• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@daja.had mrkni do alba, na poslednich fotkach to ide trochu vidět. ale nezda se mi, ze by ho to svedilo. cosi namichaneho mam taky, krasne to voni jak po levanduli, ale neni to tam napsane co to je. taky to mel drsne jak struhadlo, a ty cervene tecky se najednou spojily do velkych fleku, ted uz to neni tak drsne, ale cervene je to furt. me mudra napsala Jarischuv roztok, celkem to zklidni, ale v navodu je, ze to neni pro deti do 3 let, tak nevim. uz to ma tyden a asi 2 dny.
@rennu to se maže dost blbě v těch vlasech, že? se mi aj zdá, že ten náš vlasy trochu ztrácí :confounded:
2. lis 2010 v 11:47  • Odpověz
@zvirka díky, jojo, rýma se vrazí do oka, navíc si šmrlá do pusy, do oka, tak uvidím...když nezaberou kapky, půjdem taky k mudr.
@suzete maže se to blbě, taky mu jich pár vypadalo, to jak se ztrácí kůže...ale už se to lepší, vydržte ;--)
2. lis 2010 v 11:50  • Odpověz
@rennu my máme taky zanícený očičko, ale jsme bez rýmy. Zétra jdeme na oční, jestli není ucpaný kanálek. Kapala jsem borovou vodu i MM,ale nic nezabralo:frowning2: Furt jí z toho teče, občas po probuzení má to očičko uplně zalepený:frowning2:
@zvirka babi je moc šikovná :slight_smile:
A taky nám vypadávají vlasy - Bětiška už pomalu vypadá jak akademik Richard :grinning:
2. lis 2010 ve 12:09  • Odpověz
@rennu my máme taky zanícený očičko, ale jsme bez rýmy. Zétra jdeme na oční, jestli není ucpaný kanálek. Kapala jsem borovou vodu i MM,ale nic nezabralo:frowning2: Furt jí z toho teče, občas po probuzení má to očičko uplně zalepený:frowning2:
@zvirka babi je moc šikovná :slight_smile:
A taky nám vypadávají vlasy - Bětuška už pomalu vypadá jak akademik Richard :grinning:
2. lis 2010 ve 12:32  • Odpověz
@lendaw to přirovnání mne pobavilo :grinning:

jinak mi leze teplota nahoru, dorazila mamča a já du lehnout :frowning2: a taky sem objednala očkování, po velkém a zdlouhavém rozhodování:frowning2:
2. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz
@suzete kámošce doktor na tu loupající se hlavičku poradil hřebínek všiváček. Tak jsem taky zkoušela a je to docela ok, ale musí se opatrně, protože docela škrabe. co to blinkání? u nás trošku lepší, ale pořád přetrvává :frowning2:
ad vlasy pořád máme, jen světlejší a ne tak hustý než po narození.
2. lis 2010 ve 12:46  • Odpověz
@lendaw a na oční vás poslala dětská dr.? nebo jsi se objednala sama? já otírám opthalem ajak mi mamka doneese kapky, budu kapat a uvidím :sweat_smile:
@lio chuděro, mně je taky bídně, mamka mi dorazí až na třetí...ale jsem bez teploty. Tak se hezky uzdrav :wink:
2. lis 2010 ve 12:51  • Odpověz
Ahojky, tak se hlásím od našich... @suzete taky jsem si hysterčáky nechali do Bruntálu :grinning: :grinning: Včera opět řev než se vykadil, nechtěl zase nic jiného než prso a i u toho se vztekal, vykadil se asi v 21hod, pak vytuhnul až do půl 1, rekord, ani nevím, kdy jedl naposled, bo byl u prsa skoro furt, ale moc netahal...
Jinak v azylu dobrý, aspoň si pochodím obchody a pošlu naše s kočárem... teď už zase spí od 9hod, další rekord, nevím co se s ním děje :wink:
2. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz
@discreet je tu nějaké divné klima asi :grinning: ale Vikis to teda předvedl poprvé, jinak tu byl hodny. od rána už 4x kadil, tak asi bříško bolelo, jinak kadí jednou max 2x za den
2. lis 2010 ve 13:01  • Odpověz
@rennu jj, dostaly jsme doporučení na oční, když jsme byly na KO po 6ti nedělí. Zítra se tam chystám. Jsem na to docela zvědavá, protože se tam neobjednává a berou jen omezený počet lidí - dokud si nerozeberou čísla. A od 7 tam prý straší důchodci a rozebírají čísla. Přece tam nepojedu s malou už na sedmou, abych přišla na řadu nekdy v poledne :confused:
2. lis 2010 ve 13:13  • Odpověz
@rennu @lotyna ja nevim co bych si bez lehatka počala :sweat_smile: , loty ale jestli muzou ty ruce lezet, tak to je dobry, ja bych si ji kolikrat rada vzala k sobe a lehla si, ale to ne, to se nehejbe, to je nuda, takze lehatko houpajici se, chvilku ruce nebo satek.

