• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@eveluska, do zavinky pořád dávám, mám dvě jednu na spaní doma druhou v kočáře a až se nevejde, tak je asi fakt opláču

byli jsme pouštět draka, Domča prospal, ale ted tam chčije tak že se to slušněji říct ani nedá, ach jo....takže mám doma umírajícího manžu s rýmičkou a Domíska který si povídá jak kdybychom se stolet neviděli, což je fajn, ale zase nějak chroptíčkuje..takže sem hned mázla, kurňa, kéž bychom to zažehnali.....
@beru3nek tak užij poho den, tma je hrozná už ted, jak je hnusně....ach jo....ani nevím co mám dělat :grinning: plánovala jsem že vyšlu kluky ven, pouklidím.....takhle držím manžu od Domči a věnuju se Domčovi :-ú
6. lis 2010 v 16:06  • Odpověz
tak za chvíli nám konečně dovezou tu postel, tak můžem vyrazit. No nejradši bych byla doma na gauči, co vám mám povídat :pensive:

@lio :to říkal ten můj včera, že se těší až bude Adámek větší a půjdou pouštět draky :slight_smile: . Jo jo, chlap s rýmičkou doma = ta nejhorší možná kombinace :confused: , tak ať vám mastička na rýmu zabere. Je to hrůza jak jsou ty naše mrňátka nemocný, stačí blbá rýma a člověk neví jak jim pomoc :frowning2:
6. lis 2010 v 16:31  • Odpověz
@eveluska: no, myslím, že nám ze zavinovačky malá vyroste nejpozději do 3 měsíců věku, ale hádala bych spíš dříve. 2 klasické jsem už vyřadila, že jsou krátké a jedna rychlozavinovačka už se tomu taky blíží mílovými kroky.

@beru3nek: ten můj je taky blázen do počítačů, tak jsem mu říkala, že asi pojedu koncem měsíce k mamce, tak že si tu s klukama můžou udělat "párty" na počítačích :slight_smile:
Máš pravdu, jak se brzy stmívá, tak ten den utíká nějak rychleji.
6. lis 2010 v 16:59  • Odpověz
@lio jé, vy jste pouštěli draka :slight_smile:. My se o tom bavíme už 2 týdny a dnes manža konečně draka koupil, ale byl tu takový vichr, že jsme to dnes raději odložili a teď už chčije a chčije a chčije, jak pravil klasik :slight_smile: Ale využívám toho, že je deštivo a taťka nemůže pracovat venku a šoupla jsem mu dítko, ať se stará.
Jejda, tak tvůj manža rýmičce podlehl, ... :unamused:

@beru3nek: pa, užijte si to a do té hospody na chvilku běž, bůh ví, kdy bude zas příležitost :grinning:
6. lis 2010 v 17:01  • Odpověz
ahoj

já myslím že ta zavinka je na chvíli, ám dvě, jedna je normální a jedna taková slabší pružnější, tu normální má skoro do pasu, nebo si prokopne díru u nožiček.

@lotyna no já bych tu ráda chvilku zůstala, hlavně se nechci hned stěhovat, to by mě asi švihlo. A zase když bude umět malá hned od začátku další jazyk, tak je to jen plus do života, pokud se to nenechá zakrnět.

startování motorky je fakt dobrý :grinning:

Sofinka bravurně pase jen večer po koupeli na přebalováku, jinak ani omylem :grinning:

