• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@petja tak at to chlapy brzo vyléčí a je dobře a malá to nechytne, ty taky samo....
no jo, já jak se v noci proberu, tak se mi nechce spát a vyřizuju maily, tak jsem vždycky písnu:slight_smile:))
9. lis 2010 v 08:21  • Odpověz
@suik Ahoj:slight_smile: Mě je to taky jedno...
9. lis 2010 v 08:24  • Odpověz
@rennu jo jen to musíte domluvit až ten další týden já jsem ve Ždáru od 21.11 :wink:
@petja aha to já bych byla taky špatná
9. lis 2010 v 08:27  • Odpověz
@lio strepsils necucám, na ty jsem háklivá i normoš, tak radši jen septisan a vincentku do nosu. Na kašel mám Hedelix, ale v letáku je, že není pro těhu a kojící tak ho neberu...si asi cvaknu Honzíkovi kapky nebo sirup :stuck_out_tongue_closed_eyes: ono není ani kdy inhalovat :frowning2: prcek je v klidu jen u mě, tak otročím, ptž jak se mi začne někde čertit a ečet, tak do toho chrmlí a lašle víc, tak se to snažím eliminovat :unamused: a klid a teplo jak píšeš, pouze v noci no...to si ho bere na uspání manža a já jdu ležet, i když s výčitkama protože by se potřeboval také učit, za 2týdny má zkoušku a neví ani o čem je ten předmět :rolling_eyes: tak ten poplach mohl být fakt jen blbým kontaktem....nám to též řvalo jen 2x během chvíle a pak klid :fearful:
9. lis 2010 v 08:27  • Odpověz
@laterna ahojky no náš ted přibral za 4týdny 1,2kg a taky ho nepřecpávám si berou kolik potřebujou stejně s ní nic neuděláš jí hlady nenecháš přece :wink: :wink:
9. lis 2010 v 08:29  • Odpověz
@antana123 ahoj! já vim, no budu se muset smířit s tím, že nebudeme mít maličkou holčičku, ale pěknýho pořízka. doufám, že nebude mít v dospělosti 2metry. jsem asi směšná, ale mě to trápí, páč já vždy všude trčela a měla jsem z toho komplexy.
9. lis 2010 v 08:41  • Odpověz
@laterna nás to bude podobné můj má 2metry a já mám 180cm :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: náš je obřík má 64cm a 6,8kg
9. lis 2010 v 08:48  • Odpověz
@rennu Mě Hedelix stejně nikdy nepomohl.A je šíííleně drahej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kup si Stodal
9. lis 2010 v 08:48  •  3 děti  • Odpověz
@hhalina tak to je super, že už se mlíčko rozjíždí pořádně. Pokud už se prsa nelévají v noci, tak bych přees den asi už nedostříkávala, ale kojila bych po 2 hodinách a opravdu si hlídala, aby to bylo takhle pravidelně. To ti tu laktaci pořádně rozjede. Teda alespoň u mě to takhle bylo. A teď už jsem jak mlíkomat :grinning: Dej vědět jak jste dopadli na převážení :wink:
@hanncca já bych chtěla další mimčo taky hned, ale po tom císaří musím čekat :rolling_eyes: Dr. řekla, že min. půl roku, ale lepší by byl rok.
@javyb já jsem na koňovi když kojím :grinning: nebo když je malá v lehátku.
@suik asi taky pořídím Anavy, když jí tak chválíš. Já už se bojím, že se nechám strhnout a utratím za plenky půl mateřský
:sweat_smile:

K zamčení diskuze - stejně jako @safryy. Dříve jsem byla proti, ale už jsme všechny odrodily, těžko už se k nám někdo přidá, takže víceméně jsem taky pro.
9. lis 2010 v 08:49  • Odpověz
@antana123 no, já 180 a manžel 197. přitom janko není nějak velkej. doufám, že janko nebude malý pivo a kristýnka kobylka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2010 v 08:50  • Odpověz
@lendaw @hanncca vy už byste brali druhý??? tak to jste dobrý.
9. lis 2010 v 08:54  • Odpověz
Tak my sme včera byli v poradně a malá má v 9.týdnech 5.700gr/62cm.Jako od porodu se vytáhla už skoro o 10cm :sweat_smile: Přibrala za měsíc 510gr a já sem si myslela,kolik to není,když mimčo vedel za stejnou dobu přibralo 300gr a narodilo se o 5dní dřív než my a vy tu sázíte teda mega přírůstky!To je super a vůbec bych to neřešila,pokud teda kojíte
9. lis 2010 v 08:55  •  3 děti  • Odpověz
@laterna on se může ještě vytáhnout neboj :wink:
9. lis 2010 v 08:55  • Odpověz
Tož Hannca aj Lendaw mají zlatíčko,tak chtějí další :sweat_smile: :dizzy_face:
9. lis 2010 v 08:56  •  3 děti  • Odpověz
@petja krásně malá roste :dizzy_face:
9. lis 2010 v 08:56  • Odpověz
@petja jo já kojím. podle mého amatérského měření krejčovským metrem má kristý 60cm v 5týdnech a váhu nevím. jen tu z minulýho tejdne 5,360, ale vzhledem k jejím přírustkům už není aktuální. tak doufám, že se to zpomalí.

