• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza tlacim prave jen kocar :slight_smile: a ten se tlaci a zataci mnohem lip nez vozejk :slight_smile: no je ale fakt, ze ja nedelam takovy ty obr nakupy, ty dela muz
8. lis 2010 v 18:09  • Odpověz
@antana123 Šíma je krásnej :slight_smile:
8. lis 2010 v 18:12  • Odpověz
8. lis 2010 v 18:20  • Odpověz
Ahojky holky maminky.....po delší době, pro mě je taky koník relax, v těhu se to dalo.... jen ted moc na relax nezbývá čas :frowning2:
Maty je ted pohyblivý po svých až moc a Tobík je taky šídlo malý, ve volné chvilce peru tuny prádla ,uklízím,cvičím...znáte to....prostě ted jsou priority jinde...doufám,že dočasně. :sunglasses:
ad zamknutí, taky souhlasím,teda, snad nezůstanu za branou :grinning:
8. lis 2010 v 18:43  • Odpověz
Ahoj holky, ze zvědavosti jsem nakoukla k vám do diskuze - máme holčičku narozenou 24.9.2010 a překvapilo mě, že tu hodně řešíte látkování..tak bych se k vám chtěla přidat - jestli je to ještě možné. Látkuju už téměř měsíc a přestože se mi zdá, že veškerý čas teď trávím mezi kojením, přebalováním a praním, tak snad se najde chvilka sem nakouknout...ráda se dozvím postřehy od jiných...Používáme zatím čč, z kalhotek mou srdeční záležitost Baby Lucy a popolinky One size:slight_smile:
8. lis 2010 v 18:49  • Odpověz
@barnie Ahoj no klidně se přidej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2010 v 19:01  • Odpověz
@kovalda jééé, to máme co dělat, abychom se uzdravili než přijedeš :wink:
8. lis 2010 v 19:03  • Odpověz
@kovalda pd kdy do kdy??? kdybych byla ve Ždáru tak bych dohasila taky :grinning:
8. lis 2010 v 19:06  • Odpověz
@eveluska aha tak to sem nepochopila, tak to jo.....neříkám že koukaj jako divně, ale dyž čučí celej obchodák včetně pokladní tak divný no :slight_smile:ú jako taky se podívám, usměju a jdu dál, a ne že přestanu nabírat rohlíky a čumím jak puk :"-D

@kovalda tak škoda že nejsem z hradcea přilehlého okolí :slight_smile:
8. lis 2010 v 19:09  • Odpověz
@barnie vítej , popolinky one size mám taky, na nic jiného jsem si netroufla .-)
8. lis 2010 v 19:10  • Odpověz
@kovalda :grinning: :grinning: :grinning: Já se k němu dostanu,ale jen k povinostem do školy :wink: Učím malou spát na balkoně - zatím mi to moc nejde, nechce tam spát, řve jako pardál, ale až to pochopí, že je to fajn, bude víc času :slight_smile:
8. lis 2010 v 19:19  • Odpověz
hojda,
tak v noci jsme měli o kojo navíc, je to holt náš otesánek :sweat_smile:. Včera večer se ozvalo najednou takový prskání v ložnici, tak ráno na to přítel koukal a zjistil, že zásuvka za přebalovákem je bez krytu a ohořelá :frowning2: . Tak se pustil do opravy. Pak jsme zas zjistili, že nám nejde lednice a x zásuvek, tak jel znova do krámu pro prodlužku a ve finále nešel ani net. Ten máme našt. už v provozu, ale den bez elektriky nic moc. Ještě to musí něják doladit, ať to tady není samá prodlužka. Taky jsme přišli na to, že máme plíseň i na zdi krom těch oken a nenačatý sušenky jsou navlhlý :confounded:, tak koupil i nějákej vysoušeč a prádlo holt budu muset dávat vždy ven. I plovoučka se nám začala celá posouvat a vzdouvat, tak snad to půjde něják opravit.
jů vy jste kecalky, tak jdu rychle na to :grinning:
8. lis 2010 v 19:21  • Odpověz
@suik zkouším i balkon, neúspěšně zatím, doma mi spí buď v náruči, to klidně i hodinu, jak ji položím - kamkoliv- je do půl hodiny vzhůru...TAk snad se to zlepší:slight_smile:
8. lis 2010 v 19:26  • Odpověz
@kovalda : já si to taky vůůůůůbec nedovedu představit být teď těhu, mě by se líbilo asi tak za 3 roky :grinning: No vyděšenej byl řádně, ale já taky :grinning:
@lio : nám taky odsávačka vždy ulevila. My odsávali podle potřeby, zelený jsme teda neměli, spíš průhledný hleny. My měli na rýmu libenar, ale fakt jsme s ní zápasili týden. Pomáhá jim hodně chodit ven, zas v tomhle počasí to je nic moc, že :confused: Tak ať se vám ta nemoc nerozjede :wink:
@antana123 : teda vy máte krásný noční intervaly, tak snad nás taky někdy čekaj :sweat_smile:
@lendaw : tak to měla Bětuška včera asi spánkový deficit, když pokračovala i v noci, tak super :wink:

@marge : tak ať vás ten kašel taky brzo pustí, noci máte krásný :wink:
@alisek : tak super, že Honzík takhle baští a tak krásně spinká. Tak ať se vám brzo uzdraví očičko a kašel dá už konečně pokoj.
@hanncca : neberu, doteď jsme si dávali bacha, když se říká že kojo je dost velká antiko sama o sobě. No příště s kondomem :grinning:. Tak to jsou si kluci s vláskama dost podobný asi :grinning: náš má kolečka po stranách a ty kouty k tomu, no :grinning:. Rostou mu ale už nový vlásky sem tam.
@alisek : my taky dneska furt spíme, tak jsem na cvíčo už i budila. Co Honzík, jak to zvládá? No právě s naší frekvencí se cpát hormonama mi přišlo taky neefektivní :wink:
@suzete : to jste měli teda nemilé přivítání :frowning2: , tak ať zabere konečně něco na tu vyrážku
@discreet : šátek by určitě nebyl špantej pro tebe. Špatně nic neděláš, každé mimi je prostě jiné. Naše je spací, takže přes den o něm vím opravdu minimálně, dneska byl vzhůru i s kojením a cvičením tak 3 hodiny maximálně. Může se to vše otočit za chvíli, tak neboj :wink:
8. lis 2010 v 19:51  • Odpověz
@rennu a jak je ? lepší? já ho mám ted v šátku, byli jsme na půl hodky s manžou a psíkem venčit, pod deštníkem a budeme baštit a pak koupel a spát, snad dřív jak včera......stříkla jsem vincentku, před spaním odsaju, bo to v něm zase chrčí jak blázen.....ale spinká

zítra bychom měli mít to focení, jen mi to holčina nepotvrdila, tak sem ji volala ale nebrala to , má focení, tak na sms se snad ozve a půjdem.....

jak často stříháte nehtíky, mě přijde, že mu rostou rychle a stříhám jak divá :slight_smile: tak jeslti je to jako u psů, že čím častěji stříhám, tím víc rostou....nebo jak.....

tak sem to psala v sedm a neodeslala :slight_smile:)
mezitím se dozvěděla že fotografka mi nabízela termíny ale až v prosinci, jen to nenapsala- mi přišlo divné, že dává termíny tak brzo :grinning:, no tím líp, Domča se uzdraví, my snad také, já stihnu kadeřnici a bude.....
8. lis 2010 v 19:53  • Odpověz
@beru3nek no zelená byla jedna nudlička, jinak průhledný.....za chvíli jdu rychle ošplouchnout a hurá spinkat, doufám.....
8. lis 2010 v 19:55  • Odpověz
ad počet dětí ..no můj drahý stále plánoval děti a svatbu na "jooo jednou" až jsem se s ním rozešla - ono mít třicítku na hrbu a chlapa, který se neumí rozhopat - nic pro mě ....a jak si rychle srovnal myšlenky :grinning: :grinning: :grinning:
na děti měl furt čas a teď furt chodí a říká, jak je raád, že ondru, potažmo verunku máme ...no kdyby bylo na něm, tak nemáme :grinning:
@eveluska: no tak to jo, pokud nakupuješ takové ty průběžné drobnosti ...ale já nakupuju komplet vše, a to bych musela jezdit na ikskrát :grinning:
@barnie: čauky ...no zářný příklad, že zamykat se nemá ...určo se přidej ..taky mám na prvním místě čč, pak aio pop-in
@beru3nek: téda to máte veselé takhle před zimou
@lio: my jdeme na focení v pátek ..už se těším