ke kontrole v porodnici. Nás vůbec nikdo nekotroloval, gynekoložku jsem viděla až když jsem odcházela a jen mi prohmátla břicho....předtím mi ho prohmatávaly sestry. A že by se někdo koukal dovnitř ani omylem. Ani tam nebylo něco typu vizita. Kontrolovaly akorát teplotu.
6. lis 2010 v 17:08  • Odpověz
teda ten náš čulibrk :slight_smile: nám dává dnes zabrat.Od 14h kouká a ne a ne usnout.Dávali jsme ho do posstýlky bez zavinovačky a ted jsem mu ji dala tak jsem zvědavá jestli je to tim.Už bych ráda na chvilinku vypla,dala kafe...
6. lis 2010 v 17:09  • Odpověz
@kovalda mě přijde, že ta klasická je naopak větší, asi záleží na výrobci, jen ji moc nepoužívám, než ji tam zavážu a rozvážu.....mě se před těhotenstvím moc líbily, naopak jsem za nepraktické považovala rychlo zavinky, ale ted to mám naopak..... ještě jsem dostala jednu od babičky, údajně se zipem, ale jaksi mi ji zapomněli dovýzt :angry: , takže než ji vůbec uvidím, bude nám malá. To mě štve, babička obrací každou korunu a když mi něco koupí, tak to nemužu ani párkrát použít.
6. lis 2010 v 17:11  • Odpověz
@r.m Sofinka nezavinutá neusne ani omylem, max. u prsa, ale hned se vzbudí....musí mít svázaný ručky.
6. lis 2010 v 17:12  • Odpověz
holky zdá se,že prcek usnul :slight_smile: :slight_smile: :wink: Hurá,po 4hodinách uspávání :slight_smile: Jdu si dát kafe a vanu a masku,..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2010 v 17:22  • Odpověz
holky,možná je to blbý se ptát ale vy jste takový zlatíčka :slight_smile: :slight_smile: kdy jste po porodu začali se sexem? Docela mám strach
6. lis 2010 v 17:23  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
ad zavinky náš už je bez zavinky chvíli
jinak taky dávám malého spát na bok
můj je taky blázen do PC a filmů
ad zavinutí náš odmala jen nezavinutý jakmile jsem ho svázala tak hrůůůza řev a řev
r.m:já se sexem 5týdnů po porodu a super užili jsme si to :wink:
6. lis 2010 v 17:54  • Odpověz
Děkuji za gratulace, dneska jsme ten výlet zmákli, jedno kojení v autě a pak véča v Mekáči :grinning: Parádní narozeniny :grinning:
Zítra jedeme k těm tchánovcům, takže nabitý víkend :wink: Za chvilku jdeme koupat, pěkný večer všem!

ad ultrazvuk - mně dělali při propouštění z porodnice
Na kontrolu po šestinedělí jdu v pondělí, no pořád něco :wink:
6. lis 2010 v 18:35  • Odpověz
@r.m 4tydny po porodu :slight_smile: ale jen v "pauze" mezi ocistkama, ty mam mimochodem trosku porad, takze sex je sice supr, ale jde to malokdy - nacasovat to mezi "cervenou" je trochu slozity :unamused:
6. lis 2010 v 18:35  • Odpověz
@r.m já asi po sedmi týdnech.....myslím že by to šlo i dřív, ale nebyl čas :grinning:
6. lis 2010 v 18:39  • Odpověz
Jo ještě jsem si vzpomněla, že jsem chtěla reagovat na prdíky, co tu psala @hupcza ... Taky nemáme problém ťuk, ťuk, mačkáme břicho před každým kojo... Já jím vše, i teplé housky i sprite jsem si dala a zatím nic neříkal :wink: Taky se mi zdá, že to trápí víc mě než jeho :wink:

Jo a trénujeme pití bez kloboučků, prso chytá, ale mám strach, jestli tahá dost (aby se mi dělalo mlíko)... v tom kloboučku jsem to přece jen viděla :unamused:
A od šesti týdnů, teda od čtvrtka, chytl móresy, že se po 10min začne vztekat, prso drží, ale kroutí se a rudne, tak nevím, co to má znamenat... Nemění se teď nějak to mlíko, že by mu to zadní nechutnalo?
6. lis 2010 v 18:39  • Odpověz
@r.m u nás to bylo 7 týdnů po porodu a nic moc :unamused: sexuální apetit je u mě hluboko pod nulou. Navíc zjevně patřím k těm, kterým kojo způsobuje vysoušení pochvy :unamused: Dostala jsem od ségry nějaký čaj na povzbuzení, ale musím ještě prostudovat složení, aby to nedělalo Bětušce neplechu v bříšku :confused:
6. lis 2010 v 18:43  • Odpověz
@lendaw jo to mne to asi taky to kojo dela, bez gelu bych to nezkousela :sweat_smile:
6. lis 2010 v 18:48  • Odpověz
s tím vysoušením ..... nemůžu posoudit, páč my bez gelu už několik let ani ránu. Já s tím mám potíže pořád.
6. lis 2010 v 18:58  • Odpověz
A ještě jeden dotaz pro ty, co mají "sovy" :wink:
My usneme cca o půl 8 a spí půl hoďky, pak jíme a do půl 10 do 10 má "ráno", hraje si, směje se a tak, sem tam je protivnej, ale zabere Karp... ale nespí... Co děláte s dětma, prostě si sněma hrajete, povídáte, nebo jim nějak simulujete, že už je noc a že by měl být v klidu?
6. lis 2010 v 19:35  • Odpověz
@antana123 tak to je super :slight_smile:
@lendaw tak to mě mrzí,třebba to chce čas :wink: to jsem zvědavá u sebe,manža už je k nevydržení :wink:
@suik jj,najít s ten čas to je pravda,myslim,že u nás to bude v noci po kojení :slight_smile:
@eveluska to jste na to skočili brzo :slight_smile: ale děkuji za odpovědi :dizzy_face: :zipper_mouth:
6. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz
@discreet My máme teda skřivana, ale u nás zabere na spaní to, že jí prostě dám do postýlky do ložnice (dávám jí tam jenom na noc, přes den spinká jinde), dostane dudlu a když nechce spinkat, tak jí nechám chvíli rozsvícenou lampičku a ona pozoruje hračku. Po max 10-15 minutách zhasínám. Ale do postýlky už jí dávám až unavenou - hned po koju.
6. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz
@suik: já mám 2 typy zavinovaček - jednu jakoby povlak na polštář - ta je malá a klasická, tak ta nám ještě je :slight_smile: Používám ji v kočárku s péřovou výplní, ale takhle nám to už je malé, ale jen na "letní" je nám ještě fajnově, ale máš pravdu, taky mi přijde zdlouhavé to zavazování a rozvazování.

