• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
jinak teda manzove slusny :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nas je to podobny - akorat ze nemocny jsme oba, jenze ta "jeho" nemoc je samozrejme asi tak milionkrat hroznejsi, takze on je proste KO a spi a nepomuze a ja se musim starat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no hlasim se do klubu prisernejch matek a taky do klubu tech, co by muze nejradsi vystrelily na mesic! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2010 ve 20:41  • Odpověz
@discreet : tak ten je super :slight_smile:
@antana123: jj ..já věděla, že k malým dětem se chová hezky ..ale žádné z nich nebyl až takový vetřelec ....a zdá se, že to je fakt dobré ...no nedělám si iluze, že se občas neporvou, nedohádají jako koně apod. ...ale to k tomu sourozenectví patří - ale nezdá se, že by byl zásadní problém
4. lis 2010 ve 20:46  • Odpověz
tak já dneska musím manžu konečně pochválit
začal totiž poslouchat ..teda spíš si dal říct a přestal se ve výchově drbat levou rukou za pravým uchem, takže se to trošku klidní
a po dvou měsících jsme dostala dáreček za porod - prstýnek s diamantem, ale teda hodně velikým - to muselo stát majlant
4. lis 2010 ve 20:48  • Odpověz
a ad pasení, tak dneska u dr. ani ťuk, jen tam žužlal podložku, jakej měl hládek. Říkala, že je ještě čas. My pasem někdy.
tak my dneska dobu po koju pobrekávali, tak jsme kojili, nosili, kojili, myli a teď zas vytuhnul. No nechápu, tak aby si nepošoupnul spaní a od dalšího koja nebyl vzhůru, když my půjdem chtít chrnět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kovalda : tak fajn, že jste si spolu schruply a nabrala jsi zas síly :wink: Paráda, že má manža už místo, tak ať je tam spokojený. To je možný, že Žadně mlíko nesedí
@antana123 : tak sex jak za mlada vám teda závidím :grinning:
@hupcza : tak paráda, že se máte fajn a dětičky jsou vzorné
@ojo : jo zumba podle dvd, to jsi teda dobrá, že se doma dokopeš
@antana123 : to je krásný, že ti takhle malá pomáhá a je z něj paf :slight_smile:
4. lis 2010 ve 20:59  • Odpověz
@hupcza no páni .... super! Já už několik týdnů marně naznačuju že mi se mi líbila masáž - jako objednat a zaplatit. a jako že to má zařídit on a nejlépe jako překvapení....no čučel jak blázen. Ale já se nedám :grinning:
Ondrášek je teda zlatíčko :dizzy_face:

@lendaw tak aspoň že už spí. Vypadá to asi na špurtík, to jsou protivný jak činže. Sófule už se zklidnila, dokáže chvilku čumákovat bez breku.

s pasením taky nic moc, na mě jo, při masáži na přebalováku taky docela jo, ale jinak se chce plazit, nebo reje čenichem v zemi, jak to nazvala safryy.

no aspoň se kočky pomějou...ale tohle mě na manželovi taky štve, že kdyžy ho nejvíc potřebuju, tak není.

@kovalda mno uvidíme jak dlouho to půjde
4. lis 2010 ve 21:04  • Odpověz
@eveluska: nám dala teď jen rotarix, máme VZP, nevím jestli to mají jiný, ale dávají slevu 500, takže jsme se tam předtím stavili pro dotazník, aby to bylo levnější. Za měsíc hexa a prevenar - na ty pneumokoky. Já slyšela že ten šetrnější prý taky není nic extra, reakce taky nic moc. My dneska kojíme snad furt, tak ho taky asi z toho bolí bříško a je v mezidobí spánku brečavej :astonished:. Tak to ti teda vůbec nezávidím, nemocní oba. To jsou pak na odstřel ty druhé polovičky :confounded:. Tak a´t je brzo líp.

@hupcza: teda to se manžal blejsknul :wink: nádhera
4. lis 2010 ve 21:07  • Odpověz
@hupcza tak to se pochlapil :slight_smile: to ti muselo udelat velkou radost, vid? :slight_smile: a co provadel ve vychove spatne?
4. lis 2010 ve 21:10  • Odpověz
@lendaw to taky musím potvrdit s tím vysušením pochvy...proto jsem koupila lubrigel...jelikož "poprvé" to taky nebylo ono..! ale teď už paráda.
@kovalda super, že manžel má práci, ať se mu hlavně daří!
@to je krásné, sourozenecká láska :slight_smile:
@beru3nek my taky prevenar a hexa ve 4m
4. lis 2010 ve 21:31  • Odpověz
@suik u nás takovéto naznačování nepřináší ovoce, já to vždy musím zařídit a někdy i zaplatit a pak předám účet M. na propacení :wink: :grinning: :grinning:

