• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
já si taky myslím, že kolo nevadí, když ještě bříško dovolí :slight_smile: stejně každá máma by na sobě měla poznat co ji dělá dobře a co ne :slight_smile: :slight_smile: já taky cvičím pořád na stepru :slight_smile:

petja, tak to závidím, že se tak pravidelně mažeš :slight_smile: ....já bych to taky potřebovala, ale jsem na to zapomětlivej lenoch :sweat_smile:

suz, gratuluji ke kontrole :slight_smile:
2. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
No já mám na strie zase jako při prvním těhu Elasti Q a jsem spokojená... Má taky moc příjemnou vůni... Ale břicho mám stejně rozpraskaný po Ondráškovi, protože mi manžel nebyl schopnej do nemocnice na rizikové přinést ten krémík... Ach jo, chlapi! :rolling_eyes: Nic nenajdou... :sweat_smile: Příště si všechno připravím zavčas a budu tašku vozit v autě... Kdyby si mě zase chtěli v nemocnici náhodou nechat už s předstihem...

Olejíčky obecně mi moc na mazání těla nevyhovují, vadí mi ta delší doba, než se úplně vstřebají. Já radši krémíky, mlíčka nebo max olejové spreje... A manžel to nemá vůbec rád, když jsem uplpaná od nějakých mazadel. Vadí mu i ty vůně... :sweat_smile:
2. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
Ojo jsem tak prostě zvyklá! :wink:
Tat mám pro tebe super tip s olejíkama.Určitě se mažeš až když se utřeš,ale já naopak na vlhkou kůži,olejík se rychle vstřebá a hlavně,co se výživy a elasticity kůže týče je nanášení na už suchou kůži základní chyba.
Pak taky záleží jaký olej zvolíš samože.Upatlaná bys neměla být od žádnýho :grinning:
2. bře 2010 v 16:27  •  3 děti  • Odpověz
Peti, no mě je vždycky v té naší koupelně zima, takže se snažím rychle utřít, pak už to není tak strašný... A zvládnu se i namazat... No je jasný, že záleží na kvalitce, ale manža to prostě nesnáší... Ale stejně se mažu dál, protože mě je zas strašně nepříjemný, když se nenamažu. Aspoň jednou za týden musím. Rostlinným olejem, na kterým smažím třeba palačinky, se teda nemažu... :grinning:
2. bře 2010 v 16:35  • Odpověz
já používala ten olej ve spreji od Avonu a ten fakt nezapatlal :slight_smile: vyhovovalo mi, že byl ve spreji a nemusela jsem nic roztírat :grinning: :grinning:

petja, to je dobrej tip, až budem mít v koupelně tepleji, budu praktikovat :slight_smile: chtěla jsem si koupit i nějaký sprcháč s olejem, aby to trochu promazal, moc často se nekoupu, abych využila olejíčky do koupele :slight_smile:
2. bře 2010 v 16:40  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
Mňam,palačinky bych si ale teda dala :dizzy_face:
A ty olejíky na vlhký tělo i zahřívají :wink:
2. bře 2010 v 16:40  •  3 děti  • Odpověz
Hm, koupel bych si taky dala a o palačinkách nemluvě... :grinning: Nejlépe obojí a najednou :grinning: :grinning: :grinning: Nechce se mi ale vyhřívat velkou koupelnu, kde máme vanu... :sweat_smile: Nebo že by přeci jen? :sweat_smile: :confused: :slight_smile:
2. bře 2010 v 16:49  • Odpověz
suzete: jé, gratulace k výborným výsledkům. Slepá závist, že Ti výsledky rovnou řekli. Já byla na krvi bůh ví kdy, na utz v pátek a čekám do středy či čtvrtka na výsledky.

ojo: no tak snad už se mi ty prsa moc měnit nebudou. Díky za uklidnění :grinning:

tatarina: kloboučnictví je dobrej nápad. Já si říkala, jestli z těch D, na který mi to teď v začátku těhu narostlo, ještě skočím o 2 čísla více, tak asi půjdu na vojenské letiště, jestli nemají nějaké staré padáky, které by mohli postrádat.

petja: neinformovanost nemyslím ani tak na porod, jako spíše čtení katastrofálních příběhů, ať už z průběhu těhotenství či porodu. Získat potřebné informace je něco jiného. Bohužel je dostatek obojího :grinning:. Jinak mám v plánu přečíst pár knih s touto tématikou – např. Hovory s porodní bábou od Jany Doležalové, i Tebou doporučovanou – Zdravé těhotenství, přirozený porod a pak ještě Zdravá žena od narození k prvnímu početí a Zdravá žena od prvního početí po stáří od Christiane Northrupové, ... a možná ještě něco dalšího. Uvidíme, kolik stihnu.