@r.m: blbý to není, však tu řešíme všechno. Se sexem jsme ještě nazačali :grinning:

@discreet: jak mačkáte bříško? Vyloženě mačkáte? Hodně a jak? Taky bych chtěla baštit vše :slight_smile:
Malá se mi taky občas kroutí u koja, většinou si potřebuje krknout nebo prdnout.
6. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dočetla jen poslední stránku :slight_smile:

dneska jsme byli s klukama v raichu, tak jsem v Kiku pořídila pěknou bundu zlevněnou z 20€ na 10€ :dizzy_face: a je dlouhá pod zadek, což jsem přesně chtěla :slight_smile: :slight_smile: taky jsem očíhla, že v Rossmannu tam mají levnější pleny tréninkovky pro Toma :slight_smile: a pak nákup do Aldi, kde jsme zas nechali 50€ :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale měli tam teda super vlnu, ze který si upletu šálu a nějakou čapku :slight_smile: :slight_smile:
no kojo jsem provozovala v autě před Kikem na sedadle řidiče, tak docela sranda, když chodili lidi kolem :grinning:

@discreet Radim málokdy usne hned po koju v 19h a kouká třeba až do posledního koja, co dávám ve 22h, takže v tuhle dobu ho nechávám být, ať si kouká, brouká, hraje...ale nevěnuju se mu, jen dávám dudu...no a když je nevrlý, tak si ho položíme k nám na gauč :slight_smile: ale většinou to do 21h sám zalomí :slight_smile:
jinak Radim taky asi před 2 týdny dělal, že se začal u prsa vztekat :confounded: teď už je to zase v poho..tak možná se na konci seštinedělí to mlíko trochu mění a než si na to prckové zvyknou, tak se vztekaj :sweat_smile: u nás už teď zase v pohodě
:slight_smile:
@r.m hned co skončilo šestinedělí :slight_smile: mohli jsme už i dřív, očistky už nebyly, chuť naopak byla...ale já to šestinedělí chtěla dodržet :sweat_smile:

ad spaní, dávám na záda a hlavičku na bok.... na bok jsem dávala jen v porodce...taky mi totiž dr. říkala, že na boku se ničí páteř a může se stát, že se mimčo překulí na bříško... :sweat_smile: s blinkáním jsme měli trochu problém a i při spaní na zádech se nikdy nezakuckal :slight_smile:

