• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hhalina pokud nepůjdeš do homeo lékárny, tak ti neporadí, jj mám svou dr, říkám ji šarlatánka :grinning: má elektrickou akupunktruru a homeo se věnuje...tak nám i zkoušela, co půjde lépe (tomuto systému už rozumím méně, ale zatím vždy vše fungovalo)
ta China je zhoršení zejména po mléce, bříško citlivé na dotek, lycopodium je nafouklé bříško, po prdíkování se neuleví (já např slyším jak střílí, jak z děla, a pak hystericky pláče) pak ještě Chamomilla vulgaris - nafouklé bříško s křečovitým svíráním, doprovází pocení, a blest se zlepšuje ohnutím, teplem, tlakem....a pak Colocynthis to když se uleví položením na bříško, jakmile se poloha změní je zle....
ale pokud píšeš že pláče po koju, tak dej tu chinu, jak radí petja....
1. lis 2010 ve 21:34  • Odpověz
@petja a ty s tím máš osobně zkušenost? Měli jste také prdíky? a dávala jsi to teda miminku nebo sobě?
@antana123 ....tyjo tak to je poradna kravka....je to vubec mozne???
@safryy jo je moment dám ti odkaz :wink:
1. lis 2010 ve 21:35  • Odpověz
@antana123 ježkovy voči :-O
1. lis 2010 ve 21:35  • Odpověz
1. lis 2010 ve 21:36  •  3 děti  • Odpověz
@lio teda, to je krásná rada, děkuji moc, no on se napije, chvíli je klid, pak začně, ale co si myslím já, je to na Lycopodium- má nafouklé a tvrdé bříško, když cvičím prdí, ale nezabírá když prdí, pláče pořád... a myslíš, že můžu kombinovat- chinu i lycopodium... a jaká je zhruba cena homeopatik- i když o to mi nejde, hlavně že to pomůže...ale at vím orientačně...
1. lis 2010 ve 21:38  • Odpověz
@lio já už bych šla do tej 15CH,to už jde více do psychiky...

@hhalina já teda tu chinu užívám sama na doplnění minerálů při kojení a únavu z kojení a po porodu a tak,je to super..malé dávám teď od pondělí kapky bifiform,probio a přijde mi že lepší,no ale ty když píšeš,že u vás ani tohle nic...a jako co mu uleví?Sucho a teplo či vanička teplé vody,či do klubíčka,nohy pokrčit,nebo ani se dotknout nemůžeš,když má bolení...
1. lis 2010 ve 21:40  •  3 děti  • Odpověz
@hhalina tak super,žes na to teď s pomocí Lio přišla,kombinovat můžeš,ale asi to nebude třeba...dyžtak odstup 15min od sebe.
cena tak 60-80 za balení
1. lis 2010 ve 21:42  •  3 děti  • Odpověz
no nic jdu odstříkat a spát přeju dobrou noc
1. lis 2010 ve 21:43  • Odpověz
Taky jdu spát,dobrou noc!!!
1. lis 2010 ve 21:44  •  3 děti  • Odpověz
@hhalina na jedno trápení kombinovat oboje homeo dle mého ne ....můžeš na více problémů víc homeo ale ne na jeden prob víc homeo jen proto, že nevíš pro které se rozhodnout..zkus jedno a pak dyž nepomžůe druhé....cena je cca řádově 70-90 kč jak kde....
no my máme ted zhoršení po krmení = china, ale nemáme ulevu po prdících = lycopodium....užíváme to, bo nám sedlo víc....vyzkoušej, uvidíš....
1. lis 2010 ve 21:46  • Odpověz
@petja hodinu pláče, tak chodím, klubíčko také zabírá- jen chvíli, pak masíruji- sem tam si prdíkuje, ale stále pláče, skáču na baloně no a po hodině to třeba odezní nebo padne únavou... nohy propíná- ale násilím masírují....někdy trošku přestane, že je mu to příjemné...je to různé..

