• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@rennu chudák malý tak držím palce at jste brzo fit :wink:
8. lis 2010 v 08:42  • Odpověz
@lio není zač :wink: já čučím na koníka a Šíma spinká byl vzhůru od půl 6 a vykládal si s tatkou místo toho aby spal tak ted dospává :grinning: :grinning: :grinning: a vy co děláte???
8. lis 2010 v 08:43  • Odpověz
@rennu tedy renčo to je nářez. tak snad se blýská na lepší časy. My dneska v noci bez chrčení ale ráno zase začal, tak sem odsávačku testla, něco sem vysála tak snad bude lépe no. Je to peklo. a taky kašlíkujeme, ale spíš kuck kuck, než nějaké záchvaty kašle
A manžu máš doma? potřebovala by ses taky dát dokupy. btw monitor máme už taky zapnutý
8. lis 2010 v 08:50  • Odpověz
@antana123 no já snídám, surfuju, vyřizuju maily, malý spinká, ale už se tam sem tam mrskne, takže du fofrem udělat hygienu a oblíknout, at tu nežupanuju ještě večer :grinning:
8. lis 2010 v 08:52  • Odpověz
@lio já už se sprchovala v 6 než šel můj do práce at se nezdržuju už jsem i po snídani ted čekám jen na malého kdy se vzbudí
8. lis 2010 v 08:53  • Odpověz
@antana123 no já před sedmou moc nefunguju, jako jsme vzhůru to jo, ale spíš jedu na nějakou setrvačnost, zvlášt, když noc je trhavé spaní, tak to ráno pak nedávám
a snídani si užívám na x chodů :slight_smile:
8. lis 2010 v 08:59  • Odpověz
@lio jj, ta váha se dělí šesti - já te výpočet zaokrouhlila, bo 1133 seve flašce blbě odměřuje
@kovalda tak Beta, na to, že spala včera odpoledne od 3 do 8, tak po koju to zase zalomila a spala dalších 5 hodin, a pak 3 a půl hodiny. Od 6 do 7 čumákovala a cvičila a pak zase vytuhla na 2,5 hodiny :grinning: A nějaký extra režim taky nemáme - je to večerní šmajchlování, koupel, masáž a kojo se sna´žím držet ve stejnou dobu - až na ten včerejšek :sweat_smile:
@eveluska my máme jahody taky jen na záhoně a ani neznám nikoho komu by visely na balkoně :grinning:
8. lis 2010 v 09:09  • Odpověz
@rennu já si ani nedokážu představit jak ti musí být :frowning2: Hlavně ať se Honzíček brzy uzdraví.
8. lis 2010 v 09:14  • Odpověz
@lio manža je v práci, přijede kolem čtvrté :unamused: Ale nějak kolem půl 3 snad se staví mamka....můj mi pomohl, vzal si brečícího Honzíka v půl 5, ale já blbka se svalila na postel na bok a nechala ji napolohovanou, tak záda ještě horší.... Jinak Domču hlídedej, my taky začínaly rýmkou, sem tam kuck kuck od rýmy...at se vám to nerozjede...a bez monitoru bych asi neusnula v noci ani na minutu. Možná jsem paranoik, ale mám strach, tak máme dole široký a malýmu jede monitor na bříšku i přes den (mám ten na plenku)-2. až 3. měsíc jsou prý nejhorší
@lendaw je to bezmoc, můžu jen podávat léky a ulevit mi tím chováním v klubíčku, což děláme stále :sweat_smile:
@antana123 díky
8. lis 2010 v 09:25  • Odpověz
@rennu jj hlídám, monitor mám tu podložku do postýlky
za chvíli půjdem ven, tak vezmu radši šátek, at je ve vzpřímenější poloze než v kočíku, to přijede odpo kočíkovat můj táta.....
četla jsem že se to může rozjet no....tak snad nás to mine, ach jo....
tak na vás moc moc myslíme s domčou a držíme palečky...
8. lis 2010 v 09:30  • Odpověz
@lio díky moc, já bych jela kočíkovat taky, i když leje, ale máme zákaz :unamused: v kočáru usne venku hned, i se mu líp dýchá..takhle ho mám furt na rukách :confounded:
8. lis 2010 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky, nějak Vás poslední dobou zanedbávám..ani dočítat nestíhám. Koukám, že se tady stoná.Lukášek má taky hrozný chrchel naštěstí to nemá na průduškách ale už kašel přes týden. Bereme Prospan.
@rennu to je mi Vás líto, tak ať jste brzy fit :wink:
Jinak musím se pochlubit, Luky už spinká celou noc, chodí spát okolo osmé a budí se okolo páté...pak už sice nezabere ale i kdyby, tak se zase budí Kuba...od posunutí času vstává v pět :unamused:
8. lis 2010 v 09:40  • Odpověz
@rennu a nemůžete ani na chvilku, mě doktorka řekla, že pokud nebude mít teplotu tak na chvilku můžeme.
8. lis 2010 v 09:41  • Odpověz
dobrý ránko holky, tak čtu, že vás tu válcují nemoci a nejen vás ale i vaše drobky, moc vám přeju ať jste všichni zdraví. nás to už opouští ikdyž jsem zaznamenala že Honzík sem tam zakašle, zatím to neřeším ale když to bude přetrvávat tak zajdem za doktorkou. trápí nás pořád očičko, zítra jdeme na oční, měli jsme jít dnes ale bolí mě hlava asi zase migréna. Honzík dnes sbírá rekordy, vypil prvně 140ml a docela v krátkým časovým úseku do 30min., trhnul rekord ve spaní, spinkal od 20h. do 4 do rána a vstával s úsměvem :slight_smile:, je to už jeho třetí noc co spal 7h. vkuse.
8. lis 2010 v 09:43  • Odpověz
@rennu tu neprší naštěsttí, tak nakrmíme a jdem aspon na chvíli, bo už je to docela zátěž na moje záda , v kočárku je ale na rovině ne ? si psala že musí být zvýšený, tak fakt at jste brzy fit,....
8. lis 2010 v 09:55  • Odpověz
@alisek spací čas naprosto úžasnej...no jo nemoci ted lítaj no, tak se tomu nevyhneme asi :frowning2:
8. lis 2010 v 09:55  • Odpověz
@rennu moc na Vás myslím, ať je lépe!!
ad váha míša má 5,8 a už se taky pronese a že se rád nosí :grinning:
@beru3nek těhu test, jo? Ty vlastně nebereš antiko že? A do teď jste sexovali bez jakékoliv antiko? teď čtu, že se přidáváte k poloplešatým dětem...no my vlastně taky....jak už kouká na hrazdičku a hlavičku má rovně, tak se mu udělalo plešatý kolečko vzadu na hlavě :grinning: do toho má kouty po tatínkovi :slight_smile: no je to frajer :slight_smile:
8. lis 2010 v 10:21  • Odpověz
@marge ptala jsem se a prý ne, být doma v teple a přechod ven a domů je nevhodný....tak nevím, jak budu zítra venčit...dnes to pesánek vydrží ...
@lio jojo, doma ho tak mám ve zvýšený stále, ale včera venku na chladném vzduchu spal jako andílek a žádný jkašel ho netrápil...ale mám v kočíku i na dně takovou možnost to trochu zvýšit...
8. lis 2010 v 10:31  • Odpověz
@rennu my stále spnkáme, taky jsem nakonec rozhodla pro kočík, přeci jen šátek si nechám až se setmí a budu venčit, a zvýšila polštářkem tu rovinku v kočárku, taky mám možnost to trochu zvednout ale nějak jsem nepřišla jak, tak sem tam šoupla polštářek, který zatím byl vzadu na stěně .....tak snad bude ok, ale zatím u nás dobrý, jak sem odsála, spí tak sladce, že je mi ho neska líto budit....ale už sme 4 hodky od jídla a potřebuju jít ven, takže du na to.....mraky se honí, tak snad nás to nechytne ten déšt...
8. lis 2010 v 10:42  • Odpověz
@lio s těma nemocema to je hrozný, ono je to všude stejný, koho znám tak buď už ležel s vyrozou a nebo ji má a člověk když se projde s prckem v obchodě tak buh vi co si donese domů, takže holky držte se a kurýrujte se ať je to za vámi.

