• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@rennu proboha, to muselo bejt děsivý....dobře že ten monitor dechu máte :confused: ,UF je mi z toho úplně zle, dkyž si to snažím představit, já bych strachy taky nespala. :frowning2: Tak ať je brzo líp.

dala jsem na rajče nějaký videa jak se směje na kuželky a pasení....tak kdo chcete, tak se jukněte:

http://suiko.rajce.idnes.cz/Sofie/ heslo: Sofie a Berlin149
7. lis 2010 ve 13:09  • Odpověz
@r.m Zdravím, my jsme prodělali první pokus v pátek, no bylo to totální fiasko. Nějak mě to ještě bolelo, na druhé straně, než jsem měla nástřih, tak nevím. Dalo by se to vydržet, ale manža byl z toho nervní, tak si dokážeš představit, jak to dopadlo :cry: Já to obrečela. Tak se děsím druhého pokusu.
7. lis 2010 ve 13:36  • Odpověz
@lotyna: ad kopr - no pokud by to byla jediná nepříjemnost, kterou ve vztahu k péči o prcka musíš překousnut, budeš šťastná žena :grinning: ...mi třeba úplně vrcholně smrděla levandule - dokonce anmi teď ji moc nemusím, ale prostě jsem si zvykla neb vím, že pomáhá - no pravda, klidně je můžu mazat chemií, ale to raději kapku sebezapření

ad vnímání šátku - tak to nevím, s kým se stýkáš, ale ty lidi, co zastavujou mě se teda na mě jako na nějakou aociálku a nebo alternativku či jakkoli skrtz prsty rozhodně nedívají - právě naopak, zjišťují detaily pro své dcery, vyjadřují lítost, že tohle za nich nebylo, vzpomínají na stařenku, která takhle nosívala ....

ad mytí rukou - nijak zvlášť jsem nezvýšila frekvenci ...dezinfekci jsem nepoužívala ani v porodnici - dle mého to je akorát na škodu - nejsem žádné prase, doma máme uklizeno - a dle mého to stačí - jsou z toho akorát alergie ....doporučuju článek pana jpohna - mikrobiologa - dneas mu je 90 - píše jak u prvního dítěte vše sterilizoval, návštěvy byly připuštěny jen v roušce atd ....no a taky dál píše, jak byl úplně pitomý, že pravý opak je pro děti přínosný - přirozená trochy špíny

@rennu: teda to musel být šok - ale krásně jsi to zmákla :wink:
7. lis 2010 ve 13:37  • Odpověz
@suik Téda, Sofča krásně pase, jsme tady s manžou záviděli, náš na to prdí... Někdy doslova :grinning:
7. lis 2010 ve 13:49  • Odpověz
@antana123 to už jsem ti říkala naposled, jak jsem ti říkala o příkrmech, že jíte moc často a moc, ale nevím no :-O pojem slabé mlíčko neexistuje...

@suik taky zpočátku jsem to řešila víc a ted ne, ale ruce mi odcházejí, přijdu zvenku, umyju, sáhnu na psa - umeju, a tak.....
no vidíš, někomu dítko nespí téměř vůbec, neřeš jak by to mělo být, nech to na Sofince
@rennu ježíš mane ještě že ten monitor máte, my ho máme taky, ale nenainstalovanej, tak asi nainstalujem,l holka moc držím palce at je brzy lépe...
7. lis 2010 ve 14:06  • Odpověz
@zvirka díky, no ale je to jen posledních pár dní....přes den se jí moc nechtělo a vzorně pásla jen na přebalováku po koupání - nahatá.

@hupcza já ted v porodnici sterilizaci používala, pak chvilku doma, kvůli kočce, byla po ruce víc než koupelna.

Ale pak, i částěčně z lenosti jsem to přestala řešit. Vždycky si vzpomenu na jednu z knih Jamese Heriotta, jak popisuje svoji veterinární praxi a jednoho jeho souseda, který dělal pohodnýho a jeho děti, jak se váleli po dvoře plnejch mrtvol krav a byly to nejzdravější děti v okolí....

7. lis 2010 ve 14:09  • Odpověz
@lio já měla ruce suchý po tom žlučáku, kterým drbu kadění, to bylo x krát denně, teď se to trochu zlepšilo a prestala jsem řešit drobný flíčky....proste bude flek po vyprání.
7. lis 2010 ve 14:11  • Odpověz
@hupcza netuším jak lidi v krámě vnímali šátek, nikdo nezastavil nebavil, já o to taky moc nestojím :fearful:D a je mi to fuk, jen mi to přijde divné, v nešní době takhle zírat na někoho......

ad ruce, jak sem psala výše, nemeju je nějak přehnaně, spíš na to trpím s tímhle počasím a nemám je kdy mazat, bo si je nechci patlat když sahám na prcka, na dudlík a tak....

