• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
:grinning: holky, teda nevím, co je horší, zda uspávat toho našeho draka nebo zda budit :grinning: :grinning: na antibiotika jsem ho chtěla vzudit a prd, no nakonec jsem to do něj vpravila za čtvrt hodinky a tuhoň spal dál...vypadal, že se budil dostal pak ještě sirup a k prsu a prdek, chvíli potahal a zas chrní :grinning: , to nebude spát v noci :sweat_smile:
9. lis 2010 v 19:59  • Odpověz
@hanncca jo jo - mame TBC z porodky a ted od detsky dr. rotaviry- meli jsme problemy s prujmama, ted porad streva zlobi, ma to tam nejaky blbe nastaveny - mikrofloru atd. tak jsme radeji dali ockovat - prave ze snad u tohodle ockovani to ze jsme nedonoseny nevadi - tady se odcitat nemusi - rikala nase dr.
@alisek taky jsem obcas Libenar kapala a mam ten pocit ze dost hojne - nekdy se mi povedlo vymacknout z ampulky asi i vic nez bych chtela... litalo nam to tu jak gejzir vzduchem...tak uz kapat taky nebudu, jen vytirat. ale toje boj.... mala se u toho pekne vzpouzi....
@beru3nek jo ja vim ze to Prima nebude, ale snazim se na tom hledat to lepsi a pozitivni. Jdeme zitra tak dam vedet.
9. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz
@jennymaresova : budu na vás myslet :slight_smile:
9. lis 2010 ve 20:06  • Odpověz
@beru3nek diky za podporu
9. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz
Holky co krmite UM prosim poradite mi? Přijde mi, že občas odpol mam už malo mlika - přes noc se mi prsa nalejou ale odpol jsem uz nějaká vykojená. Chci si pro jistotu pořídit nějakou UM pro sichr, třeba ji ani neotevřu, ale co kdby ze jo?. Co mám koupit? Absolutně se v tom nevyznám. Díky za rady.
9. lis 2010 ve 20:10  • Odpověz
@cocoska: tak teď nevím, jestli se mám urazit a nebo být ráda :grinning:

jinak ad zamčení - jako bez urážky kohokoli - ale furt jsou tady pro mě cizí lidi - jo už o sobě leccos víme ...ale stále je to virtuální ....a nikdy ani jiné nebude ...svým kámoškám z gymplu, práce atd. prostě řeknu osobně víc ....
jasně, že tady jsou určité sympatie atd. - ale ony holky na netu a v reálu jsou často kapku jiné - viz má druhá diskuse s ondrou ...některé holky překvapily, některé hodně do plusu, některé zarazily
takže pokud to není o tom, že bychom se někde alespoň občas potkávaly, je pro mě zamknutí fakt bezpředmětné
9. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz
@jennymaresova Ahoj, já taky kojím a v záloze mám Nutrilon. V lékárně ho prodávají i v sáčku. Sáček=1dávka. Nemusíš aspoň kupovat cely balení a pak to vyhazovat, když to nevyužiješ :wink:
9. lis 2010 ve 20:14  • Odpověz
@hupcza máš pravdu, že je to virtuální a sejít se pak všechny life, asi by to bylo doooost zajímavý :slight_smile: Ráda bych věděla v reálu, s kým mám tu čest :wink: btw. s manželem jsme se poznali taky přes net...láska přes internet no :sweat_smile:
9. lis 2010 ve 20:16  • Odpověz
@janulka22:no moje ségra má zdvojenou ledvinu - druhou ale nemá ....neznamená to prakticky nic ..jí na to přišli až v pubertě na gyndě ....nikdy jí to v ničem neomezilo
ale jestli je to totéž u vás, netuším

