• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@ojo jsem se musela juknout a taky už ji tam mám..... super, většinou chodí po 6. Tak můžu objednávat dárky :dizzy_face:
5. lis 2010 v 18:35  • Odpověz
@beru3nek já si to vůbec neumím představit. jak dlouho musíte cvičit?
5. lis 2010 v 18:36  • Odpověz
@suik : já taky musím začít. Hlavně teda nemám zatím žádné nápady na dárky :unamused: . Do půl roku prý určitě, že nám ještě přidá jeden cvik. 3x denně, tak 15 min. asi to zabere. Jak kdy
5. lis 2010 v 18:38  • Odpověz
@kovalda dočítám :slight_smile: Bacily mne opouštějí, DOmča se zatím drží statečně, vystříkávám pokojík tou směsí co tu posílala odkaz Hup, a rouška asi taky udělala své.
Naše normoš koupání je ve větší vaničce (ne ta mini pro mimi, ale už větší) napouštět denně vanu, tak nevím nevím....:grinning: navíc poslední dobou, jak sem vozila mamču dom jsme stíhali bdělého Domču před koupelí tak tak, takže si nedokážu představit ho mordovat ještě ve vaně, ale neska bych ji chtěla dát, uvidíme kdy dorazí manža.
@rennu ježíš chuděro i pes to chytil, no šmane tedy, já jak mohla ulehnout, odpočinout tak dneska je výrazně lépe, né-li dobře, trochu zadní rýma, ale smrkám, hlava nebolí, tak pohoda, tak přeju brzké uzdravení
@discreet aaaale posílala sem videíčko z našeho cachtání ve vaně alá "koupání miminka ve vaně u vás doma"..... ty jo konec šestinedělí, holky to to utíká :-O
5. lis 2010 v 18:54  • Odpověz
@rennu já tedy takhle přes den budím, max nechávám tři a půl hodky a to je fakt maximum, budit se mi ho nechce, ale dělám to, pak si krásně pokecáme u přebalování a jdeme baštit, je to pak celý takový poklidný, než dyž spustí hysterák z hladu....
@hupcza tak príma že vám to tak klape, ostatně, jak jinak (btw mám už vonavou lékárnu a čtu ji i v noci :slight_smile: už mám i seznam a tak....super tip..
@ojo jéé dvd, dáš tip, kde ho sehnat? či jak se menuje

skončila sem na 1399 stránce, budí se mi Domča, jídlo, látkovka, jistě pročůraná :grinning: a manža před 2 hod vyrážel z práce, ted sms, že se zasek a mám chystat roušku, bo má rýmu :-ˇ( ajajajajaj.....
5. lis 2010 v 19:10  • Odpověz
@lio :dneska taky chceme zkusit to vaše koupáníčko. Tak super, že je ti už líp :wink: , tak ještě aby přežil Domča ve zdraví nemocného taťku :slight_smile:
5. lis 2010 v 19:32  • Odpověz
@beru3nek No to je jasné, musíš si říkat, že to děláš pro něho. Určo lepší, než kdyby sis jednou vyčítala, žes to nedělala.

Ad koupání - malý se aspoň jednou týdně koupe s taťkou ve velké vaně, má to hrozně rád, máme fotky i video, ale mám zakázáno je někde zveřejňovat :grinning: Já se chystám zítra se vykoupat s malým, možná tam vlezem s ním oba, i tatin, tak už se moooc těším :dizzy_face:
5. lis 2010 v 19:37  • Odpověz
Já chci vanuuuuuuuuuuuuuuuu :cry: My máme jenom sprcháč :cry:
5. lis 2010 v 19:40  • Odpověz
Jéé, já už mám taky mateřskou na kontě :grinning: :grinning: :grinning: Tak zaplatím účty a uvidím co mi zbyde za almužnu :rolling_eyes:
5. lis 2010 v 19:46  • Odpověz
@beru3nek tak to už máte nejvyšší čas ne? já ted Domču budila, tedy ted...ve čtvrt....přebalení, bašta a ted mlátí do chrastítka na dece, zívá jak dyž celej den nespal......tak v 8 dáme rychlokoupeličku a na kutě....furt si mne kukadla a že jako spinkat...trumpetka...no jo, zlatý dítě, to říkám pořád, jak netrápět prdíky, který jsme včera po 4 dnech zahnaly, tk je to zlatíčko, neska se mamče ani nechtělo jet na chatu, jak se od něj nemohla odtrhnout, tak krásně už "povídá" a směje se ...sranda
5. lis 2010 v 19:48  • Odpověz
@lio myslíš dvd na zumbu?? odkaz jsem dávala na stránce 1401, tak si tam jukni :wink:

jako určo jde i stáhnout z netu, kamarádka mi na to dávala odkaz, ale mě to nějak nešlo, pak když jsem to stahla, tak šlo z toho jen pár minut, tak jsem se na to vyprdla a koupila origoš :slight_smile: no aspoň mám jistotu, že to přehraje každé divko :slight_smile:

já se chystám dát vanu v neděli :slight_smile: tak možná vemu sebou i Tomáška...ještě jsme se nikdy nekoupali dohromady s Tomášem...vlastně jednou M. :sweat_smile:
@lendaw sem četla zoufalý den s Bětkou, kdy řvala a řvala, nemáš tucha, co ji bylo? a ted už spinká?
@ojo no já skončila s dočítáním na 1399 tak tam dojdu, díky moc .-D
5. lis 2010 v 19:49  • Odpověz
@lio myslím, že nejdřív to bylo bříško (asi reakce na mojí arabskou kari rýži s kukuřicí) a potom už přetažení. Možná i spurtík. čert ví. Ona mi to nechce říct :grinning:
5. lis 2010 v 19:52  • Odpověz
@antana123 jako určo jdi do zumby, ale do svatebních šatů doporučuju vacushape nebo bahenní zábal....
@kovalda mlíčko vynech,může mít alergii, ale dobré je z DMka mléko bez laktozy, nebo ve šparu prodávaj ,tam je levnější.....nebo pak od Zajíce rýžový, kokosový.....ne sojový, to je taky potencionální alergen....pokud by to měla být alergie, či nějaká nesnášenlivost..
5. lis 2010 v 19:53  • Odpověz
@lendaw potvůrka :slight_smile: to Domča mi vykecá kde co :grinning: až si někdy říkám, zda si nevymejšlí :grinning:
5. lis 2010 v 19:54  • Odpověz
@lendaw kukuřice nadýmá :sweat_smile:

@lio juju, já to četla :wink: :grinning:
5. lis 2010 v 19:54  • Odpověz
@ojo já to nevěděla :sweat_smile: Chtěla jsem si tam dát nějakou zeleninu, ale mám tu jen hrášek, brokolici a kukuřici. Tak jsem to zkusila - no ....a neprošlo to :sweat_smile:
5. lis 2010 v 19:56  • Odpověz
@rennu: ad zával - vezmeš si nějaké proužek látky - nebo třeba i kus obvazu - na to namažeš vrstvu tvarohu - tak 1 cm silnou (samo ho trošku nechat zteplat, z lednice by to asi nebylo úplně ono) a pak to plácnout na hrudníček (tvarohem dolů) a na to igelit a na to šátek nebo plínu (jako priznitz) - nechat nejlíp přes noc
tohle je dobré na cokoli, co může chytnouit průdušky, náchlady, kašlíky
@lendaw: teda to je zážitek - br
@beru3nek: no ..já bych se neradovala předčasně - on je ondra vynalézavý a tatínek má dlouhé vedení :grinning:
5. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz
@suik vidíš, dobrej tip na dárek, neska zrovna mamča vyzvídala co nám koupit, říkám nic....to že sem přijede a vypomůže dyž sem chcíplá, či vyjede kočíkovat je za všechny dárky světla, ale nejštastnější batole v okolí by se mi líbilo mít...za chvíli nás moje knihy vystěhují :grinning:
a taky si myslím že zavinutí nemá přímo utišit, ale uklidnit a dát prostor k soustředění se na to další......
5. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz
@lio: to jsem ráda, že se ti líbí :wink:

ad jídlo - u nás naštěstí zatím prošlo vše i teplé http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=38724
5. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz
@rennu držím pěstičky a určo tvarohový zábal vyzkoušej, ach jo to je trápení
5. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz
@lendaw to máš doma tu pravou zeleninu :grinning: :grinning:
5. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz
@hupcza jo jo moooooooooooooc, listuju v ní furt...

no tak manžovi se to sejří v práci.....no tak jdu koupat a uložit a pak vyšlu psisko asi samotné ven, nebo nevím.....
5. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz
@lio no my a knížky to je mor :grinning: teď mám v košíku u Kosmase Voňavou lékárnu a další dvě :grinning: . Zvažuju že si napíšu i o Aromaterapii přímo od Stadelmanový, ale 400 stran v němčině nevim nevim :grinning:

Sofinka je docela lekavá, a přitom rozhodí ručky - což je ten Moroovův reflex, když je zabalená, tak to nejde, nelekne se a nevzbudí.

@kovalda Zajíc je výbornej, hrozně mi chutná ten rýžovej....když je nesnášenlivost mlíka, tak jsem někde četla, že na soju pak taky, jak píše lio. Já na Zajíci ujížděla v těhotenství :grinning: , tady ale nic takovýho nemaj, nebo jsem to nenašla, tak jsem musela pašovat.

@lendaw jak vlastně dopadla tvoje mateřská? Dorovnali to?
5. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz
@suik jj, dorovnali, zpětně doplatili. Ale člověk se musel několikrát obhajovat na úřadech, než jsme e dopočítali té správné částky :grinning:
5. lis 2010 ve 20:20  • Odpověz
@lendaw nebo to kari možná taky dělalo neplechu....
.já nemůžu moc ostrý, po tom je trochu opruzená. Vůbec je na ty opruzeniny trochu citlivější i teď, když se nemaceruje v kaděnici, hodně větrám (pokouším se nachytat i čůrání), tak trochu červenej zadeček občas má.

5. lis 2010 ve 20:20  • Odpověz
@lendaw tak to je dobře :wink:
5. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz
@suik taky už mám u Kosmase připravenou objednávku na vánoce - každý rok tam kupuju kalendáře od Honzy Volfa pro ženský v rodině.
5. lis 2010 ve 20:23  • Odpověz
Ahojky, tak mláďátko už spinká, tak sem můžu opět na chvíli zasednout :slight_smile:
Kyčle máme prý v pořádku a není třeba abdukční balení, ale protože látkujeme, tak se tím nezaobíráme :slight_smile:, hlavně, že jsou O. K. a další kontrola za 3 měsíce :slight_smile:. To naše chůďátko dnes mělo přes den furt trhanej spánek, tak už se ani dočkat nemohla, až půjde spinkat. Před odjezdem na kyčle jsem jí dala sosnout mlíčko a usnula mi, vzbudila se při oblékání a přenášením do auta, ... Tam zas usnula a vzbudila se přenášením k doktorovi. Pak jsem si ji dala do Manducy a šli jsme nakupovat, tak to celé zlatíčko prospinkala, vzbudila se při přenadvání do sedačky a zas prospala cestu domů. Pak chtěla ještě spinkat, tak jsme šly ven s kočárkem. Ale jen co kočár zastavil, tak byla vzhůru a od té doby byla vzhůru - 2 hodiny. Po koupáníčku si trošku sosla, tak jsem zvědavá, jak dlouho bude spát, protože se asi moc nenabaštila, no uvidíme.

@rennu: chápu, že jsi z toho na nervy, ale určitě to bude dobré.
5. lis 2010 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.