• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik Jé, to si taky musím někdy změřit. Podle manželova výrazu, když mi přijde umýt záda a téměř si opaří ruku se moje provozní teplota patrně dost přibližuje ke stovce. :grinning: No asi se bude muset obětovat taťka.

@kovalda Hezký fotky, Žanetka fakt jak kdyby ti z oka vypadla. :slight_smile:
2. lis 2010 ve 22:34  • Odpověz
@lotyna @suik zrovna jsem to dneska říkala, že míša se koupe ve studený vodě :grinning: teda aspoň na mě je to studený. ale i tak jsem se s ním vyráchala ve velký vaně...byla to paráda. pak jsme vylezli ven, namazali, oblíkali atd...ten rituál a mazala zpátky do vany, samozřejmě jsem dopustila vodičku..teplou..horkou :wink:
2. lis 2010 ve 23:17  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska sem akční od brzkých hodin,od půl pátý objednávám z netu,od merino zavinovačky až po puzzle k vánocům pro malýho.Odpoledne skočím všecko zaplatit převodem do banky a vánoce jsou pořešený :wink: Mám fakt radost,jak sem to zmákla,do obchodů budu nakukovat jen z venku a žádný stresy :wink: zbyde čas na vánoční pohodu a pohádky :wink:
Už mám na hlavě i hennu a barvím vlasy,malá spí ,vlastně všichni ještě spí :grinning: no čekám,kdy malej naběhne,blíží se šestá :sweat_smile: manža ho zaveze do školky a já se chystám dělat mrkvové pickles,páč sme sklidili lán mrkve :grinning: :grinning: :grinning: ale já to miluju
Malá se pěkně ustálila na denním kojo po3h a a veečer usíná kolem 20h a budí se v 01h a pak co 3h taky,takže pokud takto vydržíme,tak spokojenost na max.
A teď vás du dočíst za 2dny,je to zvládnutelné? :grinning:
3. lis 2010 v 06:08  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ránko, dneska výjimečně brzo, jelikož jsem vezla manžu do práce, abych si mohla nechat auto. Jedem s Míšou na kontrolu, tak jsem zvědavá, jak dopadneme.
@petja ty jo, takhle akční od rána :slight_smile: Taky potřebuju obarvit vlasy a nechat ostříhat... To už máš všechny dárečky objednané? Já ani nevím, co kupovat...Mrkvové pickles? to je co??
3. lis 2010 v 07:01  • Odpověz
@hhalina ahoj no mě malý přibírá dost :slight_smile: jen je fakt že mám někdy mín mléka tak mu dám nutrilon a odstříkávám z obou prsou vždycky já to dělám tak že mu dám odstříkane třeba 100ml a když nemám a nestačí mu tak mu k tomu udělám ještě 30ml Nutrilonu ale říkám nedělám to často spíš když mám ty laktační krize a je mlíčka mín mě na laktaci nejvíc pomáhá když piju třeba celý týden kefíry a acidofilní mléka a potom se mi laktace zase rozjede a nebo častěji odsávám at je mlíčka víc
jinak přeju krásné ránko
3. lis 2010 v 08:14  • Odpověz
@lio já myslela spíš všeobecně že kombinovat homeo ano...jak ti je,už nemoc vygradovala a jde pryč?Jo a co jsi objednala za očkování?
@suik,přešlapy sem skoukla,smutnej díl,nevim,proč to nahodili tímhle směrem,byl to zatim bezva seriál :frowning2: ale jinak Norisová Zuzka žije :wink: :grinning: objednala sem nakonec tu zavinku tlustou,tu dvojkovou,myslím,že funkčně to bude k nepoznání,je tam prý vynechaná jedna linka pleteniny...určitě ji užijem a teplota?Snažím se mít v ložnici do 20stupňů,takže,když ji nepřikryju a nechám jen jako kuklu tak to bude o.k.Když jí balím celou,ne jen ručky,bývá pěkně vyhřátá :wink: Zkoušela sem vázání těch ruček,tak na den o.k.,ale v noci je klidnější,když je zabalená a stažená celá,takže ta vel.110x110 je luxus!
@hanncca já si barvím hennpu,jo a dárečky už mám objednaný všecko.Pickles je takový zeleninový jídlo z mrkve,příloha jakoby :wink: Na plísně používám toto
http://www.pavlik-barvy.cz/product/pripravky-na-plisne-a-hmyz/na-zed/hg-odstranovac-plisne/90
nemá to konkurenci,už sme toho vyzkoušeli dost a dost,když byl ještě vlhkej byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a jinak nejlepší rada je nechat podřezat zdivo barák,jak sme to udělali my,sice rekonstrukce u nás pak jak blázen,ale to následovat nemusí...
3. lis 2010 v 08:26  •  3 děti  • Odpověz
@hhalina já měla stejný problém. Bětuška dva týdny přibírala jen po 50g. Takže jsme dokrmovali Nutrilonem jedničkou. Tohle jsou rady od laktační poradkyně, které jsem dostala: nakojit co prso dá, klidně nakojit z obou prsou. Potom teprve dokrmit buď UM nebo odstříkaným MM, ale nedávat víc jak 50ml. Potom odstříkat co zbylo v prsou. Kojit každé 2-3 hodiny i v noci. Jíst vydatně, každý den mléčný výrobek (pokud možno zakysaný), hodně pít. Při kojení popíjet horký nápoj, aby mlíčko líp teklo. a hlavně se nestresovat. Mlíčko zase bude, při nejhorším si na přechodnou dobu vypomůžeš UM. Mě trvalo asi 2 týdny, než se to rozjelo, ale já bojovala s nedostatkem už od porodu. Při tomhle režimu jsme přibraly 300/g týdně. Potom jsem vysadila UM, dokrmovala jsem jenom někdy na noc, to jsme přibraly 150g za týden a teď už jedeme týden bez UM. jen už nechodíme vážit, tak nevím kolik přibírá. Ale podle množství počůraných plen má mlíčka dost. Držím palce, ať se mlíčko brzy zase pořádně spustí.
3. lis 2010 v 08:30  • Odpověz
Dobré ráno,
tak nestíhám dočíst vůbec nic, dnes jedem na celý den na návštěvu....
Jen jsem mrkla @suzete do toho tvýho alba....a zdá se že je to ta stejná vyrážka, co máme my. Vypadá to chvílema, že se nám to po mastičce lepší...ale pak to zas na chvíli zčervená...tak nevím. A večer si to šmrdlá ručičkama i když už to mažem - no snad to chce jen čas :frowning2: A vám něco zabralo, nebo aspoň pomáhá?
Mějte se hezky, pěkný den všem! :slight_smile:
3. lis 2010 v 08:55  • Odpověz
@petja to nás asi čeká příští rok, podlahy, okopat barák atd :frowning2:
ty dárečky ti vážněv závidím..
3. lis 2010 v 08:58  • Odpověz
Ahojky,
tak v noci si Žanda nechala jednou dát dudlíka a tím prodloužit pauzu mezi krmením ze 3 hodin na 3,5 hodiny a při dalších kojeních už mi to neprošlo a vyžadovala jídlo přesně téměř na minutu po 3 hodinách :grinning:
Ráno, když ji trápily prdíci, tak jsem ji rozbalila z karpa, aby se mohla víc vlnit a přitulila jsem si ji k sobě a ještě jsme si schruply :slight_smile: V 8 už bylo ale po spaní, ale začala tak krásně vyprávět a chechtat se u toho, no úžasný. Pak jsem se rozhodla, že zas zkusím Manducu, když už ten šátek nám jde, že třeba i Manduca a ono JO :slight_smile:, tak jsme šly vyvenčit pejska a malá mi mezitím krásně usnula, to povídání ji vyčerpalo. TAk teď chrupe spokojeně v ložnici, po 20 minutách se teda ozvala na papání :slight_smile:, ale už zas vychrupává. Tak aspoň můžu nachystat vše na cestu do Prahy, jedeme k mé nejstarší ségře a taky se stavíme u tchýně a na poště a v lékárně :slight_smile:
3. lis 2010 v 10:32  • Odpověz
@suik: hele, vypadá to, že po těch 2-3 hodinách v noci vstávám jen já, ty a discreet :unamused: :grinning: Musíme zjistit, co dělaj ostatní jinak :slight_smile:

