• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
já naštěstí žádné problémy zatím nemám, zatím mě jen bolí bradavky a asi mám větší hlad, na záchod běhám pořád stejně, jen doufám, že se to nezhorší, to bych se asi uběhala :slight_smile:
3. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
rennu: no to mi povídej, pokaždé když v podbřišku zabolí trochu víc, tak hned přemýšlím, jestli je to dobré bolení - děloha roste, anebo špatné bolení - něco není v pořádku.
a pak to honem zaháním, snažím se myslet pozitivně :slight_smile:
3. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
kovalda: jojo, to znám.....od zítra do práce, tak nebudu mít zas tolik času na přemýšlení :sunglasses: ale zase tam jsou jiná negativa. Dneska si teda aspoň užívám poslední relax...odpolko chci odstrojit stromek, trochu poklidit....
3. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
rennu: jj, taky si říkám, že moc přemýšlím kvůli tomu, že jsem doma a mám na to čas. tak snad budeme klidnější, když budeme chodit do práce a i nám to líp uteče do té návštěvy doktora
3. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
autor
laurinka.22.................22let, Zlín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Laura - Tobiáš
breberuska.................27let, Vsetín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
marge.......................28let, Praha, 2. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
markes1.....................32let, Praha, 4. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Blanka - Lukáš
tertom.......................29let, Plzeň, 2. dítě, TP: 7. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
hupcza.......................31let, Nový Jičín, 2. dítě, TP: 5. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Anna - ?
komincena..................29let, ????, 1. dítě, TP: 2. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
lajla...........................30let, Ostrava, 2. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
antana123...................26let, Zlín, 1. dítě, TP: 23. 8. 2010, zatím nevíme pohlaví,
salinka87.....................22 let, Příbram, 1. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
leba...........................27let, Brno, 1. dítě, TP: 3. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
kovalda......................32let, Černé Voděrady, 1. dítě, TP: 5. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví
maciol........................29let, Olomouc, 2. dítě, TP: 11. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví
safryy.......................26let, Manchester, 1. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví
berulka82...................27let, Ústí nad Orlicí, 1. dítě, TP: 10. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví
rennu........................29let, Hradec Králové, 1. dítě, TP: 28. 8. 2010, zatím nevíme pohlaví......
3. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
Holky, tak dneska první těhu zvracení......ani jsem nestihla doběhnout na záchod :sweat_smile: brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Od rána jsem měla takový divný žaludek, ale toto jsem nečekala...jsem si ještě lebedila, jak jsem vymyslela dobrý a rychlý oběd a jak jsem si pošmákla :grinning: .....a houbec, už je venku. Jen náš pejsek fňukal, netušil, co se děje a když sem pak přišla a vysvětlila mu, že jsem v pořádku, tak se mohl radostí zbláznit....no uvařila jsem si čajík a budu doufat, že to byl jen ojedinělý jev :grinning:
3. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
rennu: mně se to zatím stalo jen jednou...a od té doby klid....jen teda nadýmání mám hrozné :slight_smile:
3. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
autor
holky, chudátka...........snad vás to brzo přejde........
3. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
Holky musím se pochluvit, tak jsem volala do nem. na výsledky té ranní krve a mám HCG 2500 :grinning: tak snad se to udrží...
3. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
no já pevně doufám,že stran fyzického stavu se bude opakovat předchozí těhu
nezvrecela jsem ani jednou, i do porodnice jsem jela ve vysokých šněrovacích botách (na příjmu na mě hleděli jako blázni) -totální pohoda -jen kapku větší břicho a prsa :sweat_smile:
3. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
hupcza: tak tos měla super :grinning:

kamarádčina maminka šla rodit a na příjmu jí to sestra nechtěla věřit, ptala se, co si slečno přejete...měla 46 kg a skoro žádné břicho :slight_smile:
3. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
breberuska: gratuluju, to je super, tak to vypadá s prckem dobře :grinning:

rennu: teda fuj, tobě vůbec nezávidím. tajně doufám, že zvracení se mi vyhne obloukem
3. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
kovalda: děkuju, po ranním extémpóre jsem šťastná jak blecha...
3. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
Kdyby jste se nudili tak můžete zkouknout mé první těhu a porod :wink: Já taky nezvracela , snad jen jednou a přibrala 14 kg, chtěla bych to i podruhé tak mít, i porod byl za 2 hodiny od začátku bolesti.
http://www.youtube.com/watch?v=IRxP7Qa1nQM
3. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
luji: moc pěkné!
3. led 2010 v 15:03  • Odpověz
holky taky doufám, že to bylo ojedinělé....fujky, pořád se mi žaludek houpe.

