• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@jennymaresova vy už jste očkovaný na rotaviry?
9. lis 2010 v 15:47  • Odpověz
@hanncca na ty se očkuje snad od 9. týdne...
9. lis 2010 v 15:49  • Odpověz
@lio a ty teda jaký očko?Neodpovědělas tehdy...
9. lis 2010 v 15:55  •  3 děti  • Odpověz
@lio to sice nevim, ale spíš že jsou nedonošený a už naočkovaný...
9. lis 2010 v 15:56  • Odpověz
Ahojky, tak jsem zase tu :slight_smile:
my stříháme nechtíky od příchodu z porodnice, Měly jsme vyvolávenej porod v 38+5 a po narození měl tak dlouhé nechtíky, že jsem zírala...a hrozně se škrabal. Jinak míry měl 51 cm a 3,75kg...žádnej drobek :grinning:
My a očkování...nabízeli nám i rotaviry, ale myslím, že je to zbytečné zatěžování prcků. My jdem jen do pneumokoků.
A pro suzete....kamarádka má holčičku, jako miminko měla AE a v roce už nic :wink:, takže hlavu vzhůru.

Mám takový dotaz. Nevíte někdo, co obnáší zdvojená ledvina? Když jsme odcházeli z porodky, tak mi doktorka, kterou jsem osobně viděla poprvé, řekla, že má Adámek zdvojenou levou ledvinu a v listopadu půjdem na kontrolu. Mimochodem mi to řekla jakoby se nic nedělo, tak jsem na ni zírala jak pako. Teď jsme tam byli, jen potvrdili diagnózu a řekli, že už chodit nemusíme. Tak asi to není nic špatného, ne?

9. lis 2010 v 16:34  • Odpověz
@petja já už toho asi víc neprozradím, nechtěla jsem toho tolik prozradit, původně jsem nechtěla malou ukazovat, jen třeba vložit fotku do diskuze, ale prostě tu jsme dobrá parta, je mi tu dobře a taky jsem se chtěla pochlubit a přestala jsem být opatrná, ale jedno mi to není. Taky jsem už fotky stáhla....Je sice fajn, že jsme inspirací pro ostatní, ale koník je docela širokej a spousta informací se dá zjistit i z jiných tématicky zaměřených diskuzí.....já tuhle diskuzi beru prostě jako virtuální posezení s přítelkyněmi a radši budu mít intimčo.....to že se mi nabourává sladká nevědomost že tu jsme sami mi příjemné není.

klidně ať se přidá kdo chce, ale radši bych abychom byli trochu pod pokličkou.

no diskuze probíhá, zatím je víc lidí pro zavření a jestli to tak dopadne, tak se diskuze zavře. Jen nevím jestli brát v potaz hlasy lidí co sem zatím jen nakoukli a v diskuzi se neobjevili a nic o nich nevíme. Nechci nikomu křivdit, ale třeba takové cocosce moc nedůvěřuju, při posledním hlasování, v době kdy se rodily naše malá nedonošeňátka sem někdo vložil příspěvek typu "tak už konečně roďte"! Přišlo mi to krajně nevhodné :unamused: a myslím, že to byla práv ona.
9. lis 2010 v 17:30  • Odpověz
ahoj kecalky :slight_smile:
tak jsem si na dnešek objednala kámošku s malou s tím, že ten můj je na zájezdě. Ve 2 byl zpátky, že ho pustili a pojede zítra na celý den. Tak, že dodělá tu elektriku. Začalo nadávání a vztekání, protože ty dráty jsou z hliníku a začaly se mu lámat pod rukama. To bylo nadávek, to asi znáte taky, že :wink: Pak zavolal kámošovi a spolu to něják zmákli. No zmákli vymlátili kus zdi, je tam zatím přebalovák tak nevím jak se to vyřeší s tou dírou do budoucna. No hlavně, že to spravili a bude to tady zase jak u lidí.Bála jsem se, že se někde přerazím o kabely až půjdu a malýho budu mít na ruce. Pak se stavila kámoška s malou, tak den zas krásně utekl. Já tady cucám něco na bolení v krku, taky cítím že na mě něco leze :rolling_eyes: . Venku je totiž pořád nějáký teplo, tak ty bacily se jen hemží :unamused:
jdu vás konečně dočíst :wink:
9. lis 2010 v 17:49  • Odpověz
@suik příspěvěk určitě něvhodný!!! Vstup do diskuze bych povolila jen těm, co sem chodí a dávají příspěvky. Ale to nezáleží na mně. Jsou jiné diskuze, kam případné zájemkyně můžou chodit nebo se časem můžou přidat. Přesně jak píšeš....virtuální posezení....intimčo... Ono vlastně hlavní slovo má laurinka, ne? Ona může diskuzi uzamknout...kontaktuješ jí?? Jakej je její názor....dloouho tu nebyla..
9. lis 2010 v 17:49  • Odpověz
@beru3nek ježiš...na tebe taky něco leze? Tak to koukej zarazit hned v začátku...u nás zatííím dobrý. Hlavně že el. je hotová a den Ti hezky utekl :slight_smile:
9. lis 2010 v 17:50  • Odpověz
@lio rýmu už skoro nemá, odsávám spíš takový tuhý "smrkance" ale před každým kojením mu kápnu libenar, to nám poradila doktorka a vypadá to že tímhle jsme si pořídili ten zánět + ta rýma, sestřička mi nakazovala (u očařky) hlavně nekapat, jen vytírat tamponkem napuštěným roztokem, každej radí něco jinýho a pak se v tom má čert vyznat, když nemáme zkušenosti, prostě ten náš lupínek si asi musí projít vším, mě ho bylo líto, jak to "trápili", neobešlo se to bez kapku krve, prý ji bude mít nejspíš i ve stolici, fakt musíme mít všechno.. :unamused: :frowning2:
9. lis 2010 v 17:52  • Odpověz
@alisek Bětušce proplachovali v pátek. taky kapeme antibiotika.
9. lis 2010 v 18:05  • Odpověz
@alisek ať je Vám lépe...Si to "užíváte"!! Přeji brzké uzdravení. Ten libenar se teda nemá kapat, jo? Jen vytírat nosík tamponem pokapaným libenarem?
9. lis 2010 v 18:06  • Odpověz
@hanncca Hani přesně tak, tak už nekapem přímo do nosíku ale kápnu na vatový tampon(tyčinka) a vytřu mu nosík, jsem zvědavá jak to pomůže na zadní rýmu, asi vyzkouším ty olejíčky na tamponek a šoupnu mu to do postýlky.

