• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ahojky :slight_smile:
u nas noc nejaka spatna, od pul ctvrty vzhuru a do toho muz s rymyckou,takze nepomahal, takze jsem rano mela 10ticentimetrovy pytle pod ocima :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pak jsme sli na krasnou prochazku a pak jsem stihla jeste i nakupy, udelat si raadost a koupila jsem v tchibu vetrovku a taky jsem stihla solarko, takze fajn :slight_smile:
2. lis 2010 ve 20:34  • Odpověz
@antana123 teda bez sprchy nezavidim :confounded: ale zas to pak budete mit pekny :slight_smile:
jak poznas, ze je mlika malo? dyt ty hoooodne odstrikas, ne? tak to musis mit mlicka habakuk :slight_smile:
2. lis 2010 ve 20:36  • Odpověz
@eveluska jo no mám ale čas od času jak roste tak zvyšuje dávku kolik vypije a pár dní mu nestíhám než se prsa mu zase přizpůsobí víš :slight_smile: zatím se mi to vždycky podařilo rozjet
2. lis 2010 ve 20:38  • Odpověz
@antana123 Teda ať tu stavbu zvládnete bez úhony. Ale zase to pak budete mít krásný, nový. :slight_smile: S tím kolotočem - mě by zajímalo, jestli mu někdy Viktorka bude věnovat delší pozornost než 10 sekund - zatím jí to vůbec nebere, radši čučí do mantinelu.

@kovalda Já kolotoč nemám na postýlce stabilně (převážím postýlku z obýváku do ložnice a navíc se mi přez něj dává malá blbě do postýlky), tak jí ho někdy jen tak držím, když jí mám na dece. Ale jak píšu, u nás teda pustej nezájem.
2. lis 2010 ve 20:41  • Odpověz
@kovalda Taky máme nad postýlkou krásně nainstalovaný kolotoč a byl v ní asi hodinu :grinning: Ale budeme zkoušet, asi časem, třeba ho ten kolotoč zaujme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2010 ve 20:43  • Odpověz
@lotyna u nás ten zájem byl až malý začal pořádně vnímat kolem sebe musím se pochlubit dneska malý poprvé uchopil hrkátko do ruky pořád se jen natahoval a nedokázal uchopit ale dneska se mu to povedlo jo a měřila jsem ho a má 64cm
2. lis 2010 ve 20:44  • Odpověz
@antana123 aha, tak to ja malyho "trapim" a proste jsme pri spurtu zatim jen kojili castejc a chvilku preckali zeleny hovnousky a do 3dnu se to srovnalo....
2. lis 2010 ve 20:49  • Odpověz
@eveluska: jejda, tak to tě obdivuju, že funguješ. Solárko je super dobíječ energie. Jé, teď jsem si vzpomněla na tu solnou jeskyni, tam se energie taky krásně dobíjí, musím si zjistit :slight_smile:

@antana123. ty bláho 64 cm, to je velikán už a gratulka k uchopení chrastítka :slight_smile:

@lotyna: však ono to jde určitě chytit i jinam než na postýlku, ostatně na postel to určitě taky půjde přidělat :grinning:

@discreet: já mám postýlku momentálně jako skladiště přikrývek a hraček a zavinovaček, .. :grinning:
2. lis 2010 ve 20:49  • Odpověz
@kovalda no "funguju" je silny slovo pro to moje matozeni :grinning: ale solarko fakt supr, ani malej nezacal vriskat, krasne mi to prospinkal :slight_smile: a tu solnou jeskyni jsi mi pripomnela - taky ji mam v planu :slight_smile:
2. lis 2010 ve 20:50  • Odpověz
@kovalda děkuju :wink:
@eveluska ale netrápíš každý to dělá jinak :slight_smile:
2. lis 2010 ve 20:51  • Odpověz
@antana123 Šikulka, na to se strašně těším, až bude trochu víc na ty hračky reagovat. :slight_smile: Ona je v tomhle takový truhlík - když jí dám na bříško, tak si myslí, že je jejím úkolem plížit se a tak se snaží pracovat těma nohama, kolikrát je pak zvedne až ke kyčlím a že by měla zvedat opačnou stranu těla jí vůbec nedojde.
Na délku nám dneska v poradně naměřili 63 cm, ale beru to trochu s rezervou, je to spíš orientační. Ale na délku malá vytáhla dost, už podle dupaček.