ted je manža u Domči a ten mu povídá jak blázen, já tu na něj mluvím celý ráno a max se řehní, asi je jak papoušek, nejdřív nahrává co říkám a pak to pouští někomu jinému :grinning:

tchánovci dorazili a šli kočíkovat, bo přestalo pršet, a já vyrazla do C&A a docela hustně dobře nakoupila, jen nesmím takhle jezdit často :grinning:
a ráno opět v šátku venčit, pršelo, tak jsme se byli provětrat.
Jinak zažehnáváme rýmu či co aroma....v noci je to dycky horší, ráno jsme dospávali tu neklidnou noc, chudák zase chrčel jako blázen :frowning2:
7. lis 2010 ve 14:12  • Odpověz
@suik aha vidíš, jsem ted dvakrát za sebou myla ve žlučáku plínu, bo mi to dvakrát pustil do látkovky....mne nenapadlo....no a pak to chce namazat a to už nezvládám :frowning2: a v noci to nedoženu :slight_smile:
7. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz
@suik nádherný fotky i video _.-) moc vám to sluší
7. lis 2010 ve 14:20  • Odpověz
@suik krásné fotečky/videa :slight_smile:
7. lis 2010 ve 14:36  • Odpověz
@lio to bude fakt ono, já na to moc netrpím, ale po tom žlučáku jsou ty ruce jiný, dlouho jsem ho nepoužila, ale teď před chvilkou jo.... já krémy na rukou moc nesnesu :unamused:

díky za pochvalu :wink:

dneska natočím kyblíček, i když bych chtěla dneska dát vanu, ale záleží na tom, jestli dneska stihnem vypulírovat koupelnu, ale jsem docela mrtvá.
7. lis 2010 v 15:23  • Odpověz
@lio ja teda si meju ruce uplne normalne jako driv, na psa normalne saham a pak klidne saham na bobese, myslim, ze jenom dobre pro nej, i psa k nemu pustim :sweat_smile: a ruce mazu a hodne, sice pouzivam vlhceny ubrousky a tak, ale napr. od kremu nebo kdyz se mi prilepi hovnous, tak se musim mejt, tak je mam taky hodne vysuseny.....nevim, cim by mel krem mimiskovi vadit? ja teda mam ty ruce suchy tak, ze mazu porad detskym olejickem z dm, ale klidne bych se namazala i kremem, nevidim v tom zadny zlo....

@antana123 ty krmis jen odstrikanym? on se neprisaje? jestli nepije tolik, ze to ma z flasky proste moc snadny, oni u prsu tak dlouho nevydrzej/resp. nevypijou toho tolik, pze je to sani celkem vyridi
7. lis 2010 v 16:46  • Odpověz
@suik: teda na těch kočárkovacích fotkách ti to moc sekne :slight_smile: ....jinak krásně pasete - máte stejnou podložku i s obalem, jako my :grinning: ...to druhé videjko mi nějak nešlo načíst :frowning2:
@suik: tak mrtvoly teda nepraktikujeme :grinning: ...ale v principu to tak je - ondra si klidně trhá jahody ze záhonku a jí je nemyté ...dle mého jsou i neumyté zdravější než ty v prosinci koupené v suproši
@lio: tak já o ten pokec taky až tak nestojím ...ale faktem je, že většina lidí se chová mile a v rámci přijatelných mezí
hele čím se krémuješ, že to koliduje se saháním na prcka :slight_smile:

jinak já teda plíny nepředepírám - teda v pračce jo, ale před tím jen spláchnu hovínka, většinou jen stačí oddělat separačku ....a fleky nemám, takže žlučák mám spíš na vlňáčky
7. lis 2010 v 16:51  • Odpověz
@hupcza díky ...

jj, Ikea, ale jsou super, dřív jak byly nehody, tak jsem je nestíhala měnit - mám 4. Aha, no mě to taky někdy nejde, tam se směje na svý "kámoše" kuželky a pak do kamery.

tak jasně, to byl extrém, jahody ze záhona nemaj chybu, ty by mě ani nenapadlo mejt :sweat_smile: ... my měli doma celé plantáže. Mňam, dala bych si.

já jsem teda fleky měla, ale teď jsem se vrátila k našemu arielu a pere teda líp, dám tam ještě jednou máchání a zatím to nikomu nevadí.

teď jsem si objednala jedny vlňáky, tak jsem na ně zvědavá.

mě by teda ten krém vadil, protože je mastnej....ale to mi vadí při dělání čehokoliv, nejen šahání na prcka.
7. lis 2010 v 17:21  • Odpověz
Tak jsem si udělala radost - když teda přišla ta mateřská :slight_smile: Koupila jsem Bětušce dvoje vlňáčky Disany a jedny návleky na nožky Babylegs. :slight_smile:
7. lis 2010 v 17:47  • Odpověz
holky vy jste tady takovy schopny kucharky i zahradnice a vubec hospodyne - mela bych na vas dotaz - mam ted prvne balkon a chtela bych tam nejaky kyticky (zatim byl max. myho pestitelstvi fikus, kterej se jednou tydne zalije a tim to hasne :sweat_smile:) no a dost casto jsou na letacich nebo v casopisech reklamy na nejaky specialni popinavy jahody vhodny na balkon, ktery snad maji rust i celej rok? (to ted mozna kecam) - kadopadne jestli nekdo tusite, co mam na mysli - zkousel jste to nekdo? nebo slysely jste nejaky reference? chtela bych to zkusit, vlastni jahudky me moc lakaj :slight_smile: (jsi mi to ted @hupcza pripomnela :grinning: )
7. lis 2010 v 17:57  • Odpověz
@lendaw disany mám taky, zelený :dizzy_face: ....ale vzala jsem teda jen jedny.

