• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hanncca ....my dneska prochazkovat nebudem.....leje jakoby mela byt dalsi potopa sveta :rolling_eyes: Veru mi usla, tak jsem zacala uklizet....no stihla jsem vysat jen jeden pokoj....venku by mi spala klidne tri, ctyri hodky....doma tak dve, ale na rukach a sama jen par minut.....zbujnik jeden....hustam ji a zase vytuhava....ale tak toho moc neudelam :sweat_smile:

@hanncca , @lio ....strasne to leti!!! Az moc bych rekla. Ale zase je s nima cim dal vetsi sranda :sunglasses:
1. lis 2010 v 11:51  • Odpověz
@rennu no právě s tím prckem je to těžký, bo sme to tu někde o pár stránek před řešily, že se u mimi eukalypt, máta, citron bo co ještě nesmí......já to pálila jak malej usnul a dala sem si tamponek k polštáři dyž sem spala a malej v postýlce...jiank je to eukalypt, tea tree a levandule, na tamponek a pod polštář a u malýho max pět dní....
taky někdy řveme u oblíkání, ony to ty děti nemaj obecně moc rádi, stejně jako obecně milujou rozbalení :slight_smile:
1. lis 2010 v 11:52  • Odpověz
@safryy jj čím dál tím větší sranda, my už uchopujem kousátko a držíme si ho i ve spaní :grinning: líp než aby rval ruce do pusy :grinning: a už pěkně slintáme :grinning: ale letí to fofrem no.....užívat každý den....jinak to nejde
1. lis 2010 v 11:53  • Odpověz
@lio děkuju :slight_smile:, jéé jste šikovný, kousátko zkusím taky vnutit prckovi :slight_smile: jinak my už teda konečně pasem koníky, na stole nechce, je to asi tvrdý, i když podložím dekou, ale na mně nebo na posteli už mu to jde, ale jak najde ruku, tak see zahryzne, jak kdyby týden nejedl :grinning:
@safryy další mimi, co hezky spinká na rukách? :wink: máme to samé, venku by chrněl, ve vaku nebo v náručí taky, ale jak ho položím do postýlky, je zle...i když dnes mile překvapil a vydržel hodinu a půl v postýlce :slight_smile:
1. lis 2010 v 11:57  • Odpověz
@rennu ....tak to dela Honzicek pokroky :wink: A brisko uz ho netrapi? Verunku uz skoro vubec ne....a uz nam dosly vsechny kapky cca pred tydnem a porad mame spokojene miminko, tak jsem rada, ze uz to mame asi za sebou :slight_smile:
Ad oblikani.....pokud ji oblikam uplne vytuhlou....tak OK, ale vetsinou vytuhla neni a z usmevaveho ditka je razem nejtyranejsi dite sveta :sweat_smile:
Koupem porad v kybliku a je to uplna bomba....uz kdyz ji v koupelne svlikam, tak asi vi, ze bude koupanicko a strasne se raduje....a v kybliku mlati tlapickama do vody....a zveda se na nozkach a vubec sebou furt mele a u toho radostne vyska.... :dizzy_face:
1. lis 2010 ve 12:02  • Odpověz
@safryy jj, čím dál větší sranda.
jinak míša pase už dobře, už se i trošku usmívá na mě nebo na tátu, když si s ním povídáme a tak, ale hračku ani kousátko si ještě nechytí. ale líbí se mu hrazdička a kouká na ní
oblíkání nám extra nevadí, ale oblíkání čepice je horor
1. lis 2010 ve 12:06  • Odpověz
@lio ....tyjo, tak to je Domca pasak :wink: Veru si chytne max snurku od dudlika a nechtic si ho vyrvava z tlamicky :grinning: Jaky rev nasleduje potom snad ani nemusim zminovat ze? :grinning: Nastesti na nem neni zatim az tak zavisla....obejde se bez nej temer cely den....

@rennu ....jj, no uz jsem drive psala, ze je Honzicek nase Verunka v bledemodrem :grinning:
1. lis 2010 ve 12:07  • Odpověz
@rennu no furt mě totiž chňapal a rval i vlasy a tak, tak sem mu zkusila dát do ručky kousátko, tak chytil a nepustil a jak mele ručičkou, tak to chrastí, tak to nepouští, tkaže pohoda :slight_smile: je to od dvou měsíců, tak mi napadlo mu to vnutit a dobrý, úspěch.
tvrdý to pro něj asi nebude, ale pokud hodně odříháváte na rameni a tam pase, může být unavený, my pásli jen na podložce, pak sem víc dávala odříhávat na rameni a tam hlavinku nepoloží a večer mi pak nechce pást..i dyž včera pásl až po hrudníček, takže zkoušet zkoušet a pokud přes den ho máš přes rameno tam pase taky....
