• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@discreet já rotarix nedávám, ptala jsem se v souvislosti s tím, že máme psa a aaž pak prcek poleze po zemi a pak si narve ruce do pusy...ale prý ok, že to ani zatím tu vakcínu nepodávala a ta reklama jak dítě ohluchlo je tuším na Prevenar, ne?? To je na pneumokoky tuším, to chceme dát, já jsem sama náchylná se sn íženou imunitou na infekty dých. cest, nevím, jak na tomu bude prcek, ale radši to dám...a pak až dýl asi dám i meningokoka, i když nnevím, to jsem ještě nestudovala, na to je myslím čas.
@suik jojo, už ho tím dopuju, třeeba se mu zlepsí ta rýmka, když mu posílám ty protilátky :slight_smile:
@ojo Krásný úsměvy :slight_smile:
4. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz
@rennu jestli slyšíš, že má malý hleny v krku,tak si kup Vincentku minerálku a dej mu jednu lžičku...ta je dobrá na odhlenění...a můžeš ji používat i ty :wink: kupuje se v lékárně, klidně si jen koukni na obal, jaký má široký použítí :slight_smile:

@discreet já nic navíc očkovat nebudu, ani rotaviry, pneumokoka...a tak... :slight_smile:
4. lis 2010 ve 12:24  • Odpověz
děkuji :grinning:

teď teda usměvavý moc nebyl, asi 3/4 hodiny řval a kroutil se...zrovna když jsem potřebovala nakrmit Tomíka, přebalit a dát ho spát...no tak holt musel řvát v postýlce :frowning2: no ale už jsem nahřála bříško, trošku se vyprděl a už je spokojenej :slight_smile: teď teda škytá...no za půl hoďky ho nakojím a doufám, že bude spinkat, od rána je vzhůru :sweat_smile:
4. lis 2010 ve 12:25  • Odpověz
@ojo jéé, děkuju, takže na lžičku může vincentku i prcek,jo? Jsem netušila, ...zavolám mamce, děkuju :slight_smile:
4. lis 2010 ve 12:26  • Odpověz
@ojo a jak dlouho ji můžu skladovat otevřenou?? A asi v ledničce nejlíp, co?
4. lis 2010 ve 12:28  • Odpověz
@discreet to myslím trochu obrazně. ale v podstatě je má hodně vysoko.....je prostě v klubičku, jednou rukou jí držím nožky roztažené a co nejvíc nahoře, zádíčka má opřený o můj hrudník ... druhou rukou zádíčka přidržuju a opírám si ji o hranu umyvadla nebo zách. prkýnka. nebo nožičky držíš oběma rukama a záda máš opřený o hrudník, ale to mi moc nejde, páč mi klouže a je jí to asi nepohodlný.

http://www.mokosha.info/content/view/50/77/

já dávám ty nožky trochu výš
@suik ona už to tu má docela zmáklý, ale je fakt, že do "cizích" předmětů občasb nabourá, ale většinou jen když je rozeběhnutá. Když jde pomalu, tak jí varujou fousky. Ona byla od narození takový nedochůdčátko, ostatní koťata z vrhu umřely. Jak měla tu chřipku tak ani nechtěla pít, musela jsem jí krmit stříkačkou á 2 hodiny. Pořád je taková maličká a hubeňounká. ale baští vydatně a je to naše nejstarší kočka - 6 let. na fotce je to ta májová :slight_smile:
@rennu jj, já to tak dávám :wink: mlíko zahleňuje a když už Tomík měl UM, tak jsem mu normoš do mlíka dávala panáka vincentky :grinning: ale pil i ji samotnou, ale to dal vždy jen lžičku :slight_smile: to mi poradila naše doktorka :slight_smile:
@lendaw krásný micky :dizzy_face: jak svorně ležej vedle sebe ... to má teda tuhej kořínek a vůli k životu :wink:
4. lis 2010 ve 12:31  • Odpověz
@rennu já ji mám teď v lednici otevřenou už asi 4 měsíce :sweat_smile: normálně ji vždycky naleju do toho stříkátka, co je vincentka nosní sprej a Tomáškovi občas stříknu jako prevenci do nosíku a může se i do krku :slight_smile: a Radimkovi tím vytírám nosík :wink: a jsou i Vincentka pastilky na cucání, to si taky kup..to je na krk a mě výborně zabírá :wink:
4. lis 2010 ve 12:31  • Odpověz
@ojo děkuju, už jsem si ji objednala :slight_smile: snaad mu zabere
4. lis 2010 ve 12:33  • Odpověz
@suik a to byla jeden čas i ochrnutí na zadná packy. Byli jsme na pár dní pryč, dům se zvížectvem nám hlídala mamča a ačkoliv jsem jí říkala, aby tu slepou nepouštěla ven, tak jí ven pustila, ta vyšplhala na zeď, z tý spadla a ochrnula na zadní část těla. 'Nemohla ani čůrat, 3x denně jsem s ní jezdila k veterináři vymačkávat močák. trvalo to asi 14 dní, nakonec zabraly homeopatika. je neuvěřitelný co ta kočka vydrží. Doktor už jí několikrát odepsal.
4. lis 2010 ve 12:35  • Odpověz
@rennu @suik Díky za info! Já ty nožky měla špatně, kolenama jsem mu tlačila na bříško :astonished:
4. lis 2010 ve 12:41  • Odpověz
@lendaw :astonished: no páni!