@beru3nek já se nemusím dokopávat, vyloženě se na to těším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vyplaví se mi endorfiny a mám hned lepší náladu i že jsem něco pro sebe udělala a taky mi při tom odpočne mozek :wink: :grinning:

4. lis 2010 ve 21:51  • Odpověz
@antana123 jj určo pořiď :slight_smile: druhý dvd je vyloženě cviky na nohy, zadek a břicho a to je fakt makačka, sice trvá jen 20 minut, ale děláš třeba 90 cviků na jednu nohu a to 3 různé typy, pak na druhou a tak...no fakt makačka, to si schovávám cvičit na jaro, abych taky v létě byla šik :wink: :grinning:

@kovalda je to radost, se směje skoro pokaždé, když na něj mluvím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak jdu kojit a pak chrrrr chrrrr chrrrrr :grinning: dobrou všem :slight_smile:
4. lis 2010 ve 21:55  • Odpověz
@beru3nek diky :slight_smile:
@suik "reje cumakem v zemi" :grinning: jj, to zname taky a navic u toho chrochta, jak se vzteka :slight_smile: a pak zacne cukat tou hlavickou jak to klovani, jak psala predtim myslim beru3nek
4. lis 2010 ve 22:27  • Odpověz
@ojo to zni dobre :slight_smile: a nemohla bys mi hodit nejakej odkaz na to dvd?
4. lis 2010 ve 22:28  • Odpověz
@ojo u nás taky moc ne, ale už mě to moc nebaví nemít žádný překvapení.... a to i na vánoce. On překvapit umí, ne že ne, ale už se nějak nesnaží. Jednou jsem dostala k vánocům digitální zrcadlovku :dizzy_face:

no, dneska jsem to trochu přetáhla, ale musela jsem došít panenku co vyrábím pro Sofii, teda ještě není hotová, chybí doplýst šála a udělat ruce a vyšít tkaničky, to snad zítra stihnu. Udělala jsem ji hodně barevnou, tak snad bude na co koukat.
5. lis 2010 v 00:25  • Odpověz
Dobré ráno všem :slight_smile:
tak jsem si myslela, že po tom dlouhým dni bude to řvoucí dítě aspoň dlouho spát, ale chyba lávky! O půlnoci byla vzhůru a pak se dožadovala krmení každé 2 hodiny. Manžel si pro jistotu vůbec nepřišel lehnout do ložnice, vlastně ani nevím kdy večer přijel a ráno odjel. viděla jsem ho naposledy v úterý večer :angry:
My se dnes snad už vypravíme na to oční a pak na nákup, jinak tu budu okusovat pastelky :rolling_eyes:

@hupcza manžel je přeci jen chlapák :slight_smile: :wink: to ten můj ani nevěděl, že by mi měl něco dát. Když jsem mu naznačila, že taková tradice existuje, tak se na mě obořil jestli má jako vykrást banku, jestli pak budu spokojená :pensive: ach jo, jako kdybych toužila po špercích nebo něčem luxusním. Stačila by drobnost :pensive:
5. lis 2010 v 07:49  • Odpověz
@antana mě to snížení rodičáku zase tak netrápí, dokonce mi to přijde férovější. Já chci jít na 2 roky a to bych tak jako tak dostala celkem těch 216tis. a nějak nechápu, proč bych měla dostat míň, než ti co budou doma 3 roky, když zašnu mnohem dřív přispívat do systému, platit daně, odvody atd - což budu muset i na rodičáku bo jem osvč, ale to už je holt ´jiná story.
5. lis 2010 v 07:58  • Odpověz
Dobré ránko,
tak u nás noc v intervalech - 3 hodiny a pak furt 2 hodiny. Nevím, asi jak je ospalá, tak se nedokáže pořádně nadlábnout. Zkoušela jsem jí několikrát v noci dát dudana, že se ududlá a bude, ale ne, prej šílenej hlad, tak jsme musely krmit. Tak asi u toho kojení budu muset probrat jako první sebe a pak trochu ponoukat Žandu k pití, aby se napila víc a abychom mohly dýl spát. Ráno teda pila asi hodinu, ale to asi používala metodu - nové vytlačí staré a prděla snad opravdu hodinu skoro furt. Pak jsem ji dala do šátku a šly jsme vyvenčit pejska a celou dobu hekala, tak jsem myslela, že se konečně vykaká, ale žádnou dělovou ránu jsem neslyšela, no a než jsme došly domů, tak usnula :slight_smile:
Jo, v noci jsem u Žanetky už po několikáte zaslechla zvuk, který fakt věrně vypadá na skřípění zubů, tak když už umí dokonale skřípat zubama, aniž by nějaký měla, tak jaký zvuky bude vydávat, až je mít bude? :grinning:
5. lis 2010 v 08:52  • Odpověz
@lendaw: jejda, jak čtu, tak jste to včera měly náročný. Mně na přetaženou Žandu opravdu zabírá jedině Karp - ale chce to vydržet. Když ji vážu, tak samozřejmě řev šílenej a pak taky, ale dám na nohy v poloze na boku, houpu či hopsám nohama, ššššš, aby bylo hlasitější jak ona a pak se začne zklidŇovat a pak časem usne, za jak dlouho závisí na tom, jak moc je přetažená, ale zabírá to vždycky. Tak snad jste to nakonec zvládly a odpočinuly jste si obě. (ještě nemám dočteno)

