• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lendaw: díky za tip. My koupeme ve weledě, za chvíli nám dojide, tak zkusím tohle. Mažu menalindem, ale mohla bych 2x denně, jak je suchej. Jestli to není i vodou, v HK je hrozná :angry:
30. říj 2010 v 19:22  • Odpověz
@antana123 : :slight_smile: já mám minulou kontrolu totální okno, jak mi řekla, že to je ta kýla a začala o operaci tak nevím už nic. Jdem hned v po tak vše zjistím. Má to takový červený furt, někdy před 4 dny se mu to vylouplo, ale nevím jak má vypadat zahojené očko :frowning2:
30. říj 2010 v 19:23  • Odpověz
@beru3nek no dr mi řekl že to nesmí být zarudlé a nesmíš tam nahmátnout bouličku zkuz mu po tom přejed a jizva musí být stejné barvy jako jeho pokožka :wink:
30. říj 2010 v 19:25  • Odpověz
@beru3nek náš tam má dírku jak mu vypadla ta velká kupa hnisu a vypadá že se to hojí ale tak máme ještě měsíc čas to může ještě zahnisat mockrát
30. říj 2010 v 19:26  • Odpověz
@beru3nek A nekoupete moc často? Ona voda sama o sobě hodně vysušuje. My koupeme od debn, někdy jednou za 3 dny - jak to vyjde.
30. říj 2010 v 19:29  • Odpověz
taky koupu ob den jinak náš malý má pokožku ok jen se mu ted začalo něco dělat na pusince a on se pořád škrábe nevím čím to je pořád ho mažu aby nebyl vysušený a stejně se škrábe
30. říj 2010 v 19:31  • Odpověz
My máme takový lišej na obličeji kolek jednoho očička - očičko je nějaký zanícený, pořád z něj teče, tak asi proto ten lišej okolo. Mažu to mlíčkem a myslím, že to pomáhá.
30. říj 2010 v 19:33  • Odpověz
@antana123 : tak to nemá stejnou barvu, má to vyloženě červený :frowning2: Ještě nedávno to měl i s tou bouličkou. Tak snad nás očkovat ještě nebude. Fakt se toho bojím, tý reakce po.
@lendaw : my koupem jednou za 3 dny, ale když to vemeš zbylý dny žínkou, tak to asi taky vysušuje. Ne asi tak moc, ale stejně. Zeptám se na to dr. Snad to není nějákej exém :unamused: Už mám zas solidní seznam dotazů :grinning:
30. říj 2010 v 19:34  • Odpověz
já mu pusenku mažu modrou indulonou je krásně mastná myslím si že se škrábe protože je vysušený asi
30. říj 2010 v 19:35  • Odpověz
@beru3nek taky když nekoupu umyju ho aspon žínkou :wink:
30. říj 2010 v 19:36  • Odpověz
my máme suchou kůži krom tělíčka i na obličeji, kolem obočí docela dost. Ten náš je poškrábanej v jednom kuse. Jak se mu ty nehty snažím rychle ostříhat, tak je má pak pěkně ostrý a rejpne se :frowning2: abych mu je začla pilovat, či co :confused:
30. říj 2010 v 19:36  • Odpověz
@beru3nek ak to bych s očkováním ještě radši počkala tělo si dělá protilátky
30. říj 2010 v 19:37  • Odpověz
@antana123 :náš se neškrábě, že ho to svědí bych řekla. Kolikrát ráno má další škrábanec, nebo při cvíču když hysterčí :pensive: . Mě přijde že tou žinkou ho umeju líp na suchu :grinning: ve vodě si prostě nejsem tak jistá. Se bojím, aby si nelok. No hysterická matka, jak o mě říká tatík :angry:
30. říj 2010 v 19:38  • Odpověz
@beru3nek jo to i náš když nervuje tak se podrápe :slight_smile:
30. říj 2010 v 19:39  • Odpověz
@antana123 : no já právě taky chci počkat. I kvůli tomu, že jsem měla nedávno ATB, tak aby v něm trochu nebylo. Si říkám, že každý týden o co bude starší bude dobrej. Ke všemu ten můj je pryč út a st a ještě přes noc, tak se bojím, že kdyby malej měl horečky nebo něco, že bude lepší mít taťku doma. Já budu určo strachy poprděná
30. říj 2010 v 19:41  • Odpověz
@antana123 : náš začíná být už docela vyčůranej :grinning: . Kňourá aby k němu někdo šel když je v košíku a nechce být sám.
30. říj 2010 v 19:43  • Odpověz
@beru3nek jo jo čekala bych nic mu neuteče pneumokok se očkuje do 5měsíců takže je čáááss :wink:
30. říj 2010 v 19:43  • Odpověz
@beru3nek jo to je přesný ten náš ted leží v postýlce čučí na kolotoč a když dohraje melodie tak tady schválně knučí abychom za ním šli :slight_smile:
30. říj 2010 v 19:44  • Odpověz
@antana123 : a ta hexavakcína se očkojuje do kdy? já to pochopila, že nám to dá oboje najednou hexa a pneumo.
30. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz
@beru3nek hexa jsou rotaviry???jsem z těch názvů magor
30. říj 2010 ve 20:08  • Odpověz
@beru3nek některé očkování se kombinují prý tak to dá do kupy asi
30. říj 2010 ve 20:08  • Odpověz
jdu spát dobrou noc
30. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz
@antana123 : ne ne, rotarix jsou rotaviry. Já pochopila že hexa je povinná :frowning2: víc nemocí se naočkuje v jedný vakcíně /tetan, záškrt, obrna,... ¨/ dobrou
30. říj 2010 ve 20:37  • Odpověz
@beru3nek: jj, Žanetka má taky dost vysušenou pokožku, ale myslím, že jen teď, jak má ty šupinky. No uvidíme

