• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@beru3nek :grinning: tehu test :slight_smile: a beru kojis? ja bych se paradoxne prave vubec nezlobila, kdybych byla v tom, ale dr. mi rikal, ze na tom utz mam z toho kojeni vajecniky uplne neaktivni :unamused:
7. lis 2010 ve 22:39  • Odpověz
Jé, @suik, kuželky jsou super :slight_smile:
7. lis 2010 ve 22:49  • Odpověz
@eveluska: jé, ty bys chtěla být těhulka už takhle brzy? :slight_smile: My chceme brzy, ale ne až tak :slight_smile:, tak za rok třebasa :slight_smile:
No, zahradničit chci taky, ale počkám si na příští rok - na zahradě i na terase :slight_smile: -chci bylinky, dýně, rajčata, ... uvidíme :slight_smile:
7. lis 2010 ve 22:52  • Odpověz
@eveluska :slight_smile: já osobně si myslím, že učit na režim je fain, když si pak dítko na to zvykne, tak se na mezičas dá naplánovat spoustu věcí :wink:

no jinak já s tím kojem a režimem asi nebudu dobrá rádkyně, mám opravdu hodné a přizpůsobivé děti :sweat_smile: nejsou to plakací typy :sweat_smile: řvaní jsem nikdy nezažila, u Toma vůbec a u Radimka jen že ho víc trápí prdíky, tak víc pobrekává...když jsem rušila noční kojo u Toma v 7.měsících, tak v pohodě vzal dudel a za pár dní už spal celou noc bez probuzení, nedělo se žádné noční řvaní kvůli jídlu, jak mi mnoho kamarádek vyprávělo :sweat_smile: Tom byl v tomhle zlaté dítě, každý mi říkal, jak se to změní po šestinedělí, pak ve 3.měsících, 6.měsících...pak že v prvním roce a žádnou změnu nepozoruju :slight_smile: :slight_smile: a Radimek bude asi ze stejného těsta :dizzy_face:
no ale určo nám to vrátí až budou starší...M. prý byl největší zlobič, až když začal chodit do školy :grinning:

tak jdu spát, pa a dobrou....zítra jdu konečně na kontrolu po šestinedělí :slight_smile:
7. lis 2010 ve 22:57  • Odpověz
@antana123 : koukám, že lendaw ti to už spočítala :slight_smile:
@lendaw : tu reklamu taky žeru :grinning: zrovna dneska jsme si říkali, kolik tý holčičce je už asi roků :astonished: Takhle dlouho přes den jsme snad nikdy spát nevydrželi, u nás 3 hodinka bez jídla nikdy. Taky o něm dneska řekl děda, že je jak popíchanej od vos v olbičeji :grinning:

@pet.s : já být tebou šla bych radši k mudr. pro sichr
@kovalda : tak super, že jste už na 4,5 hodinkách. My většinou taky máme takoýhle interval,ale je taky jen jeden. Tak to teda Žanda pěkně prochrupčila dnešek, tak asi jí to počásko taky neba :wink:
@antana123 : z toho si vůbec nedělej hlavu, brácha byl na roce jak syslík a všechno to vyběhal. Prostě Šimonkovi chutná a když si vemeš že nabral cca 2 kilča a my co máme nedonošeŇátka tak přes 3 :grinning:. To šlapeme šimovi na paty :grinning:
@suik : to muselo být super ta vana :sweat_smile:
@kovalda,@eveluska : to by byl fofr :grinning: Kdybyste viděli výraz toho mýho, když jsem mu řekla, aby to nebyla ta Adélka :grinning: no asi spíš nějáká virozka. Mám kámošku, ta otěhotněla hned po 6 nedělí, jen nevím jak to měla s kojením, musím zjistit. Taky žiju v domění, že při koju to nejde.
@eveluska : no mě chcípne kde co. Teď co jsme přestěhovaný nám zatím ty 3 kytky drží :grinning: , zato nám uschnul takovej ten okrasnej babmus :confused: Kojím, já si teda neumím vůbec představit být už teď těhu a za 9 měsíců chovat :grinning: , já bych radši větší věkový rozdíl.
Mláďátko se nám něják rozčiluje v postýlce :confused:
7. lis 2010 ve 23:00  • Odpověz
@ojo : dobrou a přežij kontrolu :wink:
7. lis 2010 ve 23:02  • Odpověz
@beru3nek: to musel být manža pěkně vyplašenej, že by byl další drobek na cestě :slight_smile:. Vůbec si nedovedu představit být teď těhotná a třeba mít těhu nevolnosti, ... Už takhle sotva zvládám :slight_smile:. Počkáme ještě pár měsíců :slight_smile:
No, ten interval 4,5 hodiny byl včera - dnes zatím 20, 22 trápil prdík, tak byl vyhnán a pak hned kojeno :slight_smile:, tak kdyby dala ten dlouhej interval teď, to by bylo žůžo :grinning:.