@lendaw Len vám taky, ach jo ty děcka si to teda vyžíraj, tak ať jste brzo zdraví.
9. lis 2010 v 18:10  • Odpověz
prďolka měl jít teď v 6pm jíst, jenže, chrupe vedle mě v korbě, dospával nejdřív na balkoně a teď i doma, nebudu ho budit, akorát se z korby ozývají dělový rány do plíny...prdí si tam.
9. lis 2010 v 18:12  • Odpověz
@hanncca napíšu jí, ....no bylo to drsný, já jsem z toho byla tehdy docela špatná, jak jste rodily o tolik dřív a tohle mě teda dorazilo.

ona myslím v minulém hlasování byla pro. mám to pořád v poště.
9. lis 2010 v 18:18  • Odpověz
tak jsme byli dneska venku a bylo tam docela sluníčko :slight_smile: :slight_smile:

@alisek @hanncca mě nedavno sousedla řekla, že by se nemělo kapat rovnou do nosíku,že jen vytírat...nicméně já Tomášovi vždy kapala a v pohodě :sweat_smile:

@beru3nek jestli tě bolí v krku, výborný je kloktadlo florsalmin, ten fakt zabere rychle :wink: mě už bolelo asi 5x v krku a vždy jsem to tím rozehnala nebo také pastilky Vincentka na cucání :slight_smile:

a teda koukám, kolik nových maminek se ozvalo :sweat_smile: ale přikloním se k tomu zamčení...
9. lis 2010 v 18:23  • Odpověz
jinak já co se týče nosánku, tak s ním zápasím...odsávat mi moc nejde... ted má sušší holuby :grinning: a ty nejdou už vůbec. Musím se juknout po něčem na kapání. Ten libenar vypadá dobře, ale německý google mi to nenašel.
9. lis 2010 v 18:23  • Odpověz
@ojo takže měním na "pro" ju?
9. lis 2010 v 18:24  • Odpověz
@suik ju :slight_smile: nebo zkus Otrivin, to je to samé jako Libenar :slight_smile: nebo já používám tu Vincentku na vytírání nosíku :slight_smile:
9. lis 2010 v 18:32  • Odpověz
teda dneska jsem jak v Jiříkově vidění, teď na večer Radimek vůbec nepláče a krásně si v klidu kouká v klíbce na hračku :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2010 v 18:40  • Odpověz
@laterna : tak to teda Kristýnce šmakuje, to je ale dobře :wink: tak ať to nechytne a jste brzo fit :wink:
@hanncca : užij si holiče, to je super relax :wink:
@lio : teda v noci si zapnout comp, to by mě nenapadlo. Já se rychle snažím vytuhnout taky :wink:
@petja : to krásně rostete :slight_smile:
@lendaw : tak to je klub taky přímo pro mě :grinning:
@darjanka : vítej :slight_smile: Šimona mám bráchu :wink: my taky císař :wink:
@antana123 : krásná fotečka :wink:
@leba : tak fajn, že už víš čím to je a je to lepší :wink:
@daja.had : tak držím pěsti ať je to už za tebou. To nevím jak je to s kojením a narkozou :fearful:
@discreet : další komu by to neva, to jste holky dobrý. Já čuměla dneska na kámošku, když mi tvrdila, že při koju můžu otěhotnět, já myslela že když kojím tak ne. No tak ty kondomy asi u nás klapnou :grinning:. Ta Adélka ještě chvilku počká :wink:
@suzete : tak hlavně aby vám na něj něco zabralo, ty za to určitě nemůžeš. Pěkná váha :wink:
9. lis 2010 v 18:45  • Odpověz
holky k tomu zamčení... na laurinku čekat nemusíte, tato diskuze se zamknout nedá, jen uzavřít s tím, že už sem nikdo nebude moct přispívat. musí se vytvořit nová diskuze - soukromá a tam ten, co jí založí napíše seznam členů, kteří budou mít přístup. správce pak může kohokoli přidat nebo odebrat. já to vím, páč jsme to takto dělali u březňátek 2009.
9. lis 2010 v 18:47  • Odpověz
@suik k tomu fotoalbu. teď je na koníkovi super novinka, že můžeš mít fotoalbum jako neveřejné, to si nastavíš. a fotky v něm uvidí jen ti, se kterýma se vzájemně potvrdíte jako přátelé. já to tak mám.