@rennu @lio chuděry, to vam teda nezavidim, ted to radi docela dost, ja uz jsem neco takoveho dvakrat zazehnala oscilem. Ale muze se to kdykoliv vrati....lio, pri zvyseny teplote taky umiram :unamused:

@zvirka deka je super, babi je teda sikovna. Naši malou deka moc nebere, mozna se ji nelibi, nevim..

@lendaw tenhle debilni system jsem zazila u jednoho ocare taky, hrůza.

2. lis 2010 ve 13:36  • Odpověz
@lio dik za video, to je super, to musme hned vyzkouset :grinning:, to se ji urcite bude libit.
2. lis 2010 ve 13:38  • Odpověz
@zvirka Sofinka ma plesku nahore a vepredu snad uz od narozeni, vzadu vlasy, ale mam takovej pocit, ze ja a segry jsme to mely taky... a navic osobne neznam moc miminek, co maj vlasy vsude. tak mi to neprjde divny.
2. lis 2010 ve 13:41  • Odpověz
@lendaw na přešlapy koukal včera jen manžel a ja si to radši nepustim, to bych asi nedala, zrovna v tomhle obdobi :cry:
2. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz
my taky jsme bez vlasu uz od zacatku :slight_smile:
2. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz
míša už asi 2 hodiny leží v postýlce, kouká na hrazdičku a nevydal ani hlásku..je dneska nějakej spokojenej :slight_smile: paráda!!
2. lis 2010 ve 13:46  • Odpověz
@hanncca Ten náš teda vydává, jen tak pomrčkává, ale proti tomu, co vydával ještě nedávno, je to sen :grinning:
2. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz
hojda,
tak u nás jsme měli noc docela v poho, i 4 hodinky jsme měli jednou v noci. Pak teda k ránu opět pláč a dopo byl Adámek docela mrzutej, jestli po tom rotarixu, nevím. Za chvíli razíme k přítelovým rodičům, aby nám tady nebylo samotnejm smutýnko když je taťka pryč. Tak se tady mějte :wink:
dočíst jsem vás ještě ani nestihla :fearful:
@suzete:mám to samé, míň se vyspím a mlíka je míň hned, teď už pár dní kojím z obou a jednou se mi stalo, že nebylo už ani v jednom jak blil a měl hlad zas hned :unamused:
@hhalina : chudáku, to musí být hrůza, holky radily bifiform kapičky že jsou dobré. Tak ať vám brzo něco zabere :wink:
@antana123 : tak to je teda síla s tím krabicovým mlíkem s cukrem :fearful: to fakt jen zíráme, co
2. lis 2010 ve 14:02  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak noc bylo papání po 2 hodinách, ale vylezly jsme z pelíšku až v 9, takže to docela šlo :slight_smile:, ale klidně bych si dala říct na to spaní jako máte některé z vás - 1-2 kojo za noc :slight_smile:

@beru3nek: jejda, tak ještě že ten pád dopadl jak dopadl. Máš pravdu, takových situací bude ještě spousta, důležité je, aby měly šťastný konec :slight_smile:

@suzete: fotky super, čertík úžasnej.
No, vyrážka, ... zkus mateřské mlíčko, to je všelék. pak ještě používám tu Leniens na promaštění kůže, taky super.
2. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz
@suik no já taky zažehnávala ,ale neměla jsem svou pravidelnou rýmu od lonského září , letos sem ji jen posunula o měsíc až dva....zítra snad bude líp, už sem zachumlaná, větrám, pálím olejíčky, předtím sem tedy psovi vyčistila tlamu a ostříhala nad očima :grinning: ale ted už hajám, inhalovala sem eukalypth, nasvěcuju, tak snad bude brzy dobře a hlavně, aby to malej nechyt.....
dík za pochvalu videa :slight_smile:
2. lis 2010 ve 14:11  • Odpověz
@rennu díky díky, já mívám mizerné rýmy ale také bez teplot, neívm co se to ted děje, asi sem málo preventila no :frowning2:
2. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz
@lio to jo, to by bylo neprijemny....o me se teda taky zas pokousi nejaka ryma. Dneska je pekne hnusne... taky mame problemy s topenim, v noci je pekny vedro a blbe se mi spi, Sófuli asi taky, ale neprotestuje... topeni skoro vsechno vypinam v noci jsem jeste chvilku větrala, blby je, ze zrovna v loznici mame stary okna, takze nejde otevrit na větračku, spodni okna zase moc neotviram kvůli kočce, jen kdyz to mam pod dohledem a na horni nedosahnu :angry:
taky se k nim blbe dostava, pac tam je postel a prebalovak...

