• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suzete já jakmile jsem ve stresu tak mám taky hned mín mlíčka snaž se být v klidu vím že je to těžké ale jak se uklidníš tak se dá dokupy i laktace :wink: já takové laktační krize mám často hlavně když mě něco trápí nebo když se rozčiluju celý den jako dnes a vše k vůli tchýni nemá to smysl důležité jsou miminka
1. lis 2010 ve 21:11  • Odpověz
@lio podle mě msi masáž užívá,malá se mi taky pod rukou kroutí a pak se vyprdí :wink:
1. lis 2010 ve 21:12  •  3 děti  • Odpověz
@petja tak nějak se jmenovala ta mýchaná mast co mi dr.napsal a nic ted ho mažu modrou indulonou je dost mastná a dýl mu vydrží i promaštěná pokožka tak uvidíme jak to bude vypadat za pár dní
1. lis 2010 ve 21:13  • Odpověz
@suzete: to mi je moc líto, že máte takovou vyrážku ...jen mám kapku dojem, že ta vaše dr. spíš střílí od boku a zkouší, co by mohlo zabrat, aniž by tušila, co to přesně je ...asi bych zkusila ještě někoho jiného na konzultaci
@safryy: no práívě to jde vidět, jaký to je dryják
@petja: tak já prý měla kuří oka a pro změnu se to u nás léčilo menstruační krví - taky kapku nechutné - ale tohle jsou přirozené hormony, takže raději než nějaké chemické "kdovíco"
1. lis 2010 ve 21:13  • Odpověz
@hupcza náhodou urinoterapie je známá a používaná, ještě jsem to tedy netestla...a Domča si ji občas naordinuje sám, dyž zejména v noci v nestřeženém okamžiku čůrá, občas si ohodí i obličej :slight_smile:
menstruační krví na kuří oka, zajímací, uff :slight_smile:
1. lis 2010 ve 21:16  • Odpověz
@lio: no klíďo může být lechtivý - ondra je v podpaží (tam jsme lymfu neprojeli skoro nikdy natož 3x :grinning:)
ale ono stačí i pohyby naznačit - ta energie tam jde
1. lis 2010 ve 21:16  • Odpověz
@antana123 Tak ekzemek že by měl? Takže promašťovat dobrý,jo|?

@hupcza jo,tak svoji bych asi skousla.
1. lis 2010 ve 21:16  •  3 děti  • Odpověz
ahoj holky, prosím opět o pomoc. Prdíky stále stále trápí, ted 3 dny po koždém kojení brečí, takže jen nosím, chovám, skáču na balonu. Bereme baby calm, probiotické kapky- už měsíc a nic nezabralo. Nemá někdo zkušenosti s těmi homeopatiky??? nemůžu to najít zpět.......co vám pomohlo?? Díky za odpovědi.. je to strašný, neudělám přes den nic, jen nakrmím, hodinu a půl utěšuji bolest, masíruji, nahřívám a nosím....za chvíli znovu kojit- po těch 3 hodinách a je to nanovo.... :frowning2: :frowning2:
1. lis 2010 ve 21:17  • Odpověz
@lio: já vím, že jho ...ale nějak jsme to zatím nezkoušela ...nebyl důvod
@petja diky diky, mudra mi k tomu nic moc nerekla, ze mozna moje jidlo, praci prasek a tak. Tu urino terapii nezartracuju, jen myslim ze se mi moc casto nepodari chytnout to...
Leniensku mam v kladne, jinak mam aj excipial-to je prave s urinem, pak to robatko olej...ja ted mazala prave dle pokynu te mudry, tak jsem lenienskou nemazala. Jeste mi dala ondrejovku, a to nevim, jestli by pomohlo.
Snad to ekzem neni, uvidime. Ale moc dekuju.@trexx25 je pravda ze u nasich je tepleji, my mame doma celkem chladno, zkusim nechat otevrenou ventilacku, ted venku kosa neni. Vyzkousime, uvidime. V noci mam okno otevrene a mimco na druhe strane pokoje, kde vubec netahne a v noci spinka v pohode
@petja no trošku si poprděl, ale nic moc...užívá jo? no zpočátku mne to dost zarazilo, zejména u "knihy" mi div nevyskočí z pod ruky :grinning: ale neska jsem se na to zaměřila a usmíval se, tak snad ho tím neprudím, ale je to zajímací....
@lio Tak tlak má Domča dobrej, že si čůrne i pod nos :grinning:
1. lis 2010 ve 21:18  •  3 děti  • Odpověz
@hhalina v tvém případě bych to viděla akutně na home CHINA a ředění 15CH
1. lis 2010 ve 21:19  •  3 děti  • Odpověz
@petja už mě napadl exem ale nevím u nás na to nikdo netrpí ani můj to neměl tak nevím jak půjdeme do poradny to zkusím produmat s dr.
1. lis 2010 ve 21:21  • Odpověz
@suzete a jak ho rozbalíš,nečůrá?Nejlíp nějakou malou misečku mít po ruce a určo se to podaří...