@beru3nek no, šmakuje, jednou nás sní všechny :grinning: jinak děkuju :slight_smile:
9. lis 2010 v 18:50  • Odpověz
@laterna ta s tou diskuzí to je pro mě novinka, já myslela, že to jde...o albech vím, ale taky se musí staré smazat, to jsem udělala, ale nové ještě nezaložila i když pár přátel už mám :grinning:
9. lis 2010 v 19:08  • Odpověz
@lendaw k těm plínkám, já jsem s nimi moc spokojená, dobře sajou, rychle schnou, patentky byly pro začátek trochu oříšek, ale ten systém je úžasně logickej, hezky sedí, dělají malej zadeček, rostou s dítětem, je to český výrobce, navíc ivuschku znám (teda přes net) a vím, že si s tím dala hodně práce, než sehnala certifikovaný materiál, nitě a podobně.

a další plus, má nádherné vzory pro holčičky, teď měla naprosto úžasný, ale už jsou skoro vyprodaný, já stihla jen pár.

te´d jsem ještě objednávala s-ka vícevrstevnatý bambusový plenky, ty si holky v diskuzi o plenkách taky nemůžou vynachválit, za pár dní mi snad dorazí.

já teda v plenách nechala dost peněz :grinning: , rozhodně u mě neplatí, že se látkovky vyplatí víc...možná kdybych byla chytřejší a některý plenky koupila jiný, ale to člověk dopředu neví.
9. lis 2010 v 19:17  • Odpověz
@petja prosím o radu:slight_smile: Jaká homeopatika bys dala na na "chrčení"? Malá nad ránem chrčí, ale normálně saje, takže nos ucpanej nemá...Nepoznám, jestli je to rýma, zdá se mi, že by to chtělo "odkašlat si", a nevím jak jí pomoct. Vytírám nos Vincentkou a stříkám Sterimar, potom je to trochu lepší...
9. lis 2010 v 19:23  • Odpověz
@suik já už koukala na www.anavy.cz a kupovala bych až by se ze mě prášilo. Ty vzory jsou úžasný. Objednám jednu na zkoušku a pokud mi bude vyhovovat, tak napíšu Ježíškovi :grinning:
9. lis 2010 v 19:23  • Odpověz
@suik tak jsem si objednala model Invierno od Anavy:slight_smile:
9. lis 2010 v 19:40  • Odpověz
to koukám, kolik nás tady najednou je jak se zmínilo o uzamčení :grinning:
@suzete : nám teda lenienska na tu suchou kůži nepomohla vůbec, ten excipial je na to fajn
@jennymaresova : no prima to asi nebude, ale co bychom pro ty naše miláčky neudělali, když jim to pomůže. Náš řve nejvíc vždycky na rehábku, tak jestli to děláme doma něják blbě, nevím :confused: na střeva je to ale fajn :wink: tak držím pěsti, ať to zmáknete :wink:
@r.m : my už máme rotaviry na doporučení dr. a nevím co na pneumokoky ještě. asi ten prevenar
@janulka22 : vítej, jé taky Adámek :slight_smile:
@hupcza : taky, tak ať jste brzo fit, je to opruz :pensive:
@lio : toho našeho taťku taky nevzbudí když malej pláče. Nedávno mi ráno říká: mámo ty už v noci nekojíš, tak říkám že kojím jen on to prochrápe :wink:
@suik : ježíš, co je kočičce ?
@alisek : chudáček malej, tak ať je brzo o.k. to muselo být hrozný :frowning2:
9. lis 2010 v 19:43  • Odpověz
@janulka22 : to jsem neslyšela, ale tak to bude asi o.k. když už chodit nemusíte. Ach ty dr. někdy co. Já jsem taky kolikrát tak vyjukaná, že zkamením, rozeřvu se a nezeptám se už na nic. To mě napadá pak až odedju z ordinace :sweat_smile:
@suik : to si pamatuju, na ten příspěvek. Naprosto nevím teda od koho byl.
@hanncca : ale z ničeho nic. Vzala jsem si oscilo, tak snad to ustojím :wink:
@alisek : to jsem taky neslyšela, že se nemá kapat. Taky jsme ho kapali :unamused: díky za radu
@ojo : vidíš vincentku jsem měla taky ještě jako těhu, tak pořídím zas. Tak třeba máte už po kolice, kéž by co :wink:
9. lis 2010 v 19:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.