• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@beru3nek no tak dospává to co v bříšku nedospal, to u nedonošátek bývá, zkus se poradit s mudr...a já myslela že dáš cvíčo večer v osm ,že pak vytuhne..sme si nerozumněly tedy .-)

jo ted to čtu, tys to psala ještě včera...takže nezabralo.....neva, dělej to denně, ve stsejnou dobu...uvidíš, napoprvé to zabrat ani nemusí...musí se přeladit, zvyknout
2. lis 2010 v 07:49  • Odpověz
Dobré ráno,
u nás noc hrozná. Malý má rýmu, vrazila se mu do oka a navíc 2x řval alarm z monitoru dechu :frowning2: :frowning2: Tak nevíme, zda se nenadechl nebo to je podložka nesejmula, protože byl v zavince a ještě ve vaku a podložka je dole, na ní klín a matrace, nebo jsou slabý baterky...nevím, ale já pak strachy nespala, hodinu a půl jsem civěla na světýlko monitoru :confused: Ráno jsme zkusili odsát, chroptí děsně a nic, á zadní rýmu, se až zalyká, oko otírám opthalem, ptž kapky se nedají sehnat, mají prý výpadek výroby :rolling_eyes: Ráno jsem ho převlékla, do čistého, voňavého a do 10minut taková nálož do plenky, že byl durch přes bodýčko i dupky až na mojí mikču :grinning: :grinning: Mně je taky bídně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale klidně polezu po čtyřech, jen at je líp bobánkovi...a manža přijde zas kdoví kdy, chjo :angry:

@lio plavčo ve vaně úžasný, Domča si to užívá, což?? Holka náš má taky teplotu víc, ale ne horečku....a navíc je děsně mazlivý, jak mu není dobře, jen se skláním, že ho dám do postýlky a už ohrne spodní ret a fňučí a bečí, jak se s ním narovnám, ztichne, lump :grinning: taky potřebuju postel a škopek lipovýho čaje a vypotit se jako sůl, ale nedá se nic dělat :unamused:
@suik u nás uklidnění v lehátku nemá cenu, ptž začne ječet o to víc, takže ruce, do klubíčka nebo vak-šátek, ale do kolíbky mi do šátku teď moc nejde nainstalovat, to řve a šponuje se, že nemám šanci :sweat_smile:
@hanncca co já bych za spáče dala, sama jsem taky spavá.....brala bych to aspoň obden :grinning:
@lotyna úsměvy jsou úžasný, co :slight_smile: Já je taky miluju, nejvíc je rozdává po baště nebo když se probudí bez řevu, to je jak andílek :slight_smile:
2. lis 2010 v 08:16  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
2. lis 2010 v 08:23  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

opět jsem vyspaná do růžova :grinning: Radim se vzbudil až v 5:30 :dizzy_face: :dizzy_face: krásných 7 hodin spánku... no a já už neusla, šla jsem s M. dolů, tak jsem s ním poseděla, udělal mlíko pro Toma a v 7h jsem šla nahoru a to už Tomík byl vzhůru :slight_smile:

vypadá to zase na hezký den, snad bude i teplo, jako včera :slight_smile:
2. lis 2010 v 08:45  • Odpověz
@hhalina @petja koukám, jak jste se bavili o prdících....my teda máme tu koliku...malý to má pravidelně ve stejnou hodinu večer a trvá to tak hodinu a nic nezabírá...ale nepláče, jen pobrekává :slight_smile: je to zatím jen večer, v noci spí krásně, tak homeo nebudu zatím brát...

@antana123 teda to čumím s tím krabicovým mlékem :astonished: :astonished: :astonished: to je jako její názor, že je lepší než MM nebo UM? :confused: :astonished: :astonished:
2. lis 2010 v 08:52  • Odpověz
@rennu jj užívá a dyž se nenatáčí, tak neciví na světýlko mobilu a pozoruje mamču :grinning: takhle vypadá dost mimo, ale jako je to malej vodníček.
já si dělám konvici čaje s medem, dám další nálož oscilo a D se ubékal ke spánku, sice už mne čumáček, aha tak už zase béká..sem myslela že zalezu s čajem....já ho tedy nechovám, manipuluju s ním ted co nejmín, dopo je stejně zvyklej v cestovní postýlce v obýváku
2. lis 2010 v 09:08  • Odpověz
@lio náš Honzí taky sleduje světýlko kamery nebo foťák, ho to zajímá víc než já :sweat_smile: Náš ted taky neespí od rána od cca 6h...kojili jsme přebalovali, ted je v lehátku a žvatle, alee tuším brzo řev, že nemůže zabrat...já si ted vařím šípkový čaj, do postele bych si udělala lípu s medem, ale co já vím, zda mě nechá a oscillo beru taky......a prdolínek má furt to očinko horší a horší, se mu tam vrazila ta zatr rýma :frowning2:
2. lis 2010 v 09:13  • Odpověz
dobre rano, vikisek v noci spal jak zabity, a delal, ze on to vubec nebyl, ze on vecer neplakal, ze to byl nekdo jiny, a rehtal se na plne kolo. obzvlast, kdyz me 2x ráno pocural.
vyrazka tam furt je, ale mu je to celkem sumak, hlavicku ma jeden velky strup, jaxe mu loupe, ale taky to spis vypada, ze to trapi me a jeho ne. no uvidime, snazim se neresit to mliko, aby neubyvalo, moc toho neni, vecer jsem nevymackla ani kapku, tak snad se to zlepsi.
2. lis 2010 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky,
no kakání byla legrace, plná plínka a ještě asi 5x zkákl přebalovák :grinning: A mamka pokaždé jásala a volala hurá :grinning:

Dnes jsem byla na gyndě, tak vše o.k., krvácení prý byla fakt ms. Už se těším, jak si dnes konečně napustím vanu :wink: Nabízela mi antikoncepci Azalia, tak se chci zeptat, jaké máte zkušenosti, ohlasy na netu totiž nic moc a je docela drahá... No taky chci konečně začít posilovat bříško, je to děs :confounded:
2. lis 2010 v 09:58  • Odpověz
@zvirka já Azalii brala, ale nějak častěji mi bolela hlava...nevím, jestli to mělo souvislost s ní :sweat_smile: každopádně teďka budu chtít od gyndaře napsat Cerazete a myslím, že je stejně drahá jako Azalia...oni jsou jenom tyhle dva druhy a stojí dráž, páč pro kojící :confounded:
tělísko asi dávat nebudu, jestli se opravdu rozhodnem za ty 2-3 snažit o další mimi :slight_smile:
2. lis 2010 v 10:02  • Odpověz
@safryy já měla bříško po CS taky docela dlouho. Ne teda nějak extra velký, ale nafouklý bylo. řekla bych, že když mě pouštěli z porodnice 8. den po porodu, tak jsem měla bříško tak poloviční až třetinový. A dlouho potom bylo ještě nafouklý pod pupíkem. Bylo i dost bolavý na dotek - právě nad tou jizvou. Ještě pořád ho nemám úplně splasklý a to mám dole všechny těhu kila a ještě 4kg navíc. Přes stehna a zadek jsou mi kalhoty, co jsem nosila před těhu , volnější, ale v pase je mám problém zapnout.
@kovalda já už s Bětuškou nehejbu, když mivytuhne v lehátku. Nechám jí tam spinkat. Když vím, že to bude na delší spaní, tak jí potom, co totálně vytuhne, opatrně přenesu do hacky. no a taky neuspávám - přes den vytuhne - buď u prsa, v lehátku, v kočáře nebo v autě a večer prostě nakojím, dám do postýlky, chvíli nechám rozsvícenou lampičku, aby se Bětuška mohla rozhlídnout a ujistit se, že je ve svojí postýlce. Ona pak ještě chvíi čumákuje na hračky a pak zhasínám. CHodíme spát většinou všichni stejně - manžel vstává hodně brzy do práce, takež nejpozději v devět jsme všichni 3 vytuhlí :grinning:
@suzete to musí být hodně náročný, když takhle pláče už několikátý den. Já si to zažila jednou, v neděli odpoledne a myslela jsem, že si snad hodím mašli. Na krizovky jsem si samozřejmě vůbec nevzpomněla. Ta vyrážka by klidně mohla být reakce na cokoliv - neměl malýho na rameni někdo "cizí"? Třeba používá nějaký agresivnější prací prášek a je vymalováno. Taky by to mohla být reakce na něco, co jsi snědla. A nebo to opravdu může být atop.ekzém. Já sama jsem atopik a na podzim a na jaře je atopie vždycky zhoršená. Je pravda, že kortikoidy zaberou, ale pokud to není atopic.ekzém, tak naděláš víc škody než užitku. Na atopick. ekzém rozhodně platí - hodně větrat, zbytečně namáčet, promašťovat, nepoužívat žádné mýdlo. Bety měla taky nějakou vyrážku na obličeji, mazala jsem jí to mateřským mlíkem a už je to mnohem lepší. Vyrážku má i na hrudníčku, ale na to jme dostali od Dr. lanolinovou koupel.
@beru3nek zrovna o víkendu jsem přemýšlela nad tím, jak bych asi měla padat ze schodů, kdybych nesla Bětku a třeba se mi zvrkla noha. Ať mě napadla jakákoliv varianta, vždycky by to hrozně bolelo :sweat_smile:
2. lis 2010 v 10:15  • Odpověz
@antana123 tak jsem si přečetla to o tom krabicovém mlíku :astonished: Chudák dítě, je mu měsíc a místo kvalitní stravy dostává polotučný trvanlivý mlíko s cukrem. Mamina by potřebovala aby do ní uhodil blesk a rozsvítilo se jí! :angry:

@suzete tak super, že už se Vikísek hezky vyspinkal. Mě přijde, že mi laktace taky kolísá - je to i dost podle toho jak jím. Když jím málo, mám málo mlíka. Začala jsem pít zákysy a docela mi to pomáhá. V porodce mi říkali, že se musí akorát hodně pít - jídlem, že prý se to neovlivní, ale u mě to asi nějaký vliv má. No a samozřejmě stres - to je žrout mlíka. Ale ono se to řekne - buď v pohodě. Dětská Dr., když Bety nepřibírala už třetí týden, tak mi furt opakovala, a´t jsem hlavně v pohodě, aby bylo mlíko. že prý mám radši dokrmovat UM, abych měla jistotu, že malá netrpí hlady, tím že já budu klidnější, když uvidím, že je malá spokojená a fakt to pomohlo. Už týden ted´ jedeme bez dokrmů, jenom kojo, mlíčka už je dost - teda alespoń podle počůraných plen.
2. lis 2010 v 10:29  • Odpověz
@lendaw já jsem právě před týdnem poprvé s malým vycestovala a jsem na dva týdny u našich, to víš, že ho tu furt někdo "cizí" tahá. jsem mamce zakázala používat parfémy, přikázala prát jen v dětském prášku atd. ale to víš, prostěradlo, moje postel...to je všechno prané v jiném prášku. já právě doufám, že to atopák není, bo u mě ani u martina nic takového není. mýdlo na něj vůbec nepoužívám a koupu jen ve vodě. no uvidíme co se z toho vyvrbí, jak se vrátíme domů a do domácího prostředí.
s tím řevem - včera to bylo dost zoufalé, jinak už mívá večery celkem v klidu, dycky něco zabere. ale včera fakt nevím, co se dělo. od rána už ale 3x kadil, to už se dlouho nestalo, tak nevím, jestli ho to už večer netlačilo,.
2. lis 2010 v 10:36  • Odpověz
@beru3nek:mlíčko nezamražuju ten můj drobek ho stihne sníst za celý den mám ho v lednici a malý ho sní odsávám po 4-5hodinách at mi to zbytečněš v lednici nestojí
@lotyna:číslo savičky si mě dostala vůbec nevím měla jsem savičku z porodnice a podle ní jsem koupila flašku i se savičkou fakt netuším
@zvirka:mám AZALII a zatím dobrý M.S jsem už měla a ted čekám na další no a na 3měsíce mě stála 500kč
2. lis 2010 v 10:37  • Odpověz
jinak náš včera taky špatně usínal asi cítíl že jsme bez tatky a budil se častěji než normálně ve 2 a v 5 a od 6 do 8 si povídala a nespal
2. lis 2010 v 10:39  • Odpověz
U nás byla super noc - šli jsme všichni spát v půl devátý, Bětuška se začala budit až kolem druhý, potom v 5 a pak v 8. No já já jsem si ke koju pustila včerejší Přešlapy a ořvala jsem to teda dokonale :sweat_smile: Navíc jsem si včera zapomněla odlíčit řasenku - už jsem si odvykla, ale včera jsem chtěla vypadat hezky - a na Bětušku kapaly černý kapky :sweat_smile:
2. lis 2010 v 10:41  • Odpověz
@ojo taky beru cerasete. MS zatim nemám, jen asi 4 dni špinění ze začátku, když jsem začla brát. teď nic.3plata asi 580Kč.
2. lis 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahojky,
tak máme 54 cm a 4,48 kg. A na obličeji nějakej ekzém (už týden), tak nám na to dal doktor mastičku, snad to přejde....jinak se máme za týden zas ukázat, když nezabere...
Já jsem se byla objednat na gyndě, tak jdu v pátek v 11 hod. Pak v 11:30 máme ultrazvuk a ve 12 hod kyčle...no asi si přidělám vrtuli k zadku, abysme to všechno stihli :grinning: Jinak se mi kouknul na to prso, tak tam mám prý zánět, dostala jsem antibiotika. Jo a na tu MS taky teda říkal, že to bude spíš ještě čištění těla...no ale já si myslím svý :grinning:...může se tomu říkat v šestinedělí klidně jinak, ale prostě je to na chlup stejný, jak to co jsem měla naposled loni v prosinci :wink:

Včera ani Stelinka nevydržela do půlnoci, jak je jejím zvykem...ale zabalila to už po 9.....tak jsme sice vstávali ještě v noci, ale bylo to až ve 4, tak to bylo krásný! Fakt čučím, jak dlouho vydrží v kuse....přes den když je vzhůru, tak to vypadá jako by bez jídla nedokázala vydržet ani půl hodiny :wink:
No něco poklidím, když je klid a pak vás zkusím dočíst, když se zadaří :wink:
2. lis 2010 v 11:12  • Odpověz
@antana123 , @ojo Díky za info, mně to přijde docela dost peněz, ještě to s manžou promyslíme. On naštěstí není typ chlapa "s kondomem ani omylem", takže to asi pořešíme zatím takhle. Taky Mudr. říkala, ať dáváme fakt bacha, obzvlášť když už byla ms, že jí jedna pacientka otěhotněla už v šestinedělí :confused:
2. lis 2010 v 11:16  • Odpověz
@daja.had jakou ti dal mudr mastičku?
2. lis 2010 v 11:19  • Odpověz
@zvirka taky zatím řešíme kondomem, ono teď jak večer usínám skoro ve stejnou dobu jako prcek, tak jich ani moc nepotřebujem... :fearful:
2. lis 2010 v 11:20  • Odpověz
@suzete no je to v kelímku něco namíchanýho z lékárny....Dexamethason...jestli to dobře čtu...je taková bílá a voňavá...večer jsem jí už namazala a zdálo se mi to lepší.
Má kůži jak struhadlo a červený flíčky, občas se to i jakoby sleje do větších fleků, chvílema to červený není...ale ta drsnost kůže teda nemizí...a asi jí to i svědí, většinou večer si po tom šmrdlá ručičkou, chuděrka....
Vy máte taky něco takovýho?
2. lis 2010 v 11:23  • Odpověz
Jinak včera manža dovezl hrací deku od ba
bi, šila sama osobně, tak Vám musím hodit fotečku, malý je z ní nadšený, furt hledí na hračky a je hodňoučkej, už jsem dnes i celkem v klidu vyžehlila, jen jsem párkrát podávala dudel.
2. lis 2010 v 11:24  • Odpověz
@zvirka hrací deka super :slight_smile:
2. lis 2010 v 11:29  • Odpověz
@hanncca Díky, já jsem za ni moc ráda, v obchodech jsou šíleně drahé a fakt se jí povedla, musím tentokrát uznat :grinning:
2. lis 2010 v 11:32  • Odpověz
@suzete taky se nám loupe hlava, ale už se to lepší-mažu obde a 1ytýdně myju šamponem od hippu, jinak mu je to taky šumák :slight_smile: nj, mlíka je hned méně, co....když je stresík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ojo ten Cerazete mám napsaný, ale zatím neberu :sweat_smile:
@lendaw taky bříško mám furt trochu, nohy zzadek jsou ok, ale kalhoty dopnu jen 2 a to tak tak :confused: jinak já jak mín jím piju a odpočívám, je i mín mlíka :confounded:

Jinak Honzí má to očičko úplně zahnisané :frowning2: :frowning2: :frowning2: když se probral, nešlo mu ani otevřít :frowning2:
2. lis 2010 v 11:35  • Odpověz
@zvirka fakt se jí povedla :slight_smile:
2. lis 2010 v 11:39  • Odpověz
@daja.had Radim měl taky ty flíčky...ale to byli potničky, když jsem začla míň oblíkat a tak, tak to zmizelo...ale taky má tváře jak struhadlo, i když na pohled neni nic vidět :confounded: tak já to mažu mlékem Lipolotiol Excipial na suchou kůži :slight_smile: mazala jsem tím i Tomáše, páč to měl hodně na tělíčko a teď už to má jen na nohou :unamused: ale asi to má po mně, páč já mám takovou drsnější kůži...
tak věříš, že to byla MS?? no uvidíš, jestli k tobě zavítá druhá nebo ne :grinning:
2. lis 2010 v 11:40  • Odpověz
@zvirka kklobouk dolů, hrací deka je super...fakt že jo :slight_smile:
2. lis 2010 v 11:43  • Odpověz
Jo, holky, padají některým Vašim mimisům vlásky? Mirda už je poloplešoun, chudáček, ale nějak se to zastavilo, tak má vlasy jen vzadu :sweat_smile:

Tu drsnou tvářičku máme taky, mažu nějakou míchanou masičkou od Mudr., ale není to nic hrozného. Odpoledne jdem na prohlídku s malým, tak uvidím, co nám řekne na tu rýmečku, pořád trochu má, i když je to už lepší.

@rennu Díky. Snad bude malý brzo v pořádku, chudáček. To jsem nevěděla, že se to může tak přejít do očka, tak ať se brzo uzdravíte, oba :wink:
2. lis 2010 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.