jo, oni jsou to zlatíčka, dokud si hajají a k uklidnění stačí přitulení, pohoupání nebo prso :sweat_smile: já z toho našeho staršího satana někdy šílím. asi dnes na chvilku vyrazíme ven, dám ho do kočárku a zabalím, páč jinak zešedivým :grinning:
9. lis 2010 v 09:05  • Odpověz
@barnie vítej :slight_smile: já jedu zatím jemon ve čč, na to PULky thirsties a HaipaDaipa. Ale teď jsem objednala vlňáčky Disana, tak jsem na ně zvědavá. A k vánocům budu asi kupovat nějaký kalhotovky a AIO. Já peru plínky jednou za dva dny. Nechám to prát přes noc, ráno pověsím, odpoledne vyžehlím (říkala jsem si původně, že žehlit nebudu, ale líp se mi to skládá a i to líp vypadá - až nebudu mít tolik času, tak se na nějaké žehlení vykašlu), a když si malá lebedí v lehátku, tak poskládám do novoskladů.
Nám teda čč protekly za celou dobu asi jen dvakrát - a to byla fakt nálož, že to proteklo kolem nožičky. Ale jinak to vždycky chytne všechno. Nemáš to málo utažený? Bětuška je taky drobeček, ale nehody se nám nestávají.
@lio já jsem včera stříhala nehtíky poprvé a to jen proto, že se Bětka drápla. Ale jinak je má většinou samoúdržbové.
@suik já bych spíš patřila do diskuze: Klub paranoidních matek :grinning:
9. lis 2010 v 09:07  • Odpověz
@rennu mě doktorka předepsala při kojení jedjiný lék a to Sinupret 50 tablety, brala jsem 2tabl 3x denně a pomohlo to + teda bylinkový čaje s medem, jinak při kojení mi zavrhla všechny ty běžné léky (coldrex, tantum atd,)
9. lis 2010 v 09:16  • Odpověz
@laterna jo,určitě vyražte ven.Ty máš tandem kočárek? Tak ty cm sou hustý! To má stejně jako my o měsíc později :grinning: a to sme prý dlouháni :grinning:
9. lis 2010 v 09:18  •  3 děti  • Odpověz
Děvčátka maminky,
moc jsem se chtěla zeptat, jestli bych mezi vás taky mohla? Už je to tady sice rozjetý, tak nevim, jestli se dokážu zapojit. Znam akorát Petju, tý už jsem psala o rady a taky jí znam z diskuze o EPI Nu. S tím jsem cvičila jak divá, ale zbytečně, měla jsem plánovanýho císaře.
Dala jsem si do alba fotky, abych nebyla tajemná.
Mam chlapečka Šimona narozenýho 13.9.
Je mi 28 a jsem z Plzně :slight_smile:
9. lis 2010 v 09:19  • Odpověz
Jinak s těmi nehty mě teda překvapujete taky,minulý týden psala @Kovalda a teď Lendaw,že stříhají poprvé,to já už tak 6x určo
@lendaw,Barnie?
9. lis 2010 v 09:20  •  3 děti  • Odpověz
@darjanka Ahojky a vítej já mám taky Šimonka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2010 v 09:21  • Odpověz
@darjanka Ty jo,holky,tak to bych nečekala,že ještě někdo bude chtít mezi nás? :wink: Zrovna,když ste myslím zase řešily zamčení? :sweat_smile:
9. lis 2010 v 09:21  •  3 děti  • Odpověz
já malýmu nehty stříhám každý týden od návratu z porodnice rostou mu strašně rychle a on se rád škrábe tak musím co nejčastěji
9. lis 2010 v 09:22  • Odpověz
@laterna nic si z toho nedělej náš 10týdnů a 64cm :grinning: :grinning:
9. lis 2010 v 09:22  • Odpověz
jo a kojený staný jinoch přikládám foto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2010 v 09:24  • Odpověz
@alisek Sinupret mám kapky 3x denně 50kapek, jsou hnusný a efekt nic moc teda :-P
@darjanka vítej, také císař? kvůli čemu, jestli se můžu ptát....
9. lis 2010 v 09:25  • Odpověz
9. lis 2010 v 09:25  • Odpověz
@darjanka jo a císař taky :wink:
9. lis 2010 v 09:26  • Odpověz
Ahoj holky,
pořád řešíte váhy miminek ale máte je dobrý, pěkně přibíráte, nekterý teda raketově až zírám, já to dřív taky řešila ale malej má prostě najetých těch 600g za měsíc, jednou dal 650g :slight_smile: a dle doktorky je naprosto v normě. Honzík váží v 9t korigovanýho věku 4,1kg a měří asi 55cm + -.
9. lis 2010 v 09:27  • Odpověz
@rennu tak zkus ty tablety, mě hned předepsala tablety, kapky nechtěla, třeba tam je rozdíl, mrkni do příbalových letáků.
9. lis 2010 v 09:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.