Jinak já jsem notorickej nemazač a nepečovač o pleť a tak .... Kosmetička vždy ze mne vyšiluje :grinning:
Když já si nemůžu pomoct, některé věci mne nebavěj – péče o nehty a na natírání a čištění pleti prostě zapomínám.
Jinak díky za tip s vtíráním do mokrého těla. :slight_smile:
2. bře 2010 v 16:50  • Odpověz
Koupel bych si taky dala a ty palačinky teda taky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. bře 2010 v 16:50  • Odpověz
Že by palačinky ve vaně? K tomu CD s relaxační hudbou, vonný olejíček a jen někdo přikládejte, ať tam můžu zůstat půl dne :grinning:
2. bře 2010 v 16:51  • Odpověz
myslím, že stejně záleží na elasticitě kůže, někdo může mazat třeba svěcenou a stejně popraská.Já nemám problém ani s jizvama.Trochu strije na stehnech zůstaly, ale nic tragickýho. Na bříšku vůbec a to jsem měla teda šílenej buben.

Dobrej olej se rychle vstřebá, ráda jsem se mazala i dětským olejíčkem od Nivei. Někdo mi radil klasický olivový olej, ale to by mě naši psi asi sežrali

tat co třeba zařadit mazání bříška k večernímu rituálu ve dvou? :sweat_smile: U nás to celkem fungovalo, bylo to milé, hlavně když se u toho prcek i mele. Manža nemá tě nemá rád vonavou? :sweat_smile:
2. bře 2010 v 16:55  • Odpověz
Kovy, tak to je taky bezva nápad... Vojenský letiště... :grinning: :grinning: :grinning: My máme ale nápady... S těma kloboukama bysme vypadaly jak v té reklamě na buřinku... Jestli víte, kterou myslím...

Tak u nás teď palačinky ve vaně asi neklapnou, natož nějaká relaxační hudba. My si do té vody s Ondrou kydneme max. pěnu, ať můžeme foukat bublinky a budeme po sobě stříkat stříkačkou, protože Ondy jednu dostal v pátek, když jsem byla na krvi. No, právě jsem mu to slíbila, takže už jdu rozehřívat koupelnu. Tatínek nám prý možná v práci bude i spát :unamused: :rolling_eyes: , takže je to dneska jen a jen na mě...

Anippe, no nemá rád krémy a tak, všechno mu podle jeho slov "čpí". Dokonce jsem si pořídila nějakej humus krém, kterej používala jeho máti, kterej mě teda extra nenadchnul, ale i to mu vadilo... Jo, večerní rituál, to by u nás nešlo... Manža pravidelně usíná u televize a pak se sotva dohrabe do ložnice... :sweat_smile: :rolling_eyes:
2. bře 2010 v 17:04  • Odpověz
Kov, tak hupsni do vany teď, já akorát budu rozdělávat oheň, tak přihodím víc, ať je teplo i u vás. Tak za 2 hodinky půjdeme my, tak potom zase na oplátku přiložíš ty nám... Ale my tam stejně sedět dlouho nebudeme... :wink:
2. bře 2010 v 17:06  • Odpověz
holky, tak já před chvílí dopekla štrůdl, tak si můžu dát vanu :grinning: :grinning: :grinning:

a k těm striím, určo závisí i na genetice, moje mamka taky nemá popraskaný břicho a kamarádka mazala a mazala a stejně ho má samou strii, jako její mamina :sweat_smile:

a teda když jsem viděla ten svůj ksich, tak jsem se zařekla a čistím ho poctivě ráno a večer gelem od Vichi, tak snad k něčemu bude :slight_smile:
2. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
autor
Ty jo holky, palačinky už jsem za těhu měla asi čtyřikrát, nějak mi začaly víc a víc chutnat, teda hlavně s nutellou a zmrzlinou..... :grinning: :grinning: :grinning: a vanu miluju horkou, takže tu si ted odpouštím.......
a mažu ráno a večer teda na suchou kůži, protože ne v koupelně, ale v ložnici.............někdy já, někdy manžílek......jak se nám chce a podle toho, kdy se koupu. a mám teda taky krém, ne olej, protože většinou jsem narazila na ty blbě se vstřebávací a taky to nemám moc ráda....

