• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@beru3nek s tou elektrikou a plísní to je teda neco, já se děsím až to začne plesnivet tady, to budu pekne v pytli, venku to neususim ani za zlaty prase, poradne to neslo ani v lete.
8. lis 2010 ve 21:59  • Odpověz
@barnie me to vyteklo jednou, na zacatku, pouzivam 70x70, ale spise vyjimecne, radsi mam kalhotky, nemusim zehlit a i mi dobre schnou.....taky dost kadeni vychytavam do zachoda, takze trochu pokus o bezplenkovou "komunikacni" metodu.... to komunikacni je v uvozovkach proto, že viz výše :grinning:
8. lis 2010 ve 22:01  • Odpověz
@suik mě je to jedno já se podřídím většině
8. lis 2010 ve 22:02  • Odpověz
@kovalda:já tady budu od 21.11
8. lis 2010 ve 22:04  • Odpověz
hoj holky :slight_smile:

dotaz, berete ještě nějaké vitamíny?? já teda teď beru to Calibrum mami pro kojící na tu zimu, páč ovoci teď opravdu moc nedám :slight_smile: :slight_smile:

za chvilku jdu kojit a pak taky spáááát :slight_smile: :slight_smile:
8. lis 2010 ve 22:05  • Odpověz
mámě nějáký uplakaný večer dneska. Obvykle je ve svým živlu, dneska jsem ho vzala uplakaného z postýlky a za chvíli byo u mamky dobře. Teď snad konečně zabere. I jsem měřila, přišel mi nějáký teploučký, ale našt. je to o.k.
@jennymaresova : taky se někdy Adámek zakucká, jak to hltá. Tak ať se vám to brzo zlepší. Nám v nemocnici pil jen z flašky, prso neuměl chytit a naučil se to i přes to, že ty flašky tam měli díry jak hrom.
@leba : emička je nádherná, není to sprutem to prý bývají zelená hovínka. Radši bych zašla k mudr. asi
@javyb : my vysávali, když fakt měl tu rýmu už hodně a nemohl moc nosánkem dýchat
@ojo : tak super, že kontrola nebolela a vše je o.k. to máš fajn s tím proplacením od pojišťovny
@javyb : my měli rýmu, když byl fakt maličkej, a to u toho i usnul :grinning:
8. lis 2010 ve 22:21  • Odpověz
tak tu ještě straším, dodělávala jsem fotoknihu pro manžovýho kolegu ze svatby, chtěla jsem to mít z krku.
Navíc tu furt huláká chůvička - poplach na monitoru dechu, tak furt lítám a už mám docela sevřený žaludek, ač určo zbytečně, bojím se to vypnout uplně, manža že radši poběžíme 3x zbytečně než jednou pozdě (jenže lítám já, ne on :frowning2: a jeslti budou "poplachy" jako ted xkrát do hodiny, tak to nemusím jít spát.....)
Zvedli jsme postýlku, tak jeslti je to tím, včera to nedělalo, když tam běžím, tak normoš dýchá, je fakt že poplach je chviličku, tak jeslti má neska takový výpadky dechu....
jinak jsme neodsávali, tak snad nebude zapotřebí v noci.
@suik ručičky páchly Domčovi taky :grinning: hodně jsme mívali rukavičky, tak bordel i "smrádek" byl ztoho, už to ustalo, cáchám to v levandulový koupeli a je klídek....tak to otírej, bordel nachytá různě, zpocený packy, prach, dost z oblečení pochytá.....