nevim jestli muzu mit otevreny okno pres noc, v tomhle pocasi :unamused:
2. lis 2010 ve 14:18  • Odpověz
@lio si říkám, že bychom nějaké video taky mohli udělat, kameru nemáme, ale na foťáku neco malo je.
2. lis 2010 ve 14:18  • Odpověz
@suik no a to sem si říkala, že to přitáhne dřív manža, ale já si to přitáhla asi z obchodů v sobotu, nebo od tchánovců z toho přetopenýho kvartýru, já ted větrám o stošest, zabalená v peřinách, my tu tedy máme nádherně, takový pošmourný slunko , 12st ve stínu....na moravě hlásili až 18, tak to mi picni v listopadu:-O
2. lis 2010 ve 14:22  • Odpověz
@suik kameru sem dostala k narozkám, nepoužívám, mám šikovnej mobil ( už v důchodu, trnu kdy odejde) a videa i fotky z toho sou fajn....samo není nad fotky z fotáku, ale takhle na rajče to stačí :slight_smile:
hlavně z fotáku to neumím vyexportovat, překonvertovat, takhle sem nezávislá na manžovi a nečekám na fotky rok :grinning:
2. lis 2010 ve 14:23  • Odpověz
@lotyna: no tak super, že ti malá tak hezky usíná.No a usínání s ní, jj, to je nebezpečný :slight_smile:, pak je večer, člověk ani neví jak :grinning:
No, mně právě přes den, když se unaví, tak pak někdy usne, ale někdy se přetáhne a neví už pak jak zabrat, tak potřebuje pomoct se zklidněním. Dneska byla vyloženě nadšená, když jsem jí držela ručky u těla a pak když jsem jí zakarpovala, šoupla dudlíka, položila na nohy a hopsala ... :slight_smile: Vzbudila se po hodině prdíkama a pak zas usnula, když jsem ji uklidnila.

@suik: ty spešl pytlíčky bývají do plenky a u kluků se přímo přidělávají na pindíčka :slight_smile:

@beru3nek: jo, to je fakt, my pak (doufám, že brzy) budeme mít ty spací intervaly za odměnu 8 hodin :grinning: (a nevíš kdy už? :grinning:)
2. lis 2010 ve 14:25  • Odpověz
holky, nevíte něco proti plísním? uklízím v ložnice a objevila sem plísen. "Něco" co se dá do místnosti a zabranuje tvorbe plísní ... :frowning2:
2. lis 2010 ve 14:32  • Odpověz
Ahojky všem vespolek! Naše zlobení s jídlem pořád pokračuje, kroutí se, buď řve, že už jako ne a nebo simuluje spánek. Tak já se jí ani nedivím, ten Nutrilon je hnus fialovej - tuhle jsem to ochutnala a bléé. No ale dle dr jí máme nechat vypít tolik, kolik chce a zatím neřešit, protože pořád přibírá (i když už ne tak raketově jako na začátku), tři hodiny do dalšího krmení vydrží a ani na to popůlnoční se nebudí.
Jinak si Viktorka všechny svoje úsměvy, které už podle mě dávno měla vrhat, schovala na dnešek. Vzbudila se nějaká milostivě naložená a smála se a smála, až jsem se z toho rozbrečela. :slight_smile:
Všem nemocným přeju, ať je to brzo přejde.

@kovalda Neboj, taky se dočkáš delších intervalů, Vikýs je začala dělat teprve nedávno.

@hanncca S plísní ti neporadím, jediné, co si vybavím, když se řekne plíseň je bazén. :slight_smile:
2. lis 2010 v 16:17  • Odpověz
@kovalda Jo krmení po 2hod znám, v noci se teda budí přesně po 3, ale k ránu už po 2 :wink: Jinak s tím přetažením to znám moc dobře a málo kdy se mi ho podaří uklidnit bez prsa, včera po hysterčáku a pak po vykadění se najedl, usnul u prsa, pak jsem ho přesunula do zavinovačky, tak se probral, ale svázala jsem ručky a spal do půl 1, a pak po 3 hod...
Jenže on se vždycky svázat nenechá :unamused:
2. lis 2010 v 16:20  • Odpověz
@lotyna super, že se smějete :slight_smile: Viki je na nutrilonu, nekojíte? Já teda kojím, dávala jsem nutriTon, to je pro blinkací děti taková kaše, ochutnala jsem a je to průhlednej hnus bez chuti...
Bazén? :slight_smile:
2. lis 2010 v 16:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.