• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza jen si postezuj :slight_smile: nebo ho rovnou vysli na mesic a pak si nebude na co stezovat :sweat_smile:
31. říj 2010 ve 20:09  • Odpověz
@eveluska: alespoň na měsíc :grinning:
31. říj 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ahojky přeju hezký večer :slight_smile:
dneska nestíhačka objížděli se hroby :grinning:
@daja.had:děkuju :slight_smile: já si odsávám od narození malého nedokázal se přisát tak mu moje mlíčko odsávám a on pije :slight_smile: z flašky :slight_smile:
31. říj 2010 ve 20:18  • Odpověz
tak my máme od včerejší noci nějákou blindící, já už jsem se převlíkala dneska 2x, broučka taky. Tak jsem ráda, že jdem zítra k mudr. Chvíli po kojení řve zas hlady, protože dost vyblindí :angry: a te´d se mi poprvé stalo, že už neteklo ani z jedný :pensive: a malej má furt hlad :frowning2:
@suik : teda spát u kojení, to neznáme. Jako ke konci taky někdy usne, ale dám ho do postýlky a většinou se probere :confused:
@kovalda : já to zkusila 2x. Když měl večerní hodinku tělocviku ho svázat, no to jsem si dovolila, neplakal a do dvou minut začal, že jako mámo takhle ne :angry: . Se prostě vzteká, že nemá volnost šmudlík. Tak super, že ty 3 hodinky, my jednou 4 pak 3 a po dvou.
@daja.had : tak to jste měli super noc :wink:
@kovalda : jé ten květináč mě pobavil :grinning:
@petja : já vůbec nevím, že ho dávaj. Ten jsem měla ráda :wink:
@kuchy : tak hlavně, že přibírá brouček. Pomalu ale jistě. Chudáku, tak ať zánět brzo ustoupí, ta horečka je hrozná. Já byla nepoužitelná :pensive:
@zvirka : hned má Mireček lepší náladu, po tý náloži, že :wink:
@kuchy : to máte krásně dlouhý interval :wink:
@discreet : taky budeme mít taťku pryč, tak váhám, zda jet ke tchýni na noc. Hlavně kvůli psovi, abych nemusela furt venčit. Zas na druhou stranu doma je doma, a to balení. No nevím ještě. Taky máme 3.měsíčního sprutíka asi :confused:
@eveluska :prstýnek dobrej nápad, jen od těhu nenosím. To jsem ráda, že klovou i jiný děti :grinning:
31. říj 2010 ve 20:45  • Odpověz
@lendaw : viď ,no velkej chlapák už to je :wink: že se vzteká a řve u koja Adámek taky dělá. Jestli mu to teče pomalu, nevím. Taky je dnes večer těžce nenaladěn :confused: Tělocvik doprovází hlasitý projev :unamused:
@hupcza : tak držím pěsti, ať je zítra zase dobře :wink:
@ojo : tak to náš mi měl sprut furt podle toho, že kadí obden. To je stejně zajímavý, že přesně ve stejnou hodinu je ta kolika :confounded:
31. říj 2010 ve 20:51  • Odpověz
@lendaw juj, to muselo byt neco, ja uz jsem taky parkrat chtela volat manzelovi at se rychle vrati...

tak doufam ze ten lanolin sezenes....nebo objednat.

@hupcza jestli to to pomuze, tak to sem klidne vyklop, me to treba hodne pomaha....u nas bylo taky dneska dusno, nebydlet v nemecku a mit auto, tak popadnu dite a jedu demonstrativne k babicce, jak me vytocil. Dneska jsme celej den uklizeli, ja do toho jeste obhospodarovala Sofii, pak jsme skoncili on pustil film a lehl na gauc, ja se svalila do kresla taky... a prej kdy budu varit ten gulas, ze ma desnej hlad :angry:, kdyz jsem se ohradila, ze si chci taky odpocinout, tak bylo zle ...pak mi vycetl i chatovani na konikovi a kdesi cosi.

no ale pak videl, ze evidentne dost prestrelil a sel se omluvit. No aspon ze tak, to moc casto nebejva.
31. říj 2010 ve 20:59  • Odpověz
@beru3nek no ja taky koukala...ociska zavreny a pila.