@safryy Domča se taky odráží a mele ve vaničce, už se těším zase na napuštěnou vanu, co tam předvede za pokroky
1. lis 2010 ve 12:07  • Odpověz
@hanncca ....jak by byl Misa stary, kdyby se narodil v terminu? Ten usmev je k nezaplaceni ze? :dizzy_face:
1. lis 2010 ve 12:08  • Odpověz
@safryy úsměv k nezaplacení, máš pravdu. Jen fotit se moc nechce, úsměv, přiběhnu s foťákem a hned je po úsměvu...
Kdyby byl v termínu, tak by mu bylo necelých 7týdnů....heh...a už jsou mu 3m pryč...
1. lis 2010 ve 12:11  • Odpověz
@lio ...no tak napustena vana musi byt uplna bomba :wink: Od kdy tak byva to plavani s miminky? Jako od jakeho veku :slight_smile:
1. lis 2010 ve 12:11  • Odpověz
@hanncca no je fakt že sme už párkrát dali čapku s úsměvem...ale jinak je to taky řezání prasátka :grinning:
ty úsměvy sou boží, a těch druhů, co Domča hází, culení, řehtání,škleby a pak taky dyž neví zda se usmát nebo brečet a hodí takovej škleb, se rozchechtám, tak se rozřehní taky , je to prča :slight_smile:
neska na něj ale moc nemluvím, spinká a taky mi moc do zpěvu a mluvení není, uf
1. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz
@safryy po zahojení pupíčku......takže už dost brzy, milujou to.....a Domča je vodníček, jen se nesmí přetáhnout, říkala intruktorka, že většinou to ta mimča dají najevo, ale náš Domča ne ..úsměv úsměv a pak řev....ale ten spustil jen s instruktorkou, při tom plavání, i na můj vkus to bylo moc dlouhý takže sem to zkrátila, tuhle plavčil i s tátou a děsná prča :grinning:
hlavně mi zprvu nešlo ho sbalit do klubka, to už ted jde, ale nejvíc miluje splývání na zádech
1. lis 2010 ve 12:15  • Odpověz
@hanncca ....no teda, to je jak u nas...nez vytahnu fotak, tak uz ji to nebavi :grinning: Ale je to cim dal lepsi, uz se vydrzi chechtat dele a hlavne kdyz si hraju s nozickama....to se muze uchechtat, takze uz nejake smaci fotky mame :slight_smile:
1. lis 2010 ve 12:15  • Odpověz
@hanncca fíííha to je rozdíl, tři měsíce nebo sedm týdnů.....
1. lis 2010 ve 12:16  • Odpověz
@lio ....to musi byt paradni!!! Ja jsem chodila na plavco se starsim synovcem, ale to uz byl vetsi...segra cekala druheho kloucka a tak aby ho nemusela tahat s tim bruchem....bylo to naprosto paradni....tak jsem chtela s Verunkou taky.....no ale asi z toho nic nebude, pac ten bazen kde to tu asi delaji je hodne z ruky a auto mame jen jedno :unamused:
1. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz
@hanncca ....a jak to vubec je....je Misa jakoby trimesicni nebo sedmitydenni? Asi to druhe ze? Hlavne, ze je zdravy a krasny :dizzy_face:
1. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz
@ojo no on nevipije vše co odstříkávám takže dávám do ledničky a ohřívám :slight_smile:
@safryy no co bych pro něj neudělala že? :grinning: :grinning:
1. lis 2010 ve 12:31  • Odpověz
@antana123 ...vsechno na svete....ja vim :slight_smile:
1. lis 2010 ve 12:34  • Odpověz
@safryy teda to je rozdíl :grinning: rychle to roste, to znám...Tomášek už je velkej kluk :slight_smile: :slight_smile:

dneska u nás máme krásně, polojasno a venku normálně hic...skoro 16stupňů :sunglasses: :grinning: :grinning:
1. lis 2010 ve 12:36  • Odpověz
@safryy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ten náš obřík se mi zdá že je zase o dost těžší tak nevím kolik váží jsem na něho zvědavá i porostl dupačky z tesca co jsou na 3-6měsíců má uplé takže je má naposled je to obr dřív byl jen dlouhý ale ted je i vypapkaný má škaně a ty buclaté ručičky a nohy jde vidět že se má fajn :sweat_smile:
1. lis 2010 ve 12:40  • Odpověz