@beru3nek: tak super, že výsledky na neuro jsou dobrý :slight_smile:
No a čuch na sex a jídlo :grinning:, to by se opravdu paní dr. asi podivovala :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lendaw: no, přijde mi, že Žanda občas přejedená bývá - právě když je přetažená nebo jinak nenaladěná a dumlá si prso ne z hladu, ale pro uklidnění a tak, ale stejně jí tam něco nateče už do plného bříška.

@zvirka: nadávání hračkám :grinning:, taky občas máme :slight_smile: Super, že už jste lepší, se slabou rýmou už se dá žít :slight_smile:

@lendaw: jé, dobré řešení dát kočkám manželovo kotletu, to má za to :slight_smile:, úplně tě chápu :slight_smile:
5. lis 2010 v 09:00  • Odpověz
@zvirka: vše nej k narozkám :slight_smile:

@lendaw: super, že nakonec usnula, to je úleva, že? :slight_smile:
Já teda na sex vůbec pomyšlení nemám, tak se děsím. No a na kontrolu jdu až 19. 11. Ale manža zatím nijak o sexu taky moc nehovoří, sem tam nějakou slovní narážku jen, tak uvidíme. Podle mne má taky obavy a po takový době, to bude jak poprvé :grinning:

@antana123: moc díky za držení pěstiček.
sex jak za mlada, to zní lákavě :grinning:

@hupcza: jé, to je krása, slzím dojetím, jak se Ondrášek stará o ségru :slight_smile:

@ojo ta zumba vypadá super, ségra taky byla na hodině někde a prej výborný, ale já bych musela někam ven, doma se nedonutím
5. lis 2010 v 09:09  • Odpověz
@antana123: jé, to je taky paráda mezi Šímou a jeho sestřenkou :slight_smile:. Bezva, že máte takový hezký vztahy mezi sebou :slight_smile:

@hupcza: jé, tak to se manža vytáhnul - jak s prstýnkem, tak i s tím, že slyší, co říkáš a vypadá to, že se dle toho i zařídí :slight_smile:, tak držím pěsti :slight_smile: a gratuluju.

@beru3nek: chudáček, nedají mu najíst, tak musí žužlat podložku :grinning:
Díky, taky doufám, že se mu tam bude líbit :slight_smile:

@hanncca: díky :slight_smile:

@suik: hmmm, masáž, dobrý nápad, asi taky začnu nápadně naznačovat (u nás nenápadné naznačování nezabírá) :grinning:

@ojo: jj, ty úsměvy jsou super. Já už taky zjistila, že když se na ni usměju, tak se na mne taky usměje, to je paráda :grinning:

@suik ty bláho, ty jsi šikula s tím šitím, to bude Sofinka nadšená :slight_smile:
5. lis 2010 v 09:17  • Odpověz
Pokud dobře slyším, tak se mi vzbudilo dítě, tak já jdu na ni. Dnes jdeme na kontrolu kyčlí, tak snad to bude O. K.
5. lis 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás od půl páté krize, malýý strašný kašel, zalykal se.....pak jsem kojila, ještě zadříml potom a zase se budil s urputným kašlem až jednu chvíli do skřehotava-se nemohl ani donadechnout...no krve by se ve mně nedořezal :frowning2: . Naše dr jsem zjistila, že je nemocná, tak nás manžel hodil k zástupu a jel na přednáškyy...tak máme zánět průdušek v začátku a hrtanu-tu zasr.... laryngitidu, z tý mám strach hroznej...vyfásla jsem raady, recepty a malý naštěstí venku usnul, ted dospává v kočáře, balkon dokořán a já co chvíli kontroluju a bojíííííííím bojíííííííííím :fearful: :fearful: Mám ho mít furt na vzduchu, oblečenýho na ven a balkon dokořán, vlhčit vzduch a hlídat a hlídat.....:frowning2:
5. lis 2010 v 10:08  • Odpověz
@lendaw ahoj, děkuji moc za rady, hned jsem si to napsala. Snažím se krmit co 2-3 hodiny, ale neodstříkávám, tak asi začnu. Jen mi nechce nutrilon- jen jednou vypil 60ml, pak už nikdy nic, tak myslíš, že mu to stačí?? Snad ano, ale i v noci se budí častěji, tak uvidíme. Nestresuji se, prostě bych nebyla první ani poslední, ale byla by to škoda. měj se pěkně, užijte si krásný den :slight_smile:
5. lis 2010 v 10:16  • Odpověz
@antana123 děkuji také za rady, tak jak tady čtu, asi je základ i odstříkat, tak začnu, připadne mi, že nemám vůbec nalitá prsa, i když pije, ale nějak mu to dlouho trvá, připadne mi, že extra nesaje.... no uvidím, děkuji H. :slight_smile:
5. lis 2010 v 10:18  • Odpověz
@kovalda Děkuju!

Tak už máme první dávků rotavirů a já jsem byla na oční, porod oči zvládly v pohodě, tak jsem ráda. Zkusím jít zalehnout, v noci nám to moc nespalo...
5. lis 2010 v 10:19  • Odpověz
@rennu: jejda, tak aspoŇ, žes to podchytila včas.
5. lis 2010 v 10:29  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
5. lis 2010 v 10:37  • Odpověz
@kovalda no snad ano, ale strachy asi nebudu spát nebo se budem s manžou střídat....fakt chvíli dýchal v pohodě a chvíli kašel divnej :frowning2: Jako já se v noci vzbudím, když heká a nebo mručí, že má hlad....ale jak jsem taky marod, tak mám strach, abych neusnula tvrdě a třeba by mě zakašlání nevzbudilo a aby nebylo pozdě... nevím proč, ale tu laryngitidu mám zafixovanou jako děsnýho strašáka....a navíc nedávno jsem o tom četla článek v časopise....
5. lis 2010 v 10:40  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

@eveluska já to koupila tady :slight_smile: je tam malá ukázka toho prvního dvd, kde jsou jen kroky...je teda hodně krátká...no je to ve španělštině a angličtině...mě to neva anglicky umím, ale kdo neumí, tak taky neva, to se snadno okouká :wink: mamka si tou pouští i 3x za sebou, aby se to pořádně naučila a taky se k tomu zapotí :grinning:

@rennu máte laryngitidu?? :confused: sousedky děti na to trpí,...ta jedna malá to měla loni taky nějak v tuhle dobu, když malej bylo asi půl roku...vím že sousedka říkala, že museli často chodit ven na procházky, doma skoro netopit, tak museli být všichni nevlečený...ale v pohodě to vyléčili, tak určitě i vy to vyléčíte :wink: a myslíš teda, že se při tom kašli nemusí nadechnout?? sousedka k tomu nic hroznýho neříkala, byla v pohodě...tak jsem byla přesvědčená, že laryngitida neni nic hroznýho :sweat_smile:

@zvirka u vás kontrolujou dítkám očička? :slight_smile:

5. lis 2010 v 11:02  • Odpověz
@ojo tak on oteče hrtan v nejužším místě a pak může dojít k udušení :frowning2:snad nám zaberou léky, máme na otoky sliznic...doma taky ještě netopím, větrám...ted teda stále otvírám balkon, asi budu větrat i v noci a prcka nabalím...máčím ručníky, ale ty zvlhčí vzduch jen o 1%, tak řeším, zda nekoupit zvlhčovaač, já trpěla jako dítě na průdušky dost...A venku mu je fajn, dýchá bez chroptění, včera s ním byla mamka, já cestou od dr dneska, tak uvidíme...
5. lis 2010 v 11:12  • Odpověz
@rennu to mě mrzí, tak to hlavně dobře zvládněte.
@ojo zumba je fajne. Já bych chtěla nějakou hudbu, už jsem říkala kámošce, protožek kolikrát nestíhám jet cvičit, jelikož manžel ještě není doma z práce.
5. lis 2010 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.