• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@janulka22 vítej :slight_smile:

Koukám, že nás čte hodně dalšíchzářijovek. Aspoň se teď ozvou a pokud by se odhlasovalo uzamčení, tak mají čas se ozvat dokud je to odemčené :slight_smile:
9. lis 2010 ve 12:21  • Odpověz
@rennu: tak ona verunka tam taky není sama celou dobu ...co by tam dělala
@laterna: taky nás skolila nějaká virozka - teda spíš rýma, bez teplot atd.
9. lis 2010 ve 12:28  • Odpověz
@janulka22 Ahojky a vítej teda nás bude :grinning:
9. lis 2010 ve 12:30  • Odpověz
@rennu: u hedelixu mi příjde divné, že ho můžeš dát miminku, ale ne kojící - to je přeci pakárna
@darjanka: vítej do klubu :slight_smile:

jinak holky - náhody neexistují ...když se mluví o zavření a během půldne se objeví další dvě nové mamči, je to podle mě o tom, že zamykat se nemá :slight_smile:
9. lis 2010 ve 12:32  • Odpověz
dobré poledne,
tak u nás noc teda hrůza. Malej usnul někdy kolem půl 11, za hodinku zas vzhůru a v noci co dvě hodinky, jednou měl možná 3. K ránu brečel, protože se nemůže vy.... jen takovej šprk se mu povedl, tak ho asi bolí bříško :confused:. Tak mám dneska nějákou kocovinku z nevyspání. Teď si vesele chrupčí, od tý doby co mamka vstala a rozhodla se něco dělat. :grinning:. Dneska se má stavit kámoška s roční holčičkou, tak to bude fajn :wink:, teď musíme jít venčit :wink:
@lio : tak to je možný, jak to není úplně pod ním, že to řve. Ono se říká, že jak budou větší a začnou se stěhovat, tak je to pak taky nesnímá a řve to. No lepší tam letět x krát zbytečně, že. Zrovna dneska mi psala kámoška, že měl malý ve 3 měsících apnoickou pauzu a ještě že měli nanynku. To je manža teda dobrej spáč, u nás ta nána řve teda dost nahlas.
@hanncca : u nás je to to samé, vypravit se někam je na hodiny :wink: , tak ať dobře pochodíte u dr.
@petja : tak ať se z toho Filda brzo dostane
9. lis 2010 ve 12:33  • Odpověz
@suzete: ad ae - neboj - nemusí to být tak divoké....hlavně ty rané dětské ae ...kámoška jen vytestovala, která poitravina to dělá a tu přestala jíst ...sice se natrápila, než k tomu došli, ale je to řešitelné :wink: ...samo, že to může být daleko hrší verze, ale na černé varianty je času dost :wink:
ondrovi se něcojako ae udělal po 4. hexe ....tchýně ekzematik, manža ekzematik, alergik a lehké astma ....má dispozice jak vyšité ...ale když se vzpamatoval z té skvělé vakcíny a imunitní systém se zase rozběhl, tak mu zmizel :wink: a už několik měsíců tu není ...klep klep
9. lis 2010 ve 12:40  • Odpověz
@r.m: ale ono není více nemocí ..ono je jen více vakcím - nezaměňovat :wink: ....
rotaviry jsou celkem běžné a mělo je plno dětí v okolí - většina to zvládla doma, synovec skončil na jedné kapačce na zavodnění ...nic tragického
očkování rozhodně napáchá více neplechy než tohle
9. lis 2010 ve 12:45  • Odpověz
@beru3nek no nemysli že ta naše chůvička neřve jak protržená, jen manžu nevzbudí ani plačící Domča vedle něj v posteli, to máš těžký :grinning:

Vítám nově příchozí :slight_smile:
Říkám, že nás spousta mamin POUZE čte....:slight_smile:

@hupcza taky na vás hupsla virozka?
ted hlásili že má být o víkendu babí léto, no není to guláš v tom počasí? tak at se brzy vykřešete
sem upekla muffiny, krásně provoněly byt, Domča chrupe, já ho dopo nechala spát, dlouho mu trvalo než zabral, ale pak máme problém v tom, že spustí najednou takovej hysterák, který není utišitelný, dokud nesaje, pak hltá, je celý v křeči z toho řevu......tak jeslti není lepší ho vzbudit, v klidu pohodě, ještě se na mámu usměje, nabaští a spinká dál.....
9. lis 2010 ve 13:01  • Odpověz
@lio no taky ver ze spousta mamin vas POUZE cte protoze jste otevrena diskuze :unamused: ...... ja osobne jsem se rozloucila v breznu po posledni snaze zavrit tema a uz jen procitam, nastesti mi "zustala" jedna uzasna vrbicka @suik a moooooc ji za to dekuju :dizzy_face:
9. lis 2010 ve 13:07  • Odpověz
@sambucca zdravím po dlouhé době :wink:
9. lis 2010 ve 13:09  • Odpověz
@lendaw taky taky, i Bětušku kočičku :dizzy_face:
9. lis 2010 ve 13:11  • Odpověz
@sambucca ahojky, zdravím, my se taky potkali na jiné diskuzi :slight_smile: Mno tak uvidíme, jak dopadne snaha zamknout, však i potom se mamči můžou přidat, když požádají, nevidím v tom takový prob...
9. lis 2010 ve 13:13  • Odpověz
ad hlasovani, nestacim reagovat na vse, ale hlasovani sleduju....

zatim pro suik, lio, kovalda, lotyna, hannca, discreet, kuchy, beru3nek, rennu, lendaw, eveluska, sambucca ...