1. lis 2010 ve 21:21  •  3 děti  • Odpověz
@hhalina jj homeo užíváme....a nemáme prdíky nonstop, zlepšilo se to, ale míváme je, ale né v takové míře jako předtím....
my konkrétně užíváme Lycopodim clavatum 9ch
1. lis 2010 ve 21:22  • Odpověz
@antana123 no já myslím to,jak jsem v úvodu psala Suzete,prostě je to náročné se se vším poprat a na pusince se to projeví hned tak,hned tak..pokud ho bepanten zklidňuje,tak bych to zatim nechala tak a pozorovala,dle mě to odejde,jak to přišlo...
1. lis 2010 ve 21:23  •  3 děti  • Odpověz
@petja co pod nos...až za hlavu :grinning: občas se mu zadaří a sranda je, že sem zaujatá jeho obličejem, že nevidím že čůrá, a pak zjištuju od čeho má mokrej obličej....to tedy zejména v noci, v tom šeru dyž přebaluju :grinning:
1. lis 2010 ve 21:24  • Odpověz
@lio no,mi přijde,že mimi od Haliny má koliku po mléce,to je ta china.Ona ta 3.měs.kolika je totiž širší pojem a nesouvisí jen s těmi pověstými prdíky...
1. lis 2010 ve 21:24  •  3 děti  • Odpověz
pověstnými...
1. lis 2010 ve 21:25  •  3 děti  • Odpověz
@petja děkuji za radu, koupím to normálně v lékárně?? tO MÁm říct homeo China- a je to pro mě něbo malého??? díky moc
1. lis 2010 ve 21:25  • Odpověz
@suzete Tak budu držet pěsti ať je to jen tím teplem. :wink: A ať se vám uzdraví vyrážka, s tou "bohužel" nemám zkušenosti.
1. lis 2010 ve 21:26  • Odpověz
@petja jj neříkám že existuje jen lyco.....ale my poslední dobou taky máme zhoršený prdíky po mléce, po krmení......ale u dr nám víc sedlo to lycopodium....ale naordinovala nám jen 3x týdně a já dávám roztok při bolestech opakovaně a úspěšně....
dybych nebyla kráva a nezapomněla mu dát preventivně, možná by ho to ted tak netrápilo, ale odvčera výrazně lepší, neska i po pár krmení vytuh, ale po jednom neskutečně řval, jak dyž ho krájím, to bylo peklo
1. lis 2010 ve 21:28  • Odpověz
@lio díky moc, zkusím se poptat v lékárně, tobě také někdo poradil?? že jich je více a nevím teda které.....třeba mi v lékárně poradí. Byla jsem dnes u dr.protože to bylo fakt šílené celý den plakal, už jsem z toho magořila...říkala, že homeopatikům nerozumí, zítra jdem na vážení-říkala, že ho bude ted hlídat, jestli třeba nemám dost mlíka...ale já vím, že jsou to ty prdíky.- to už poznám....ach jo
1. lis 2010 ve 21:28  • Odpověz
@hupcza taky mam pocit ze strili od boku. Je to moje detska mudra a sousedka, jak se vratim do kladna, tak hned vyrazim za vikiskovou mudrou se ukazat co si o tom mysli
@petja tbc mu pichli v porodce, ma to pekne zhojene, nehnisalo mu to nic
@antana nesvedi ho to, vypada ze o tom ani nevi
@petja jeste rano a vcera to vypadalo, ze se to lepsi, mel to hladsi a min cervene, takhle se to zkurvilo az vecer
A ta laktace-ono jakoby se to vyprazdnilo uz vcera vecer, a to byla pohodicka, zadny stres. Mimi hodne, ta vyrazka vypadala lepsi, tak stresem to asi nebylo. Ale neco tam je v tech prsech, stejne ted vecer chudak nechtel pit.
1. lis 2010 ve 21:29  • Odpověz
@petja a nestačila by china 9ch?

my jinak máme sice zhoršení po jídle, ale taky nemáme ulevu po prdíkování.....
1. lis 2010 ve 21:29  • Odpověz
@hhalina No,nevim,jak máte zásobenou lékárnu,řekni homeopatikum CHina v ředění 15CH.Pro koho to máš,může být každému jedno,ale pokud chceš tak pro miminko na koliku.Rozpustíš buď v malém množství ostříkaného mléka,nebo nejlépe začni užívat třeba co 3h 2globulky rozpustit pod jazyk a to přes mlíčko dojde k mimi,do dvou dnů max by měla být znatelná změna.15min před a po nejíst,nepít,nečistit zuby,žádná aromata přes ústní dutinu.Těch homeo je véíce,mohla bych ti poslat odkaz..vybrala bys nejvhodnější,mi to přijde takto...
1. lis 2010 ve 21:30  •  3 děti  • Odpověz
@suzete tak odstříkej ať se zase tvoří...
no tak je to reakce na něco..je pravda,že hodně kožních problémů se teplem zhoršuje...
1. lis 2010 ve 21:32  •  3 děti  • Odpověz
@petja když mi pošleš odkaz budu moc ráda, díky moc, zkusím ale určitě tu chinu... ale když to mít nebudou v lékárně, tak snad to objednají... :slight_smile: díky
1. lis 2010 ve 21:33  • Odpověz
@petja díky za radu :wink:
holky četlajsem na diskuzi o umělém mléku že jedna děvčica sává měsíčnímů miminku kravské krabicové mléko s cukrem :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: a prý je lepší než mateřské no to snad ani není možný co ty lidi napadne
1. lis 2010 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.