co se týče těch návleků, moc nechápu jejich funkčnost....jako nahoře dobrý, ale když nemaj ťapky, tak jsou pak studený nožičky, ne?
7. lis 2010 v 18:19  • Odpověz
@eveluska já teda netušim
7. lis 2010 v 18:19  • Odpověz
@suik já ty Disany koupila v bazaru, nepoužitý, jpřírodní barva, jedny vyšly na 250 a dvoje na 450, tak jsem si řekla, že nebudu troškařit :grinning: A jsi s nima spokojená? já četla samý kladný recenze. Zatím mám jenom samé PULky, tak jsem si říkala, že je čas vyzkoušet i jiné. Zrovna pátrám na netu po nějakých AIO, které by mohla babi koupit Bětuš k vánocům. No a ty návleky jsem chtěla vyzkoušet právě k těm vlňákům. Bětka má spoustu fuseklí, takže to nakombinujem :grinning:
7. lis 2010 v 18:29  • Odpověz
nepsal tu někdo v létě, že má vlňáčky Wool longies nebo shorties? Mě by se líbily, ale je to docela investice, tak bych potřebovala recenze.
7. lis 2010 v 18:37  • Odpověz
@hupcza ha, tak díky. slétla jsem na zem, budu krémovat a normoš fungovat...
já spíš mám takový mastný ruce po krému a když mi je domča cucá nebo jako néé cucá, ale tak šmrdlá po obličeji a tak, nevím.... tak nic moc....jinak se to nekoliduje s ničím :grinning:
no spíš se mi to zhoršuje ted s tou rýmou, to si kejchnu, vysmrkám a du si tedy ruce umejt :slight_smile:
a už to neřešte :grinning:
a jak píše suik, prostě mám pak mastný ruce, navíc se máchám ve vodě víc jak dřív a mám víc citlivé ruce, zvlášt v tomhle počasí, musím mít furt rukavice, tak sem koupila prstáčky s natahovacími palčáky, paráda...ale chtělo by to nějakou kůru na ruce
@lendaw tak jsem si neska udělala radost, když tedy přišla ta mateřská :grinning: si dělám radost poslední dobou nějak často
7. lis 2010 v 19:09  • Odpověz
Ahojky zdravím z vysočiny :grinning:
@lio:no já ho dneska zvážila a váží 6,8kg dr.říkal že je větší že potřebuje jídla víc tak nevím a soudě té váhy si myslím že ho slabé nemám no nevím sama :astonished: :astonished:
@eveluska:jo odstříkávám a přisát zkouším ale on nechce je to pohodlné pít z flašky :astonished: :astonished:
já sama nevím co dělat hlady ho řvát nechci nechat
7. lis 2010 v 19:18  • Odpověz
@lio a copak sis koupila pro radost? :slight_smile:
Jinak, s rukama mám taky problém - hodně vysušený. Ale já jsem atopik a je ekzémová sezóna, takže to z větší části přisuzuji tomu. Ale svou vinu určitě nese zvýšené mytí rukou. Přeci jen máme kočky, který běhají venku, doma jednu která má chronickou rýmu, takže prostě pro jistotu víc umývám ruce mýdlem, které bych vůbec používat neměla. Musím si koupit raději nějakou desinfekci.
7. lis 2010 v 19:29  • Odpověz
@suik malá je nádherná a sluší vám to :wink:
7. lis 2010 v 19:34  • Odpověz
TO moje dítě spí už od 15hod :confused: Začínám mít obavy, aby spala v noci :confounded: Ale namám to srdce jí vzbudit, ona se při tom spaní tak krásně usmívá :dizzy_face: Couraly jsme hodinu v dešti a to jí nějak vyčerpalo :slight_smile:
7. lis 2010 v 19:35  • Odpověz
holky vy máte ty dětičky takové malinké a já mám takového obra se mě pořád lidi ptají kolik má a když jim řeknu kolik tak čučí že vypadá tak na 5měsíců co už no
7. lis 2010 v 19:35  • Odpověz
@lendaw náš se prospal 2hodiny v autě tak jsem taky zvědavá kdy usne
7. lis 2010 v 19:36  • Odpověz
@antana123 Šimonkovi chutná :wink: A nezkoušíš protáhnout intervaly mezi krmením? Ona se ta miminka časem všechny srovnají :wink:
7. lis 2010 v 19:44  • Odpověz
@lendaw zkouším dneska mi 2x vydržel 3hodiny bez jídla ale dýl né já nemám to srdce ho nechat plakat hlady v noci spí skoro celou noc ale přes den jí fakt hodně
7. lis 2010 v 19:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.