Nejhorší je, že vidí, že se mu tak věnuji a pak ho jednou nic nebolí, ale tu pozornost si už vyžaduje, takže budu asi ta matka, co neudělá ani krok- ted už vařím jen když je manžel doma....jinak to nedávám :cry:
1. lis 2010 ve 21:47  • Odpověz
@antana123 .....tyjo...ta holka je fakt drsna!!! :sweat_smile: pry a ani muk pred doktorkou :grinning: Je mi toho decka lito...
@petja já myslela že na jeden prob kombinovat více homeo se nemá /četla sem v knize tuším..../ no neva, každopádně s odstupem , ne naráz :slight_smile:
@petja: no to byla mámina - ve 4 letech jsme vlastní nedisponovala :grinning:
@hhalina tak šup šup homeo. tím nic nezkazíš, navíc pokud má víc dní bolení, než dny klidu, tak se nediv, že vyžaduje furt....to se poddá, až pořešíte prdíky, nebo aspon zminimalizujete, my pláčem chvíli po jídle..určo ne hodiny....

taky jdu chrupčit, opečovat nosík a hají, dobrou a klidnou noc všem i mimískům
1. lis 2010 ve 21:49  • Odpověz
jo a prý kýla že je tam furt, ale že je lepší, to jsme si teda taky všimli :wink:, tak že jen ať dopadne ta čt. návštěva na neurologii dobře a budu ta nejš´tastnější mamka :sweat_smile:. Jo a v lékárně mi tvrdili, že na suchou pokožku to chce spíš mlíko než olej
@lio : tak fajn, že si s autí spokojená. Tak ať je ti brzo líp a Domča to nechytne.
@daja.had : tak super, že je máte tak krásný noci od půlnoci :wink: . To se asi fakt naloká do zásoby a pak znavená spinká.
@suzete : tak to je super, že je Vikísek takovej usměvavej chlapák :wink:, tak a´t vám na tu vyrážku něco zabere. My na suchou kůži dneska dostali nějáká spešl mlíko. Tak snad to pomůže. Večer ho namažu a ráno byl jak struhadlo.
@ojo : teda to jsou krásný noci, doufám že se jich taky někdy dočkáme :grinning: my co 3 a 2 hodinky pak jedna 4, ale hodinku než se vymrlal :unamused:
@lendaw :já mazala vlásky olejíčkem do ted´. Teď tím novým mlíkem teda nevím :astonished:
@safryy : to je krása těch 6 hodin :wink:
@suik : ty noci jsou zajímavý, co. Taky nevím dost často, která bije. Když ještě svítíme, dokud neusne a pak kolikrát nezhasnu, tak nevím vůbec jestli jedl nebo ne :grinning:
@antana123 : to musíš mít hrozně moc mlíka navíc,ne? Zamrazuješ?To odstříkáváš po 3 hodinkách třeba?
@sedmitecka : ahoj, tak hlavně že tam je nějáká čárka, ne? Držím pěsti
@safryy : to je rozdíl jak blázen teda v těch vašich mimi :slight_smile:. Mě taky přišlo na kyčlích před měsícem, že je Adámek velikej, dneska už to je vůbec chlapák jako hora :grinning:
@hanncca : jak to děláte, že vám tak krásně spinkají ty vaše zlatíčka?
1. lis 2010 ve 21:50  • Odpověz
@lio díky moc, hned zítra to pořeším, zkusím lycopodium a dám zprávu, každopádně díky moc
@petja díky také, jde vidět, že se v tom vyznáte, tak dobrou, jdu také čerpat sílu na zítra, jsem docela K.O.
mějte se pěkně.. :slight_smile:
1. lis 2010 ve 21:57  • Odpověz
Ahojky, teda ženský, vy zase jedete, kdo to má dočítat? :grinning: Já nějak se změnou času nestíhám, krmení jsme neposouvali, takže pro mě jsou to nové hodiny a u těch starých se mi ty tříhodinové pauzy mezi krmeníma zdály nějaké delší nebo co. :slight_smile:
Jen co se nám trochu ulevilo od bříška, tak Viktorka nějak začala zlobit s jídlem - někdy v klidu a soustředěně vypije to, co má a jindy tak půlku a pak hysterák jak blázen, dneska večer už jsem z toho byla na prášky, což pro uklidnění dítěte nebyla zrovna vhodná konstelace, naštěstí dokrmil taťka.
Dneska ráno, když se probudila, tak se mě chudinka lekla (no ani se jí nedivím, po ránu vypadám obzvlášť skvěle :slight_smile: ), ale jak jsem na ní začala mluvit, tak se tak krásně začala usmívat - no prostě první úsměv, který platil mně, nádhera. :slight_smile:

@lio Já bych moc prosila to cachtání do IP. Děkuju.

