• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 tak zkus najet na ty 3hodinové intervaly. Ale zas aby mu to stačilo, přeci jen by měl vypít 1130ml za den a pokud spí celou noc (cca 6 hodin) a krmila bys po třech hodinách, tak to vychází na 190ml na dávku. Při dvouhodinovém intervalu ( a šesti hodinách spánku v noci) to vychází na 125 na krmení. Ale to už určitě dávno víš :wink: Aspoň jsem si procvičila počty :grinning:
7. lis 2010 v 19:52  • Odpověz
@lotyna Právě že v klidu není, v košíku je řev po minutě, na gauči to samé, když vykládám, hrkám chrastíkama nebo na rukách směje se a je v pohodě, takže si myslím, že se sám nudí :frowning2:
Tak teď si mi nasadila brouka do hlavy... já ho nechávám spát dokud se neprobudí hlady sám a je fakt, že se tím dost probere, myslíš, že je lepší budit?
Jinak minulá noc, děs, od 24 se budil po 3hod a po 2hod na jídlo a mezitím vždycky po hodině ho budilo břicho, kroutil se a prděl, takže jsem byla víc vzhůru než spala... jo a od té půl noci, opět úsměv a měl ráno, usli jsem o půl 2, prostě si chtěl povídat... co s ním mám dělat? @lio taky psala, že se v noci směje... jenže, když ho nechám ležet, má oči dokořán, dudel plive a mrčí, když si dudel nechá, tak mrčí taky, takže já nespím :angry:
@ojo Tak to mi po té 16 ještě před koupání usneme, ale je fakt, že zatím, je to každý den jinak...uvidíme a s tím buzením uvidím, viz výše...
7. lis 2010 v 19:52  • Odpověz
@lendaw no on mi ted vypije 120ml po 2hodinách když je to po 3 tak 140ml zhruba a spí od 8 do 5do rána
7. lis 2010 v 19:55  • Odpověz
@lendaw a od 5se už budí co 2hodiny na jídlo
7. lis 2010 v 19:55  • Odpověz
Ještě jsem se chtěla zeptat, chtěla bych si koupit nějakou knížku o dětech, výchova, vývoj, rady a tak... nemáte nějaký tip?
7. lis 2010 v 19:56  • Odpověz
@antana123 tak to má mlíčka akorát. Asi bych se s tím netrápila. Uvidíš, co vám řeknou na 3měsíční KO.