dneska byla nejaka hodna, v sest usnula u me na hrudi, docela hned a sama, to jsem koukala....tak jsme koukali na film, pak jsem se opatrne zvedla, ze pujdu teda varit, to se ale vzbudila....dala jsem ji ale do lehatka, zakarpovala a za chvili byla zase tuha. Na kyblik jsem ji musela budit...

no jak jsem chtela zachovat stavajici cas (jako prirodni), tak to nevyslo a posunulo se nam to o pul hodiny....ted ji to usinani ale trva nejak dyl :confounded: , ale tezko rict, jestli je to tim, uz jsme parkrat takhle presvihli a v pohode.
31. říj 2010 ve 21:03  • Odpověz
holky já snad zase dostanu M.S mám strašné bolesti jako bych jí už měla dostat ale nic už od včerejška to mám je to hnůůůs teda :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: snad to zase hned nedostanu :confounded: :confounded: :confounded:
31. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz
@suik : ono někdy se to tak blbě zchumelí, tak hlavně že se omluvil. My se většinou rafnem kvůli blbostem. Dneska kvůli odpadkovému koši :grinning: pak mě to samo žere. Ještě když pak jde do práce a nebavíme se. Tak fajn, že máte dneska hodné dítko :slight_smile:
no já jsem zvědavá, podle kterého času se řídí Adámek, jeho večerka je od půl 11 do půl 1. Já jsem už zralá do hajan, on teda ještě ani omylem.
@antana123 : chudáku, a já myslela že při kojo antiko se krámy nedostávaj, nebo slabý, že o nich nevíš
31. říj 2010 ve 21:22  • Odpověz
@beru3nek no to já sem si myslela taky :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
31. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz
@beru3nek yhle bolesti mi strašně připomínájí porod je fakt že tohle je nic ve srovnání s kontrakcema
31. říj 2010 ve 21:24  • Odpověz
@beru3nek no dneska ji zas nejde to vecerni....ale asi to zalomim k ni, ja jedu jeste na starej cas, tak mam pul jedenactou a jsem nejaka ztahana.
31. říj 2010 ve 21:24  • Odpověz
tak jsem to pravý prso teď večer zase rozkojila....a žádná prasklina se neobjevila :dizzy_face: ....tak kéžby to tak zůstalo!
A od včerejšího večera mám menstruaci! Je to normální, ještě v šestinedělí???

@beru3nek Ať vám to blinkání brzo přejde :wink: a zítra dobrý zprávy na kontrole! My jdem taky odpoledne se Stelinkou.
31. říj 2010 ve 21:26  • Odpověz
@daja.had a si si jistá že je to menzes???já jí dostala až po 6-ti nedělí a ted se mi schyluje druhá :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
31. říj 2010 ve 21:30  • Odpověz
@antana123 no já myslím, že určitě jo...je to čistě červená krev i bolesti stejný, včera jsem si ještě taky říkala že to není možný, ale dnes už jsem přesvědčená...
31. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz
@daja.had a jak dlouho si měla očistky???jíš antiko???
31. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz
@antana123 : já porod nezažila :wink: , ale to musí být teda hustota. To je divný, že to bolí tak moc teda. Ten hamatom jestli tam něják nezlobí třeba.
@daja.had : dalíš MS, teda vy si holiky koukám užíváte. Tak super, že jsi to rozkojila, tak ať je to už o.k. Děkujem, taky přejem dobré pořízení u dr. Já z ko mám už strach, my kam vlezem, tam něco. No doufám, že to bude dobrý, hlavně se bojím pak aby mu v noci nezaskočilo :frowning2:
já teda taky myslela, že MS ale byl to ten hematom. Bylo to jen špinění teda, ale taky jsem se bála, jestli už to není teta
31. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz
@daja.had: nee, díru nemá :grinning:, je to obal na květináč :slight_smile:, plastovej :slight_smile:

@petja: já vážu taky, ale interval jsme měly jen 2x 20-01 jinak spíš 2-3 hodiny. No, snad to přijde časem :slight_smile:
Jinak koupání postupně posunu. Teď jsme měli 19-19.30. Dnes jsme neposunuli nic, protože má nějaký spací den, spí skoro pořád a od 5 byla vzhůru a už by to bylo moc, byla už unavená.