@eveluska Teda to jsi dobrá po takový noci, to bych se snad ani nebyla schopná vykulit z baráku. :slight_smile:
2. lis 2010 ve 20:54  • Odpověz
@antana123 ja vim, proto ty uvozovky :slight_smile: no uvidime, snad tak preckame i dalsi spurtiky, ale treba ten 6ti tydenni nebo 3mesicni si taky vemem nejaky UM na pomoc, uvidime
2. lis 2010 ve 20:55  • Odpověz
@lotyna no ja byla domluvena s kamaradkou na prochazku, tak jsem "musela" a to me uschopnilo :slight_smile:
2. lis 2010 ve 20:55  • Odpověz
@lotyna tý jo tak to jste dlouháni 63cm :slight_smile: já jsem taky strašně ráda že už tak vše sleduje a ty očička když objeví něco nového to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2010 ve 20:56  • Odpověz
@lotyna to jsou zbytky plazivyho reflexu, ma se mimiskum pry drzet zadecek, aby neplazily a kdyztak prejet lehce po pateri a oni spis pochopi, ze maji zvedat hlavicku :slight_smile: jinak mne se malej na brisku dost vzteka, dneska teda pasl krasne, ale to se predvadel pred tatou pri obede a to byla vyjimka, jinak krasne pase na rameni :slight_smile:
2. lis 2010 ve 20:57  • Odpověz
@kovalda Postýlku jako skladiště mám taky a ještě se mi do ní vejde Viktorka. Manžel kolikrát nevěří, co všechno v ní je. Prostě když něco hledám, tak tam téměř s jistotou najdu. Ještěže je tam tolik místa. :grinning:
2. lis 2010 ve 20:57  • Odpověz
ad miry, asi tu jsme jediny takova zizala - malej ma 61cm a 3,85kg :sweat_smile:, ale pupek ma poradnej :slight_smile:
2. lis 2010 ve 20:58  • Odpověz
@eveluska Však jo, když jí po koupání masíruju, tak se neplíží, ale zvedá hlávku. Není to zatím bůhvíjaký zázrak, ale snaží se pěkně. A na rameni se taky krásně "rozhlíží", protože jí hrozně zajímá knihovna, co máme vedle gauče :slight_smile: - nebo si to aspoň namlouvám a těším se, že bude stejná čtenářka, jako její rodiče. :slight_smile:
2. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz
holky přeju dobrou noc
2. lis 2010 ve 21:07  • Odpověz
@lotyna :grinning: malyho zas nejvic zajima kuchyn, pze tam prijde malokdy, tak tam ma oci navrch hlavy, asi bude kuchar a zrout jako tatinek a mlsnej jako maminka :grinning:
2. lis 2010 ve 21:09  • Odpověz
2. lis 2010 ve 21:09  • Odpověz
@lotyna fajn že jsme cachtáním vzorem :grinning: ale Domča po tom dycky vytuhne.
btw taky máme HA a taky uvažuju o změně, ted se řev po jídle stal téměř pravidlem, kdo na to má mít nervy:frowning2:
Jinak my už taky spíme od půl deváté, a já v posteli a doufám, že se jen tak nevzbudí, du nabrat síly na zítřejší den, padám na hubu, chjo :frowning2:
@kovalda aaaale, já očkovat nechtěla nic nepovinné, ale manža je jiného názoru,takže pneumokoky no :frowning2: je to těžký no :frowning2: snad to zvládnem

dobrou
2. lis 2010 ve 21:25  • Odpověz
@lotyna: ty bláho, další dlouhánek :slight_smile:

@antana123: dobrou

@eveluska: ty bláho, tak to je fakt dlouhej a hubenej :slight_smile:

Zadařilo se mi po delší době, že počítač spolupracoval, tak jsem přidala nějaké fotečky :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kovalda/album/zanetka-nase-stesti-/5680303/
2. lis 2010 ve 21:26  • Odpověz
@kovalda ja se taky moc tesim az se prospim v kuse vic jak tri hodiny :rolling_eyes:

my jsme dneska taky plavali ve vaně, paráda, byla úplně konsternovaná a vydržela tam docela dlouho...docela jsem koukala, jak plave na hladine, ani jsem ji nemusela moc nadnaset :dizzy_face: dokonce zapomnela brecet pri masazi, bych i zvladla obličej, ale ten neumim......pak teda hysteracek pri oblikani.

jsem chtela vyuzit vodu i pro sebe, ale je uz asi studena, musela jsem jeste varit, tak priste.....priste bych chtela tam bejt i s ni, sice budem mit malo mista, ale zase nejaka zmena a budem spolu.
2. lis 2010 ve 21:32  • Odpověz
@lio: jj, můj manža je taky jiného názoru na očkování než já, ale zatím dobrý. Akorát já chtěla TBC vynechat úplně, on chce v tom roce a půl. No a na naušničkách se shodneme - až bude malá chtít :slight_smile:

@suik: jé, tak super, že se malý cachtání ve vaně taky líbí :slight_smile:. Taky bych chtěla zkusit dle lio a pak i tak, že budu i já ve vaně :slight_smile:, to bude legranda.

