• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lotyna: ad pupínek - to je strašně individuální :wink:

@beru3nek: ad tbc - mi to přišlo taky moc - ale když jsme se s tím tak dlouho potýkali ....no verunka je ušetřena - stejně už je napsaný zákon, že se budou očkovat jen rizikové skupiny a navíc v 18 měsících
ad manža - jenže já jsem pes,který štěká, ale nekouše ....blbka ...zanadávám si a pak si dělám zase svoje - nějak nemám náturu na to, ho fakt v tom nechat ...a pak dobře mi tak :grinning:
ad reakce - víš jak to s dr. je :sweat_smile:
ad lipobáze - dražší je ke koupení, levnější na předpis ...ale myslím, že to dr. na požádání klíďo napíše

@zvirka: jo to říkají všichni v okolí, že to mám z toho, že to všechno zvládnu ....že mám třebva alespoň hrát čínu, že ne :grinning: ...jenže já mám na tohle blbou genetickou výbavu - u nás se prostě věci zvládají

ad ty chrániče - ségra si to nemůže vynachválit, já tomu teda na chuť nepřišla ...ale to chce zkusit, není to zas taková investice
30. říj 2010 ve 22:34  • Odpověz
@hupcza zase jsem jak v Jiříkově vidění...reakce po očko může být i ekzem?? :confused: :confused: :confused: Tomášovi se taky rozjel...no ale hexu měl v květnu a ten má taky od léta...no přisuzovala jsem to prášku na praní :sweat_smile:
30. říj 2010 ve 22:34  • Odpověz
@lotyna: jéžiš, kolik váží mám v očkováku, teplotu jsme měřila jen v porodnici .... absolutně nemám povahu na tohle sledování ....a upřímně obdivuju lidi, kteří tohle dokážou
a to se mi už stalo, že jsme verunku přebalila 2x a ondru ani jednou - jsem si je nějak spletla nebo co :grinning:
@ojo: to je teda dobrá reakce :grinning: :grinning:
@lotyna: jj - poklad - jenom ho vykopat :grinning: ....víš jak - bez urážky - člověk raději to ocenění doma :wink:
30. říj 2010 ve 22:38  • Odpověz
@lio taky mam pocit, ze jsem utratila desne moc penez a ze bych je mela nejak vydelat...v tomhle bylo super, kdyz jsem prodavala na fleru, takhle prd vanoci byly navic zne.... krom vejplaty pribivaly na ucte obcas i penizky navic. Ted tam sice shodi penize za to ze si valim sunky doma (HAHAHA) ale ta radost z nich je mensi.

@zvirka to mas super muze, ja taky nic nezvladam, jen na to chatovani si snazim urvat chvilku.

@beru3nek no jsem zvedava jak dlouho to takhle pujde

@lotyna ja tak nejak simuluju zvuk co u toho vydava a tlacim jakoby s ni, pravda, ze eee dela u vice veci :grinning:

@antana taky vsechno nejlepsi!
30. říj 2010 ve 22:39  • Odpověz
@ojo: no ono to je zásah do imunity - takže sice posílí imunitu ve vztahu k očkovanému, ale klidně rozhodí imunitu na iks dalších frontách ....takže chytner i to, co by jinak nechytnu, rozjede se i to, co by třeba rozjeto nebylo nikdy (jasně, že asi byl latenmtní ekzematik,ale očkování byl u nás impuls)
30. říj 2010 ve 22:40  • Odpověz
@ojo Ne každý den ne, občas jí změřím, když se mi zdá, že moc hicuje nebo teď, co měla (a bohužel zase má) hrozně řídkou a zelenou stolici.