Jééé, oni už dávají zase tu vánoční reklamu na Kofolu "Tati, a bude mít ty zuby zahnutý nahoru?" :grinning:
7. lis 2010 ve 20:06  • Odpověz
@discreet já žádnou nemám, všechno hledám na netu, nebo loudím moudra od zkušenějších. takže neporadím :sweat_smile:
7. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz
@discreet jo jo já taky ptám moudra od zkušených
7. lis 2010 ve 20:10  • Odpověz
Já už to dítě musím vzbudit, jinak nebude v noci vůbec spát. Dneska jsme to teda pěkně s tím spaním potento :confused: Teď by měla jít spinkat a né vstávat. :confused:
7. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz
@discreet ja mam Velka kniha o matce a diteti, je sice uz starsi a je to taky preklad, takze uz tam leccos nesedi, nebo je u nas proste trochu jiny, ale je tam vsecko sakum prdum krasne v jednom a vsecko s fotkama, tak mi to vyhovuje, ja nemam moral cist nejaky silenyy elaboraty a mit vic knizek :sweat_smile: Koupila jsem ji tady dost za pakatel, urcite bude k mani i na jinejch bazarcich :slight_smile:
7. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz
@suik: no já úspěšně jedny seprala - nějak se mi zamotaly mezi plíny a já to šupla na 60 - to vlně moc dobře nedělá :grinning: :grinning:
@lendaw: jsem si bětušce ...jj ..taky už deformovaná :slight_smile:
aio - já mám pop-in ..jsem spokojená, jen bych teda neřekla, že jsou až do nočníku - ondra je má teď knap a to není žádný habán
longies i shorties mám - spokojenost veliká - používala jsem je i jako kamašky :slight_smile: ..jsou i super do manduky - krátké i dlouhé - nemusí být už žádné kraťasy a krásně to vede i pot
@evelus: tak s bakonovýma zkušenost vůbec nemám -jen záhon a na bakon dávám kytky - takže neporadím
@suik: tak k návlekům samo musíš mít ponožky ....ale např. užití - v létě, když je tak napůl na kraťásky i na dlouhé - oblíkneš kraťasy a našoupneš návleky a v případě potřeby sundáš a nemusíš vytahobat ze šátku apod. a nemusíš nosit dvoje oblečení..v zimě naopak - jediné, co jakoby trčí z nosítka jsou nožky, takže na kaťata ještě nahodíš další vrstvu
@antana123: hele šíma jede rychleji teď, pak se zase zasekne a ostatní ho doženou ....žádné ideální míry,váhy ani množství jídla nejsou :wink:
7. lis 2010 ve 20:14  • Odpověz
@discreet: o výchově radím respektovat a být respektován ....o vývoji žádnou neumím doporučit ....dle mého je spousta info na netu ...já si sice něco koupila - ale ani do toho pořádně nenahlídla
jo a nově jsme koupila výchova dětí 1000+1 rad ..není špatné
7. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz
@hupcza děkuju :wink:
7. lis 2010 ve 20:19  • Odpověz
@lendaw už mte nějaký rytmus? hele tys taky po císaři viď: jak jsi to měl s MS. Já už druhý den chodím v předklonu, bolestí břicha.Ale neumím říct, co to je. Přišlo to tak postupně. Ted už bolí každý pohyb, ale i když se nehýbu. Občas to jde až do křečí. Neumím říct, co mě bolí, močák, ledviny, střeva nebo děloha.Ale začíná to být síla.
7. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz
@hupcza moc dlouho mi netrvalo abych zdeformovala :grinning:

@pet.s snažím se dodržovat "večerku", ale dneska to nějak nevyšlo :unamused: Jinak s MS to mám zatím na mrtvém bodě a doufám, že to tak ještě dlouho zůstane. I když poslední 2 dny nějak špiním hnědou krví, tak nevím nevím. KO na gyndě byla před 12 dny, sex v úterý...težko říct co to je :confounded:
7. lis 2010 ve 20:29  • Odpověz
@pet.s já už M.S měla a ted čekám na druhou a stále nic a to už mám víc jak týden bolesti na M.S tak nevím jím antiko tak bych to měla mít pravidelné né????sama nevím jestli M.S čekat nebo né a to jsem taky po císaři
7. lis 2010 ve 20:38  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: jen kukám...teď nebyl čásek sem chodit, dneska jsme zase výletili u našich a u M. tety :slight_smile:

@discreet no ale u nás se taky stane, že třeba v těch 18:30 ještě usne a v 19h ho budím na koupání :sweat_smile: no ale to vždy spí jen lehce..stačí ho položit na přebalovák a už kouká :slight_smile: ale co jsi psala výše, že se ti budí přes noc často na jídlo, tak to může být důsledek toho, že ho necháváš přes den dlouho spát a dohání to v noci...
no jinak dřív měl taky Radim, že v noci třeba hodinu čumákoval...jak ty píšeš neřval, ale mrčel, plival dudla, když jsem ho nechala, tak jsem slyšela, jak funí a mává rukama :rolling_eyes: a jen co jsem rozsvítila, tak se sklidnil...jakoby chtěl aby bylo rozsvíceno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no ale teď dělám, že jakmile zhasnu, tak už nerozsvěcuju a svítím si max. telefonem jako bokem, abych mu jen mohla dát dudla ...ale už se srovnal a v noci spí :slight_smile: já teda přes den krmím co 3 hodiny od 7h do těch 22h a na krmení budím...a to i za cenu, že třeba usne hodinu před plánovaným kojem :sweat_smile: prostě mě se to takto osvědčilo u Toma, tak to dělám zase :slight_smile:
7. lis 2010 ve 20:39  • Odpověz
hojda,
tak malej byl zase na návštěvě za zlatíčko :grinning:. Já jsem na chvíli šla mezi lidi, ale byl to tam samej /ajťák/ :sweat_smile:, tak jsem vyzunkla na baru s přítelem dva birely a jela za ňuňátkem. Ten měl večer největší bžudnu z babiččiny košile - růžová s černými čtverečky. Povídal si s ní smál se na ní, no k vánocům jí asi dostane místo hraček :slight_smile:. Pak ze dokázal naprosto dokonale opět zes...., že to schytala i mamka a večer měl svojí klasickou aerobikovou sestavičku, usnul o půl 11. Vzbudil ho taťka když mu po 10 kouskách drknul do postýlky :grinning:. Dneska jsme koukali na kameru na koupání v nemocnici, to není už vůbec ten náš Adámek. Jo a přidáváme se k poloplešatžým mimi. Po stranách začíná mít holá kolečka :sweat_smile:. Babi ho po týdnu neviděla a říkala, ten ale vyrostl :dizzy_face: Dneska je u vytržení z lehátka, tady povídá a tlemí se na hračky o 106, jen ta máma teda furt ho něják nebere
@kovalda : jo jo, u nás kolikrát dřív kluci spali a mastili tady x boxy. Teď tady našt. dlouho nikdo nebyl, ale už i za Adámka se tady pařilo.
@r.m : my asi po 7 týdnech na to vlítli poprvé
@discreet : tak super, že jste tak hezky oslavili tvoje narozky :wink: Mě Adámek v 6 nedělí blindil, a říkala dr., že se mění chuť mlíka.