@lotyna: aha, tak holt vy budete mít holky společné koupání až v létě :slight_smile:, když máš ráda tak teplou vodu :slight_smile:
3. lis 2010 v 10:36  • Odpověz
@petja: ahojky, no teda, ty jsi fakt akčňák. Hodina v kterou píšeš mi přijde absolutně smrtelná :slight_smile: a ty už máš objednané vánoce a nabarvenou hlavu :astonished:, se nedivím, že u vás ještě všichni spěj, vždyť je ještě noc :grinning:
3. lis 2010 v 10:56  • Odpověz
Tak, radši už vypínám počítač, nebo nic neudělám :slight_smile:

Jé, si říkám, jaktože slyším chrastění - dala jsem Žanetce do lehátka zebru od Lamaze. Nějak se jí podařilo si provlíknout ruku, takže ji má jak náramek a když zašermuje ručkama, tak chrastí :grinning:. Sama je z toho vedle sebe :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2010 v 10:57  • Odpověz
@kovalda mno jo :rolling_eyes: a dneska to bylo brutal.....chtela jsem dodrzet starej rezim, tak jsem koupala kolem sedme, v osm uz chrupala.....ja sla spat asi v pul jedenacty, ona se vzbudila ve 12, tak si to taky pekne posunula a pak zase co ve - tri hodiny. Zase jsme museli jit kolem treti kadit, pac se kroutila, pustila tam poradnou naloz, ale kroutila se dal a nemohla zabrat, jak ji trapilo brisko :frowning2: ...

v deset prisla pani z uradu, informovat nas o vsech moznejch vecech a moznostech co mame, tak jsem to ani nemohla dospat.

tu zebru zavidim, tady to neprodavaj, tak jsem si to objednala u nekoho kdo sem pojede, ale jaksi se nikomu nechce. Myslim, ze by se ji taky moc libila.