@ojo ... a pritom je furt prtavej ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Rok a pul je furt mrne...no ale oproti Radimkovi skoro dospelak :grinning: Ale reknu vam...uz se tesim na druheho raraska...Verunky se sice nabazit nejde....ale i tak jsem zvedava co to priste bude a jake bude :grinning: Jsem prdla vim...mit tak hooodne penez, tak jsem porad doma s miminkama dokud by mi nehrablo :grinning:
1. lis 2010 ve 12:43  • Odpověz
@safryy u nás je plavání po prvním očkování hexa pro ty nejmenší. Taky jsem chtěla s Míšou chodit na plavčo, ale kvůli tomu očkování to nepůjde. To se nedá nic dělat. To my teda nemáme smací fotku ještě :frowning2: ale to určitě přijde...brzo :slight_smile: Jinak dr nás bere spíš jako 7týdenní. Ptá se na držení hlavičky, usměv, držení hraček...to jsem mu na 2m.prohlídce říkala, že ještě moc nedělá, tak říkal, že má ještě čas. že bude o těch 7týdnů rozdíl. Takže se tím nemám stresovat. ale někdy mě přepadne taková úzkost, aby to na něm nenechalo nějaké následky...ale snad ne. Ještě nás čeká KO na neurologii, z toho mám strach...
Zkoušeli jste s mimčem jít spolu do vany na koupání?
1. lis 2010 ve 12:45  • Odpověz
@antana123 ...teeda...3-6 je vam male? To je fakt obrik :grinning: Ikdyz to cislovani muze byt zavadejici....no my mame 3-6 nektere uplne akorat...takze vlastne conevidet taky na nic...a nektere jeste velke....kazdopadne 0-3 jsou pase uz davno...jsme ji se segrou pred par dny zkouseli pomerit a ma cca 66cm :slight_smile: A faldiku a bradicek ma nespocet :grinning: Ale je dobre, ze se maji dobre ne? Vzdyt ty faldiky jsou taaaak krasne :dizzy_face:
1. lis 2010 ve 12:46  • Odpověz
@antana123 to už je velikán šíma teda :slight_smile: míša má taky nařáchlý tvářičky, 2 bradičky :slight_smile: a dlouhej je... :slight_smile:
my jdem ve středu na KO, jsem nejvíc zvědavá, kolik váží a měří. :slight_smile:
1. lis 2010 ve 12:46  • Odpověz
no dobře to je a faldíky jsou nádherný náš měl před 3týdnama 61cm tak nevím co má ted a vážil 5,6kg jsem zvědavá kolik bude mít zkusím ho taky pak změřit
1. lis 2010 ve 12:51  • Odpověz
@hanncca ...tak on se urco bere spise jako sedmitydenni...vsak uvidis, kazdy den je jiny....muze te prekvapit z nenadani...Verunka to tak ma...co chvili dela neco noveho....drive nepovidala a pak z nicehonic zacala povidat a tvarit se u toho hodne presvedcive, jakoby vedela co nam rika :grinning: A kdyz se zacala usmivat na nase tvare, uz vedome, ze nas proste poznala, to nemelo chybu...Pevne verim, ze vam prohlidka dopadne uplne v pohode a ze to na nem zadne nasledky nenecha :wink: Vzdyt pokroky dela, je to sikulka :wink: :dizzy_face:
Zatim jsme ji koupali jen v kybliku....ale musi to byt bajo, hlavne kdyz je hodne vody....urco se to miminkum libi :slight_smile: Tata na velkou vanu nema odvahu :grinning:
1. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz
@antana123 ...no ona Verunka mela trochu naskok uz od narozeni se svymy 57cm :grinning: pred tydnem mela 5,85kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz
@safryy Veru byla opravdu dlouhá, když se narodila...tomu jsem ani nechtěla věřit :slight_smile:
jj, porkoky dělá a dělá mi radost, už si i troškou brouká a tuhle zavejskal a jak hlasitě, až manžel přiběhnul a ptal se, co to bylo, nechtěl mi věřit :slight_smile:
já bych chtěla velkou vanu zkusit :slight_smile: ale musí být manža doma a asistovat, podat do vany, vyndat z vany atd..
1. lis 2010 ve 13:01  • Odpověz
@safryy jo jo to měla náskok solidní :slight_smile:
1. lis 2010 ve 13:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.