@hanncca tak to je Míša už kus chlapa, to my si pořád užíváme miminka, dnes jsem navážili 4100g ale ruce taky občas bolí, hlavně se pronese už v autosedačce, to do našeho 3 patra fakt hekám když ho táhnu. taky už máme plešku vzadu na hlavičce, přesně jak píšeš vydřený od stálýho čučení nahoru a to nemáme kolotoč.

Berunek už vyrábí Ádovi sourozence? to já antik. přestala brát, mám to skoro každých 14 dní a už mě to nebaví, tak sex je taky nechráněný ale je ho tak málo, že ani nemá cenu antik. brát.

Teď jsme měli stávat, jít cvičit a jíst, no a Honzík spí jak dudek.
8. lis 2010 v 10:43  • Odpověz
tak jsem to zakřikla, už je vzbudzenej, tak jdeme na to. přeju pěknej den.
8. lis 2010 v 10:44  • Odpověz
@alisek tak je něco spacího ve vzduchu koukám

no já s prckem po krámech nechodím, byla jsem jednou poprvé, v šátku pro rohlíky.....jinak nechodím, ale rýmovala sem já (měla sem nakupovací víkend :frowning2: a od pátku manža).....
8. lis 2010 v 10:45  • Odpověz
čaute holky, taxme se včera po dvou týdnech vrátili z dalekých moravských krajin. doma nás čekala omylem vypnutá lednička s mražákem, takže místo pěkného večera jsme větrali a desinfikovali to nadělení.