@kovadla v Praze nebo mimo :slight_smile: jen ted na zimu asi nic moc, story s fotografkou dobrá no, naštěstí mi volala a prej jééé já nenapsala že ty datumy jsou na prosinec, no tak se stihnu zkulturnit:slight_smile:

tak mažu, sice asi na dvě hodky, nebude-li poplach, tak brou
8. lis 2010 ve 22:36  • Odpověz
jé, já než vás dočtu, tak taady budu sama :grinning: Tak konečně máme doma na ozkoušení manducu, tak se zítra vrhnu na návod.
my teď usínáme s dudákem a za hlazení po hlavičce, už asi 3x den a docela to zabírá :slight_smile:
@zvirka : krásnej drobeček :wink:
@kovalda : to jsem neslyšela s tím dudákem :confused: Ty mantinely je přitahujou, že :slight_smile: teda 3 děti, to jsi dobrá :grinning:
@suik : to je manža teda frajer, že by chtěl hned. Já jsem pro uzamčení, ti teda píšu :slight_smile:
@leba : netuším za jak dlouho je to v mléce, tak 3 hodinky? nevím, střílím od boku
@kovalda : jsem pro všema deseti pro ten srazík :wink: teda to je Žanda šikula takhle čůrat na kyblík :slight_smile:
@barnie : vítej :wink: , já neporadím nelátkuju
@antana123 : to by bylo super holky :slight_smile:
@lio : rostou jim strašně rychle, taky pořád stříháme :confused:
@hupcza : tak si užijte focení, paráda, že nebrečí jen nespinká to je fajn :wink:
@eveluska : taky doufám, že třeba do těch -10 to půjde chodit ven. Když je budeme mít na těle, tak jim bude hezky teploučko si myslím, ale nevím nejsem dr. :confused:
@antana123 : to je stejně zvláštní, takový drobečci a už přijdou na to, když se něco nedodrží a hned je zle :unamused:
@suik : náš má taky špínu za nehtama, nevím kam na to chodí :grinning:
8. lis 2010 ve 22:48  • Odpověz
@suik : no já jsem asi divná, ale mě přijde, že v tomhle počasí se to prostě venku neuschne :unamused:
@ojo : taky mám to calibrum ještě od těhu, moc tomu ale nedám. Tak jednou za 4 dny si vzpomenu, pak beru ještě pyridoxin kvůli Adámkovi, to má od neuroložky doporučený brát ho přes mamku :wink:
@lio : co máte za monitor dechu? My máme nanny, dvě podložky jsme koupili jak v nemocnici se nenadechnul a jedna nám blbne, je tam špatnej kontakt a občas falešný poplachy dělá :confounded: no hlavně že falešný, ale to je pak fičák vždycky. Tak dobrou všem :slight_smile:
8. lis 2010 ve 22:52  • Odpověz
@beru3nek jo špínu za nehtama taky.... už jsem se lekla jaky jsme spindiry :grinning:
8. lis 2010 ve 23:03  • Odpověz
@suik jasný, do uzamčený diskuze se dá taky vstoupit!! Ale přeci už se tu řeší soukromé věci. Super, že se toho ujmeš :slight_smile: :wink:
8. lis 2010 ve 23:14  • Odpověz
@beru3nek máme Reer, ale ona to den před nedělala...asi je to tou zvýšenou postýlkou, bo ted jsem koukala, není deska uplně pod Domčou...ale štrachal mu tam manža celej večer, jak to furt pípalo, mazec...v půl jedný pláč, tak vyletím a chtěli jsme dudu a manža vylez z obýváku jak vyvoraná myš s úsměvem, co tam straším, říkám já? ti tam řve chůvička u ucha a já straším a on"no nekecej" :grinning: :grinning: bych se picla, by ho nevzbudilo i kdyby kol něj stříleli :-O
Tak si šel lehnout a já čekala bojovku, ale vzbudil se na třetí - jeho čas plus mínus....ted si tam brouká, tak jsem radši odešla. ALe už zůstanu spát u něj, zajímavý je, že od té půlnoci ten monitor neřve, tak nevím, zato manža řeže dříví, že to snad slyšej až v přízemí :-O