já jdu akorát vymýšlet nějakou dobrotu na večeři.....
2. bře 2010 v 18:00  • Odpověz
Lauri, tak možná ti dám tip... Já dělala k obědu jako rychlovku dobrou a poctivou česnečku. Pěkně se šunčičkou, vajíčky a nastrouhaným sýrem. Mňam... Tu teď docela můžu... :sunglasses:
2. bře 2010 v 18:11  • Odpověz
no já i po vyndádní štrůdlu dostala chuť na okurkový salát :grinning: :grinning: :grinning: a jako náhodou jedna salátovka byla v lednici, takže už pěkně dlabu :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 18:20  • Odpověz
jinak mě jede v těhu krupicová kaše, tu jsem měla i dnes na oběd a mám jí skoro každý týden :sweat_smile: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 18:21  • Odpověz
já mám chut na tatarku, ale ted nevím s čím si jí mám dát :grinning: samotnou raději nee
ten okurkovej salát zní dobře, ale to mám teda smůlu
2. bře 2010 v 18:33  • Odpověz
Tak Oji, tu já nemůžu, je z mouky. Já mám bezlepkovou variantu Mišutku. To je kukuřičná instantní kaše, někdy taky prodávaná pod názvem Vtipná kaše... :sunglasses: Ale tu jsme už taky dlouho neměli. Shodou okolností mám teď to tekuté granko, takže by to s ním mohlo být dobrý... Asi bude zítra zase rychlý oběd :grinning: Určitě teda zbyde polévka, tak kdyžtak na véču... :wink:
2. bře 2010 v 18:34  • Odpověz
Ani, na tatarku, jo? :sweat_smile: To jsou chutě... :slight_smile: No, nejlepší je v nějaký pomazánce nebo v bagetě s něčím obložená, ale to bych si musela upéct chleba... Já včera na večeři zblajzla celej hermelín... Jen tak... Jsem těch mých kukuřičných křehčených chlebíků přejedlá, takže zítra to vidím na domácí výrobu chlebíka... Naštěstí mám pekárnu... :slight_smile:
2. bře 2010 v 18:36  • Odpověz
holky ahojicek:slight_smile: vsem moc a moc gratuluji kdo byl na kontrole a k super vysledkum...ja budu volat na krev ve ctvrtek tak snad v patek se k vysledkum doberu...
holky prosim chtela jsem se zeptat..mate nekdo taky takovou jakoby tupou bolest tam dole? mam to hlavne vecer a nebo po namaze..uvazovala jsem jestli to zase nejsou kvasinky ci co...to mi dr zjistil minuly tyden, ale nesvedi to ani nijak nepali...nevim mozna trochu, vytok nemam:frowning2:(( jsem z toho docela nesva..protoze chvilema se musim zastavit jak to boli:frowning2:(((((
jinak prsa me uz neboli, ale mam docela tmave bradavky a chlupati mi bricho a vylitly zily na prsou..dneska jsem si udelala radost a koupila dva svetry, mikinu a teplacky a tricko a tehu rifle:slight_smile:)) takze mam uz vystarano....
u me chute furt zadne...nic moc nejim, nic mi nechutna..jim az umiram hlady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ohledne tech pohybu jak jste se tu bavily..ten 13tt se mi zda fakt brzo..ale po pravde mi se taky parkrat stalo, ze jsem mela takovy pidi kop, aspon myslim, ze to bylo ono..jedno tehu uz mam za sebou takk snad bych to mohla poznat ale hlavu za to nedam :wink:
2. bře 2010 v 18:43  • Odpověz
já ten salát dělat se smetanou, tou žlutou 12%, pak normoš ocet a cukr...nic víc a to je teprve mňamka, měla jsem to poprvé nedavno u tety a sežrala jsem skoro celej salát, ta místo okurky měla ledový salát a i přítel říká, že je takhle lepší :wink: :slight_smile: :slight_smile:

laj, teda takový bolesti nemívám, spíš ostrý jednorázový :sweat_smile: a z kvasinek přece neni bolest, jen svědění, ne? :confused: zkus se nestresovat, dokud nekrvácíš, tak je určo vše v pořádku :slight_smile: až malá usne, tak si lehni, podlož si nožky polštářem a dej si něco sladkého, co tě uvolní :wink: myslím, že to budeš mít z celodenní námahy...
2. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
No nám stejně se striema všichni říkali, že největší podíl má genetika, tak to moc nehrotím, prostě snad potřetí nebudu jak vzducholoď a břicho to zvládne :grinning: :grinning:

I.Stadelman jsem četla už v prvním těhu, ještě nějaké starší vydání, supr kniha...teď vyšla nově, tak už jí mám v knihovně rezervovanou, jestli tam třeba bude něco navíc...Jediné co nečtu jsou knihy od I. Konigsmarkové - PA co propaguje domporody, já proti porodům doma nic nemám, ale s touhle paní jsem měla osobně tu čest a dík, fakt ne....taky jsem měla tu čest s výsledkem jednoho jejího posraného domporodu na miminku, kdy házela zodpovědnost na doktory ve špitále, přitom přijela s maminkou do porodnice v době, kdy na tom dítě bylo už fakt hodně zle, ....je to fanatička, jako všechny takové jí nemám ráda, nejsem zastánce extrémů ani na jednu stranu...

