• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lendaw: ten co neumí hrát golf? ..taky ho mám ráda
5. lis 2010 ve 20:31  • Odpověz
@discreet: vše nej k zítřejším narozkám :slight_smile:

@suik: jj, Nejšťastnější batole v okolí si chci taky koupit. Co tam je nevím, ale mohla bych nakouknout u kamarádky, když jsem jí doporučila Nejšťasntější miminko, tak si to koupila rovnou oboje najednou :slight_smile:

@hupcza: jé, tak to je super, jak to zabralo. Jj, změnit větu z negativní na pozitivní, to dělá prostě divy a nejen na děti :slight_smile:

@beru3nek: jejda, chuděrka, to cvičení musí být hrůza. A super, že už sleduje kolotoč a tak ... :slight_smile:

@lendaw: teda sestra u očního - první ordinace - ta je teda na ránu. No a proplach kanálku, fuj tajksl. Aspoň, že tě nechali ji nakojit na zklidnění. A že už to máte za sebou.
5. lis 2010 ve 20:44  • Odpověz
@lio: super, že tě bacil pouští, ale jak čtu, tak manža s rýmou, tak to je teda děs, když to takhle cestuje ceou rodinou, ...Ty roušky jsou super vynález, že? :slight_smile:
Ta voňavá zahrada mne taky láká, ale nápadů ježíškovi mám už asi milion, asi budu tahat z klobouku, kterou knížku, ... :grinning:

@ojo: koření paprika je na prdíky? to mne nenapadlo. Jako zelenina paprika, to je jasný, to je těžký jako blázen, ... No tak díky za info.

