• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ahojky, tak po prospalém půldni spala teda celou noc, ale o dlouhém intervalu jsem si mohla nechat jen zdát, krmily jsme co 2 hodiny. Začala trochu chroptět rýmičkou, tak ji asi večer odsaju, jestli to půjde.

@rennu: moc na tebe myslím, aŤ se Honzíkovi brzy uleví. Tvůj strach chápu a k tomu ještě nevyspání a bloklý záda, teda máš to fatk nad hlavu.

@alisek: tak to už malej pěkne baští a spí, to je super :slight_smile:

@antana123, @lio: koukám, že jste tu měly ráno disuzi skoro samy pro sebe, což ? :slight_smile:

@antana123: v šátku nosej i třeba tříletý děti. Ale jestli ti je sympatičtější nosítko, jdi do něj :slight_smile:. Rozhodně něco nosícího doporučuju :slight_smile:

@discreet: jsem na tom stejně, buď v klidu. Sem tam něco stihnu udělat pokud doma usne anebo si chviličku povídá v lehátku. Už maličko projevuje zájem o hračky a tak, ale zatím to není na moc dlouho. Tak polívku chystám třeba půl dne. Pak jsem strašně překvapená, když večer hlídá manža třeba 20 minut, kolik toho stihnu v tak krátkém čase udělat. Takže jsem na nerva z toho, že je tu věčně bordel a já jsem unavená, ale při vstávání co 2 hodiny v noci se člověk moc nevyspí a tak ... Rozhodně ti doporučuju buď šátek anebo nějaké nosítko. Já když vidím, že si sama hrát nebude a že sama neusne a tak, .. tak ji nahodím do šátku a je to. Už jsem tak i žehlila :slight_smile:. Většinou mi za 5 minut vytuhne, tak se pak dá risknout ji odložit - někdy to vyjde a spí dál, někdy ne. No a někdy nepoložím a třeba hodinu nosím a za tu dobu pověsím prádlo, nachystám nějaké vaření, něco poklidím, složím pleny, .... Prostě hotovej údiv, když mám obě ruce volný a mimčo je spokojený :grinning:.
Záda se postupně testují na tu tíhu, ale rozhodně je to pohodlnější a menší zátěž, než nosit na rukách.
8. lis 2010 v 11:54  • Odpověz
@zvirka ahojky,my už na to taky vlítli :slight_smile: ale také mě to ze začátku bolelo a ještě druhý den jsem tu bolest trochu citila :frowning2: no uvidíme ale vůbec nemám ted na sex pomyšlení,večír usínám v 8,máme doma nespavku
8. lis 2010 v 11:54  • Odpověz
@lio hrací deku mám, ale zatím ho nezajímá, otočil hlavu na bok a nezájem a po pár minutách brek a kolotoč, taky nic... je fakt, že jsem to zkoušela asi před týdnem, tak dneska zkusím znovu, jak se vzbudí :wink: a uvidím...
V noci nespí v postýlce, ale s náma, tak je trochu problém ho někam vrátit, když nemám kam :wink: Večerní rituálek máme, jen včera selhal, nevím proč... po koupání neusnul a pak vřískal do půl noci, ale je možný, že spurtujem, chtěl prso, co hodinu a už pár dní ho plive a vzteká se... je to dost podobný jak píše @hupcza v http://holisce.svetu.cz/19013-spurtem-ku-zdravi-.html
8. lis 2010 v 11:55  • Odpověz
ahoj holky,nevíte jak je to s chozenim mimča ven v zimě,vim,že se nemá chodit od -5c ale neplatí to jen pro novorozenata,písu jednou rukou,malej na mě sedí a kouká :slight_smile: :slight_smile: usne tak na 30min a už zase řádí :slight_smile: takže dnes budou k obědu párky :slight_smile:
8. lis 2010 v 11:56  • Odpověz
@kovalda jéé to je balzám pro moje uši, myslela jsem, že jsem v tom fakt sama... přesně, jak píšeš, manža večer hlídá a já se i v klidu osprchuju, teda včera ne, byl řev, ale jak píšu, asi spurt :wink: Šátek mi nabízela kámoška, tak to asi testnu :grinning:
8. lis 2010 v 11:58  • Odpověz
@kovalda no já spíš to nosítko já se na ten šátek necítím určitě bych ho neuvázala a celkové ten náš obr radši nosítko :wink:
8. lis 2010 v 11:59  • Odpověz
@discreet a nechceš zkusit to lehátko možná to chce až začne vnímat víc kolem sebe náš začal kolotočem a ted už se natahuje po všem co chrastí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2010 ve 12:00  • Odpověz
@r.m jo, tak to znám moc dobře, 20-30min :wink: a párky :grinning: S chozením ven neporadím, ale pokud nebude -20, tak asi budu chodit, aspon na pul hoďky, a nebo nechat spát u otevřeného okna, to jsem udělala teď a v košíku chrupe, ale už jdu budit :wink:
8. lis 2010 ve 12:01  • Odpověz
@discreet noci jsou krásné ale přes den nechce spát jen v kočárku co už to nějak do večera vždycky vydržím je fakt že pak okolo 8 jsem totálně mrtvá ale tak co už no
8. lis 2010 ve 12:01  • Odpověz
@r.m no pokud nebudou obří mrazy tak chodit ven budeme on je zvyklý že se jde ven 2xdenně on by byl nevrlý kdyby se nešlo uvidíme se zeptám dr. na to v poradně ale vím že i v zimě jsem vidívala kočárky venku
8. lis 2010 ve 12:02  • Odpověz
@antana123 také si mysli,že pokud neni fakt obr zima tak určo jít ven,my když nejdem tak je taky nevrlý a nechce spinkat,ted poslední dny je to se spanim těžký,nechce být v postýlce ale spíše se chovat a to už usíná :confused:
8. lis 2010 ve 12:04  • Odpověz
Asi už se to tu jedno řešilou...co takhle uzamknout tuto diskuzi? Podle mě už jsme tu jedna dobrá parta řeší se tu někdy i dost soukromé věci...Ale je to jen můj názor...co Vy na to??
8. lis 2010 ve 12:05  • Odpověz
@r.m jo to jednu dobu taky dělával ale pak ho to přešlo se dožaduje pozornosti náš je třeba v pohodě i přes den v postýlce vykládá si a smějese ale jakmile opustím pokoj tak hrůůůza :wink:
8. lis 2010 ve 12:07  • Odpověz
@hanncca mě je to jedno se podřídím většině :slight_smile:
8. lis 2010 ve 12:08  • Odpověz
@kovalda jo jo po ránu nám to šlo s lio co?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2010 ve 12:08  • Odpověz
Ahojky, tak my dneska tvrdneme doma, protože nám neplánovaně opravují výtah a já ten kočár sama ze schodů dolu nedostanu.