@antana123 Prosím tě pěkně, jaké používáš číslo savičky na láhev?

@beru3nek Šmankote, ještěže se vám nic nestalo. Držím palce na tu neurologii, snad to bude dobrý. :slight_smile:
1. lis 2010 ve 22:05  • Odpověz
@lendaw Na hlavičce má V. občas suché, šupinkující místo, o vlasech se u nás ještě pořád nedá mluvit, takže mažu olejem (mám taky Manufakturu), případně "postižené" místo modrou indulonou.

1. lis 2010 ve 22:10  • Odpověz
@kovalda Přes den neuspávám, když chce být vzhůru, tak ať je, ale když se rozbrečí, tak uklidňuju (což ji často nakonec i uspí). Do lehátka zatím nedávám, nijak zvlášť se jí to nelíbí. Poslední dny u nás platí, že když se zklidní tělo, zklidní se i mysl a obvykle vytuhne. Naneštěstí jsem zjistila, že jí ani nemusím nějak přehnaně karpovat, že často stačí, když k ní přilehnu a přehodím přes ní ruku, což je pro mě velmi nebezpečné, neb vytuhnu dřív než ona a to ten den pak utíká jak blázen... :slight_smile:
1. lis 2010 ve 22:19  • Odpověz
@ lio taky poprosim o video, diky....

dneska masaz taky nic moc, vlastne co vyndam z kyblu, place, nevim co ted delam spatne, delam vsechno stejne jako jindy, ach jo :unamused:

moč jako lek bych zkousla, ale s menstruacni krvi bych mela problem :sweat_smile: , taky ji nemivam moc.