@antana123: panečku, troje narozky a všichni na dušičky. Můj manža je 1. 11. :slight_smile:
Tak vše nej nej nej. A jsou jedny i Tvoje?

30. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz
@antana123: dobrou :slight_smile:

Já dnes stříhala malé nehty poprvé. Doktorka mi totiž řekla, ať stříhám ve spánku (Žanetky ne mém :slight_smile:), ideálně v tak hlubokém, že když jí chytnu ručku, tak padne, když ji pustím. Jenže, když je Žanetka v hlubokém spánku, tak já většinou taky. No a ručky má svázané. Tak jsme to dnes pořešily obě bdělé :slight_smile:
30. říj 2010 ve 20:43  • Odpověz
jsem teď čuměla, ženská v talentmanii 4 měsíce po porodu a co tam předváděla za kousky, plus figura jak atletka. :fearful:

@kovalda : tak snad těm našim mimákům něco zabere na tu vysušenou pokožku. Lenienskou mažu obličej teď už asi týden, jak ho má suchej. My stříháme jak kdy, já ve spánku moje babi i když je hore, ale to teda moc nejde
30. říj 2010 ve 20:58  • Odpověz
@beru3nek: jj, taky zrovna koukám na Talentmanii a jsem z toho teda hotová, ta ženská byla úžasná :slight_smile:
30. říj 2010 ve 21:09  • Odpověz
@beru3nek: ad kontrola na tbc - jj ...my to tak měli s ondrou ...a chodila jsme tam co dní, pak i každý týden a kus měsíce
@petja: zavinku mám úplně obyč - rychlozavinku, tenkou ..ven používám zavinku do autosedačky od emitexu
30. říj 2010 ve 21:14  • Odpověz
@hupcza: no a karpuješ jak? vážeš jen do rychlozavinky?
30. říj 2010 ve 21:15  • Odpověz
@kovalda jo aha, tak uz tu tetraplenu chápu, tak to delam vlastne taky tak - jako nahradu, ale je to super do lehatka, ma volny nohy a muzu ji pripasat....na tech koncich si lezi, tak si to nerozmota.

na zachod jdem po kojeni, zadny signaly moc nepozoruju, ale uz nam to vicemene klape, ze ceka, asi parkrat to pustila do pleny pri kojeni. nesu ji v klubicku nad zachodem si drepnu a ji drzim obema rukama nozky, zadickama se opira o me, nebo ji drzim nohy jednou rukou a tu druhou opirám zadicka a tu ruku mam oprenou o prkynko...a delam eeee, vlastne opakuju zvuk co vydava ona :sweat_smile: ... jsme tam chvilinku, vetsinou kadi rychle. kdyz se cca minutu dve nic nedeje, jdem pryc. Nekdy zacne plakat.

tu vincentku normálně nemáme :confused: , jsem si to asi spletla, budu ale asi muset neco opatrit....ta plena pres sprusle je jako na odparovani, ted jsem ji tam dala, ale jak spi u nas, tak je trosku daleko.
30. říj 2010 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.