Breberuska: tak gratuluju, výsledky jsou v poho.....btw. to nadýmání je děs :sweat_smile:

Luji: krásný, když jsem viděla tvoje fotky s rostoucím bříškem......juj, já se na to těším :wink:
3. led 2010 v 15:10  • Odpověz
rennu: zkus nějaké sušenky, já jsem si dala bebe a pak mně hned bylo dobře.ale s toho nadýmání se člověk asi nezbaví :wink:
3. led 2010 v 15:11  • Odpověz
tak porod bych si s dovolením ráda zkrátila :grinning: od prvních kontra po asi 26 hod :grinning:
3. led 2010 v 15:22  • Odpověz
o tom nadýmání mi ani nemluvte, i normálně mám velkem pupek, ale teď a to jsem v 6 tt, což za takovejch 30 tejdnů? :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. led 2010 v 15:23  • Odpověz
hupcza: čoveče, nestraš nás :sweat_smile:
3. led 2010 v 15:25  • Odpověz
kovalda: taky nejsem žádný drobeček, takže jsem zvědavá jak se budu kulatit... :grinning:
3. led 2010 v 15:26  • Odpověz
hupcza: čoveče, nestraš nás :sweat_smile: , brala bych ten 2hodinovej :grinning:
3. led 2010 v 15:26  • Odpověz
Na těhotenství se moc těším, ale porod bych tak nějak přeskočila :slight_smile:
3. led 2010 v 15:34  • Odpověz
kov: náhodou to nebylo zase tak strašné...jen kapku dlouhé
mamka je dula a říká,že kolikrát ty kratší jsou na tom kolikrát hůř,protože ty ženské jsou pak tak vykulené,že to je prostě šup šup a zcela mimo ně
stejně to neovlivníš nijak zásadně

moje ségra třeba rodila tak,že o půl desáté volala,že dneska to nebude,že se nic neděje a před půlnocí byla aluška na světě :grinning: (ale to už byl třetí porod)

bre: tak 46 kg jsem měla naposledy na zš :grinning:
když mám pod 60kg vypadám jak vlastní smrt
v těhu jsem dala hore 13 kg, půlku jsem nechala v porodnicia za půl roku jsem byla zase v richtiku bez faldů - takto bych si dala taky znovu líbit :slight_smile:
3. led 2010 v 15:36  • Odpověz
berulka82: jj, těhotenství jsem si vždy představovala a tka ....., ale pak najednou jsem vždy se viděla už s dítětem, ten porod nějak v myšlenkách vynechávám :slight_smile:, ale na tej je ještě času dost. Ještě jsme prcky ani neviděly na utz, tak nač se lekat porodu :slight_smile:

hupcza: no já vím, že to nějak moc neovlivním, ale nějakou přípravu na porod dělat chci, ale to je zatím daleko. minimálně než dostanu "řidičák" - těhu knížku, tak takové věci pouštím z hlavy
ségra rodila teda super rychle, když to během 2 a půl hoďky měla za sebou. mamka je dula? vida, vy jste ale zajívamá rodina :wink:

breberuska: no já zrovna koukám na to youtube, jak tu dala luji a moje břicho je asi jako její v 5. měsíci. nu což, do těhotenství jsem to neshodila, teď s tím moc nenadělám :wink: Budu se snažit přibrat co nejméně. Dnes a včera mi nejvíce chutnají zeleninové polévky, tak jestli to tak bude celou dobu, to by šlo :sunglasses:
3. led 2010 v 15:46  • Odpověz
kovalda: já bych vůbec přibírání neřešila a nedramatizovala, hezky papejme, když nám chutná :grinning: Moje mamka, když mě čekala, tak nabrala jen 5kg, pravda, že je menší, ale taky hubenější než já.....já od začátku sním, na co mám chuť...vůbec to neřeším, tělo si řekne....pravda, jsem štíhlá.....tak to bude brzo vidět,..... :slight_smile:
3. led 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
já bych to jídlo taky neřešila.........beru to tak, že co přiberu to shodím, rozhodně se nechci omezovat, mimochodem, ani to neumím, vždycky jsem jedla, na co jsem měla chut a tak...............a v těhu obzvlášt, já teda zase nejím nějak extra zdravě, jako že moc ovoce a zeleniny nesním, spíš spoustu masa a sladkého......to taky není dobrý, ale co ...... nebudu se trápit, ovoce si sem tam dám........mimís se nezblázní...............
3. led 2010 v 16:04  • Odpověz
je fakt, že tělo si asi řekne, co bude potřebovat, tak mu to dám :slight_smile: ovoce a zeleninu mám ráda. no uvidíme, co bude prcek chtít :wink:
3. led 2010 v 16:37  • Odpověz
tak si tělo řeklo o sýr, papriku, cizrnovou pomazánku a slunečnicový chléb a čaj. teda já se ale mám :grinning:
3. led 2010 v 17:13  • Odpověz
kovalda: :grinning: moje tělo si taky o něco říká....ale žaludek se houpe :frowning2: odpolko jsem zvládla jen kousek chleba se šunkou...tak váhám...ale k večeři tam máme roládu ze včera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 v 17:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.