@beru3nek No když neřve, tak ať si klidně cvičí, ale ona se někdy ucvičí až do řevu - asi že jí ještě nejde stoj spatný nebo co. :slight_smile:
30. říj 2010 ve 22:41  • Odpověz
@antana123 : ty máš mladýho brášku :wink:
@lio : taky se divím, že to s tím očko takhle chodí :wink:
@lotyna : no taky bych si to měla začít všechno psát, mám v hlavě též dost vygumováno. Spíš kojo demence. Hlavně ty noci, když ani nevím, jestli jsem mu šoupla kozu nebo ne, to je už fakt vrchol :grinning:
@ojo : jo jo, chlapi :confounded: tak hlavně že teď už jste na to dva :wink: U nás spíš pomůže taťka s něčím doma, než s malým. Prý bude koupat až bude větší a budou moc do vany spolu a podobně. :grinning:
30. říj 2010 ve 22:42  • Odpověz
@hupcza Tak to chápu, že bys radši doma. :slight_smile: Já mám teda v tomhle směru naprosto úžasnýho chlapa, kterej mi neustále opakuje, že moje práce je teď celodenní péče o dítě a ostatní věci jsou v podstatě jeho starost nebo se o ně nějak podělíme. A tak to i funguje, co stihnu, to stihnu, co nestihnu, udělá on nebo kdo má zrovna volné ruce. Navíc prohlásil, že chce mít doma klid a pohodu - rozuměj vyspalou ženskou, takže vzhledem k tomu, že se stejně sám od sebe budí vyspalej kolem půl čtvrté ráno, tak se o ní ráno stará on. A ještě si to strašně užívá. :slight_smile:
30. říj 2010 ve 22:50  • Odpověz
tady to dneska žije, nestíhám číst :wink:
vy jste v porodce měřili teplotu? já jednou doma, když se mi nezdál.
@hupcza : teď od listopadu už se TBC neočkuje, viď? To nám nevyšlo o chlup teda.
@lotyna : co říká dr. na tu zelenou stolic? Málo mlíka? jo jo fakt příbuzní ty naši malí pokládkové. to jsou ale fofry jak kmitá těma údama :grinning: Mě přijde, že se pak přetáhne tím cvíčem a je zle
30. říj 2010 ve 22:50  • Odpověz
@lotyna : zlatý to muž :grinning:
30. říj 2010 ve 22:51  • Odpověz
tak naše dítě mě docela vyděsilo, jsem přišla k postýlce, vypadal jak když se celej klepe /hned mě napadla epilepsie, že/ a to od toho házení sebou :grinning: . to je fakt éro. My prostě před 12 dneska spát nejdem. Já bych ale šla hned :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2010 ve 22:59  • Odpověz
ad vložky do podprsenek taky je musím mít :slight_smile:
@lio:děkuju :slight_smile:
@ojo:ten tvůj je srandista :grinning:
ad měření teploty:nemeřím každý den měřím jen když malý pláče nebo když je podezření na teplotu jinak né
ad zapisování:nezapisuju jen se snažím si pamatovat kdy naposledy kakal jinak nic
@suik:děkuju
@beru3nek:no je v těžké pubertě tak je to s ním těžký
ad chlap:no můj mi pomáhá přebaluje krmí a tak ale možná je to tím že s námi není každý den že jezdí jen na víkendy uvidíme jak to bude pak :grinning:
30. říj 2010 ve 22:59  • Odpověz
tak a už jdu spát dobrou noc
30. říj 2010 ve 23:03  • Odpověz
@beru3nek Dr. říká, že se to nějak tluče v bříšku - zatím probiotika. Teplotu nemá, jí celkem dobře, přibírá, v zásadě jí nic není i ty koliky se teď uklidnily. Přechodně se to zlepšilo, ale už v tom jedem znovu. No jdem tam teď na začátku týdne. Já pořád zpytuju svědomí, jestli někde nedělám něco blbě, sterilizuju už i pomalu vodu do vaničky a nic.
:frowning2: No radost z toho nemám.
A jak dlouho vám trvá to oficiální cvičení?
30. říj 2010 ve 23:04  • Odpověz
@beru3nek Nechoď spát, když to tu tak žije. :slight_smile: Já tady taky čekám na půlnoční krmení. No jak tady někdo (asi discreet) psal, že mimina nerozlišují den a noc - tak to Viktorka naštěstí zatím rozlišuje, takže chvála bohu spí. Doufám, že jí to vydrží.
30. říj 2010 ve 23:08  • Odpověz
@antana123 : to chápu, těch 15 je opravdu asi náročný věk :grinning:. Dobrou. Já čekám na taťku a malej asi taky :astonished:

@lotyna : kdyby do těch mrňousků tak člověk viděl, co. Já teda nevím kolikrát ještě ted´proč zrovna brečí a co ho trápí. Tak hlavně, že Viktorka přibírá. Prý ty probiotika zabírají za dlouho, tak ať je jí brzo dobře, tý naší ségře :grinning:
já u toho na hodinky koukala snad jen jednou, to bylo 15 min. i s oblíkáním. Je to různý, jak se mu chce teda spíš nechce cvičit, když ho vzbudíme, tak nedělá dobu nic. Když u toho řve hned od začátku, tak mu to jde líp, ale mě to teda ničí. Prý musíme mít s Adámkem trpělivost nám říká pořád dokola sestřička.
Tak máme pro změnu zas asi hlad :confused:
30. říj 2010 ve 23:12  • Odpověz
@lotyna : jdu ho zkusit obalamutit dudlem :grinning:
30. říj 2010 ve 23:13  • Odpověz
oči jak tenisáky, ručičky v pěst a máme cvičme v rytme :grinning:
vy budíte v noci na čas?
30. říj 2010 ve 23:14  • Odpověz
@beru3nek Třeba zkouší simulovat - jakože už cvičil, tak že by třeba pak nemusel. :slight_smile: Mně teda kolikrát přijde, že Viktorína simuluje - třeba spánek. V noci budím jenom o půlnoci, pak je to na ní, jestli se vzbudí nebo ne, občas to ještě udělá, ale pak až v 6 ráno. Od zítřka teda už v 5 (posouvat nebudeme, asi nám ty hodiny budou vyhovovat), ale to manželovi nevadí, protože to už je stejně dávno vzhůru (nechápu, ale je to tak).
30. říj 2010 ve 23:30  • Odpověz
@lotyna : hlavně už má docela sílu, tak se s náma u toho docela pere. No začíná brzo :grinning: . Pak taky přišel na to, že když nebude dělat nic, tak na nás taky vyzraje a my s tím nic neuděláme. Začíná být docela vynalézavý :sweat_smile:
Náš je zas jak apríl, ve vteřině z pohody do řevu, a pak zas jak když utne. No jsou to koumáci :slight_smile: My posun neřešíme, budí se jak chce :wink: Manža je teda dobrý ptáče, to u nás i pes už vstává někdy až na oběd :grinning:
30. říj 2010 ve 23:35  • Odpověz
@beru3nek Jj, jsou děsně vynalézavý. Občas, když jí držím a ona začne šermovat rukama, tak to vypadá, že mi chce dát pěstí. :grinning: Vlasy, které mi vytrhala, už ani nepočítám (moje chyba, mám mít gumičku vždy po ruce). A jednou jsem jí ty ručky chytla a držela a ona udělala pohyb k pusince - jsem se lekla, že mě chce kousnout (ještěže nemá čím). :slight_smile:
30. říj 2010 ve 23:40  • Odpověz
tak jsem ho rychle nakojila před 20 minutama, s tím, že se mu zavírají očka, tak aby se za hodinku nevzbudil. Tak ho to kojo zas probralo, kouká na mantinel jak na obrázek a spánek je fuč. Nevím co na tom bílým manťáku s proužkama vidí za zázraky :grinning:
30. říj 2010 ve 23:42  • Odpověz
@lotyna : :grinning: Viky šikulka :wink: tak to náš mě za vlasy moc chytat nemůže, mám krátký. Zato se mu tuze líbily moje náušnice - velký kruhy, jaua. Se těším až bude dědu tahat za fousy. Dneska se rozjel když jsem ho dala na odkrnutí na sebe a hlavičku se mu ještě hrozně kymácí a dělá s ní pohyb jak ty hračky co jsou na pérko, nebo slepička jak když klove zrní :grinning:
30. říj 2010 ve 23:45  • Odpověz
taťka dorazil, tak jdem asi vybílit zas ledničku. Hrozně furt žeru, od tý doby co malej ponocuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak dobrou noc
30. říj 2010 ve 23:46  • Odpověz
@beru3nek Jo, ty pohyby mě taky bavej. dobrou.
30. říj 2010 ve 23:48  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
31. říj 2010 v 07:01  • Odpověz
@hupcza jo,ale do čeho vážeš na Karpa...
31. říj 2010 v 07:49  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

dneska se malej vzbudil až v 5:20 (na starý čas) :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: a taky hned pak ještě usnul :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: což jsem čuměla, ani jsem nešla na záchod, že budu hned spát a ani se mi nechtělo, jak jsem byla vyspalá :grinning: :grinning: :grinning: Tomáš teda vstával jako vždy v 7h..resp. v 6h, ale nechala jsem ho tam tu hoďku a až pak vstala :slight_smile:

ad pohyby hlavičkou...Radim to dělá taky, furt jí háže dozadu, když ho mám na rameni, tak musím hlídat :slight_smile:

no a včera jak měl bolení bříška i v poledne, tak si myslím, že to udělalo to ranní kakao, co jsem si dala :unamused: tak to mlíko budu jen tak ucucávat :sweat_smile:
31. říj 2010 v 09:07  • Odpověz
@hupcza,jj už sem dočetla,že karpuješ taky s tetra plínou,mě ale malá vždycky vysouká levou ručku,když nějakou.Jak se svazují jen ručky?Jak psala suik,nějak na trojúhelník? Jinak manža fakt za všechny prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2010 v 09:33  •  3 děti  • Odpověz
Malá dnes spala 20h-02h,no nádhera,v pět už sem byla taky vyspaná :wink:
31. říj 2010 v 09:37  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.