, že bude i bez receptu. KOupeme v tom ob den. Ale i tak po každé koupeli ještě mažeme dětským olejíčkem od Manufaktury.
30. říj 2010 v 19:18  • Odpověz
nevíte někdo jakej odkaz na masáž sem nějáká dobrá duše dávala? Já koukám na youtube, ale zatím mě nic moc nenadchlo.
30. říj 2010 v 19:19  • Odpověz
@beru3nek jo máme a moc děkuju ke gratulaci :slight_smile:
30. říj 2010 v 19:20  • Odpověz
@beru3nek tobě to dr neřekla jak musí jizva vypadat aby se mohlo očkovat????
30. říj 2010 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.