• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ona už chodila mateřská??? to se jdu kouknout, já ji ještě něčekala :wink:
9. lis 2010 ve 22:33  • Odpověz
@lotyna heye to že prdí, neznamená že ji bříško nebolí.......můžou to být tzv prdíci, co neuleví......občas máme taky.....a po koupeli masáži a při jídle jsme měli to samé, uklidnil se dudu a pak jsem do něj dostala zbytek....ale dle mého už chtěl fakt spát, takže to musím ještě vyladit....
zkus vysledovat, zda pláče než si uleví, nebo při tom. a jeslti když si uleví, přestane brečet....pak sou na to homeo....můžeš vyzkoušet.

@hanncca ty vidíš, když tam něco je ? domča má tak mini dirky že nic nevidím a tedy nezkoumám.....dr řekla neštourat, do nosu i do ucha, z toho jen vytírám "z předsíně" bordel.....

@hupcza co si myslíš o tom našem večerním "rituálku"....jestli to tedy čteš :slight_smile:
myslela jsem, že je přetažený a proto u jídla řve až hysterčí, neska jsem koupala dvě hodky po jídle, že to bude dřív a pak bude normoš jíst, ne jen "cucnout" a zase hysterák a zase dal najevo,at už ho položím a spááááát.....
vycházelo mi totiž krmení hodku před koupáním a pak jsem dávala i po, a nenápadně se nám koupání posouvali na později a později.....su zvědavá, když neska ulehl v osm a vypil toho jakoby cucnutí, ne plnou dávku, vkolik bude ráno békat...
9. lis 2010 ve 22:33  • Odpověz
@pet.s jj tu už hromadně všechny mateřskou máme na účtě :slight_smile:
tak jukni :slight_smile:
9. lis 2010 ve 22:34  • Odpověz
tak já mateřskou ještě nemám(((
9. lis 2010 ve 22:35  • Odpověz
@eveluska ne, vážne.

@hupcza :grinning: ty speciálně s petjou budete pykat v koutě :grinning: to je jasný že nenecháme, bez tebe by to nebylo ono :wink: . No jasně, to chápu, já jen jestli znáš. Mě to poštovné pěkně štve, já jsem teď musela oželet respektovat a být respektován, tam kde měli ty knížky co jsem potřebovala, tohle neměli.

@lio koupila jsem od haby panenku, pak takovýho krokodýla ze stejný kolekce jako mám ty kuželky a pak toto: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/suik/album/pro-sofinku-k-vanocum/5686205/ to myslím, že se bude líbit.

I ta panenka co jsem konecne dosila se ji desne libi, pekne se na ni smeje, ale musi se hejbat
9. lis 2010 ve 22:36  • Odpověz
@pet.s to je zvláštní, tentokrát byla nějak dřív
9. lis 2010 ve 22:36  • Odpověz
@suik a odkud jsi ted najednou mela echo o tom kopirovani fotek apod.? ja byla prve proti zamceni, ale psalo se, ze az se mimisci narodej, ze se to zamkne a prijde mi, ze cas na to fakt nazral a ze cim dyl se tu zname, tim vic a vic na sebe clovek napraska....
9. lis 2010 ve 22:45  • Odpověz
@lio Je to jak kdy. Když jí bříško bolí, nemůžu jí na něj ani šáhnout, respektive pláče a neustává, ale to je málokdy. Teď u masírování ztichla a vypadalo to, že je v pohodě. Ani se nijak nekroutila jako obvykle. No hlavně, že jsme to zvládly. :slight_smile:

9. lis 2010 ve 22:47  • Odpověz
@suik Ty kuželky jsou úžasný a ukaž panenku, co jsi ušila, prosíííím. :slight_smile: A to kopírování fotek, myslela jsi skorn?
9. lis 2010 ve 22:49  • Odpověz
@suik nemám,ale to neva..já na tom nejse závislá, jen mě spíš zajímalo,kolik mi vypočítají. Já totiž neměla ještě ani jednou,A jak to platí? za září to přijde v říjnu, za říjen v listopadu? je to tak?
9. lis 2010 ve 22:55  • Odpověz
@lio: a není to spurtík ...oni jakoby potřebují víc, ale dělají u toho takové cavyky, že ve finále dostanou míň a pak jsou nasr* ...
@suik : och dík y:slight_smile:
no my poštovné řešíme tak, že se domluvím se ségrou a mamkou ...a kolikrát už to je źa tolik, že je to bez poštovného :slight_smile: ..a nebo nasbíráme takovou slevu, že se to vyplatí i s poštovným
hezké dárečky
verunka už dostala první panenku - emilku od lamaze ....jako nechci být nevěčná - jsem ráda, že mi ji kolegové koupili ..ale první panenku jsme jí chtěla koupit jááááááááááááááá
@eveluska: já si vzpomínám, že tu byla cca před rokem na koňovi docela aférka, že někdo (snad i z adminů) vynášel info z diskusí ..no a hlavně z ip ....proto jsme se tenkrát přesunuli k nám
9. lis 2010 ve 22:58  • Odpověz
@suik hele dají se hračky od haby objdenat i do čech?
9. lis 2010 ve 22:58  • Odpověz
@suik: hele to vše dostane sofinka k vánocům ..no to doufám, že nezjistí verunka, bo bude mít pocit, že se narodila krkavčím rodičům :grinning:
9. lis 2010 ve 22:59  • Odpověz
Holky, neděste mě s těma dárkama. Já jsem teda asi krkavčí rodič, ale mně přijde, že na dárky je ještě malá. Jako ne že bych jí dávala na hraní ouško od hrnečku, aby si z něj udělala kravičku jako malý Bobeš, ale přece jenom v nějakých 4 měsících z toho ještě nemá rozum, ne? Ježíš, teď mě určitě ukamenujete......
9. lis 2010 ve 23:06  • Odpověz
Ahojky,
tak hlásím, že jsem to přežila :grinning: Asi se mi snažili dát narkózu co nejmenší nebo nejslabší..nebo nevím jak to pojmenovat - kvůli kojení, aspoň mi to tak přišlo...ještě na sále jsem se vzbudila a ani jsem nebyla nijak unavená, když jsem tam pak měla dospávat..
Tak jsem měla radost, že vydržíme s odstříkaným mlíkem aspoň do rána a prd :frowning2: Máme zásoby dopitý, taťka se snaží uspat a vypadá to, že si bude muset ještě cucnout z prsu...ach jo, je to škoda, pokud by totiž teď usnula tak většinou vydrží tak do 6 do rána...to už bych se tolik nebála - teď je to teprv 12 hodin po narkóze - jen půlka času, co doporučujou... :unamused: No co nadělám, když to jinak nepůjde...
Koukám, že se přidalo dost nových maminek.... když jsem tak letem pročítala dnešní den, měla jsem strach, jestli jsem tady vůbec správně :wink: Tak vítám nově příchozí :slight_smile:
Jinak k zamčení - taky bych byla pro :wink:
Balím to a jdu mrknout do ložnice, jestli je to naše dítko stále hladový nebo to už zaspalo ..... kéž by.... :wink: Dobrou noc!
9. lis 2010 ve 23:07  • Odpověz
@hupcza to chytraceni jsem samozrejme myslela v dobrem :dizzy_face: . dobrou noc vsem.
9. lis 2010 ve 23:11  • Odpověz
@pet.s našla jsem nějaké hračky od haby na mimibazaru, tak mrkni :wink:
9. lis 2010 ve 23:11  • Odpověz
Prodnešek se loučím...dobrou noc :slight_smile:
9. lis 2010 ve 23:15  • Odpověz
tu jsou ještě ty hračky od haby http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=257884
9. lis 2010 ve 23:16  • Odpověz
@lio Tak já tam nešťourám nějak vehementně, jen lehce vytřu..když něco vidím.
@daja.had tak super, že už to máš za sebou!!! To je Stelinka jedlík, snědla už si zásoby ...
@lotyna já budu kupovat taky jen drobnosti...nějakou hračku, nějakej hadřík, ale přehánět to fakt nebudu..a koupím jídelní židličku, co jsem viděla...dřevěná, ta se nám hodí do kuchyně, za dobrou cenu, to bude asi ten největší dárek....stejně bych jí po novém roce začla shánět...tak už spoň bude doma.
@pet.s ještě nemáš mateřskou? Chodí jak píšeš, za září v říjnu, atd...já jí měla tenhle měsíc už někdy 4.na účtě...
9. lis 2010 ve 23:18  • Odpověz
@lotyna no já si taky myslím, že Terince bude Štědrý večer putna,ale víš jednak ukojím svoje touhy(budu kupovat hračky..hurá) a za druhé ji koupíme,takové velké věci, co bude potřebovat. Jídelní židli, cestovní postýlku a asi dostane naušnice,
@janulka22 díkay kouknu