ad zavinka, dávám do ní malýho už jen dole v kolíbce nebo do kočáru a v postýlce už spí ve spacím pytli :slight_smile: :slight_smile:
6. lis 2010 ve 20:34  • Odpověz
@suik: však ten kopr nemusíš jíst :grinning:
taky vždy, když odesílám objednávku mám doje, že mi něco určo bude chybět :grinning:
@lendaw: no to jsou přesně ty smíšené pocity - mám být ráda, že enní sobec a rozdělí se nebo ho zpleskat, že krmí dbvouměsíční dítě buchtama :sweat_smile:
@kovalda: někdo ty příkrmy musí začít dávat první :grinning: :grinning:
@eveluska: já přestala dávat zavinku, když už ze všech čouhaly nohy - takže tak ve 3 měsících :slight_smile:
6. lis 2010 ve 20:35  • Odpověz
taky už jsme byli párkrát pouštět draky - ondra se u toho tváří patřičně důležitě :grinning:
@discreet: možná nějaký spurtík - to se zas upraví :wink:
jinak v noci na verču a před tím ani na ondru moc nemluvím, nesvítím - je noc a spí se hotovo - pokud chce čučet do tmy, má možnost ....ovšem bez mé asistence :grinning:
ad sex - já měla chuť celé šestinedělí a teď to nějak zvadlo :grinning:
6. lis 2010 ve 20:41  • Odpověz
ahojky maminy, tak jsem dočetla a celá zničená padla do sedačky...
odpo bylo náročné, tím jak lilo, nešlo Domču naložit a jet ven, doma jsem nic neudělala bo Domča prostě nechtěl ležet, jinak příšerný hysterák, v lehátku vydržel pár minut, pak hysterák - který neznám, na deku jen sem položila znova ten hysterák, až mne to děsilo, začal maličko chroptět, tak sem usoudila, že se pere s bacilama a není ve své kůži a u mámy je dobře, nakrmili jsme , šoupla za příšerného hysteráku do šátku a šli venčit psíka....cestou se stavili v obchodě pro housky, šla jsem sama a v krámě na mne civěli všichni jak na mimozemštana, fakt jako drsně. pán u rohlíků dokonce přestal nandavat rohlíky jak zíral :grinning: no a v šátku spinkal doma ještě hodku, v klidu jsem si seděla a odpočívala a Domča vychrupoval, pak jsem ho budila na jídlo, tak to si dal a hned zase vytuh (až sem měla strach, aby vůbec věděl, že jedl) a spal až do koupání. Koupel dobrý,masáž jsem prolítla - bo jsem zapomněla zatopit a bojím se aby nenastyd a nakrmit a spát, tak naštěstí chrupe - nevím jak dlouho, snad mu to do dvou tří vydrží. ale už aby bylo ráno, se té noci a toho jeho chrčení bojím :frowning2:
6. lis 2010 ve 21:11  • Odpověz
@lendaw No nejde ani tak o usínání, to usne krásně, teda zavážu a uhoupu na rukách, ale to mi neva, na trénování postýlky máme dost času, stejně spí s náma :wink: Ale spíš, že je vzhůru a nudí se...

@kovalda No prostě pomačkáme, ukázala nám to laktační poradkyně, ona ho teda pomačkala řádně (skoro na páteř), já se bojím, ale sem tam prdí i sem tam kadí, ale ona říkala, že jde o to rozpohybovat střeva, takže spíš kadí až pak při koju, jak mu s něma pohnu :grinning:

@ojo Je fakt, že sem tam je v poho a čučí do blba, ale sem tam je protivný, jako dnes, ospalý... však už taky spí, dopíšu příspěvek a jdu za ním :wink: taťka šel na pivo, tak jsme sami, aspoň že je hodnej :wink:
Už jsem přišla na to, že ho nemá cenu nutit spát, stejně to zalomí, kdy chce on... Jo a když ho pak budíš na to 22hod kojo, tak ti pak hned usne, jako v noci? My totiž jíme naposledy ve 20, teď usnul a včera vydržel do 1, ale mám strach ho vzbudit ve 22, aby pak zase nebyl hodinu vzhůru...

@hupcza No, zatím jsme nespurtovali, tak nevím, co to má znamenat, ale jí, co 3hod...
6. lis 2010 ve 21:14  • Odpověz
ad draky, nebyl to náš, ale manžův kolega šel pouštět a nejdřív k tomu pustil manžu - nešlo mu to (snad první věc co mu fakt nešla) a pak jsem šla já, no až na to, že mne to párkrát málem odneslo, tak jsem se dobře vyblbla :grinning:

ad sexík, jsem na tom jako lendaw, nebo kov, nezačali jsme, přímo tedy se sexíkem, jinak nějaké sblížení samo bylo, ale taky mne hormony chtíče opustily. čajík na apetit jsem užívala před těhu, jeslti se to nezlepší, du do něj znovu :slight_smile: ale zatím chodím spát tak vyřízená a manža většinou tedy vždy když já jdu spát tak čučí na bednu, že usínám, ještě než se přikreju :slight_smile:

včera jsem koupila na slevovém serveru poukaz do hotelu na jednu noc, s véčou a bazénem, bo to vypadá že prodl víkend i s Domčou nevyjde kvůli dovče a práci, tak vyjedem aspon takhle, moc se těším, a příští týden se sejdem s manžovým svědkem, naším kámo, oslavit jeho 30tiny, tak taky vyjdem do společnosti bez prcka, su zvědavá jak po té deváté budu schopná nespat, uvidíme :grinning:
6. lis 2010 ve 21:16  • Odpověz
@hupcza taky nemluvím a nesvítím, ale někdy předpředevčírem mne rozsekal v noci tím, že se začal řechtat a hrozně mi vyprávěl, na nešek to zopakoval znovu, docela sranda :slight_smile:
6. lis 2010 ve 21:17  • Odpověz
@hupcza no prozatím se bez něj zkusím obejít, ....hele a nepsala jsi v souvislosti s prdíky o mátě kadeřavé? Nebo si to pletu?

já v noci kojím taky potmě, docela sranda, někdy se nemůžu trefit do pusinky :grinning:
6. lis 2010 ve 21:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.