ad spaní - jsme dneska na verču hleděla - celé odpoledne čumákovala ....broukala a kukala ...no a spát madam jako nééé - mi nějak ondrovatí - no ale zase po koupání usla hned - tak jí je odpuštěno ...no a hlavně neprudila, jen nespinkala
8. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz
@lio no, já se do one sizek zamilovala - sice až na druhý pokus, ale o to je to silnější:slight_smile:
Jinak jsem se chtěla zeptat všech, kdo používáte čtverce...malá nám teď začala pořádně kakat (že by se nemusel stydět pořádnej chlap) a vždycky jí ta "nadílka" vyteče svrcňáčkama ven - jak jste na tom vy???Už nevím, co s tím,v praxi to totiž znamena zrecyklovat naprosto všechno oblečení, včetně svrchňáků a ty nestačí usychat v tomto počasí....:(
8. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz
@barnie: mi se to teda stává dost výjimečně ...no a to hlavně když balí manža nebo babička ...takže soudím, že to je díky naskládání a utažení .... mi paní v látkařském obchodě říkala, že tak uvázáno jak mám já, nikdy neviděla, že to mám dokonalé ...to teda nevím, mi to příjde kapku brdavé..no ale neteče
8. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz
@hupcza díky..tak zkusím více utáhnout - je fakt, že malá je drobounká a davám teď osmdesátky, tak snad to pomůže...ale je fakt, že mě až překvapuje, kolik toho takový malý poklad dokáže vyprodukovat..:slight_smile:
8. lis 2010 ve 20:30  • Odpověz
@r.m taky by me to zajimalo, s tim chozenim ven v zime - ja bych s malym chtela chodit hodne venku i ve snehu a tak a to asi bude treba 10pod nulou - ale si rikam, co asi tak delali eskymaci :grinning: snad to plati fakt jen pro novorozenata :slight_smile:
8. lis 2010 ve 20:33  • Odpověz
@hupcza tak to doufám, že pak zase hodíš foto, já už se moc těším, jen sem z toho chtěla udělat fotoknihu, tka tu do vánoc nestihnu, neva, bude jen fotka na obtisky...
jinak Domča neska zase naopak, spinkal a to i v kočáře, i když po příchodu dom byl bdělý, nestihla jsem ho vyndat a chrupal, sice sem tam békal o dudu, ale dobrý....a ted taky dobrý, jen mám furt nějak krkolomný to krmení před koupání a po...vypodložili jsme postýlku, vykapali nosík, potřeli nosík, vystříkali pokojí, vyvětrali a už se chrupe....