my jsme dostali na moč takovej specialni pytlik, ale nepochopila jsem jak by se to melo pouzivat :confused: , mame to pro pripad, kdyby mela horecku, tak nez pujdem, mame moc odebrat.
1. lis 2010 ve 22:20  • Odpověz
@beru3nek to má asi po mně..já jsem taky hroznej spáč :slight_smile: vytrvalej :slight_smile: Držím palce na neuro!!!!
@lio krásně se cachtá Domč ve vaně :slight_smile: a všimla jsem si dobře, že mu potápíš i ouška?
1. lis 2010 ve 22:21  • Odpověz
@lotyna to se mas, to u nas nejde, uklidnovat v leze....bud v ruce nebo lehatko, vetsinou lehatko, pac v ruce ji moc dlouho neudrzim :unamused: , a kdyz sedim, tak to taky neni ono :frowning2:
1. lis 2010 ve 22:22  • Odpověz
@safryy : tak super, že vás už netrápí bříško :slight_smile: bylo na čase, že.
@antana123 : teda hadříčky 3-6 má Šimonek naposled, to je macík teda :grinning:
@safryy : tak to je Verunka teda čahounka s těma 66 cm, já mám pocit, že i těch 60 co máme je dost :grinning: Jo jo ty jejich faldíčky nemají chybu :grinning:
Adámek se teda ještě moc nesměje. Po ránu má náladu nejlepší, to je nejelpší podívaná, ale na mě se teda usmál možná jednou, jestli to nebylo na roh polštářku :grinning:
@safryy : já měla bříško dlouho :unamused: Někdy před měsícem a něco jsem ještě vlezla jen do dvou větších kalhot a ani nevím, jestli mi teď ty před těhu budou. I boky mám jaksi širší mi přijde :confounded: . Tak u nás to bylo opačně, ten můj se nebál vůbec manipulace s Adámkem, narozdíl ode mě. On teda byl a ještě trochu je jak hadrová panenka :sweat_smile: Jo a Adámek se v posteli taky roztahuje teda neuvěřitelně, jak spí bez zavinky, tak má ručíčky od těla jak letadlo a zabere místa jak taťka na šířku :grinning: Ještě že máme tak velkou postel. Ve svý teĎ začíná cestovat :grinning:
@kovalda : nám se to taky stalo, že jsme byli na návštěvě v místnosti kosa a malej tam chrápal jak dřevo. My neuspáváme, nám se uspává přes den sám :grinning: kdekoliv košík, lehátko. Všask se neboj, na nás čeká rovnou ten 8 hodinovej interval :grinning: /zlatý 4, co/
@hanncca : taky neuspáváme :grinning: podávám dudla, pohladím. Neřve, jen si občas kňourne. Ráno berem do postele, to má většinou bolení, tak si ho dám na sebe a za chvíli se vyprdí a je klid :grinning:. Jsou spaví, protože asi dohánějí to že mohli ještě vegetit a nic nedělat v bříšku :wink:
@lio : cachtání mě zajímá :wink:
1. lis 2010 ve 22:32  • Odpověz
@suzete : tak hlavně že je už dobře a usnul. Věřím, že to musí být šílený. Mě stačí chvilka hysteráčku a jsem na nerva. Tak a´t máte klidnou noc :slight_smile: Mazat tu pusinu mlíkem je asi blbost, co? Kortykoidy bych taky nedávala, až kdyby nic jinýho nezabralo. Hezká váha .-)
@safryy : ani mi nemluv, taky se klepu ještě teď. ještě že taťka mi řekl, že malej se neuhodil, já mám okno z toho šoku. Taky mám naražený koleno, to je ale prd :grinning: no teĎ se budu doma asi šinout jak šnek radši
@lio : tak v 8 cvičení jsme dneska prubli a výsledek nula. To my máme přes den zaplou telku a nechováme se tiše, abychom ho nebudili. Spíš naopak, jdem k našim třeba tak se všichni snažíme aby byl co nejvíc vzhůru, ale zatím bez efektu :grinning:
1. lis 2010 ve 22:46  • Odpověz
@suik No jo, když u nás lehátko nefunguje a teď jsem přišla na to, že v náruči a v leže na gauči to vyjde nastejno (tak jako tak nic neudělám). Takže jí obložím kojopolštářem, lehnu si na něj, dekou lehce zadělám ruce, hodím ruku přes, jedním prstem přidržuju dudlík, aby nevypadl a .....spím. :grinning:
Jo a ten speciální pytlík na moč mě dost zajímá, jak to vypadá? Představa, že číhám, kdy bude Viktorína zrovna čůrat, abych to zachytila, je pro mě dost napínavá. :slight_smile:
1. lis 2010 ve 22:46  • Odpověz
@hanncca jj potápím po ouška, dělá mi to prob (vnitřně) ale instruktorka říkala, že má být pod vodou takhle....já mám tendence ho "vytahovat" .....

holky tak neska mi rýma vygradovala, mám zvýšenou teplotu (pro mě to znamená že umírám :grinning: ) a kašlu kýchám....bez roušky se prakticky k Domčovi nepřibližuju, noc docela ok, vzbudil mne v půl jedný na dudel a to manža říkal že o půlnoci mu ho dával...pak dvě hdoky spánek pak zaknoural, já dala dudel a šla dělat jídlo a musela ho budit, bo zase vytuh a já už sotva stála, natož abych hlídkovala když se vzbudí, pak sem ho prvně vrátila zpátky do postýlky, představa že na něj prskám v posteli mě děsila, vyřídila jsem maily a tak a šla spát k němu, v pět tam čumákoval a budil, tak sem ho přenesla do naší postele, prdíkoval a usnul, ráno ani neřval, jen tak zvláštně békal, tak sem letěla pro teploměr, má víc jak obvykle, ale teplotu nemá.....ted taky tak divně béká v postýlce, zabéká, přestane, zabéká přestane....chuděra, snad to na něj neleze....
ale já bych potřebovala zalést a spát .-(
tka mi sem manža chce hodit tchýni (šmane )
2. lis 2010 v 07:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.