@petja teda v sest hodin jsem rada, ze se proberu na kojeni :rolling_eyes: ty chodis platit do banky? Nemas internetbanking, to bys tam nemusela vůbec. Jsem zvedava co na zavinku budes rikat :wink:
Ja budu taky hodne darku resit eshopem, ale nejake to litani po obchodech si ale ujit nenecham :grinning: , jen se bojim davů, musim vychytat dobu, kdy to nebude tak hrozny.
3. lis 2010 v 11:27  • Odpověz
holky to je u nás rachot s tou koupelnou všude bordelu že děs a navíc jelikož vybouchali ven vanu zjistili že nám tam teče normálně pod vanou jezero a jsou mokré i další místnosti tak se to musí nechat vyschnout a koupat nejdřív v pondělí hrůůůůza :astonished: :astonished: :astonished:
3. lis 2010 v 11:48  • Odpověz
@antana123 nějak jsem nestihla asi pobrat, co se u Vás děje...to zařizuje už nový být tam, kde přítel pracuje?
3. lis 2010 v 11:51  • Odpověz
konečně se mi podařilo vyfotit úsměv...tak přidávám pár fotek
3. lis 2010 v 11:52  • Odpověz
@hanncca né u našich doma :slight_smile:
3. lis 2010 ve 12:02  • Odpověz
@kovalda No tak druhá noc u našich taky ok, ale těším se domů, čekám, až se malej vzbudí, nakrmíme, pokecáme a pak ho naložím a odvezu domů :grinning: Jinak druhou noc jsem mu svázala ručičky, jedl ve 20, ve 21.30 po hysterčáku usnul svázaný a vzbudil se 1.15 :grinning: myslela jsem, že mě trefí, to byl teprve rekord! Ale pak opět po 2 hod, ve 4, v 6, v 8... a teď jsme ho opět utahali v kočáře, takže zatím spí a mě praskají prsa :angry:
Takže nevím, jestli ten karp funguje, ale ty taky karpuješ a jste vzhůru co 2-3hod, tak nevím, jestli ho mám zkusit svázat i pak v noci, ale to se asi nedá, vážu ho až když usne, jinak se nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2010 ve 12:02  • Odpověz
@kovalda zebru máme taky, ale zatím nenalezla uplatnění. Středem zájmu je jen a jedině panda (taky od Lamaze). Toho si Bětuška doslova zamilovala. Dokáže na něj čučet hodiny, směje se na něj, vypráví mu - normálně žárlím :grinning: Ale mohla bych zkusit navlíknout jí zebru na ruku :grinning:
@antana123 rozkopanou koupelnu nezávidím. Procházeli jsme tím před 2 lety - měsíc jsem se jezdila sprchovat k tátovi, protože se dělaly i nové betonové schody, které vedou částečně zdí a stropem koupelny. Do pondělka to nějak vydržíte :wink:
@hanncca taky bydlíme ve starým baráku a pomáhá akorát větrání a vysušování. Na plísně jsem vždycky používala Savo proti plísním. Máme v obýváku obří akvárium a nějak se nám ucpalo vloni odvětrávání a udělala se nám tu všude černá plíseń. Tak jsem to stříkla a do 15 minut bylo všechno pryč.
@suik chudáku, ty se teda moc nevyspíš :confused: Já chodím radši večer spát s Bětuškou a hezky prospím ten první nejdelší interval.
3. lis 2010 ve 12:44  • Odpověz
@lendaw asi budu chodit taky, ale moc se mi nechce, to jsem najednou svěží :grinning:

u nás vedou teda kuželky na přebalovaku, jsou hezky barevny, tem vypravi porad. Vydrzi docela i dlouho, ale je to naprd, pac musim stat u ni :confounded: už jsem je zkousela dat treba do postele a ji k nim, ale to ztratila zajem :cry: a zacala rvat.