@lio: jejda, zrovna dnes jsem koupila sojovýho Zajíce, že to může být alergen mi nenapadlo :unamused: No uvidíme. Já si říkala, že si snad budu dávat 1 den jen 1 druh jídla, abych se dozvěděla, co tomu dítěti vlastně dělá nedobře na to bříško. Takhle je to furt tkaový hádání.
5. lis 2010 ve 20:54  • Odpověz
@suik jj vonavou už mám doma a parááááda, aromaterapii /ne od stadelmannový/ mám taky....no hafo toho.....včera manža říkal, no litr je tamhle a já no už není :frowning2:....lítá to....
jj Zajíc je v mé kuchyni nonstop, kokosovej je výbornej do mussli na pečení a tak....
@kovalda už nosíte v manduce jo? takže to "sezení" v ní tedy neva? já už bych pomalu do close nosítka dávala do kříže, ta kolébka už je na mne těžká.....ale zaplat bůh za to, včera jsem poprvé testla za tmy, při venčení, bylo asi šest půl sedmý, ale nebylo zbytí, koukal na pouliční lampy a pak vytuhl a doma ještě sem donosila do dalšího krmení a to koukal a tak, zlatíčko....Jo je komu chodíte do Bene na ty kyčle, my tam byli před 2 týdny (akorát vezli příjem na ortopedii pána s uříznutou špičkou nohy, zbyla tam pak bota vejpůl, no hnus, ty nemocnice prostě nemám rád :frowning2:.....
my už taky chrupeme, manža v práci, já hladová....musím se přestat na něj spoléhat, pak takhle vytuhne a já tu nevím co dřív, nic připravené a tak, ale Domča ani nebéknul, i dyž natahoval při vkládání do vaničky, ale pak jsem vyčarovala úsměv na jeho tváři a bylo lépe, levandule dělá taky divy, asi konečně si sedá změna času, bo se neska vzbudil až ve dvě pro dudu, jinak krmíme o hodku a půl až dvě později (/předtím se na dudu budit už po půlnoci, do jedné...hrůza).....
@hupsza sem zrovna včera četla o těhle odchodech, jak to říkat, aby to dítko přijalo s klidem bez hysteráku.....a vida, zabírá to _)
5. lis 2010 ve 20:56  • Odpověz
Ahojte holky,
tak vůbec nevím, co probíráte.....nemám čas dočítat :wink:
Tak dneska jsme měli doktorskej den, manžel zubaře, Stelinka ortopeda a já gyndu....Stelča v pohodě, má nožičky v pořádku, ale prý máme dávat preventivně ještě široký balení...
Já jsem teda moc dobře nedopadla :frowning2: - mám něco v děloze - možná zapomenutej kousek placenty, nebo co.....v úterý mě to budou pod narkozou odstraňovat - já takovej strachoprd! Tak mě dnes vzali i krev, no měli jsme to tak akorát z gyndy rovnou k ortopedoj...tak jsem neměla čas ani omdlít :slight_smile: :grinning:
Beru teď i ty antibiotika na zánět v prsu - tak se to prý zrovna hodí, aby se mi při tom zákroku nezavlekla nějaká infekce...tak doufám, že odstraní všechno jak má, aby se už ve mě pak nemusel znovu vrtat...
Takže ta rádoby menstruace, co jsem měla, mohla souviset s tímhle problémem...
Jsme teď se Stelinkou sami doma, taťka si dnes zašel na pivo - tak to vidím ještě na půlhodinku kojení a pak snad usne - máme nový usínací řád :grinning: od půl desátý spinkáme a budíme se ve 4 ráno....
5. lis 2010 ve 20:58  • Odpověz
@kovalda no to je takové laické povědomí, že když ne mlíko, tak soja.....oboje sou ale alergeny...a je pravda že když narazím na Zajíce, tak sojovýho, toho maj mraky.....ty další sháním hůř....ale to mlíko bez laktozy je taky dobrý v DM nebo ve šparu (i jinde určo, já je kupuju tu)......
no ..... ted je otázka, zda manža chyt bacila jinde, či ode mne, jelsti jinde, mám se na co těšit, a strach aby to nechyt Domča mne tedy neopustil, a to už sem mu dala neska pusinku, že už můžu :slight_smile:
jj roušky bezva věc, mi teklo z nosu jak z vodovodu, bych ho ani nepřebalila.....a prskala sem si do roušky a byl klid....ale sem tam pokašlává, ale spíš to bude asi to množství slin, co předevčírem začal produkovat a ještě se s nimi v pusince neumí vypořádat, tak se sem tam zakucká..doufám.....ted mu větrám, vystříkám pokojík a budu doufat..
5. lis 2010 ve 21:00  • Odpověz
@lio: zabírá s nima jedna na férovku a zbytečně neubližovat a nepovyšovat se nad ně
jako včera rozebral kryt z kraboce na kabela a tak se s ním manža začal o ten kryt přetahovat a ondra ječel, že mu ho nedá a alan na něj vrčel ať mu to dá ....tak říkám: ondrášku vezmi to a dej to zpátky odkud jsi to vzal, tohle není hračka ...ondra to popadnul a vrátil to (teda nezacvaknul to, ale už si nechal pomoct) ....prostě rozdíl, který vidíte aj cítíte
je to celkem jednoduché a funkční :slight_smile:
5. lis 2010 ve 21:02  • Odpověz
@hupcza sím ten nosní olej od nobilisu...to se kape? nebo jak? já si to naordinovala neska v noci a paráda....ale ještě s tím neumím uplně pracovat, jak to nemá návod, sem v loji :grinning:
@lio: potírá se okolo nosu
@daja.had ježíš ty zapomenutý cosi v dělohách, to je tedy mazec, tak tfuj tfuj tfuj .....
usínací režimek paráda
5. lis 2010 ve 21:04  • Odpověz
@hupcza okolo nosu? no proto sem si to šoupla do nosu, žee :grinning: na tom osvěžovači je aspon co s tím,...na těch olejích ne :grinning: tak díky .-)
5. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz
@hupcza Ty bláho, vás ty prdíci vůbec netrápěj, že? Co vše pro to děláš? Tys říkala, že masíruješ každé přebalko - jen kroužíš okolo pupíku anebo celou masáž bříška?
5. lis 2010 ve 21:07  • Odpověz
@hupcza jj tohle nás teprve čeká, ale už ty info nějak kumuluju, když to čtu....jak na ně....já jen doufám, že s manžou takhle "bojovat " nebudem, že si dá říct hned na začátku.....
5. lis 2010 ve 21:07  • Odpověz
@kovalda heye já taky každé přebalení kroužím a masíruju...a přesto na nás v týdenních intervalech vletí, prdíci zpráskaní....je fakt že s homeo je to výrazně lepší a ustálilo se to na týden klid a čtyři dny trápení...ale ne tak urputné, spíš chvilkové....
5. lis 2010 ve 21:08  • Odpověz
@hupcza jinak už jsem si říkala, kdepak si, že ses tu dlouho neukázala....
5. lis 2010 ve 21:15  • Odpověz
@kovalda mě to taky nenapadlo, ale sousedka mi říkala, že to je prej známý :sweat_smile: :confused:

jinak já taky každý přebalení masíruju a vtírám ten flatulin a stejně občas tlačí a koutí se :confounded: ...i když doufám, že se blýská na lepší časy, když teď vynechám tu papriku :slight_smile: :slight_smile:

@daja.had to něco zapomenutý ti našel na utz?? no hlavně, že na to přišly a pak budeš ok :slight_smile: já jdu na KO teď v pondělí... :slight_smile:
5. lis 2010 ve 21:18  • Odpověz
@ojo sem se chtěla zítra zastavit na prodejnu pro ta DVD a jako na potvoru zítra z technických důvodů zavřeno :slight_smile: ale dík za tip :slight_smile:
5. lis 2010 ve 21:22  • Odpověz
Ahojky, tak jsem vás zhruba po kouskách dočetla, ale jestli si myslíte, že si teď vzpomenu, na co jsem chtěla reagovat, tak se pletete. Ach jo, ta skleróza.....
My jsme se dnes rozhodli Viktorku trochu kulturně vzdělat, tak jsme jí vzali na výstavu. Spinkala beruška celou dobu (ani na jeden obraz se nepodívala :grinning: ) a já jsem byla ráda, že jsem na chvíli vypadla z domova.
Jinak pořád tak divně jí - jeden den úplně v pohodě vyzunkne to, co má, jako kdyby se nechumelilo a druhý den má kolikrát takové výpadky, že si říkám, že musí do dalšího krmení nutně umřít hlady, ale ona je úplně v klidu. Tak jsem z toho trochu jelen.
No a včera poprvé zírala na kolotoč se široce otevřenýma očima - jak když ho vidí prvně a vydržela to docela dlouho. No ovšem dneska jí opět vůbec nezajímal. A taky výjimečně zapomněla, že na bříšku musí nutně zvedat nohy a zadeček a vyšvihla tak ukázkové pasení - přesně do té doby, než si uvědomila, že vlastně musí, jak tomu říkám "nastartovat motorku", začala hrabat nohou a bylo po pasení. No snad se to bude zlepšovat.
5. lis 2010 ve 21:22  • Odpověz
@lio: vůbec nevím, co to bylo za doktora, co tam byl na těch kyčličkách, ale teda mlaďoch, sympoš a hezkej :slight_smile:. Jsem řekla Žanetce - ty jsi šikulka a on na to - děkuju :grinning:.
Taky nemocnice zrovna nemiluju, a to jsme tam díky bohu neviděli žádnou takovou hrůzu jako vy, to asi taky tím, že sono kyčlí je v budově gynekologie :slight_smile:, tak jsme s manžou nostalgicky vzpomínaly cestou tam na naši poslední cestu :grinning:, tentokrát jsme ale nemuseli jet v protisměru :grinning:

@daja.had: jejda, budeme držet pěsti, ať ti to dobře dopadne.

@lio: no, my byli právě v Kauflandu, tak tam měli jen toho sojovýho. Ale v úterý se snad dostanu do zdravé výživy a tam ty zajíce mají i ty jiný, tak kdyžtak zkusím koupit i ty další a do DM se snad taky dostanu, tam toho chci jako vždy hafo :grinning:
5. lis 2010 ve 21:24  • Odpověz
@daja.had: to je radost co :sweat_smile: ...udělají ti to jen ambulantně? ..a jak to, že tě s tím nechali odejít z porodky - nedělali ti kontrolní utz?
@lio: ono se tím má potřít okolí nosu - prckům teda mažu celý, bo to je fakt malá plocha :slight_smile: ...klidně máznu i kousek dovnitř - je to fajn, když je ten čumák takový olezlý od rýmy
@kovalda: to jsem dělala u ondřího ....ale u verunky nedělám nic ...občas se kapinku kroutí - no zatím asi 3x :grinning: ..tak jsme ji mázla koprem a bylo za půl hodinky po všem
nedělám nic - dneska jsme si dala i teplé kynuté těsto :slight_smile:
mám pocit, že mám prdíky častěji než veru :grinning:
@lio: no my pořádáme v centru dvě akce - efektivní rodičovství a respketovat a být respektován - doufám, že alespoň na jeden kurz manžu dovleču :slight_smile:
ono to někdy není ani tak o umíněnosti - ale těm chlapům to v tomhle směru moc necvaká - v okolí to má tak plno ženských
no kapku se toho nakupilo v práci, tak jsem po večerech pracovala a k tomu jsme brouzdala po vánočních dárcích ...
5. lis 2010 ve 21:26  • Odpověz
@ojo: já taky se snažím u každého přebalka nezapomenout a natírám flatulin - vmasíruji krouživými pohyby a sem tam ještě těma nožkama a baštíme Bifiform, ale poslední dny teda se může dělostřelectvo stydět, protože Žanda je lepší :slight_smile: Párkrát v noci se kroutí a pak střílí jak blázen.
5. lis 2010 ve 21:29  • Odpověz
@hupcza: mázla koprem?
5. lis 2010 ve 21:30  • Odpověz
@kovalda jj náš dr je na ortopedii, tam ho vyzvedáváme a pak jdeme na gyn....dycky si tam na tebe vzpomenu :slight_smile:
takže neboj, tam chodíme taky na sono :slight_smile:
a je vlastně fakt, že ten "náš" má mrňata na soukr praxi ve Vlašimi, sem jezdíme jen coby známí :slight_smile: ostatní tam neznám...
JJ Dmko, já tam včera jela pro levandulový olej a nechala tam 500, mamča prej ty tam deš pro jednu pidi lahvičku a přitáhneš igelitku :grinning:
No manža je tedy dobře cíplej..huhňáme tu oba :frowning2: a zabudol si klíče, takže sem vzala chůvičku a jela dolu a vrazila mu mezi dveřma vodítko, at jde ještě ovenčit :grinning: Domča je tuhej jak blázen, sem poslouchala, zda dýchá ....
5. lis 2010 ve 21:31  • Odpověz
@rennu Doufám, že se vám brzo uleví, musí to bejt děs.