@kuchy: jejda, teprve 4 kg :slight_smile:, to je hubeňourek. To je dobře, že už pěkně baští :slight_smile:. Auuuuu, palec i prsa. Ať se ti to zahojí brzy.

@zvirka: jé, tak super, nám se taky zadařilo - po 3 dnech, taky byla plena náležitě plná :grinning:
31. říj 2010 ve 21:35  • Odpověz
@beru3nek no já zažila oba a není o co stát :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: no nevím co tam hematomek dělá :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: právě mám i výtok to jsem mývala při plodných dnech když jsem měla hormony na otěhotnění se moje tělo asi zbláznilo je to divný :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
31. říj 2010 ve 21:37  • Odpověz
@beru3nek:a nebo už konečně začínám normálně fungovat :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2010 ve 21:38  • Odpověz
@kuchy: ty bláho, další provokatérka se super spánkem. To by mi vyhovovalo moc - papání ve 23, kdy bych si šla lehnout a pak 4-5, to bych se i vyspala :slight_smile:. Nu což, snad časem :slight_smile:

@discreet: jé, tak vy jezdíte spurtovat k rodičům :slight_smile:

@beru3nek: jé, tka koukám, že to máme zas nastejno - taky máme prospanej den. :slight_smile: Snad prospíme i noc :slight_smile:
No a to posunování času bych taky byla pro přidávat hodinu aspoň 1x týdně. Šíklo se to, měla jsem vyžehleno ještě než bylo 8 :slight_smile:
Jé a gratulace ke 3. měsícům :slight_smile:

@lendaw: jejda, to je teda den blbec. Tak snad už to skončilo a bude zas zlaťoučká :slight_smile:.
31. říj 2010 ve 21:41  • Odpověz
@beru3nek jé já si nevšimla taky gratulka ke 3měsícům :wink:
31. říj 2010 ve 21:42  • Odpověz
@hupcza: nás nezatěžuješ, však kvůli tomu sem chodíme, abychom si měly kde postěžovat. Sem s tím, sdělená starost, poloviční starost a aspoň uvolníš přetlak, abys ho něčím nepraštila :grinning:
31. říj 2010 ve 21:43  • Odpověz
@hupcza:no jen si postěžuju mě se vždycky tak uleví když to tady ze sebe vyklopím :wink:
31. říj 2010 ve 21:45  • Odpověz
@suik: jj, to u nás bývá též - čeká prostě, až nachystám jídlo já, to radši nebude jíst anebo jen banány, aby nemusel nic uchystat. ... :angry: Super, že se došel omluvit.
Já uvažuju taky o zachování času dle nového, bylo fajn mít hotovo ještě než začne televize :slight_smile: No uvidíme, podle toho, jak dnes bude spát. :slight_smile:

@antana123 fůůůj, MS, snad ti dá pokoj. A doufám, že k nám taky nějaký ten měsíc nezavítá :slight_smile:
31. říj 2010 ve 21:52  • Odpověz
@kovalda no doufej není o co stát já už jednu měla a byla teda děsná :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
31. říj 2010 ve 21:54  • Odpověz
@antana123 : to vypadá fakt, že už zas jedeš na plné obrátky. Tak ještě že máš antiko, aby neměl Šíma brzo sestřičku :grinning:
@kovalda,@antana123 : děkujem za gratulky :wink:
@kovalda : my máme prospanej každej den, až na min. sobotu, to byl furt vzhůru, jinak je to u nás standartka :grinning:
tak dámy já valím za malým, vypadá to, že konečně zamhouřil očka. Zítra máme nabito, 3. měsíční, pak do práce se ukázat, tak musíme vsát dřív než v poledne :grinning:
dobrou :wink:
31. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz
31. říj 2010 ve 22:16  • Odpověz
Taky valím spát, dobrou. :slight_smile:
31. říj 2010 ve 22:24  • Odpověz
já taky dobrou noc
31. říj 2010 ve 22:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.