na duhé stran je mejdo a tomu teda povídá taky :grinning:
3. lis 2010 ve 13:23  • Odpověz
@suik internet banking fakt nemám,nějak v to nemám důvěru...
ta holka dneska skoro nespí a docela pláče,myslím,že bříško ju trápí...
3. lis 2010 ve 14:15  •  3 děti  • Odpověz
Takhle tráví Bětuška hodně bdělého času - randí s pandou :grinning: A když se unaví, tak spokojeně chrupká v hacce :dizzy_face:
3. lis 2010 ve 14:53  • Odpověz
@lotyna instruktorka říkala že zpočátku tak do 10 min a chce to sledovat prcka...my máme nevýhodu, že u nás je to bez signálu, prostě je to líbí líbí líbí a pak uááááá ˇ/se tedy stalo uplně prvně/ poté jsem tam tak 10 min, a vanu dávám jednou týdně, říkala že častěji je to moc, nevím, prý jak se namáhají všechny ty svalíky a tak, a taky dech /dýchá jak pejsek/ tak je to pro ně náročné

to all: koukám, že ted budou mít všichni prckové z fora hromadně koupel ve vaně, to je super !!! :slight_smile:

@hhalina homeo bezva, snad zaberou a nakonec testneš první chinu jo? no dej tomu čas, ale měla bys brzo vidět výsledek....
@suik taky sem měla ten blbej nápad změřit si vodu ve který se sprším.....42 :slight_smile:
3. lis 2010 v 15:00  • Odpověz
@hanncca a to si praktikovala sama s malým tu koupel, nebo jak si z ní vylezla s prckem....?
@petja jj kombinovat ano, já myslela na jeden prob víc homeo z důvodu nerozhodnosti který je lepší, že ne ..jinak více homeo užívat ano...
nemoc vygradovala včera, horečky, rýma prskání, ale jak sem se měla možnost prospat, mamča vypomohla, tak lepší, jen večer jsem začla kašlat a v noci když sem zakašlala po spánku, tak mi to málem rozdrtilo hrudník, my to sedlo na průdušky, takže olejový zábal a lepší, spíš se modlím, aby se mi tím nerozjela má chladová alergie (kašel, když ted mám dráždivej kašel....ale mám jitrocelový sirup, hodně piju a odpočívám takže lepší, a už bez teplot. díky za optání, ted jen pozoruju malýho, zda to ustojí, nebo ne, ráno měl zase vyšší teplotu ale dopo to kleslo, a neska zatím bez prdíků, takže krásně spinká a papá a tak, prostě zlatíčko
@lendaw úžasný foto.
sem si všimla, nejen z tvé foto, že maminy dávaj mimi v lehátku někam nahoru (přebalovák, kuch linka) ale já at dudám jak dumám, se mi tam to fisherprice lehátko nevleze....tak je na zemi, tam ho očíhává psisko a vydrží tam taky...
3. lis 2010 v 15:14  • Odpověz
@lio já jí dávám bud na přebalovák,nebo na stolek v obýváku. Po zemi a gauči nám chodí slepá kočka a tak bych nerada, aby došlo k nějakému střetu. Ale pokud se Domčovi na zemi v lehátku líbí, tak proč ne? :wink:
3. lis 2010 v 15:18  • Odpověz
@lendaw no není v něm často a bud u něj žehlím nebo je tam chviličku bez dozoru.....na stůl či přebalovák se mi nevejde.. na linku už tuplem ne....tak nevím co sem to pořídila za lehátko :grinning: :grinning:
3. lis 2010 v 15:23  • Odpověz
@lio
@lendaw já mám lehátko taky zásadně na zemi, jinam se mi taky nevejde a co jsem cetla bezpecnostni pokyny nekde, tak by se do vysky ani davat nemelo, kdyz neni pod dozorem. Slepa kocka je neco jinyho :wink:. Chudinka, jak se ji to stalo?

@petja ja si bez internetbankingu nedokazu uz zivot predstavit. ja myslim ze to je bezpecny, banky na to davaj docela majzla, platba kreditkou treba uz min, ale tady riziko nevidim. Ja bych ani nemohla disponovat s penezi.

3. lis 2010 v 15:28  • Odpověz
@lotyna my se spolu parkrat koupali, hlavně před těhotenstvím, já tam vlezla prvni on pak prisel za mnou a skucel jak je to horky a to tam jen dal prst (na noze) :grinning:
3. lis 2010 v 15:30  • Odpověz
ahojky, tak jsme se právě vrátili od doktora. 3.měsíce váha: 5810, délka: 63cm. Očkovat budeme ve 4m. Hexa+synflorix. 18.listopadu jedeme na neurogolii. Jinak prospívá dobře. Akorát mám večer ve vaničce v teplé vodě prohmátnout varlátka...Taky příští týden na kalmetizaci, ale ta ranka po TBC je dobrá...téměř zahojená.
@beru3nek kolik Adámek vážil a měřil ve 3m? Ať to nemusím hledat a ať můžu porovnat!!!
@lio manžel asistoval, sama bych to nedala
3. lis 2010 v 15:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.