ad rýma - já ji teda nechávám být ...a lepší se to skoro "samo", neodsávám - když chrčí, dám na svislo ....olejíčkuju, rozprašuju do vzduchu a mažu pod nos ...už je to lepší
9. lis 2010 ve 20:20  • Odpověz
@rennu: jé my taky :grinning:
9. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz
@janulka22 a kupuje se nějak podle věku dítěte nebo je to jen Nutrilon? Promin že se tak ptám v tomhle se fakt nevyznám ...
9. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz
@jennymaresova : :slight_smile: my máme v záloze sunar HA1, ale ani nevím jestli ho ještě může :astonished: ten jsme měli po propuštění z nemocnice. Ten nutrilon vypadá dobře, že je na dávky
9. lis 2010 ve 20:24  • Odpověz
@jennymaresova Je to podle věku. V lékárně ti poradí. Já mám č. 1...napsáno od narození
9. lis 2010 ve 20:27  • Odpověz
@jennymaresova Minule s Tomáškem jsem si koupila cely balení a nevyužila jsem ho. Takže jsem přišla zbytečně o penízky. Ale tnkrát žádné menší balení nebylo
9. lis 2010 ve 20:29  • Odpověz
@hupcza tak to jsem ráda. Na netu jsem našla jen jeden článek a tam bylo, že by to mohla být pro něj i výhoda...tak snad to bude fakt ok. No nebudu zbytečně plašit.
9. lis 2010 ve 20:30  • Odpověz
@beru3nek koukala jsem ted na net - ten by mel byt do 6ti mes. veku, jestli ti teda uz nevyprsela expirace :slight_smile: diky za radu - asi radej neco koupime do zasoby kdyby nahodou nebylo :wink:
9. lis 2010 ve 20:35  • Odpověz
@janulka22 jo ty jednorazovy sacky vypadaji OK do toho asi půjdu, potřebuju fakt jen zálohu a kde pak v noci plasit ze jo? A nebudu zbytečně kupovat krabici. Snad ani ty sačky nikdy nevyuziju ale aspon mi nebude tak lito penez... :slight_smile:
9. lis 2010 ve 20:37  • Odpověz
No nic holky mějte se - jdeme budit a papkat :slight_smile:
9. lis 2010 ve 20:41  • Odpověz
@hupcza no nekecej :grinning: dobrá náhoda :grinning: :grinning:
9. lis 2010 ve 20:44  • Odpověz
my dneska jíme jak vrabec, si párkrát cucne usne a za chvíli znova, tak nevím co to má znamenat. Nějáká novinka asi u nás :confused:
9. lis 2010 ve 20:49  • Odpověz
@beru3nek TAk já Lucku podezřívám že si hraje na modelku, někdy to do ní ne a ne nacpat - i když jsem ji zkoušela vyhladovět.... :slight_smile: TAk třeba aspirujete na modela :wink:
9. lis 2010 ve 20:54  • Odpověz
Ahoj holky, našla jsem si vás teprve včera, ale když jsem pročítala pár stránek zpět, všimla jsem si, že řešíte uzamčení skupiny...jestli můžu přispět svým názorem, jsem určitě proti...obdivuju totiž vás všechny, které během dne v tom neustálém kolotoči ještě stíháte psát sem do diskuze - já jsem ráda, že se sem dostanu alespoň takto večer...a myslím, že takových je nás spousta - bez šance, že vždy přečtu celou uplynulou diskuzi a taky nebudu extra aktivní pisatelka, ráda sem nahlédnu, když zbyde chvíle času....pocit, že člověk v tom není sám - vzhledem k tomu, že řešíme všechny podobné problémy, je moc fajn...a to ani nemluvím o tom, že se tu řeší věci, o kterých bych já sama bez takové diskuze ani netušila...
9. lis 2010 ve 20:55  • Odpověz
@beru3nek no já dala malýmu dneska cucnout fenyklovýho čaje, tak si myslím, že mu taky pomohl :slight_smile: :slight_smile:

ad chrčení, náš malej taky občas chrčí..spíš v noci..i Tomáš chrčel a nijak jsem to neléčila...samo to odeznělo :slight_smile:
9. lis 2010 ve 20:57  • Odpověz
@ojo tak já zkusím "vydržet s nervama" :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2010 ve 21:03  • Odpověz
@lendaw já používám taky svrchňáky PULky (Baby Lucy - vedou a pak Thirsties) ...a jsem naprosto spokojená...původně jsem myslela, že budu dávat i flísáky, ale to už by plínky byly fakt větší, než malá, tak jsem je dávala zatím jen kvůli kyčlím...a vlňáčky mám už taky, ale nějak jsem se ještě nedostala k tomu, je nalanolinovat...:(Ale co znám látkařky, tak je hrozně chválí....já se přiznám , že se mi do nich moc nechce od těch PULek, ty jsou hrozně pohodový na užívání...
Ahojky :slight_smile:
@jennymaresova já když mám laktační krize tak dávám Nutrilon1 malý ho dobře snáší,prostě když malý zvýšší dávku co pije tak chvilku trvá než se mlíčka začne dělat víc tak ho dokrmuju nemám to srdce ho nechat hlady
jinak dneska je hladový nějaký ceůý den mi pije 150ml nevím jestli zvýšil dávku nebo co to je :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
9. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz
@hupcza co mažeš pod nos?
9. lis 2010 ve 21:06  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Tak dnešní noc je zajímavá, pamatuji si totiž kojení až ve 3 a nevím,jestli mezitím nějaký bylo :slight_smile:. Tuhle noc by se prostě spalo super, ale pak zazlobili trochu prdíci a pak už jsme vstávali, protože jsme vezli taťku do práce a pak jsme měli rande s kámoškou, zas na šátkování - doladit, co děláme blbě, pak pro pizzu a k ní domů :slight_smile:, super den prostě :slight_smile:. Obě se svorně ujišťujeme, že toto i tamto známe taky a děláme či neděláme taky, ... no prostě jak tady, bezva :grinning:
To šátkování je v mateřském centru a tam jsem ještě koupila mandlový olej, tak jsem ráda, bo už mi olejíčky docházejí. Pak ještě v DM polštář s třešňovejma peckama a eukalypt - esenciál. olej. :slight_smile: Takže veskrze úspěšná mise :grinning:
9. lis 2010 ve 21:06  • Odpověz
@rennu: to jo ...já to měla teda vůbec zašmodrchané ..ale to je na dloooouhé povídání - třeba někdy na srazíku :slight_smile:
@barnie: thristies se mi ale už u většího neosvbědčily ..hrozně se ošuchtlaly, což by ani tak nevadilo, ale dle mého i rychle provlhnou
vlňáčky mám taky ráda
9. lis 2010 ve 21:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.