• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik no mne to dycky trkli když vidím foto či u kámošky lehátko na kuchynské lince a tak.....takže u nás je na zemi, jen deku hrací jsem přemístila na sedačku, ale za chvíli se tam Domča už nevejde, už by nejradši cestoval :slight_smile:))))))
3. lis 2010 v 15:34  • Odpověz
@lio chuděro, na mě teplota a rýma sedla taky, včera zimnice večer asi hodinu, jsem měla 2 deky a třásla se jak ratlík, bolí svaly, klouby...no jsem grogy a navíc prcek v noci kojo po 2-3h, zahleněný je brutálně, nic ale neodsaju, má zadní rýmu, až se zalyká a chroptí a kašle z toho a má bolení, je uřvaný, chce nosit a extrémně nespí.....od rána v postýlce celkem slabou hodinku a ve vaku taky tak nějak, jinak je vzhůru, nebo natähuje fest a šponuje se, takže léčba a zalézt do postýlky u mě nehrozí :frowning2: a jemu nic z toho, co smí nezabírá-kapu Libenar nebo physiomer a nic :frowning2: hlavu mám jak škopek a je mi čím dál hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2010 v 15:35  • Odpověz
@lendaw krásné fotečky :slight_smile:
3. lis 2010 v 15:35  • Odpověz
@hanncca že všichni chodíte na kontroly s tou rankou po TBC..kalmetizace, plicní.....to je u těch předčasně narozených, nebo u všech an ás to teprv čeká?
My jdem 23 listopadu na očkování...bojím bojím...
jo tak s asistencí, tak to jo :slight_smile: taky třeba vyzkoušíme
3. lis 2010 v 15:37  • Odpověz
@rennu chuděro už ne ....bo je neska líp, ač to sedlo na průdušky, rýma ustupuje (moje třídenní no) a ležím v posteli, naštěstí můžu vysadit, resp sem toho využila, když mám tu možnost.....
si trochu připomínám časy, co sem za těhu ležela .....ted ležím s ntb v posteli a ani se nehýbu a je mi táááák dobře...díky prospání včera sem zvládla noc, malej se od půl devátý vzbudil v jednu na dudu, pak ve tři na jídlo a pak v půl sedmý na jídlo, takže pohoda, jen mne vn oci zaměstnal s kakáním zase, takže trochu náročný, ale zvládla jsem to, nebýt toho kašle, co mi málem prorval hrudník a nebýt roušky, tak nevím co bych dělala :-O
3. lis 2010 v 15:40  • Odpověz
@lio ne, kámoška má donošenou holčičku a taky na tom byla...oni by to měli zkontrolovat, protože když to není tak, jak to má být, tak se nechává přeočkovat znova...
3. lis 2010 v 15:43  • Odpověz
@lio když bych brala homeo na bolest zubů nebo prostě jakýkoliv homeo..musím zjišťovat, zda se mohou brát při kojení nebo při kojení můžu brát všechna homeo?
3. lis 2010 v 15:44  • Odpověz
ahoj holky,
jak se vám a dětičkám daří?
3. lis 2010 v 15:45  • Odpověz
@hanncca aha a co když budem dřív očkovaní než pozvaní na kontrolu tbc????
jako my s tím prob nemáme....je to tečka nezanícená, není to bulka, ale je to červené lehce.....
takže to mi přijde domu pozvánka jo?
3. lis 2010 v 15:46  • Odpověz
@hanncca myslím že se mohou brát všechna....v tom je jejich výhoda
3. lis 2010 v 15:47  • Odpověz
@alisek ahojky, dlouho jsi tu nebyla...Jak se daří Honzíkovi? Zrovna jsem psala, dneska ko ve 3m. 5810/63cm. Kolik měl H.ve 3m? Ať můžu porovnat... Doufám, že se Vám daří dobře a H.hezky prospívá!!
3. lis 2010 v 15:47  • Odpověz
@lio no, to nevím, jak to u Vás chodí. Kámošce pozvánka přišla a mně dr. říkal, že si tam mám rovnou dojít sama. Na to se zeptej doktorky, ale to ona se snad zeptá nebo aspoň koukne na tu ranku po TBC. Homeo - tak super...chci brát na upevnění zubů v dásni kvůli paradentoze. čeká mě KO u paradontologa :frowning2: tak jako prevenci, třeba to zabere, jdu tam za měsíc.
3. lis 2010 v 15:50  • Odpověz
@suik kočanda se narodila s kočičcí chřipkou a vlastně se jí očička nikdy nerozlepily - než se jí stihly rozlepit, tak se jí pod tím udělal hnisavý zánět a víčka k sobě srostly. Má je otevřený jen malinko, ale pod nima jsou ty očička uplně zakalený. Reaguje na světlo a tmu, ale např. dokonale zvládá chytat mouchy za oknem - jde na ně po sluchu :slight_smile:
3. lis 2010 v 15:52  • Odpověz
@hanncca Hani, nebyla, byla jsem skoro 2 týdny nemocná, viroza, oteklý krk, kašel, rýma a když to není čím léčit krom čajů tak to je pak na dlouho. Ted se máme dobře, Honzík to naštěstí ode mne nechytil. Dnes jsem ho vážila a má rovný 4kg a kolik měří nevím ale tipla bych kolem 55cm, možná víc, už začínáme nosit vel.56. Cvičíme vojtovku, máme problém s počínající kyfozou zad, pasení mu moc nejde, nemá moc oporu v horní polovině těla a přitahování hlavičky mu taky moc nejde, pořád se zaklání ale bojujeme, zvracení o něco lepší, dost nám na to pomohla vojtovka. Honzik měl ve 3m/6t 52,5cm a 3,5kg.
To je Mišánek ale velkej kluk, krásně roste a moc vám to na fotečkách sluší. Musíte cvičit vojtovku?
Ted tu Honzik "povídá" a šklebí se od ucha k uchu, už ho dávám do lehátka kde začíná ošmatávat hračky.
3. lis 2010 v 15:54  • Odpověz
@alisek taky viroza...nám se to naštěstí vyhejbá zatím. Tak to už taky parádně rostě...no, my už nosíme 62 a něco 68 :slight_smile: On se určitě natrénuje, přeci jen byl malej při narození, teď to dohání a potřebuje nabrat síly. Míša pase dobře. Vojtovku cvičit nemusíme, teda zatím ne. Ale ptala jsem se dr, co s náma bude dělat na neuro a říkal, že nás asi pošle na rehábko, že má trošku ochablý svaly, tak aby se ten vývoj "znormalizoval", aby nebyl ve vývoji motoriky pomalejší. Tak uvidíme!!! Míša je obřík tady mezi těma nedonošeňátkama!!
3. lis 2010 v 15:59  • Odpověz
@hanncca jj na ranku koukala a já to i hlídám, tk se zeptám, díky
3. lis 2010 v 16:02  • Odpověz
@suik Tak já co potřebuju,tak jdu tady u nás na pobočku a všecko pořeším...zatim mě to nijak nevysiluje...
3. lis 2010 v 16:57  •  3 děti  • Odpověz
hojda, tak vás jdu konečně dočíst, jestli mě píďa nechá :slight_smile:
U skorotchánovců bylo fajn, jen teda tam být dýl, tak bych měla stejný pocit jako suzete, ještě že je to kojení jinak bych si malýho vůbec neužila :grinning:. Babi z něj byla poprděná, skoro furt ho měla na ruce, nebo vozila v kočáru. Malej byl včera vzornej. K večeru měl svojí klasickou cvičící pětihodinovku, tak jsme nad ním byli jak sudičky a koukali na něj místo telky a v noci trhnul rekord 5.5 hodiny, já byla v šoku a dokonce vyspalá :wink:. Pobyt na venkově mu vyloženě svědčí. Dneska měl klasicky brečavou když jsem se chystala vařit a pak před odjezdem vyseknul pěkej hysterák. Babi čuměla, co dokáže. Měl brouček po hodince hládek :sweat_smile:. Našt. v autě byl už zas tuhej, tak dnes počítám opět s ponocováním :astonished: Taťka se nám po dvou dnech večer vrátí, tak si ho aspoň užije. Potkali jsme dvojčátka, o 3 dny starší a proti Adámkovi vypadali kluci mladší tak o měsíc, měli jen 3500 kila broučci, ale krásný panenky . Mě přijde, že Adámek roste hrozným fofrem, i ta hlavička je už jednou taková. Jsem se rozkecala, tak jdu reagovat :slight_smile:

@lotyna : děkujem. Tak super, že už se usmála konečně na mamku. Na mě jednou včera, ale ještě si nejsem tak jistá, zda to bylo úplně vědomě.
@hanncca : děkujem
@lio : tak ať je ti brzo líp, to taky znám mám lehce zvýšenou teplotu a jsem na odstřel :unamused:
3. lis 2010 v 17:45  • Odpověz
@ojo : vy koketujete ještě do třetice s mimískem, hezký :slight_smile:
@lendaw : tak super, že už máš váhu lepší než před těhu :wink: Tak super, že už máš víc mlíčka a že jedete bez dokrmů. :wink:
@zvirka : krásná deka, tak hlavně že má u Mirečka úspěch :wink: teda od babi jo, to je fakt šikovná
@ojo : tak tohle mlíko jsme taky vyfásli. Používáš furt, nebo střídáš? Dr. řekla střídat, v lékárně furt, tak nevím co si vybrat :confused:
@zvirka : já myslela, že Adámkovi nepadají, ale jo. Na fotkách z nemocnice je vlasáč, teď jich má o dost míň i babi to říká a kouty má po tatínkovi :grinning: začínají mu ale dorůstat nový.
@lio : jaké očko? koukám, že se ti teplota už rozjela, tak ať je brzo líp
@discreet : koukám u těch babiček se jim krásně spinká :slight_smile:
@suik : já bych větrala před, přes noc bych měla strach
@kovalda : když vy nebydlíte ve městě, viĎ? nám zabírá vesnice na delší spánek, ale stěhovat se kvůli tomu tak nebudem :grinning:
@hanncca : vím, že proti plísním je savo nějáký mi řkala mamka. U nás to je taky hrozný v tomhle bytě, už když jsme se nastěhovali, tak byly kousky plísně na oknech a dělá se to tady furt :confounded:
@lotyna : já už chci taky ty úsměvy :grinning:
3. lis 2010 v 18:48  • Odpověz
Tak, Bětuška chrní, manžel ještě nedorazil z práce, tady je pusto, v televizi reklama...i když ta vánoční od Vodafonu s umělýma stromkama je vtipná :grinning:
3. lis 2010 ve 20:44  • Odpověz
Ahojky holky, jen průlet. Mám jen dotaz. Už máte nějaké očkování? My ne. Ani TBC. Malé bylo včera 6 týdnů.Přijde mi to divné. Dnes jsme byli u dr, máme nějakou vyrážku na bříšku a obličeji. Dostali jsme mastičku a mažeme. Kakání a prdíky se nám už trochu zlpešily,ale jsme na Nutrilonu Comfort. Dávka na týden 500 Kč. Jo oni hoši dobře vědí, že tom u dítěti to koupíš, at je to drahé jakkoliv. :angry:
3. lis 2010 ve 21:16  • Odpověz
@beru3nek nas ma ted taky nejaky mrzuty obdobi... krom svyho dopoledniho mamankovani pridal vecerni plac a plac a plac a do toho se naucil vriskat jako pavian :frowning2: tak supr, ze jsi se tak krasne vyspala :slight_smile:

@petja teeeda, zarizeny vanoce to tezce zavidim :slight_smile: ale taky se na to vrhnu, uz mam nejakou kostru seznamu a je vlastne jedno, kdy to clvk koupi a pred tema vanocema je to pak desny a chtela bych treba prvne zazit vanocni pohodu s pohadkama a tak :slight_smile: kdyz konecne nebudu mit zkouskovy a mela bych nebejt uklidu a darku apod. na tu vanocni pohodu cas, tak bych byla blba to zazdit stresem s darkama, tak treba se mi to povede a uvidim prvne i nejakou pohadku v tv :grinning: (ani jako mala jsem nikdy nic o vanoce nevidela, my na tv na vanoce nekoukali a jezdili jsme na chatu) a projit vanocni mesto a zkouknout betlemy v kostelech apod. :slight_smile: :slight_smile:

no jeee, uplne jsem sama sebe navnadila, jak to tu pisu :grinning: :slight_smile:

ad banka - stejne jako @suik, bez netu nedam ani ranu, fyzicky jsem v bance nebyla snad 5 let :grinning:
3. lis 2010 ve 21:25  • Odpověz
jo vlastne kecam, po svatbe jsem jim tam hodila papir o zmene prijmeni :slight_smile:
@pet.s my mame jen to tbc
tak co jsme přijeli domů, tak je Adámek nějákej ubrečenej. Jí každou hodinku a půl, řve i u koja. Dávám už z obou prsů, tímhle tempem se obávám za chvíli začneme dokromovat. TaŤka ho dva dny neviděl a prý je jak když ho pobodají včely v obličeji :grinning: . No syslík, no

@r.m : krásná váha v měsíci, to byl teda statečnej u dr.
@hanncca : tak ať se tý plísně brzo zbavíte,já taky nevím co na ty okna. Jsou to plasŤáky a kolem rámů plíseň :confounded:
@lotyna : tak to se nedivím, že to Viktrorce nejede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kovalda : to máte teda dr. preventivně ledviny, to jsou věci. To je teda vtipná na lačno. Adámek jí teď snad furt, to by byl mazec teda.
@suzete : mě našt. usnul a mlíčko se mi za dvě hodinky dodělalo, ale teĎ taky nevím jak to budu řešit. Mě neteklo proudem nikdy, ale teď se fakt bojím, že bude mít hlad a začnem s dokrmem. Začla jsem zas gravimilk a homeo.
@antana123 : chudáci, to jsou teda fakt bojové podmínky :unamused: Modrou indulonu mám taky, tak zkusím asi. Lenienska moc nepomáhá, ještě jestli zabere to spešl mlíko.
3. lis 2010 ve 21:33  • Odpověz
Ahojky, dnešní den fakt stál za to, bolela mě hlava, jako střep, takže jsem se s Viktorkou uložila na gauč, abych jí mohla podávat dudlík a ňuhňat jí a moje nejčastější věta byla - Nech maminku prosím tě spát - no, poslechla jen tak napůl - měla dneska nějak rozfňukáno. Naštěstí nám taťka přišel domů dřív, tak mě vysřídal a zahráli si s Viktorkou jejich oblíbenou hru na Blanické rytíře (kdo usne první je vrchní zbrojnoš) - tatínek jí zase nenechal vyhrát, no ještěže už mi bylo celkem dobře a mohla jsem je ohlídat oba. :slight_smile:

@beru3nek Tak ty úsměvy si ta potvůrka teda pečlivě dávkuje a dost často se na mě při nich ani nedívá, takže taky nevím, jestli to neplatí třeba opěradlu křesla, ale předpokládám, že ví, že jí hladím já a ne kus nábytku. :slight_smile:

@pet.s Vám neočkovali tbc v porodnici? To by vám asi měla vše říct vaše dr - další je potom ta hexavaxina tuším ve 3 měsících, ale myslím, že si to pediatři hlídají, tak vám určitě řekne.

@lio @rennu Teda holky, vy si to užíváte - ať vás to rychle přejde, přeju hodně sil. :slight_smile:
3. lis 2010 ve 21:38  • Odpověz
@beru3nek Prej cvičící pětihodinovka. :grinning: si někdy myslím, že malá nacvičuje na spartakiádu, ale protože jí nejde zkoordinovat pohyby, tak se pak začne vztekat, takže jí to většinou po chvíli zatrhnu. :slight_smile: A že řve u koja se nediv, to má po své sestře Viktorce, ta si ty koncerty teď taky nechává na krmení. :slight_smile:
3. lis 2010 ve 21:43  • Odpověz
ahojky,
tak dnes za sebou máme náročný den, tak jsem zvědavá, jak malá bude spát. Byly jsme v Praze, na poště a v lékárně a pak u tchýně. Tam se nám podařilo i to na hodinu zalomit, pak rychlonákup a k ségře. Tam byla malá středobodem vesmíru, jak se sluší a patří :slight_smile:. No a odjížděli jsme v 7 a přijeli po půl 8, což byla už i dle starého času už vykoupaná a to jsme čas ještě neměli posunutý, takže byla už řádně přetažená. Tak jsme dali rychlokoupání a šup do postele. No, uspávačka na hodinu, nevěděla chuděra co už. Ale povedlo se, tak snad bude klidná noc.

@lendaw: jé, panda taky vypadá dobře. My zebru dostali a jsem z ní nadšená. Jak ji měla na té ručce, tak za chvíli se jí podařilo si ji cpát do pusinky :slight_smile:, no měla z toho radost a já taky :slight_smile:
Hacku závidím :slight_smile:, taky jsem chtěla, ty mimča jsou tam tak krásně spokojený - aspoň teda dle fotek soudím :slight_smile:

@suik: Jejda, vy s tím kakáním uprostřed noci, ... teda. Já myslím, že je ty bříška trápěj v noci a k ránu více tím, že mají přes tu noc omezenou možnost pohybu na dost dlouho, což?

@antana123: žjova, až do pondělka žádný koupáčo. A koupelna je v baráku jen 1? Anebo je tam více bytů - ségra, ...?
3. lis 2010 ve 21:46  • Odpověz
koukám, jaký má lio vana úspěch, taky asi vyzkoušíme :wink:
@eveluska : o jé, muže s rýmičkou nezávidím. Tak hlavně že sis ten den pak užila :wink:
@lotyna : jé další společný rys, náš to samé. Kolotoč nezájem a mantinel, který je bílý s barevnými proužky je favorit. Nechápu. Bez obrázků, bílej a je to hit největší :grinning:
@antana123 : teda šikula a 64 cm hezké :wink:
@lotyna : taky hezká míra teda. Nám naměřila dr. 60 a včera děda 62, takže s mírama tak. Taky mi přijde děsně dlouhej už, žádný mimi
@eveluska : tak to je opravdu jak žížalka, však on se zakulatí, neboj :grinning:
@lio : super video
@kovalda : Žanda je boží a je teda už kus baby :grinning: Vypadá tak spokojeně
@hhalina : to bys měla lepší, kdyby sis půjčila váhu na chvíli a věděla kolik máš dokrmit
3. lis 2010 ve 21:53  • Odpověz
@kovalda Teda vy jste toho dneska zvládly, to jste šikuly. A s tím bříškem v noci - musím to zaklepat, ale u nás teda v noci naprosto bez problémů, trochu si někdy stěžuje ráno po krmení nebo dopoledne a pak večer kolem té páté, šesté - a to přitom "cvičí" celý den. Tak já nevím.....
3. lis 2010 ve 21:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.