@discreet Jestli tě to uklidní, tak já si myslím, že je Radeček ještě moc malej na to, aby se zabavil sám. Když bylo Viktorii tolik, co vám, tak teda ani omylem. Ale to se bude postupně zlepšovat, teď už si v klidu sama žvatlá něco do mantinelu třeba hodinu. A taky v tomhle věku byla chvíli v klidu a pak řev, furt jsme chovali a houpali a já skoro nic neudělala (pamatuju si, jak jsem třeba lahvičku myla hodinu, protože jsem furt odbíhala). Ona teda ještě ke všemu strašně cvičí, sama to vypnout neuměla a myslím, že řvala, že byla unavená, chtěla spát a nemohla. Jinak v lehátku to bylo to samý, co v postýlce, takže ho doposud nepoužíváme. Teď, co si zvykla být zavinutá, tak jí to uklidní. Přinejhorším jí "ucpu" dudlíkem a ona se ududlá většinou až ke spaní. A s tím, že je protivnej - to je Viktorína taky, když je unavená - hraju si s ní třeba půl hodiny a pak už začne békat - takže uklidním (zavinu), dám dudlík, přilehnu, dám si ruku přes ní a ona buď usne, nebo nespí, ale je úplně v klidu a nepláče. To, že má být přes den vzhůru, neznamená, že má být permanentně vzhůru, odpočinout a schrupnout si musí. Vydrž, bude to lepší a lepší!!!
8. lis 2010 ve 12:11  • Odpověz
@discreet vrátit do postele, jako abys ho nenosila celou noc na rukách jsem myslela :slight_smile:
a je fakt jak se píše výš, ve vašem věku jsme to taky měli všelijak......ale já to řešila tak, že jsem chodila hodně ven, ale nic jsem neudělala doma no....tak ještě vydrž, ono se to utříbí.....neboj
8. lis 2010 ve 12:17  • Odpověz
pro uzamnčení klidně jsem pro
8. lis 2010 ve 12:18  • Odpověz
@lotyna juj výtah...no my jsme v 6 patře, já min týden vyslala mamču na hodku kočíkovat, že pak bude malej jíst a ona vyjela a nám začli opravovat výtah - revize, ale něco se jim tam nezdálo...já bez klíčů od kočárkárny a řešila jsem co s kočárem, naštěstí sem si klíče pučila, malho vynesla mamča , já měla co dělat sama se sebou s rýmou ,tfuj a pak jsem kočárek přivezla až výtah šel....ale je to moje noční můra ....
8. lis 2010 ve 12:20  • Odpověz
Já jsem taky pro uzamčení, třeba sem pak hodím i nějaký fotky.
8. lis 2010 ve 12:21  • Odpověz
jinak se picnu, ale ještě jsem ven nevyšla....sem ho šoupla do lehátka něco jsem potřebovala udělat a on už usíná, tak ho tam nechám, je vyvýšený a vrní si na lehátku - to doslova :slight_smile: takže i prdíkuje a je spokjený, za hodku beztak přiejede můj tatka kočíkovat, tak ho nechám spinkat :slight_smile:
jinak jsem odsávala a z jedné dírky nic a z druhé co bylo ráno docela hodně toho tak něco maličko, tak snad dobrý
ahoj holky, tak patecni poradna dopadla tak na 1/2 vazime 4820g a máme 56cm, nedostaly jsme vynadano, ale pochvalu taky ne.... a dostaly jsme doporuceni k dr na rehabilitace, takze nas ceka cviceni - ze pry jde vic na jednu stranu. TAk se tesim, Lucka place ze ji boli brisko uz takhle, a do toho bude jeste bekat u cviceni. to mam vyhlidky teda :slight_smile:
@lio No, bylo to celkem překvápko, já klíče od kočárkárny taky nemám - jsem si říkala na co, že jo. No dneska to vydržíme, ještěže nejdem do poradny nebo tak něco a zítra už to snad půjde, jak pravili ti sympatičtí chlapci, když jsem se jich šla zeptat, že co třeba nějaká cedule, že výtah nepojede - tak mi řekli, že jí tam nalepili do přízemí. Opravdu tam nalepili ceduli - něco jako Servis tohoto výtahu provádí firma..... - z toho si přece každý vyvodí, že třeba zítra nepojede výtah, že jo. :slight_smile:
8. lis 2010 ve 12:26  • Odpověz
@jennymaresova ale míry jsou super a cvičo si zvyknete je to k něčemu :wink:
8. lis 2010 ve 12:27  • Odpověz
@kovalda: ad režim - on se časem sám usadí ....dle mého je momentálně doba sledování a poznávání - na režim jako takový je dost času - ono totiž zavedení režimu zanemná, že se s prckem musíš domluvit (teď půjdeme spinka, pak přijede babička ....) ...u těhle prcků si hrát na režim je nesmysl - ono to tak vychází a zdá se, že jim něco nastavujeme - omyl - nastavují oni nám :slight_smile:

@ojo: nedělej si iluze, že to, že jsi vždy kojila jednou za noc vypovídá cokoli o tom, že to je ta správná cesta - u obou dětí to dělám stejně a ondra se budil co hodinku a půl - dvě, verunka tak 1-2x za noc ....je to dětma, nikoli náma :wink:
strikntnost u takových uzlíčků osobně naprosto odmítám - oni nechápou co a proč

@eveluska: mi teda na nákupy o dost víc vyhovuje šátek - jak prosím tě tlačíš kočár a vozík?
8. lis 2010 ve 12:27  • Odpověz
@lio tak uvidíme, jestli nás bude víc pro uzamčení. akorát pak nevím, jak na to...
@jennymaresova nás asi bude taky čekat rehábko, ale uvidíme, co nám řekne neuroložka. Váha celkem ok ne? Kolik přibrala od minulé KO?
8. lis 2010 ve 12:29  • Odpověz
@hupcza ahojky já mám na kočárku košík a tak nakupuju je fakt že jelikož jsme jen 3tak nemám asi takový nákup jako ty se 2 dětma :slight_smile:
8. lis 2010 ve 12:29  • Odpověz
@hanncca jedna z nás musí tu uzavřenou diskuzi založit a tam nás všechny přenést aspon tak si myslím že to je asi vypíšeš nicky nevím :astonished:
8. lis 2010 ve 12:30  • Odpověz
@lotyna no tak se neptej na co, a klíč raději pořid, i dyž z bytu ti je to k prdu, bo aspon my máme kočárkánu v suterénu, tkaže jsme s mamčou stejně dvoje pidi schody snášely kočárek....dybych nebyla venku a nešel výtah, hodím do šátku a jdu...ale je to vtipný no....
8. lis 2010 ve 12:30  • Odpověz
@eveluska: tý jo ..už takhle brzy chtít být těhu ....no tak to jsi střelec :slight_smile:
8. lis 2010 ve 12:31  • Odpověz
ad nákup, využiju večer manžu a toho že Domča spí a sjedu nakoupit, nebo mamča kočíkuje a my sjedem na větší nákup spolu.....jinak s kočárem nakupují mamči do košíku pod kočárkem ale dycky jsou vekou pozorností pro ostrahu, aspon tedy u nás, co jsem tak stihla shlédnout :slight_smile: jeslti vyndaj všechno ,zda nešoupou něco dovnitř kočáru a tak :grinning:

tak mi Domča nadobro vytuh v lehátku, snad prvně....
8. lis 2010 ve 12:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.