Dobrou
7. lis 2010 ve 23:33  • Odpověz
@kovalda tak to jooo já se už lekla, však si říkala manduca , šátek a tak, tak ne do civilizace, to přijde, při další návštěvě Prahy např? .-))
@eveluska co se tvého přání jahod týká, existují, jestli celoroční na balkoně to nevím, ale existují, zatím sem nevyzkoušela, balkony mám obr dva, ale plné kytek, ničeho jiného, max bylinky letos frčely, ale jak sem v těhu ležela a pak byla dlouho v porodce, jaxi mi to pochcípalo pod vlivem tropického počasí :grinning: jinak doma mám kytek mraky, miluju kytky. Jinak taky si dycky říkám, že testnu nějaké jahůdky, ostružinky, dobrý výběr má STARKL, ale tam jezdím osobně, ale vím že kolegynka si to nechávala posílat a to je pak hop nebo trop, co ti pošlou za rostlinku
s tou základnou v autě to musí bejt fakt čupr, to my nemáme a já tu sedačku tam omotat neumím :grinning: snad se to naučím .-) bříško neřeš, idyž je pravda, že jediné břicho samo dolu nepůjde
8. lis 2010 ve 03:46  • Odpověz
a dnešní noc je docela v klidu, sice furt nevím čím to, že se "naučil" békat o dudu a pak třeba za 2 hod jídlo, ale neva. Ale aspoň nechrčí, já se hrozně bála, tak po příspěvku rennu jsem zapla i monitor a zatím klid.
Jen nechutně prší a je jen 5 st to včera touto dobou bylo 13:-O
8. lis 2010 ve 03:53  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
8. lis 2010 v 06:04  • Odpověz
@antana123 dobré :slight_smile:

tak já dneska prvně odsávala Domčovi nosík a světe div se, bylo co, neteče mu z nosu, ale chrčel, tak jsem to zkusila...ted usnul.....
8. lis 2010 v 08:00  • Odpověz
@lio já když byl malý nachlazený tak sem mu to odsávala pak se jim líp spí a nechrčí tolik :slight_smile:
8. lis 2010 v 08:01  • Odpověz
náš spal super v noci na to že nejsme doma spal od půl 9do půl 6 :wink: a ted spí zase
8. lis 2010 v 08:02  • Odpověz
@antana123 no já jela pro odsávačku včera, názory na ni se liší, tka nevím, ale zkusila sem a zírala jsem co lezlo ven, dokonce jeen zelený hlen, já myslela že rýma je to až když leje z nosu, ale chrčel, tak sem to testla...jak čsto si odsávala?
tak ted studuju jak na rýmu u prcka .-)
8. lis 2010 v 08:09  • Odpověz
@antana123 no jakko luxusní noc koukám, já asi zchrupnu s domčou přes den
8. lis 2010 v 08:10  • Odpověz
@lio já jsem odsávala jen 1xdenně neměl tu rýmu tak strašnou ono je to dle potřeby jak uslyšíš že chrčí tak bych odsála já odsávala večer aby se mu dobře spalo :wink:
8. lis 2010 v 08:15  • Odpověz
@lio jo noc super je to náš šikula :wink:
8. lis 2010 v 08:15  • Odpověz
@antana123 no a když měl rýmu ,tak mu teklo z nosu, nebo jen chrčel?
já mu ted zvedla cestovní postýlku na straně hlavičky a pak večer podložím postýlku, i dyž neska se spalo dobře, začal chrčet až ráno, i dobřže saje, tak je to asi v začátku....
8. lis 2010 v 08:19  • Odpověz
@antana123 heye s jeho váhou se už docela pronese ne? my máme asi 5,5 , nevím, to možná víc, 5,1 jsme měli před 3 týdny a už to dost pocituju :slight_smile:
8. lis 2010 v 08:20  • Odpověz
@lio né netekla mu rýma spíš chrčel byl strašně zahleněný když jsem ho odsála tak jsem úplně hleděla kolik tam toho měl a hned se mu líp spinkalo
8. lis 2010 v 08:21  • Odpověz
@lio jo pronese ale já už si asi nějak zvykla no přede 4týdnama měl 5,6 a pohoda ted už je to znát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už má i bříško vypapkané a baculaté ručičky a nožičky :grinning:
8. lis 2010 v 08:23  • Odpověz
@antana123 aha my chrčíme tak decentně ale nějaké nudličky sem vysála, tak díky za radu, ještě koupím v lékarně roztok z mořské soli, tak snad to zvládneme ok, akorát jsem chtěla jet do práce ukázat, tak to asi odložíme, a taky za kámoškou s dvouletým prckem, tak to asi taky odložím.
no já právě předevčírem ho nějak víc nosila, ono už i to odříhnutí přes rameno je tíííha, a při krmení musím se podepřít ze všech stran :grinning: protože když se s tím loudá, tak mi tuhle málem zkoprněla ruka :grinning: tak sem si včera říkala, dyž má Šíma skoror 7 kilo, že už je to asi cítit fest :slight_smile:
to pozor na zvedání z postýlky, na záda :-O au au
jinak takhle do tuha ještě dopo neusnul, tak se mu asi ulevilo :slight_smile:
8. lis 2010 v 08:28  • Odpověz
@lio jo jo taky si ho podpírám při papání :slight_smile: :slight_smile: malému dělalo i dobře když jsem chvilku otevřela okno a dýchal čerstvý vzduch :wink:
8. lis 2010 v 08:30  • Odpověz
jo a nám oboum pomohla vincentka :wink:
8. lis 2010 v 08:30  • Odpověz
@antana123 jj to otevírám i v noci, vyvětrám a zavřu, vystříkávám vzduch.
Ráno se mu manža smál, jak ho mamča vyfešákovala :grinning: bodíčko punčošky a barevně tedy jak od kolotočů :grinning: no co no
8. lis 2010 v 08:32  • Odpověz
@antana123 tos koupila přímo ten sprej? nebo si dávala do mlíka jako tu psala ojo?
8. lis 2010 v 08:32  • Odpověz
@lio přímo ten sprej :wink:
8. lis 2010 v 08:34  • Odpověz
stříkala jsem sobě i mu malinko a pomohlo nám to do 3dnů jak rybičky oba :wink:
8. lis 2010 v 08:35  • Odpověz
Ahojky,
tak včera jsme museli na pohotovost....malý kašlal víc a víc, vč.štěkavého kašle. Na dětské sloužila dr., co jsem u ní byla v pátek, tak prý poslech lepší, ale poslala nás na ORL, tam chuďátko naše absolvovalo vyšeření nosu, uší i krku a řev hrozný, byl k neutišení pak. Na laryngitidu to nevypadá, má prý zánět průdušek a to jako dost, máme antibiotika a zákaz vycházek :frowning2: Honzí je neklidný, večer byl nadlidský úkol ho uspat...v oci se budil, kašel hrozný....dnes ráno straší od půl 5, to si ho vzal manžel, abych aspon naspala hodinu ještě, neb 3hodiny spánku mi nestačí. Malý se chce nosit, což mu dopřáváme, protože v té zvýšené poloze o dost méně kašle, v postýlce se rozkašle hrozně vždy....jen mám pocit že u výdec´hu mu to hvízdá lehce :frowning2: :frowning2::frowning2: holky nevím, kde jsme k tomu přišli, ale je to nářez :fearful: :fearful: i ráno moc nechtěl pít, se pořád pouštěl...
@antana123 náš má tak 5,5kg a nosit ho pořád je hrozný, mám bloklá záda, takže o to hůř :frowning2:
@lio chudáček, tak už také rýmkujete :unamused: .....odsávačka funguje, co.....aspon nějakjim člověk může pomoci :wink:
ad zahradničení, máme byt v paneláku, doma kytek jak v džungli, ale balkon jsme dali zasklít, tak tam truhlíky mít nemůžu :frowning2:
ad další mimi, dřív než za 2roky néééééééé :wink:
8. lis 2010 v 08:40  • Odpověz
@antana123 tak paráda,děkuju
a co ted děláte? šíma spinká?
8. lis 2010 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.