@beru3nek Super, že to neuro dopadlo v pohodě. No a s tím cvičením - hlavně, že to pomůže. :slight_smile:

@suik Ty jo, od dvou let do školky, to je docela brzo. A chcete tam zůstat? Asi to závisí od práce, co?
5. lis 2010 ve 21:32  • Odpověz
@hupcza vím že chlapy jsou v tomlhle jiní.....tak to su zvědavá, zda ho tam dovlečeš....
aha, a kde se dozvím, jak se to používá? ty olejíky....sem to na webu nobilisu přehlédla?
JJ práce a dárky, pořešeno? jaké?
5. lis 2010 ve 21:34  • Odpověz
@lio Super, že už je to líp, tak snad to Domča nechytne.

@kovalda Kyčle paráda. A s tím masírováním bříška - já masíruju celé, nejenom kolem pupíčku, ale je to různě - někdy to pomůže parádně, někdy mi to přijde úplně bez efektu. Já vždycky chvíli masíruju, chvíli cvičím s nožičkama (to se jí většinou líbí), zase masíruju. U nás se to poslední dobou hodně zlepšilo, ale jak píše lio - někdy nás prostě prdíky navštíví a nechtějí odejít, i kdybych se postavila na hlavu.
5. lis 2010 ve 21:38  • Odpověz
@ojo diky za odkaz :slight_smile:
5. lis 2010 ve 21:39  • Odpověz
jsem koukala na vyprávěj, hezkej seriál
@zvirka : jé tak to je super, takováhle rodinná koupel, taky se asi odvážíme :grinning: . Dneska plavčili s taťkou a bylo to fajn, jen je teď nějákej mrzutej zase. I ke konci plavča už protestoval a to netrvalo asi těch 5 minut. Asi hládek zase. My jíme furt co dvě hodinky, Adámek je pěknej otesánek. Dnešek opět skoro celý prochrupčil, tak si to teď vynahrazuje.
taky už nám přišla mateřská :wink:
@lio : jj koupeme do 8 většinou
@hupcza : :grinning:
@lendaw : tak super, že ti tu mateřskou srovnali :wink: aby ne, co
@kovalda : tak super, že kyčle máte o.k :wink: . A používáte ještě tu novorozeneckou vložku do manducy?
5. lis 2010 ve 21:44  • Odpověz
@daja.had No nazdar, ty si taky užíváš. tak ať je to ok, držím palce.

Já jsem si bláhově myslela, že svého milého gynekologa už nikdy neuvidím, tak mi dneska z gyn volali, že mám přijít na kontrolní stěry, že se tam panu doktorovi něco nezdá. Já byla tak vyblblá ze špatně otočeného kalendáře, že jsem se ani nezeptala, cože konkrétně je špatně - tak nevím, jestli mám rakovinu nebo co a ještě se budu muset znovu s tím milým člověkem sejít, ach jo. :frowning2:
@lio: Tak aspoň si to hezky využila, že neměl ty klíče a pes bude vyvenčenej :slight_smile: Taky občas chodím Žandu okukovat, jestli dýchá.

@lotyna: no právě, mně taky někdy přijde, že ať dělám cokoliv, tak prdíci jsou a někdy naopak skoro nic a pohoda, ale ani jedno není pravidlo, .. :wink:
Ahojky :slight_smile:
@lendaw:chudinka tak aby jí to pomohlo :slight_smile:
@beru3nek:chudák malý to musí být děs ale člověk to musí přežít určitě to k něčemu je ta vojtovka
@ojo:mě chodí mateřská pravidelně každý měsíc 6 a dneska mi taky přišla
@lio_vacushape to je co???jsem neznalá???a bahení zábal pomůže???
náš Šíma byl dneska tak unavený že usnul po 7 hodině už tak jsem zvědavá kdy se vzbudí :astonished: :astonished:
daja.had:jé tak snad to už bude ok :wink:
@kovalda:super že kyčle jsou ok
5. lis 2010 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.