holky nevíte, kde na netu najdu nějaký přehled, co kdy by mělo miminko umět?
9. lis 2010 ve 23:21  • Odpověz
@pet.s nějaké hračky od haby jsem viděla v malvikovi....určitě je do čech dovážej. Mě se moc líběj, hlavně ty dřevěný....

@hupcza myslis, to co jsem koupila, nebo to album? to album je jen jako inspirace pro tety a spol...doufam, že to nedostane všechno :grinning: ...ale jak je znám, tak sofinka toho dostane hromadu.

@lotyna taky myslim, ze ji bude burt jestli neco dostane, velká atrakce bude určitě už jen samotnej stromeček, ale vybiram neco na co by se dalo koukat a pak strkat do pusy, taky mam pro ni oblecky, pliny,satek, kapsu na satek, ale to jsou vlastne darky pro me :grinning:
a na hračkách ujíždím :grinning:
panenku snad blesknu zejtra, uz se na to chystam nekolik dni.

ano myslela

@pet.s ta mateřská by ti ale už měla přijít ne? Já ji měla teda ještě před porodem.... nebo mas rovnou rodicak?

ke kočce, ona občas se jakoby dusi a pak vybleje travu, teda spis sliny s nazvejkanou travou, coz normalne delavaj, ale ted nemuzu prijit na to co ozuzlava a vypada to hrozive.
9. lis 2010 ve 23:27  • Odpověz
židličku taky budem potřebovat, ale přemejšlim, že počkame a že ji koupim z dalsi matersky a taky pockam, jestli se nahodou nebudem v breznu stehovat, byl by to dalsi kram :unamused:

ony ty darky jsou stejnak spis pro nas...ja mam vetsinu hracek schovanou a trochu to davkuju.
9. lis 2010 ve 23:31  • Odpověz
@hanncca nemám..ale to neva..ještě počkám a pak je na sociálce popoženu, asi se to zaselo, že mi ji teprve museli počítat. uvidím.
@lotyna to víš já v posledních letech k Vánocům kupuji pouze mobily, MP3, počítače a podobné blbosti, ještě že ségra měla malé děti.
Letos si velké děti přejí syn xbox a LCD TV s DVD, starší dcera si přeje buď liposukci zadku, nebo laserové odstranění strií a nebo odstranit laserem chloupky pod nosem.Dobré ne? Ještě, že mám Terinku a můžu ji kupovat panenku :grinning:
9. lis 2010 ve 23:31  • Odpověz
@pet.s Tak to jo. S tím přehledem - tuhle to sem někdo dával - je to asi týden, ale zaboha nevím, kdo to byl ani přesně kdy to bylo. Tak to jsem ti moc pomohla, co?
9. lis 2010 ve 23:32  • Odpověz
@pet.s teda...náročné děti.. :slight_smile: zajímavé dárky...jasný, ještě že máš terinku...
9. lis 2010 ve 23:33  • Odpověz
@suik ne mám klasickou mateřskou, ale můj zaměstnavel (můj muž) mi poslal dlouho tu přílohu, co se k tomu posílá :grinning: posílal ji někdy minulý měsíc. :grinning: za trest nás musí živit :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2010 ve 23:34  • Odpověz
@lotyna možná já?? :sweat_smile: :confused: Už jsem to sem jednou dávala a je to pár dní :slight_smile: už jsem to pets poslala :wink:
9. lis 2010 ve 23:35  • Odpověz
@pet.s No tak než jsem to dopsala, tak to tu je. :slight_smile: To si dcera přeje opravdu pěkné věci - v jejím věku to bude asi všechno naprosto nezbytně nutné, co? Tak co to nakonec bude?
9. lis 2010 ve 23:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.