• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lotyna se hezky trefujeme s těma příspěvkama :grinning:
9. lis 2010 ve 23:35  • Odpověz
@hanncca Stopro ty, ještěže jsi on line. :grinning:
@janulka22 to dřevěný duhový chrastítko z první strany máme a to se ji taky líbí, na to kouká.

@daja.had to je dobře, že to máš zdárně za sebou :wink:
@lotyna jakto, že ještě nespíš? :grinning:
@hanncca ony to jen zkouší, ale asi dostanou ty televize.. potřebují je do pokojíčků a my potřebujeme ty jejich staré do pracoven a do ložnice..ještě přemýšlím o tom odstranění chloupků pod nosem...kolik by t mohlo stát????nevíte někdo?
9. lis 2010 ve 23:36  • Odpověz
@pet.s televize je dobrý dárek!! S těma chloupkama nemam šajnu teda...ale na netu určo najdeš, kolik to tak stojí.
9. lis 2010 ve 23:39  • Odpověz
@pet.s aha :wink: no těpic, to jsou přání ... ty strie i celkem chápu, já z toho měla v pubertě hrozný trauma, jakak mi zezebrovatěly nohy. Ale nevim, jestli bych to teda splnila. :sweat_smile: Tak si to s terinkou užij :wink: a příští a ty další roky to bude paráda, jak budou hýkat radostí, na to se neuvěřitelně těšim :grinning:

jsem někde viděla video holčičky, ta měla úplnej záchvat když rozbalila vysněnou panenku....to bylo teda trochu moc :confused:
9. lis 2010 ve 23:40  • Odpověz
holky ještě otázka, když je Teri narozená o měsíc dřív..má umět to co píší v těch tabulkách jako v 1.měsíci a nebo už 2.měsíci?
9. lis 2010 ve 23:41  • Odpověz
@pet.s Jsem teď dokrmila dravou zvěř. Já tu bývám většinou až takhle později, když čekám na "půlnoční" krmení. No ale už to půjdu zalomit, protože taťku máme na nějaké akci, povídal, že Viktorce přinese jako dárek opičku, takže dnes nemůžu s jeho popůlnoční službou u malé počítat. :slight_smile:
9. lis 2010 ve 23:42  • Odpověz
@daja.had Tak to je dobře, že jsi ok. Podle toho, co popisuješ myslím, že se tomu fakt říká malá narkóza. A k tomu kojení ti nic v nemocnici neřekli?
9. lis 2010 ve 23:45  • Odpověz
@pet.s ber to spíš podle korigovaného věku. Takže když bude o ten jeden měsíc pozadu, tak je to ok
9. lis 2010 ve 23:47  • Odpověz
@suil Naší Báře na první Vánoce doma bylo bez 3 měsíců 2 roky. To je samo o sobě kjrásné období. Děti objevují svět. Nikdy nezapomenu na ty světýlka v očích, když se otevřel obyvák u našich a tam rozsvícený stromeček. A to její "jééééééé nanenka(panenka) a čálek(kočárek)"Pro ty světýlka v očích bych udělala cokoliv. Ony tam jsou tak rok možná dva.Pak ty děti pochopí, že Vánoce jsou o dárcích a stane se ze Štědrého večera jen rychlorozbalovací úprk. Letos asi budou světýlka u ségřina kluka. Tomu je rok a půl. A příští rok už myslím bude světýlkovat naše Teruška. Proto miluji Vánoce.
Letos máme s neteří předvánoční hru, na vánočního špiona. Voláme si každý den, kde už mají ozdobeno vánočně a kde už prodávají věci na stromek a tak. Máma říká, že jsem věčné dítě, ale já Vánoce a děti strašně miluji.
9. lis 2010 ve 23:50  • Odpověz
@pet.s Viktorka je taky skoro o měsíc dřív, ale myslím, že doktorka jí bere normálně. Ale já bych řekla, že jí všechno malinko dýl trvá, než co tu třeba píšou holky, ne nějak extrémně, ale přece jen o kousek. Jinak každá tabulka a příručka se, jak jsem zjistila, malinko liší - třeba o něčem v jedné píšou, že na konci šestinedělí by dítě mělo to a to a v druhé, že na konci druhého měsíce. V tomhle období, kdy je téměř každý den nějaká změna to člověka jenom mate a třeba 14 dní je velký rozdíl.
9. lis 2010 ve 23:50  • Odpověz
@lotyna no přesně jak to píšeš..Teriška je taky o měsíc dřív a taky ji to trošku trvá. Dnes se asi poprvé smála. Já to zahlídla jen v rychlosti. Velká dcera se tu s ní po ránu mucinkovala a ona se prý na ni smála. Tak nevím jestli to bylo cílené.
Holky my měli včera noc. Já usnula kupodivu někdy kolem půl 10. Teri už spala v postýlce, najednou mě vzbudilo, že mi někdo hýbal peřinou. Málem mě šlehlo a ona to naše velká holka, že jde spát ke mně. Má v pokojíčku pavouka, tak tam nebude. Tak jsem ji ho chtěla jít zabít. Prý už ho zabil brácha,ale ona tam spát nebude. Nechtěla jsem ji vyhazovat z postele,aby neměla pocit, že ji odstrkuji. Ale vedle mě do postele chodí nad ránem Terinka, Navíc bych se tam s naší 175 cm Bárou ani nevešla. Tak ji Daník přnesl matrace z pracovny a slečna si usídlila na zemi vedle mojí postele. V noci jsem tu přes ní přeskakovala.Ae když jsem krmila Terišku a Baruška chrupala vedle nás s palcem v puse, tak mě pojala taková mateřská láska a pýcha jaké mám krásné holky a jaké mám štěstí, že je mám. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska v pokojíčku spí s klukem a to se k mamince nejde před baboukem schovat, potvora :grinning: :grinning:
10. lis 2010 ve 02:11  • Odpověz
@hupcza ad spurtík....tak to netuším, jako přidáváme, ale po té koupeli i se mu zavíraj očka, uklidní se, když ho přitulím, přitisknu, dám dudu (ten jen vezme, ale ne že by dudal jak o život a snažil se ho vycucnout) a prostě si víc nevezme...
usne jak špalek....kdyby měl hladík, asi neusne, bo se vzbudí dřív jak ve dvě ne?
10. lis 2010 ve 03:35  • Odpověz
@pet.s to musel být príma pocit i super pohled :grinning:

koukám venku mlíko jak blázen a zima, ještě že jsem večer dala auto do garáže, brrrrr, su zvědavá jak dneska bude :slight_smile:
10. lis 2010 ve 03:41  • Odpověz
Dobré ráno,doufám,že se mi sem podaří vložit mail,co mi přišel včera a to s názvem:´´Trápí vás,doma usedlý prach?Koukněte na tohle...´´
Jako fakt síla a myslím,že úúúplně každá z nás je pak šťastná za to,jak,kde a s kým žije :astonished:
A při shlédnutí je mi špatně,to jo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://email.seznam.cz/viewAttachments?sessionId=&messageId=180
10. lis 2010 v 06:07  •  3 děti  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
10. lis 2010 v 07:02  • Odpověz
Dobré ráno, tak kojo je za náma. Dneska jsem ho nechala spát 7,5h. Já prostě zase zaspala budíka... :unamused: Ale snad mu to nevadilo a spí zase dál :slight_smile: Já půjdu taky ještě asi chvilku pokračovat :sweat_smile:
@petja mejlík nejde otevřít. chce to přihlášení.
@pet.s to muselo být hezké, kooukat na Ty svoje holky :slight_smile:
10. lis 2010 v 07:07  • Odpověz
@suzete
Ahojky :slight_smile:
Náš maličký má taky vyrážku, doktorka na kožním řekla, že to seboroická dermatitida, ale že prej to časem zmizí. Bojim se že ne teda. Kortikoidy jsem dala, měl to tak hrozný, že jsem to radši namázla, druhý den nebylo nikde nic, takže je jasný, co to bude za sajrajt :angry: Vytřepávám řapíkem a jarišovo vodou. Ta nám hodně pomohla.
Ale začíná se to zase vracet :confounded:

Dnes jdem na převážení, si myslim, že tam ztrhnem váhu :slight_smile:
10. lis 2010 v 07:09  • Odpověz
@daja.had:super že to máš za sebou :wink:
@pet.s:mateřská mi přišla 5 a chodími stabilně 6 a děti mají zajímavé dárky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2010 v 07:18  • Odpověz
@darjanka tak jsem zvědavá s jakýma mírama příjdete :wink:
10. lis 2010 v 07:19  • Odpověz
ad vytírání nosíku mě říkali v porodnici jemně vytřít denně at se mu líp dýchá tak to dělám denně stejně tam má i šušínky :grinning:
10. lis 2010 v 07:20  • Odpověz
@hanncca No u nás jak se blindí o sto šest, tak pak dojdou oblečky, tak Šimonek musí do r ůžovýho a že je to často :grinning:
@suik kolik ještě zbývá do konce hlasování????založíš tu soukromou pak ty???
@antana123 To já taky. Tvůj Šimonek má taky vlásků :slight_smile:
10. lis 2010 v 07:22  • Odpověz
@antana123 jako když tam má "bordel" tak taky vytírám častěji.
@darjanka já peru téměř ob den malý věcičky a to nelátkuju :sweat_smile: tak do růžového zatím nemusel, to mám stejně uklizený ve skříni, to jsem ani neprala. Teď je to s blinkáním lepší, ale někdy se tak zblije i klidně 2 hodiny po koju :frowning2:
10. lis 2010 v 07:24  • Odpověz
@darjanka jo má ale v zadu se mu už dělá trošku kolečko :grinning:
10. lis 2010 v 07:50  • Odpověz
Dobré ránko,
tak noc nám dnes začala dobře - 20 - 00 - 03, ale od té doby pozlobívaj prdíci, tak kojíme 05-06 a 07 vstávačka. Tak dnes to asi zalomím s ní v těch 20 hod, protože zítra vezeme taťku ve 4 na vlak, aby nám doma zůstalo autíčko.
Já teď mám toho našeho andílka v šátku - byly jsme vyvenčit pejska a já si pak dělala snídani a ona teď chrupe. Jsem v pokušení ji vybalit a jít to zalomit s ní, ale nevím, zda by to vyšlo. Tak zatím vás dočítám, včera jste kecaly o 107 :grinning:
Koukám, že opravdu zabírá se začít bavit o uzavření a šup, spousta novejch holčin se odváží :slight_smile:, tak to budeme praktikovat každý měsíc, ne? :grinning:

@eveluska: jejda, další s bacilem, tak ať léčba brzy zabere.

@suzete: viděla jsem včera v DM, že tam prodávají přímo ovesné koupele :slight_smile:, tak to zkuste :slight_smile:

@lendaw Mně mudra napsala ten lipolotio malé na ty šupinky v hlavě a přijde mi, že to neúčinkuje. No co, tak budu natírat asi sebe :slight_smile:

@r. m: nebudeme dávat žádné očkování navíc
10. lis 2010 v 08:13  • Odpověz
@r.m super, že kyčle máte O. K.

@antana: no, na mne mi ten lipolotio přijde taky super, ale na tu kebulku naší malé nepomohl

@janulka22: ahoj, vítej k nám :slight_smile:. To je super, že jsi nastoupila cestu homeo a aromaterapie (jako spousta z nás tady, díky holkám - hlavně petja a hupcza) :slight_smile:
Jé a koukám, že na uvítanou neseš užitečnou informaci o těch DVD zumby - prosím, pošleš odkaz kde se to dá stáhnout? Moc díky :slight_smile:
10. lis 2010 v 08:17  • Odpověz
@suik Asi něky chrastítko objednám. Děkuji za inspiraci...o značce haba jsem neměla ani tucha :sweat_smile:
škoda jen, že nemáme holčičku...ty panenky jsou nádherné :dizzy_face:
@kovalda děkuju za přivítání. Ty dvd mi stahoval bráška, takže se ho dnes zeptám a večer dám vědět. Jinak na šupinky v hlavičce by mělo fungovat 1 kapka eukaliptus citronovonný a 1 kapka geránia do 2 polévkových lžic mandlového oleje a dobře promíchat......včera jsem to namíchala, tak to vyzkouším
10. lis 2010 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.