• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ahojky :slight_smile:
ja beru homeovox a mulleruv sirup pri kasli a nachlazeni - mam drazdivej kasel a uz jen septam, ale tohle mi pomaha - alespon ulevi teda, taky beru vitaminy na kojeni a cecko :slight_smile:

ad uzavreni - kdyz me pustite dovntir, tak jsem pro :slight_smile:

@laterna s tim si nedelej hlavu, kdyby tobe nebo maly to fakt vadilo, dneska uz davaj v puberte hormony nebo neco, aby kluci bud vyrostli nebo holky uz nerostly :slight_smile: nekdo je zasadne proti, ale psychika dela fakt hodne a ja bych do toho i sla, kdyby to moje dite hodne trapilo....
9. lis 2010 v 10:52  • Odpověz
@leba fuj to vypadá ošklivě, šup do Silicei a podávat..at ste fit
@petja barnie je nová duše v diskuzi. nějak se nám tu vyrojily, když začla ta debata o uzamčení. :grinning:
@daja.had já myslím, že kojit po narkoze jde - po císaři mi taky nosili malou na kojení a byla to ceková anestezie.
@eveluska koukám taky homeo :slight_smile:
já jitrocelovej sirup a céčko....
9. lis 2010 v 10:53  • Odpověz
jo,jo atopák je miasma s homeo hlediska,to je z generace na generaci.Já bych taky nehledala chybu čistě u sebe a navíc je malý mimi a určitě z toho vyroste,navíc je šance,že to atopák není.Malej ho chytil po očkování na zádíčka a tou urinoterapií to zmizelo
9. lis 2010 v 10:53  •  3 děti  • Odpověz
@leba:takovou reakci jsme měli taky ještě víc nakonec to malému vyhnisalo samo ve a já osobně bych to nechala být a nerýpala do toho at si s tím tělo poradí samo i k vůli infekci a tak
9. lis 2010 v 10:56  • Odpověz
@lendaw vid, jak se debatí o uzamčení už se to rojí :grinning:
to je vidět kolik mamin nás JEN SLEDUJE .-)
9. lis 2010 v 10:56  • Odpověz
@lendaw díky, doufam furt, že ho to přejde. astma v rodině není, můj bratr měl slabý exem jako dítě, ale ne jako mimino. mamka nevím, akorát vím, že párkrát měla nějakou plíseň v dospělosti.
Vikis má tendence si to třít v noci, když ho dávám po kojení na brknutí, tak se mi mazlí po ramenu, aby si to třel. v noci je zakarpovaný, tak ručičkama nemůže. přes den se mi zdá se ani moc škrabkat nechce, ale možná ještě neví, že to umí.
kortikoidy na to nedávám, moje mudra mi to ani nedoporučovala, že to píše až jako poslední možnost u špatných případů, že se snaží spíš přírodně. a kozy v okolí fakt nemáme. prý jestli nepomůže koupel z ovesných vloček, ale to nevím, jak se dělá.
9. lis 2010 v 10:58  • Odpověz
@leba:je to reakce organismu a on si s tím poradí já bych i těm dr. dala po rukách kdyby to píchali a tlačili ven at si ten hnis najde cestu ven sám naštěstí můj pediatr s tím nic nedělá a nechává tomu volný průběh
9. lis 2010 v 10:58  • Odpověz
@leba:a už to máme skoro zahojené jen takový světlý stroupek až se mu odloupne tak můžeme očkovat ve 3měsících
9. lis 2010 v 10:59  • Odpověz
@petja já jsem právě dneska číhala, že bych tu urinoterapii zkusila, všechno nachystané a nic. a když nic nemám po ruce, tak čůrá jak o život :confounded:
9. lis 2010 v 10:59  • Odpověz
@suzete Ten exzém mě mrzí :frowning2:
9. lis 2010 v 11:01  • Odpověz
@suzete jo,to vychytáš :wink:
9. lis 2010 v 11:02  •  3 děti  • Odpověz
@suzete ovesný vločky jsem nezkoušela, ale někde jsem o tom četla. Projdi net, určitě najdeš někde návod. S tou močí to taky nemusí být marné, přeci jen - spousta krémů pro atopiky (nelidsky drahých) v lékárně je právě s ureou. Držím palce, ať se to daří´úspěšně léčit. Třeba to atopie nakonec ani nebude :wink:
9. lis 2010 v 11:04  • Odpověz
ach jo,ten můj malej marod nechce nic jíst a princezna spí už 4hodiny,to je divný :astonished:
9. lis 2010 v 11:05  •  3 děti  • Odpověz
teď jsem za ní byla,teplotu nemá,dudá na prázdno a směje se ze spaní...tak asi jen dospává noc,ta byla dnes jen napůl oka
9. lis 2010 v 11:08  •  3 děti  • Odpověz