tak vám jdu popřát dobrou a klidnou noc, bo to jdu zalomit taky :slight_smile:
8. lis 2010 ve 21:02  • Odpověz
@beru3nek neboj dočkáte se taky :wink: myslím si že je to díky striktnímu dodržování večerního rituálu jednou jsme se spozdili malý brečel až do 22:30 je přesný a nemá rád zpoždění jako já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2010 ve 21:13  • Odpověz
@kovalda : tak aspoň že spinkala celou noc, i když s tak malými intervaly. A´t máte brzo po rýmičce
@discreet : náš taky neměl zájem o žádné hračky, chce to čas. Teď dva dny ho bere kolotoč, deka stále ne, ale lehátko se mu včera líbilo. Dnes v něm chrupčil :wink:
@hanncca : teď už jsem taky pro uzamčení, když jsou mimi na světě jen nevím kdo se toho ujme.
@lotyna : tak to jste měli teda pech s tím výtahem dneska. Já ven chtěla odpo, ale začalo lejt, tak jsem byla jen se psem na chvíli a přítel doma kutil a hlídal
@jennymaresova : u nás je na cvičení jediný pozitivní to, že se u toho Adámek občas krásně vyprdí. Třeba to neponese tak zle, mám kámošku a její malej zvládá v pohodě, jsou mu taky 3 měsíce, žádnej ryk jak u nás. Tak držím pěsti, ať to obě dobře nesete :wink: Hezké míry na holčičku :wink:
ad nákupy, u nás jezdí většinou přítel. S malým jsme ještě nebyli. Přijde mi to zbytečný ho tahat do obchoďáku, známá na to, že nebude mít imunitu :confused: No podle mě je lepší, aby byl doma než v ráji bacilů, natož teď.
8. lis 2010 ve 21:16  • Odpověz
@lio dobrou noc :wink:
8. lis 2010 ve 21:20  • Odpověz
@beru3nek psala suik, že to může laurinka jako zakladatelka nebo založit novou diskuzi...a rovnou "zamčenou" ... netuším..
8. lis 2010 ve 21:45  • Odpověz
@kuchy: no to je jasný, že nestíháš. Neboj , za branou nezůstaneš. :slight_smile:

@barnie: Jasný, přidej se :slight_smile:

@rennu, @antana123: holky, dorazím asi toho 19. 11. a byla bych tam týden - do dalšího víkendu, asi do neděle - tj. do 28. 11.

@lio: no v Praze bychom se taky mohly sejít :slight_smile:

@beru3nek: teda vy máte ale "zábavu" - plíseŇ a vyhořelou zásuvku. Tak hlavně, že je vše O. K. :slight_smile:

@lio : nehty mi taky přijde, že rostou strašně rychle
S fotografkou dobrá story :slight_smile:
8. lis 2010 ve 21:53  • Odpověz
tak jestli chcete hlasovat tak ja se toho klidne ujmu....pak budem shánet laurinku, nebo ji napíšu...

no zatim to je spise pro ....suik, lio, kovalda, lotyna, hannca, discreet, kuchy

proti se jednoznacne nikdo nevyjadril ...(hupcza)?

a jedno je to zatim ojo ....

jeste se vyjadrovala antana a to si nepamatuju.
kdyztak pro a proti davejte s odkazem na me.

@barnie ahoj, klidně se přidej a ostatní taky.... :wink:

Všimli jste si, že jakmile se začne řešit uzamčení, někdo se přidá :grinning: , nic ve zlém samozřejmně, ale stojim si za tim, že i do uzamcene diskuze se da vstoupit.

@hannca asi tak, myslim že můžem klido založit novou, třeba klub úžasných matek :grinning:
8. lis 2010 ve 21:53  • Odpověz
@lio ja jsem strihala jen parkrat a jeste ne vsechny prsty, na zacatku se ji neco obrousilo, ted mi prijde ze zas tolik nerostou, s cim ale bojuju, ze ty rucicky ji dsne smrdej a ma tam desne bordelu, kde to nahrabe nevim :grinning: , musim je porad mejt...

@kovalda tak čůrání u nás ani omylem, to jsou spíš náhody, ted se mi nepovedlo i pár kakání, ale nekdy jo....dneska rano jsem kojila cca ve ctyri a chvilku jeste lezela premlouvala se ze jdem na zachod, no pak se tak desne kroutila, ze jsem musela vstat, ona ale do toho desne plakala a nevykakala se, jasno mi bylo, az kdyz jsem koukla na hodinky, bylo sest :confused: , chudinka, má mámu totální trubku :grinning:
pak tam ale poslala dve naloze
8. lis 2010 ve 21:57  • Odpověz
@hupcza: jj, potřebujou vědít, že pro nás je to zásadně důležitý :slight_smile: - ty děti a tak :slight_smile:

@barnie: to se nám zatím nestalo, že by to vyteklo ven :slight_smile:

@lio: dobrou :slight_smile:

Taky jdu spát, dobrou :slight_smile:
8. lis 2010 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.