Peti mě by nepřišlo přebalení 3x za 5 h taky málo, pokud bych si to s ní tak dohodla, ale říkala jsem jí, že dávám jen 1čč a jakmile si to malá počůrne, že dostane suchou, páč jednak se snažíme o nočník, tak nechci aby zůstávala v mokru....pokud by řekla, že jí to nevyhovuje, dám jí tlustší plínu a holt to zkousnu, ale říkala jsem, že malá čůrá á 45 min, bc dost pije, tak že pokud nestihnou nočník, ať jí to vymění a paní souhlasila, že prý v poho....no dnes jsem jí nachystala už vv plíny a stejně se jim povedlo se pročůrat až na kalhotky, nočník ani nevyndaly z koupelny....jídlo jí dala studené...tak teda nevím, začínám mít pocit, že není porucha na mém přijímači....Oleje od Weledy jsou super, měla jsem ten na masáž hráze a moc mi vyhovoval, i ten proti striím (já zas moc nemusím krémy...),ale ten jsem pak dala těhu kámošce, já se naopak skoro ničím nemažu, nějak to prostě nemám ráda :sweat_smile:
2. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
Jinak teda Jájucha mi dává pěknou sodovku, fakt na ní přišlo nějaké vztekavé období, dnes mě venku (šly jsme jen tak cournout bez kočárku...) obdařila tak vydařeným hysterákem a ležením na zemi se vzteklým kopáním, že jsem nestačila valit bulvy. Ale co si tak vzpomínám na Anču to taky přišlo v téhle formě kolem toho 16. - 17.m, tak čemu se tak divím, že....máme tady neustále jen "ne" nebo "néééci!!!", fakt náročný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zlatý miminka, muž po víkendu s Jájou jí začal říkat "naše exhodné dítě" :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
Ojo teď jsi mi vyloženě udělala děsné chutě na nějakou zeleninku, jdu brakovat do ledničky, ale mám velké obavy, že jsou tam jen ředkvičky...no tak asi padnou za vlast :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
autor
Teda vy mi děláte chutě, štrúdl, mnamky, česnečku děláme Tatarino úplně stejnou jako vy, ale pěkně z brambor, takovou husťoučkou.....
ale dneska budu dělat vepřové kusky na smetaně s těstovinama, už si na to dělám chut, takže za chvilku jdu vařit.......
tatarku já miluju, ale jím ji teda nejvíc k masu a třeba bramborám, nebo tak............................
a ještě si ujíždím na bezpeckových zelených hroznech, ty mám taky v zásobě pořád...............
a ted mám chut ještě na tortilu s masíčkem, rajčátkem, salátem a tatarkou........no na dovče si toho užiju....
2. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
Lami myslím že nového v knize nebude nic,jen je to nové vydání,protože to předtím bylo beznadějně vyprodáno a trvalo 2 rokynež vydaly dotisk!I my holky psaly do IP,jestli jim ji nepučím a tak.Je z tama totiž i nápoj,co jsem zde taky zmiňovala.
Já měla včera na večeři hromadu zelenin.salátu a dnes na večeři chleba s hromadou mrkve a redkvičky a to celý prolitý olivovvým olejem.Já si teď na oleji dost ujíždím,malej prcínek mi dává jasné signály :grinning:
Filípek teda doposud žádné vzdor období neměl,ale teď občas už vystrkuje taky růžky,ale krááásně :sweat_smile:
2. bře 2010 v 19:14  •  3 děti  • Odpověz
oj nevim nevim, mam too uz asi ctyri dny..chvili to boli pak zase ne..ale docela dost:frowning2:((( a z nervu to asi nebude...uvazovala jsem jestli to neni jeste nejake mechanicke podrazdeni..kdyz si to namazu canestenem tak to na chvili prejde..no uvidim, kdyz tak skocim zase k dr..chodim tam totiz strasne rada:slight_smile:
lam to mala se mi vzteka takhle pravidelne od jednoho roku a trva to dosud :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pry je to slabou vychovou :wink: aspon to slycham ze vsech stran..ale myslim, si o takovychto nazorech svoje..ale je fakt, ze bych nekdy pritvrdit mohla :wink:
jinak my mame v lednici jeden banan, jedno jabko a redkve :slight_smile:
2. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
Lauri, brambory, no jasně, ty tam mám taky. A ještě ji dělám pěkně zasmaženou máslíčkem a bezlepkovou moukou... :slight_smile:
2. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.