@lendaw: u nás taky sex bez gelu ani Ťuk, a moje chuť je taky pod bodem mrazu :confounded:
@discreet : máme taky sovu a mě je vyloženě líto ho dát do postýlky třeba v 8, když se v 8 začne probouzet. Takže ho dávám do postýlky až tak kolem půl 10 dřív ne. Předtím je s prostě s náma. Do postýlky dávám stejně ještě rozdivočelýho, on si tam pozoruje kolotoč a kolikrát usíná až fakt za hodinku, že i znova kojím a nechávám mu svítit, tmu nemá rád.
@lio : to se ti nedivím, ty noci s nemocným mimi jsou o dost horší :unamused:
@ojo : to jste krásně nakoupili :wink:
7. lis 2010 ve 20:41  • Odpověz
no mě spíš děsí ty bolesti...já to vydtržím, což o to,ale aby to nebylo něco akutního.
7. lis 2010 ve 20:46  • Odpověz
@pet.s já to takhle měla s MS po revizi - zabral mi až třetí brufen čtyřstovka. Děsný bolesti a krve jak z vola.
7. lis 2010 ve 20:51  • Odpověz
teda nikdo nic? ja si to rikala, ze to asi bude nejakej podvod, preci jenom - kdyby to byla takova bomba a fungovalo to, tak byste o tom treba aspon slysely nebo tak neco..... :unamused:
7. lis 2010 ve 20:57  • Odpověz
@lendaw fakt? tak to mě uklidňuješ..a přijde ms hned po 6 nedělí?
7. lis 2010 ve 20:58  • Odpověz
Ahojky,
tak v noci Žanda potěšila aspoŇ začátkem noci - kojo bylo po 4,5 hod. a po 3 hod, no a pak po 2 hodinách a tak ..., ale to bylo tím, že potřebovala pomoct vyhnat prďouše, tak se pak i rovnou kojilo, ... :slight_smile:.
No, ale dnešní den je fatk zajímací - prakticky mi spí od 13 hod., no vlasntě skoro celej den. Ráno byla vzhůru asi 45 minut a pak to zas zalomila, tak jsem to zařízla s ní, protože na mne něco leze. Spaly jsme asi hoďku a pak byla vzhůru zas asi 45 minut a pak jsme šly ven - to spala cca hoďku. Pak byla zas chvilku vzhůru, ale moc ne a začala pofňukávat, tak jsme si šly lehnout. Spolu jsme spaly asi 2 hodiny, za další hodinu jsem ji vytáhla z postele, ale asi po 10 minutách už kňourala a usínala. Tak jsme šly zas ven a i po přenešení domů prostě furt spí a je úplně kožená. Zkusila jsem ji rozbalit, tak jsme akorát chytli čůrání a kakání do kyblíčku, ale spí dál. Ostříhala jsem jí nehty, .... spí furt. Tak jsem to vzdala a zalomila to s ní na další 2 hodiny, kdyby náhodou v noci chtěla ponocovat.
Vzbudila se trošku u koupání, tka se na mne usmívala a u masírování mi chvilku povídala, ale pak spustila, protože už měla hlad. No, najedla se a spí zas. Tak má asi taky trochu tu rýmu a tak ... Snad bude i noc klidná a spací.
7. lis 2010 ve 21:01  • Odpověz
@pet.s ty nekojis vid? tak to by mohlo byt z MS, mne dr. totiz rikal, ze po porodu pak, kdyz to teda nebrzdej ty hormony z kojeni (takze po porodu nebo po skonceni koja) probihaj na vajecnicich nejaky fakt dramaticky a na utz hodne viditelny zmeny - vetsi nez pri normalnim cyklu, takze to asi muze bejt ono...... tak at te to moc neboli!
7. lis 2010 ve 21:03  • Odpověz
já kojím a i tak už funguju na plné obrátky ms i plodné dny u mě proběhli všechny signály jako před těhu :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: akorád ted ty bolesti na ms jsou strašný
7. lis 2010 ve 21:07  • Odpověz
@kovalda držím palce at je noc ok :wink:
7. lis 2010 ve 21:08  • Odpověz
@eveluska: no my máme právě v ložnici tmu tmoucí :slight_smile:, takže když se chci kouknout, co to kňourání znamená a zda je vzhůru, tak nemám šanci, ... Tak mám to malé světýlko, to je asi tak akorát :slight_smile:

@hupcza: jj, šátek rozhodně není pro introverty :slight_smile:, s tím jsem počítala a na tu pozornost se těším :grinning: Já ráda působím rozruch takovýhlema věcmama :grinning:

@lotyna: a zkoušela si do toho kočárku dávat zavinutou? Třeba by to pomohlo :slight_smile:

@suik: koprovku i kulajdu miluju :grinning:

@lio: jj, přijde mi, že ručičky mám dost vysušený, tak se snažím pořádně natřít hlavně když si jdu lehnout, to mají šanci, že něco z toho krému i přijmou :slight_smile:
7. lis 2010 ve 21:16  • Odpověz
@kovalda : my svítíme dokud neusne, no někdy usnem oba najednou, tak malou lampičkou svítíme do dalšího koja, jako dneska. Tmy se bojí, je zvyklej už z nemocnice na světlo, tak jak je tma, hned piští
@lotyna : tak kočár začal být úhlavní nepřítel, to jsou věci :confused:
@lio : taky mám pořád suchý ruce
@antana123: náš baští taky většinou co dvě hodinky, ale nevypije toho tolik. Dneska jsem ho vážila dal 100, ale někdy i jen 60. Tchán mě dneska naštval, prý ať mu nedávám tak často, že budu otrok. Za tyhle řeči bych vraždila. Je fakt, že si zrovna jen cucnul a moc tomu pití nedal, ale on by jel asi podle hodinek a jinak by asi neměl na jídlo nárok :fearful: to zrovna
@suik : Adámek taky skoro celý den prospí. Dneska byl vzhůru přes den jen asi hodinku a půl. Teď taky tak hodinku a kousek. Teď se zas vzbudil a spát se nebudeeeeee
7. lis 2010 ve 21:16  • Odpověz
@beru3nek taky ho nechci omezovat on po těch 2hodinách fakt brečí hlady někdy vydrží i 3 jak kdy
7. lis 2010 ve 21:18  • Odpověz
@antana123: taky krmíme nejčastěji po 2 hodinách. Sem tam po 3, sem tam i po hodině :slight_smile:

@suik: buď ráda, že tak hodně spinká :slight_smile:. Ale ty bys radši protáhla denní intervaly a díky tomu i noční spací, což? :slight_smile:

@rennu: ježíši, chuděrko. Ať brzy zaúčinkují léky a jste všichni fit, hlavně malej teda, jak to čtu.
7. lis 2010 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.