je to jedno antana, javyb, ojo

proti, jestli jsem to dobře pochopila tak hupcza

a dalsi?

musim bezet, dite rve a dusi se mi kocka
9. lis 2010 ve 13:49  • Odpověz
@r.m my jsme nedonoseny, zatim mame naockovany jenom rotaviry - a asi dame i pneumokoka , ale nam se vsechna ockovani posouvaji... takze z klasiky jeste nemame nic jen TBC z porodnice :slight_smile:
9. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz
@sambucca Ahojky :slight_smile: třeba se to zamkne a to se za náma přidáš né????
9. lis 2010 ve 13:56  • Odpověz
z p o v e d .
ahojte, ja se taky priznavam, ze vas tady smiruju, zvlast to "chytraceni" hupczy, moc me inspiruje.
baby, zustante open! jste fajn. vam i miminkam vse nej.
9. lis 2010 ve 13:56  • Odpověz
no a s těma nemocema bych řekla,že jich není víc,jen se možná častěji vyskytují.No ale za spousty nemocemi a problémy nejen kojeneckého věku se může skrývat právě očko.A nejde jen o nemoci na fyzické úrovni...
Jinak u nás je hezky,jsme na zahradě,ale fouká studený vítr.Nicméně Jolanka spí jak zabitá v kočárku,myslím,že bojuje taky s nějakým bacilem,spánkem,no zvolila tu nejlepší alternativu :wink:
9. lis 2010 ve 14:04  •  3 děti  • Odpověz
Jo? My už zase hlasujem? Já jsem proti zamčení
9. lis 2010 ve 14:05  •  3 děti  • Odpověz
@cocoska tak se přidej do zamčený, co ti brání?

nebo si hupcza otevře otevřenou diskuzi rad a porad :grinning:
9. lis 2010 ve 14:09  • Odpověz
@suik do který nás co jsme byly pro zamčení nepustí vid :grinning:
9. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz
Holky nezamykejte se :grinning: , já vás taky chodím "šmírovat" (někdy sice jen letem světem ale přece) :grinning: . Bez vás bych ani netušila, co je to "růstový spurt" :grinning: :grinning:
9. lis 2010 ve 14:35  • Odpověz
@werunka21 ty jo,fakt?Já osobně to vidim jako pozitivum.@sambucca je určitě jiného názoru
9. lis 2010 ve 14:39  •  3 děti  • Odpověz
Já abych taky připojila svůj hlas, jsem pro zamčení. Jak už někdo psal, řešíme tu občas dost osobní věci a samy vidíte, že nás "šmíruje" dost lidí, o kterých ani nevíme. (Teď nic proti nikomu osobně.) Do zamčené se přece nějak můžou připojovat další, ne? Tak bych v tom neviděla problém.
9. lis 2010 ve 14:40  • Odpověz
Jo,ale co víc na sebe prozradíte všechny,než jste už odhalily?Fotky zvěřejňovat vám nevadí? Mě přijde,že už tak jste kolikrát některé intimní až dost,něco stejně nezveřejním,ani v diskuzi zamčené
9. lis 2010 ve 14:44  •  3 děti  • Odpověz
@werunka21 ale heleme se ji holku jednu.-))))))
9. lis 2010 ve 14:45  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme se vrátili od očního a Honzíkovi proplachovali očičko, takovým drátem, měl ho plný hnisu a to i přes to, že jsem mu ho pravidelně vymačkávala a masírovala. Má zánět a to od rýmy, nesmíme mu kapat ale jen nosánek vytírat roztokem na vatičce. Dostal antibiotika.
9. lis 2010 ve 14:48  • Odpověz
@zvirka můžou, to není prob, je ale fakt ,že já když hledala srpnovky, nenašla jsem a netušila se, jak se k nim mohu přidat, byla jsem tu čerstvě a nechápala kde tento termín je :slight_smile: našla tu jen zářijovky a červencovky, -- ty už se zamkly taky :slight_smile:
...je fakt, že to jsme všechny byly těhu, teď už bych srpnovky nehledala.
ale @petja má taky pravdu, fotky zveřejňujeme (krom lotyny :slight_smile: ) kecáme o všem možnm, co víc bychom si v zamčené řekly navíc ....snad jen ten pocit ,že to nikdo jinej, než komu to píšem nevidí no, těžko říct...:slight_smile:
9. lis 2010 ve 14:50  • Odpověz
@alisek jejda, zánět jako v očičku od rýmy? jste ji měli před nějakou dobou?
9. lis 2010 ve 14:51  • Odpověz
ahojky, tak na kalmetizaci je to ok a rovnou jsem se došla objednat na sono kyčlí. Byla jsem u kadeřnice a pak zašla do drogerky. Teď jdu něco ukuchtit, už mám hlad ....
@darjanka vítej!! taky blinkáme, ale už je to lepší. nutriton někdy pomohl někdy ne, zvýšené postýlky máme taky. ještě jsem musela a ještě to tak i dělám. kojit častěji, ale kratší dobu.
@suzete to mě mrzí s tím atopákem. Lendaw napsala "hezkej" příspěvek
@r.m dám prevenar, ten je prý na 13 kmenů, synflorix "jen" na 10. ale jsou velice srovnatelné...obě dobré vakciny.
ty jo, mluvíme o zamčení a najednou se maminky začly přidávat... :slight_smile: to je mazec...dočítám a jej..další maminka... :slight_smile:
ad nehty stříháme tak jednou týdně
9. lis 2010 v 15:17  • Odpověz
@jennymaresova také dáváme to samé i rotaviry,člověk nikdy neví,nás to čeká v prosinci ale už o tom přemýšlím
9. lis 2010 v 15:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.