@discreet to možná nebylo špatně, ja je myslim taky tak nekdy mam....musim se podívat :confused: ... mě u toho taky někdy brečí, ale to je problém jinde a kakat se jí nechce, většinou ale vydává talčící zvuky a různě heká :grinning:
4. lis 2010 ve 13:09  • Odpověz
ahojky, dnes ráno na 7 odjezd pryč a teď jsme se vrátili. Nákup potravin, boty, kalhoty, krmení pro zvířátka, návštěva babči. Takže toho mám dneska dost... :slight_smile: taky jsem našla dneska poznávku na tu kalmetizaci, tak jedem příští týden.... tak jdu krmit dravou zvěř...tak zatim pa...@beru3nek jestli mu sestoupily varlátka...přeci jak je nedonošený, tak je neměl vyvinutý a sestouplý. Dr říkal, že tam jsou, ale v teple ve vodě se líp nahmataj. tak koukám, že co jsme tady nedonošeňátka, tak míša je statečně největší :slight_smile:
4. lis 2010 ve 13:36  • Odpověz
@hanncca my jdeme do poradny zitra- tak dam vedet jak nam nedonosenatko LUcka vyrostla - ale myslim ze bude mit pod 5kg - kolik mate vy?
4. lis 2010 ve 13:41  • Odpověz
@jennymaresova 5810g a 63cm :grinning: tak ať zítra dobře dopadnete!
4. lis 2010 ve 14:11  • Odpověz
@beru3nek teď čtu, že jste měli dneska neuro. Tak jak jste dopadli? určitě jen samé dboré zprávy!!!! Dej vědět!!
@suik to vaše kakání do záchodu je fascinující...máte to dobře vychytaný :grinning:
4. lis 2010 ve 14:43  • Odpověz
@suik Suik,ji,když bolí břuško,tak většinou moc nechce nechat ani masírovat a klubíčko při bolestech taky nemá ráda...asi 10min co jsem tady dopsala asi 3rany jak z děla apk plná plínka.Dnes to tam normálně stálo,kolik toho bylo,i,když tekutý teda fest!
4. lis 2010 v 15:08  •  3 děti  • Odpověz
já už jsem dneska kantáre. Dítě je vzhůru od půl pátý ráno a nechce zavřít oči. Furt jen vříská, mydlí sebou, uklidní se jen u prsa, ale taky ne na dlouho :rolling_eyes: Navíc mi manžel napsal, že zase přijede pozdě. Já nemám nic nakoupeno, kočky nemají druhý den co žrát, s kocourem se musí na veterinu (má rýmu), potřebuju jet na poštu poslat faktury a hysterickým dítětem prostě nic nezvládám. Dneska aspiruji na předsedkyni klubu otřesných matek :rolling_eyes:
4. lis 2010 v 15:30  • Odpověz
@lendaw no,otřesná budeš těžko,prostě jen má malá nějaké trápení.Pokud to jde,tak se na všecko vykašli a dej si malou do šátku třeba...
4. lis 2010 v 15:37  •  3 děti  • Odpověz
@petja šátek jsem zkoušela, vříská ještě víc :rolling_eyes: Nechce se ani chovat na rukou, na rameni, nic. :rolling_eyes:
4. lis 2010 v 15:46  • Odpověz
@lendaw ani panda nezabírá? :confused:
4. lis 2010 v 15:59  •  3 děti  • Odpověz
@lendaw A jinak je v poho,ju?Horečka,vyrážka,zvracení
4. lis 2010 v 15:59  •  3 děti  • Odpověz
@petja S pandou se asi pohádali:-/ Źádné fyzické anomálie nepozoruji, možná větší intenzitu prdíků. POdle mě to ude kombinace bolení břicha a přetaženosti. Je už skoro 12 hodin vzhůru (aniž by jí samozřejmě někdo nutil).
4. lis 2010 v 16:19  • Odpověz
@lendaw chudinky :frowning2: 12 hodin to je moc, to musí být úplně kožená. a co Karp? pokud ji nic neboli melo by to zabrat. s ditem se fakt neda nic naplanovat. sofinka dneska zase brečí po kojení, to moc nedělává a nemůžu přijít na to co to je. ted mi lezi na kolenou a neco zurive vypravi bůhvíčemu za gaučem :grinning:

máte nějaky zamrazeny maso? nam uz se taky stalo ze nam total dosly granule :frowning2:

4. lis 2010 v 16:59  • Odpověz
hojda,
děkujem všem za držení pěstí, určitě nám to pomohlo :wink: Na to dušení nám řekla, že to bylo z tý mojí preklampsie, ale že by to mělo být snad v pořádku. Ten hematom, že by taky na nic vliv mít neměl. Máme jít znovu na kontrolní uz, aby se vidělo jak to vypadá za 2 měsíce. Paní dr. z neurologie nás bude sledovat a prý ta svalová hypotonie, co máme tak nevypadá něják dramaticky. Má prý ochablejší svaly, než jiné děti v jeho věku. Ptala se, jestli si povídá a směje se tak, to jsme říkali, že ještě ne. Prý má čas do února, to mi přijde teda fakt dlouho. Je prý pěkně velkej :grinning:. No spadl mi kámen ze srdce, co vám mám povídat :grinning:
jinak noc klasika, co 3 hodinky. Takže u nás se spí dýl jen u babi na čerstvým vzduchu asi. Jedno noční kojo se protáhlo na hodinku. Nakojit, přebalit, rána takže znova přebalit a opět rána :grinning: . Do čistejch se asi tlačí nejlíp. Dneska říká ta na neurologii, že děti nejradši čůrají když jsou rozbalený, tak říkám, že Adámek ne. No tak jsem odcházela s počůraným tričkem, že :grinning: .A vyrost fakt dost, protože je mu malej košík. Tak dneska vegetí v dece a asi koupíme tu cestovní postýlku do obýváku, nebo košík od našich je větší
tak vás jdu dočíst
@lotyna : no taky to nechápu, jak je prodře. Hugísky ale ne, jsou nějáký pevnější asi :grinning: No asi bude Adámek svůj :slight_smile: a pojede si podle sebe a ne nějákých tabulek
@kovalda : no to je možný, že to bude i v topení. Jak je chladněji, tak se jim spí hned líp.
@pet.s : to jsou potvůrky, aspoň ušetříme za hračky :grinning: stačí polštář, skříň a mají vánoce. Ještě u nás koza, na tu se taky tlemí jak na největšího miláčka
@petja :krásná noc, zrovna včera když jsem hledala jestli můžu zelený fazolky jsem našla článek, že někomu červená čočka dost vadí
@antana123 : šíma je vůbec rekordman ve spaní bych tipla
@suzete : tak paráda, že už je zas mlíka víc. Je to možný, že se ti teď tvoří podle potřeby Vikíska. Ne moc navíc, což je zas dobrý proti zánětu. Já měla kozy napěchovaný jednou a hned z toho byl asi ten zánět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2010 v 17:00  • Odpověz
jo a ještě něco co Adámek umí, krom toho, že se většinou probere když je jídlo na stole, nebo se ho chystám dělat, tak začíná natahovat když se schyluje k sexu :grinning:. Šikula to je. Já nevím jak vy, ale já teda náladu na sex prostě nemám vůbec. Hormony mě ho asi vyhnali z hlavy :grinning: To by mudra koukala, když se ptala dneska co umí, kdybych jí řekla že má výbornej čich na jídlo a na sex :grinning:
@ojo : ten se už krásně směje
@suik : taky nádhernej interval, taky zkusím dát dudlíka místo jednoho koja. No asi mě s tím pošle mladej někam :grinning:
@discreet : krásně rostete. To je teda fofr :wink: . My rotaviry už máme, nám to doporučila, že jsme nedonošený. Na pneumo taky dáváme, asi prevenar bych chtěla.
4. lis 2010 v 17:20  • Odpověz
@lendaw : to vás lituju obě dvě. To je zrovna blbá kombinace přetažení a ještě prdy. Náš se díkybohu většinou uklidní, když si ho dám na bříško.
@suik : kdyby člověk věděl, co je trápí, že. To si říkám, že už máme prcky nějákej pátek :wink: a někdy prostě nevím vůbec, proč pláče. :astonished:
4. lis 2010 v 17:29  • Odpověz
To už je snad proti přírodě. To dítě už je 13 hodin vzhůru a pořád béká :frowning2: Já už nevím co na ní. Furt se šponuje, asi jí hodně tlačí bříško. Když jí dám k prsu, tak je někdy v klidu, někdy béká. Ale jakmile jí po hodině odpojím, tak začne zase řev. Zkoušela jsem jí svázat do zavinky, ale chvílema to vypadalo, že snad od řevu i modrá, tak jsem jí vymotala. čekám jak na smilování, aby užý přijel manžel a na chvíli se o ní postaral. Musím vypadnout na vzduch a vyvětrat hlavu. Aspoň obstarám nákup. Snad Bety mezitím usne.
4. lis 2010 v 17:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.