Jinak mlíko se mi asi vrátilo, i když po té ledničce se zas lehce bloklo, ale jinak dobrý.

Vikiskova vyrážka se vůbec nelepší, navíc jsem ji v malé míře objevila i na vrchní části kolínek a loktů, dnes idem k Mudře, tak uvidim. :unamused:

Ani jsem vás za posledních pár dnů nedočetla, koukám jen, že renčin honzík bojuje s nemocí, tak držím palečky, ať je brzo fit.

8. lis 2010 v 11:00  • Odpověz
@alisek super spánek a vypije to co náš :wink:
@hanncca taky jste už velikánský
jinak tady začalo pršet když sem se vydala na nákup :unamused:
8. lis 2010 v 11:01  • Odpověz
@suzete nám na ni dr. dal jen tu Liencku ale je to pořád stejné má to teda jen na obličeji ale pořád si to strašně škrábe musím ho i přes den nechávat v rukavicích
8. lis 2010 v 11:03  • Odpověz
@kovalda Taky jsme anarchisti :wink: pořád jsem se chtěla snažit o nějaký režim i přes den, ale asi to nemá cenu, jak psala @hupcza někdy chce jíst za hodinu, jindy za 3... když je vzhůru tak nejčastěji po 2hod, tvrdě spí jen v kočáře (přes den) a v noci teda spí, a budí se na kojo, co 3hod, dneska v 1, ve 3, v 6, a pak jsme schrupli do půl 9 :grinning:
@hupcza @suik Díky za tipy na knihy, asi si koupím to respektovat...
@rennu chudák, teda vy si užijete :frowning2:
@lio jo to já se přes den věnuju, zabaví se sám max. 5 min, takže nějaké uvaření obědu apod nehrozí... jak to s těma dětma zvládáte? V noci si s ním nehraju, je tma a spí se, ale když vidím, že je úplně vzhůru a sám neusne, tak mi nic jiného nezbývá...
@suik Taky sám neusne... teda usne, když to nepotřebuju :wink:třeba včera před odjezdem od tchánovců, oblíkala jsem ho úplně koženého :grinning:

Tak já nevím, já to tu čtu, nějak se s tím mateřstvím asi neumím poprat... Prostě přes den je chvilku vzhůru a pak by spal, jenže samotnýmu mu to nejde, tak jezdím s košem, tam si schrupne, tak půl hoďky a pak hned jídlo, bo bečí... a tak pořád do kola... pořádně spí jen v kočáře... je pak přes den umrčený, když se pořádně nevyspí... já prostě nevím, jestli to dělám blbě... nehledě na to, že pokud mi mamka nepřijede vozit, tak za tu půl hoďku nemám šanci nic udělat :cry: Jestli si mám třeba pořídit lehátko, nebo ten šátek? Já fakt nevím :frowning2:

Včera večer hodil hysterčák, byl přetaženej a usnul kolem půl noci :confounded:
Dneska nás čeká výlet na gyndu, manža je na služebce, takže beru malýho a mamku a pohlídá mi ho v čekárně, snad to bude rychlovka... i když v sedačče je hodnej :wink:
8. lis 2010 v 11:12  • Odpověz
@ojo Díky za rady, možná, že na té pravidelnosti něco bude, každopádně, pokusím se aby přes den nespal tak moc, i když on je pak protivnej, já prostě dělám to, co si moje dítě přeje... max. když potřebujeme někam jít/jet, tak nakrmím, třeba i jen trochu - pro jistotu - i když si neřekne a vyrážíme...
8. lis 2010 v 11:16  • Odpověz
@discreet mě se lehátko teda osvědčilo položím ho tam on se zabaví a já si uklidím nebo uvařím co potřebuju už se mi i párkrát stalo že mi v něm usnul zkuz to a nebo i ten šátek aspon si uděláš co potřebuješ já už koupím nosítko náš obr si ho neumím představit v šátku :astonished:
8. lis 2010 v 11:20  • Odpověz
@discreet ale klidně at si spí přes den, ale v noci i dyž je uplně vzhůru bych si s ním nehrála , nepovídala, max ukonejšit, pohladit, pochovat, dát zpátky...pokud se mu budeš takhle věnovat i v noci, jak mu chceš dát najevo, že má spát a je noc?
je fakt, že já zpočátku taky nic neudělala, furt jsem běhala tišit, chovat a tak, ted si vystačí, ted je v lehátku, tříská do chrastítek, pokecá si a já sedím u něj bo mám hotovo
lehátko nebo šátek určo není špatná investice, pokud nemáš ani hrací deku.....nemůže jen ležet v postýlce a nad tím se vrtět kolotoč...chce to zábavu, nové podněty...
Určo neděláš nic blbě, ale pokud nemáš večer ten rituálek, něco co budeš dělat denně plus mínus ve stejnou dobu tak neváhej, zatím to všem pomohlo a mimča sou spokojená
8. lis 2010 v 11:43  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
8. lis 2010 v 11:47 • rebinka
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.