@suzete jo,prej je to lipolotio excipial dobrý.No a tam je moč taky.Ale kravská,takže,jeho vlastní je mu určitě bližší...
9. lis 2010 v 11:09  •  3 děti  • Odpověz
@petja excipial doma máme, martin se s tím pravidelně maže bo má furt suchý obličej. dnes si idu vyzvednou z lékárny dělanou mastičku, co mi napsala mudra. jinak mám tu leniensku, pak konopný olej, možná koupím konopnou mastičku na atopák...jenže nemůžu to mazat vším, že jo.
ježiš, moč z krávy? :fearful: vikískova mi fakt přijde sympatičtější
9. lis 2010 v 11:16  • Odpověz
@beru3nek jé diky - ja zatim slyšela ze se to nikomu nelibi, tak jsem ráda, že mám aspon naději a vyprdět tak y potřebujeme, tak snad to nakonec bude prima - jdeme ve stredu k dr a ta nam rekne co a jak. drzte holky palec
9. lis 2010 v 11:30  • Odpověz
@suzete na mě lipolotio excipial neměl vůbec žádný účinek. Ano nepromastil :unamused:
9. lis 2010 v 11:36  • Odpověz
ahojky,tak my byli včerra na kontrole kyčlí a dopadli jsem na jdeničku.To mi doktor říkal at dávám z preventivních důvodů ještě bavlněnou plenu mezi nožičky.ale kyčle měl od začátku v pohodě tak jsem si říkala,že je to zbytečné.Tedy ono se mi ani v noci zabalovat s plenou nechtělo (pokad to neni důležitý).No a mamka nebalila a nožky jsou super.Ještě máme pokračovat až do 3.měsíců :grinning: O.K :grinning: :grinning: holky co necháváte prckům za očkování po 3.měsících?My jsme se rozhodli pro prevenar a proti rotavirům. ten syflorix prý nemá velké pokrytí
9. lis 2010 v 11:39  • Odpověz
mě se ten lipolotio excipial líbil super pokžka po něm i vpráci jsme to používali na dědoušky a babičky když byli vysušení což jsou skoro všichni
9. lis 2010 v 11:40  • Odpověz
@r.m já jen pneumokoky rotaviry né
9. lis 2010 v 11:40  • Odpověz
@antana123 ty jsi nenechala rotaviry? Tak ty já radši jo,četla jsem,že má mimčo průjem a může se i dehydrovat.Je to hrozný co je dnes za nemoce :frowning2: To nám píchli proti tubeře,černýmu kašli ... a byl klid a dnes?
9. lis 2010 v 11:44  • Odpověz
@r.m no vzhledem k tomu že těch průjmů není tolik tak bych chtěla jen pneumokoky se budeme domlovat na 3měsíční kontrole
9. lis 2010 v 11:46  • Odpověz
@r.m no,tak to bys musela očkovat proti všemu.rotaviry určo jsou hnus,ale srovnatelný i se salmonelou,na kterou taky neočkuješ,že jo.Já očkovat nic navíc nechci a včera jsem se domluvila i na odklad hexy.
9. lis 2010 v 11:56  •  3 děti  • Odpověz
@laterna neboj, nejste sami, Barunka měla v 5týdnech 58cm a 5,140kg, přibírá kolem 350g týdně, doktorka říkala, že by stačilo 150g :grinning: :grinning: :grinning: ,ale co mám dělat, je to hladovec:slight_smile:
9. lis 2010 ve 12:00  • Odpověz
@suzete no vidiš,tož ta Martinova suchá pusena,neznamená to taky něco?
9. lis 2010 ve 12:00  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky holky,
včera jsem se tak vyděsila informací o zamčení diskuse, že jsem dnes dala dokupy fotoblog a musím se k Vám přidat :grinning:
Napřed jsem se na vás chodila koukat jen zběžně, ale jak se blížil termín porodu, tak jsem tu byla denně a četla a četla a četla.
Díky Vám jsem se dala na homeo, začala masírovat oba kluky a koupila olejíčky a knížku Voňavá lékarna. Je fakt super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teď musím jít za Adámkem, ale hned jak se sem zase dostanu, tak vás dočtu...a že toho dnes není málo :sweat_smile:
A kdo chcete kupovat ty 4dvd zumby.....dají se stánout na netu a máte ušetřeny korunky. Můj zlatej bráška mi to běhěm jednoho dne stáhl vypálil a už s Tomáškem trsáme :o)))

Zatím se loučím, mějte se krásně a dobrou chuť k obědu. My máme rajskou :slight_smile:
9. lis 2010 ve 12:10  • Odpověz
@r.m rotaviry nebudeme očkovat, pneumokoka možná, ještě nejsem rozhodnutá.
9. lis 2010 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.