9. lis 2010 ve 03:37  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
9. lis 2010 v 06:51  • Odpověz
@antana123 Ty jsi ale ranní ptáče...to nechápu. Já dnes jen proto, že jedem k dr a radši vstáváme dřív...my než se vypravíme, to je doba :grinning:
Taky přeji dobré ránko
9. lis 2010 v 07:07  • Odpověz
Dobré ráno,
u nás noc celkem ušla, ale uspávání byl horor, se do toho musel vložit manžel, bo já už kvůli zádům nemohla prcka ani pohoupat ani se k němu sklonit :unamused: Vzhledem k tomu, že přes den Honzí jedl po 2hodinách, čekala jsem totéž i v noci, ale ne...jedl večer v 19 a pak v půl 2 v půl 5 a ted zapíjí ty hnusný léky. co jsem mu vnutila :sweat_smile: Kdyby si to tak nechal posunout, ale to on né :grinning: Ráno odsátí, hodinu prokašlal úděsně, asi jak to měl usazený za celou noc...a já v noci štrachala passtilky na bolest v krku :angry: zase kašlu a vrací se to :stuck_out_tongue_closed_eyes: kurník, to se z toho jen tak nedostanu :rolling_eyes: :rolling_eyes:
@suik špínu máme za nehty taky, jak kdyby byl nějaký krtek a ryl v hlíně furt :grinning:
@beru3nek super manduka bude :slight_smile: jsem zvědavá :wink:
@lio to můžou být falešný ooplachy, kde máte podložku? My pod matrací a leží přesně na ní....
9. lis 2010 v 07:09  • Odpověz
@hanncca no já vstávám na odstříkávání tak už pak nezaberu
9. lis 2010 v 07:11  • Odpověz
Ahojky,no vidim,že @lio si neodpustí koňa ani v brzkých ranních :grinning: Já jsem teď poslední dny těžce v zápřahu,o Filípka se pokouší nějaká angína,tak ho mám ze školky doma a starám se o něj.Je to jeho první větší onemocnění,ale až na trochu zvětčšené mandle a sem tam kašel,je docela v poho,snažím se ho držet v klidu,no,ale copak to s ním jde?Tak je to docela náročný,dá se říct,že už měsíc je manža furt nějak na hromadě,furt rýma a kašel a teď ten Filda...no holky to tady drží nad vodou :wink:
9. lis 2010 v 07:18  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda super, snad bude Honzí zdravý, těším se, že se konečně setkáme :wink:
@suik já jsem PRO zamčení :wink:
@eveluska v zimě nevím, budu muset venčit pesana, tudíž i malého....já jsem třeba narozená v prosinci a naši se nou normoš chodili ven i v mrazech, nabalit, namazat ksichtík a šup ven :slight_smile: a manžu dávali v zimě v mraze spát na balkon, je taky prosinče :grinning:
@hupcza to náš bobek vydrží tak max hodinu, spíš půl hodinky v lehátku a broukat na hračky či na kolotoč, a pak řev :frowning2:
@hanncca ne každý může spinkat jako ty :wink: my si dnes např přispali a prcek vstával před šestou :grinning: včera např. v půl 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2010 v 07:19  • Odpověz
@antana123 to já bych zabrala jen mít tu příležitost :sweat_smile:
9. lis 2010 v 07:20  • Odpověz
@rennu to ti věřím to musí být masakr se úplně bojím toho až bude malý nemocný a taky se těším až se setkáme mám zo ze Ždáru nějakých 80km to dojedu autem :wink:
9. lis 2010 v 07:23  • Odpověz
@petja takže si užíváš co?chlapi na hromadě :unamused:
9. lis 2010 v 07:25  • Odpověz
@antana123 to já bych zabrala znova, jsem hroznej spáč, to má Míša po mně :grinning:
@suik @beru3nek my nemáme špínu za nehty, ale bordel mezi prstíkama.. :unamused: :sweat_smile:
@rennu ježiš Vy se v tom chudáčci furt plácáte, už abyste byli oba zdravý!!!!!