Nu což, malá spí 3 hodiny, teď jsem jí vrazila dudlíka, aby se naučila si to protahovat ty intervaly, tak nevím, jak dlouho to vydrží. Běžím si teda dát v rychlosti sprchu a zalezu k ní do pelíšku :slight_smile: Koukala jsem, že si zas vymotala ruce, to vždy váhám, zda znovu vázat či ne. Když třeba u krmení s nima máchá a je z toho neklidná, tak je volba jasná, tak uvidíme u koja, ...

Dobrou
2. lis 2010 ve 21:37  • Odpověz
@antana123 ahoj ahoj, už jsem tě asi nestihla, ale snad to přečteš zítra....
máme stejný problém, dnes jsem byla na vážení a nepřibral za týden- jen 60g, tak říkala dr.že mám také málo mléka.
Jak to děláš?? říkala, at kojím z obou dvou prsů a popřípadě dávám nutrilon. Dnes jsem 3x nakojila- vždy z obou, ale připadne mi, že už tam nic nemám.....no a po třetí jsem dala 60ml nutrilonu, ted jsem nakojila zase a už nutrilon nechtěl....jak ho často dáváš??? Kdy nastoupí více mlíčka?? a kojíš také vždy z obou? Jsou to pro mě hrozné novinky, no snad to zvládnu.... děkuji za rady.

@lio homeopatika mám koupené, začnu aplikovat od zítra, jsem zvědavá....vzala jsem si obojí, začnu chinu... :slight_smile: :slight_smile:
2. lis 2010 ve 21:51  • Odpověz
@kovalda dneska mi Sofinka chvilku spala nezakarpovaná v lehatku a desne machala rukama, takze spanek byl fakt trhanej....Dneska se mi to taky nedarilo moc utahnout, tak jsem zvadava, jak to dlouho vydrzi.

u nas postylka je taky skladiste, susak a i ji tam obcas dam. Postýlka je fakt obří.

taky se mi pri paseni chce dostat nekam daleko, doktorka nam taky radila prejet po pateri. Dneska na prebalovaku pasla krasne....pak mi to prislo dlouho a otocila jsem ji a to ji desne nastvalo :sweat_smile:
2. lis 2010 ve 21:54  • Odpověz
@suzete možný je, že máš laktační krizi, ne? Já měla po návratu z porodky pár dní. Prostě málo mlíka. Naštěstí zásoby v mrazáku mě zachránily.

dneska jsme si s Míšou vlezli do velký vany :slight_smile: bylo to bájo, byli jsme tam ale asi jen 10minut. JEště to není na dlouhý cachtání a musím říct, že se mu líbilo lebedit ve vaně. Zítra chci zkusit koupačku jako lio :slight_smile:
2. lis 2010 ve 21:59  • Odpověz
@lio Ty jo, je to fakt super. No ona se poté pokusila praktikovat svůj oblíbený večerní hysterák po krmení. Jenže měla smůlu, ukarpovala jsem jí za chvíli. Pak jsem jí musela v osm budit a to se najedla stejným způsobem jako jindy o půlnoci - jen tak v polospánku, na rameni mi totálně tvrdě vytuhla a spí jak zabitá. Ještě mi řekni, jak dlouho tak v tý vaně jste? Myslím, že Viktorce se to fakt líbilo, ale nechtěla jsem jí nějak přetáhnout, tak jsme daly jenom chvilku - tak 5 minut maximálně.

@kovalda Taky jsem přemýšlela, že do té vany bych vlezla i já, má to ale háček - mně není žádné teplo (včetně teploty vody) dost velké - a to, v čem se koupe Viktorína je pro mě ledová voda, takže smůla.... :slight_smile:
2. lis 2010 ve 22:06  • Odpověz
@lotyna já si jednou zmerila vodu ve ktery se sprchuju a asi 45 stupnů :grinning: , vana je to samy, ale asi se obětuju.
2. lis 2010 ve 22:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.