9. lis 2010 v 07:27  • Odpověz
@petja tak přeji brzké uzdravení!!
@rennu no jo, však se netěším na chvíle, až budufakt muset brzo vstávat, zatím užívám toho, že můžu spát.
@antana123Taky se děsím toho, až bude míša nemocný, snad se nám to zatím bude vyhýbat. Zatím jsme bojovali párkrát jen s rýmou.
@rennu taky budu chodit s míšou ven v zimě, máznu obličej, obleču, vložim do fusaku...Jako když bude mínus 20, tak to už ale asi ne :grinning:

jéé, dítko pláče..
9. lis 2010 v 07:31  • Odpověz
@antana123 No,já to dost těžce nesu,když je někdo nemocnej :unamused:
9. lis 2010 v 08:01  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 jééé, taky dojedeš, hurááááááá :slight_smile: je to zlý no, když vidím, že mu nenídobře a nemůžu mu ulevit, jediný co, tak chovat....
9. lis 2010 v 08:03  • Odpověz
@hanncca tak at dobře dopadne kontrolka
9. lis 2010 v 08:06  • Odpověz
@lio jj, to jo. To je jen KO po tom očkování. Koukal na to dětskej, ale stejně musíme ještě na kalmetizaci...nevim proč. Ale tak dojedu tam a rovnou jdu ke kadeřnici :slight_smile: a něco pokoupit do drogerky .. :slight_smile:
9. lis 2010 v 08:09  • Odpověz
jinak dobré ranko
@rennu tak aspon že je malýmu trochu lépe a manža vypomůže. Na krk zkus pastilky panthenol na krk, jeslti užíváš strepsils a podobný, tak toto je na jiný "druh" bacilu a zaberou.a Na noc bych si být tebou udělala ojelový zábal, a inhalovat vodu s pár kapkama eukalyptu...no a klid a teplo, což asi nemožný vzhledem k tomu že si s prckem sama.
Jo planej poplach, no nevím, po půlnoci totiž byl klid. Jako jo, deska byla trochu mimo, než spal, ale divný tedy je, že poplach nebyl celou noc, jen do půlnoci.....my to tam štelovali těsně před spaním, takže honem honem a až pak sem manžovi řekla že D spí jinde než je podložka.....
Jinak my vstávačka v půl sedmý a už zabírá znovu, tak snídám a tak, Domčovi jsme odsáli, tka chvíli po tom ještě chrčel (asi jak mu to nevytáhnem bůh ví odkud a trochu se mu to posune níž, vykapala jsem, potřela jsem a chvíli držela na ruce a ted zabírá v postýlce v obýváku....
9. lis 2010 v 08:13  • Odpověz
9. lis 2010 v 08:15  • Odpověz
ahoj holky!
zdravím po delší době, koukám, že je u vás taky hodně nemocných. mě v poslední době sklátí snad každá viróza :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď jsme s jankem oba nemocný, já mám rýmu a bolení v krku a on kašel a rachotí to v něm jak ve starých kamnech. taky ho nemůžu udržet v klidu. celej den jezdí na motorce nebo se vzteká. od čtvrtku jsme nebyli venku, tak je nervózní. malá chudinka taky nebyla venku, nemá s kým. zatím se drží, doufám, že to nechytne. mě je teda záhada, že to ještě nechytla. ale dnes dost pčíká, tak kdo ví, jestli jí tam nějaký sopliska netečou.

jinak ty naše děti mají vyjímečný talent spát na střídačku a to vč. noci. a u kristýnky se mi navíc nějak nepodařil nastavit režim, takže usíná večer až kolem 10. snad se to zlepší. jo a taky přibrala za 2 týdny 750g :confused: je toto normální. já jí dám mlíčko vždy, když chce a čas až tak nesleduju, ale zas nevím, abych jí nějak nepřecpávala. je i hodně velká.
9. lis 2010 v 08:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.