• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Jinak u nás noc super. Adámek usnul o púl osmé a kojili jsme až ve 4 a pak v 6 a v 8 jsme vstávali...což je rekord, protože Tomášek mě normálně budí v 6....je to raní ptáče a Adámek asi nebude jinej. :sweat_smile:
10. lis 2010 v 08:38  • Odpověz
DObré ranko,

@kovalda taky je u vás taková mlha? tu navíc nějaký smrad, vane z neratovic, bo co:frowning2: tfuj....takže jsme venku ještě nebyli...a máme plačtivou, nevím proč, přebaleno, nakrmeno, vyvětráno....
10. lis 2010 v 08:39  • Odpověz
My dnes jedeme k babičce, tak ahoj večer :grinning:
Mějte se krásně a užívejte si mimča...hrozně to utíka za chvilku budou velcí :slight_smile:
10. lis 2010 v 08:40  • Odpověz
@kovalda mě na ty šupinky v hlavě doporučil XERIÁL CAPILLAIRE balzám na vlasy tak jí to zkus prý je výborný
10. lis 2010 v 08:41  • Odpověz
10. lis 2010 v 08:41  • Odpověz
ahoj!
s kristýnkou je to dnes radost. jak jí někde položím, řev jak tur, ale fakt v tý vteřině, co z ní dám ruce pryč, jak jí vezmu do náruče, je spokojená jek želva, očka se jí klíží. nemůžu doma nic udělat... janko mi furt visí na noze, že chce to nebo tamto.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď se mi ho naštěstí podařilo zabavit jogurtem a pohádkou :grinning: se mi poslední dny nechce moc makat doma :grinning:

o tu voňavou lékárnu už jsem taky napsala ježuchovi, tak doufám, že mě nezklame!

@kovalda janko má ty šupiny doteď. a jelikož je děsnej vlasáč a nedá si na sebe moc šáhnout, tak namaštění a vyčesávání nepraktikuju. jsem se na to už vybodla.

ach jo! dárky k vánocům, to bude! nejsem pojízdná, tak se s těma dvouma do pořádnejch obchodů nedostanu a manža je celý týdny v trapu. asi internet to jistí, už bych se do toho měla pustit. ale co kristýnce netuším, páč hraček máme doma kopec po jankovi, tak je to jak nošení dříví do lesa. možná jedině panenku.

jé, co to píšu mi usnula na kolenou :slight_smile:
10. lis 2010 v 09:09  • Odpověz
@laterna ahojky taky nevím co malému na vánoce asi mu koupím kombinézu do kočárku a nějakou hračku a stačí stejně z toho velice nic nemá
10. lis 2010 v 09:14  • Odpověz
@laterna náš je taky protivný
10. lis 2010 v 09:14  • Odpověz
@antana123
@laterna holky, Domča je to samý neska....usnul až přitisknutý u mne tak tu ležím vedle něj a nedělám nic......akorát mi dopírá pračka....
10. lis 2010 v 09:22  • Odpověz
@lotyna hlásím se hned ke dvěma skutečnostem: paseme doprava a dárky pro malou asi taky nebudu k vánocům extra řešit. Samo, že jí něco dám, ale taky mi přijde, že z hory dárků stejně nebude mít rozum. Navíc určitě dostane dost dárků od babiček. Já asi spojím příjemné s užitečným a koupím jí nějakou fešáckou plínku :grinning: Ona bude spokojená, že má zadeček jak v bavlnce a já ukojím svou potřebu něco jí koupit :grinning:
10. lis 2010 v 09:28  • Odpověz
@lio u nás teda mlha je a hustá, že by se dala krájet. Asi bude i inverze, tak ani nevím, jestli s malou jezdit ven. Po revoluci tu jezdili autobusy se žlutýma praporkama, když byla inverze. My měli radost, protože nám vždycky odpadnul tělák. Ale teď už to nepoznám,jestli je nebo neni. Jen si ještě ze základky pamatuju, že když byla inverze, tak se nemělo větrat a malý děti a důchodci neměli chodit ven.
10. lis 2010 v 09:30  • Odpověz
@lendaw jj je to tak.....
10. lis 2010 v 09:34  • Odpověz
Tak se přidávám do klubu. Ta malá treperenda si se mnou pěkně hraje. Řve jak tur a když přijdu k postýlce, tak úsměv od ucha k uchu. A to jsem chtěla péct buchtu a vařit... :pensive:

@lio Mlha už není, ale ve 4, když jsem vstávala na kojení, bylo mlíko. Teď je tam pěkně hnusně, akorát na spaní. Škoda, že to Emča nevidí stejně.

@janulka22 Vstávaly jsme úplně stejně. A máme to tak skoro každou noc.
10. lis 2010 v 09:51  • Odpověz
@antana123 nevim, to jsem nějak neurčila..... já se juknu ještě na minulý hlasování, ale myslím, že většina co ještě nehlasovala byla už spíše pro, nebo jim to bylo jedno, teď je asi 16 lidí pro a 3 (4) proti
jo klidne ji založím, ....musím běžet, dneska je taky protivná
10. lis 2010 v 09:52  • Odpověz
Asi jsem taky krkavčí matka, ale mám pocit, že malá nic extra nepotřebuje. Ale určo jí něco koupíme. Zatím jsem vymyslela jen jídelní židličku. Horší je, že musím vymyslet něco i pro babičky a tety. Všichni se ptají, co jí mají dát...

@pet.s Liposukce by se mi taky hodila :grinning: Jinak dobrý přání, jsem zvědavá s čím jednou přijde ta naše.
10. lis 2010 v 09:59  • Odpověz
Bety je dneska taky nějaká nesvá, furt béká, nic ji nezajímá. Chtěla jsem zaplatit účty a faktury přes internet, ale potebuju se na to soustředit, abych něco neposlala blbě a s tou malou housenkou, která se tu furt kroutí a vydává naštvaný zvuky, to fakt nejde.
10. lis 2010 v 10:05  • Odpověz
Už spí, hurá.
Ad zamčení, asi nemám moc právo se k tomu vyjadřovat, ale myslím, že byste se měly zamknout. Když mě pustíte mezi sebe, budu jen ráda.
10. lis 2010 v 10:16  • Odpověz
tak vrátila jsem se z procházky a konečně jsem toho našeho řvouna uspala :dizzy_face: dneska je asi fakt erupce normálně tohle nedělá dneska ho ani hračky nezajímalý ani úsměv jak to má ve zvyku snad se zklidní když se vyspí
10. lis 2010 v 10:17  • Odpověz
@leba já si myslím že tě určitě pustíme mezi sebe ikdyž nevím kdo o tom bude rozhodovat koho jo a koho né já to taky nemám jistý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahojky,
tak naše jezinka je vzhůru od 3hodin :sweat_smile: A děsně si chtěl vykládat a házel úsměvy.....muž ho pochoval a prý, dej mu jíst, hlodá si ruce, prdek....jsem ho zmáchala a ani si necucl, pokajdil se a že jako vstává.....nářez. :rolling_eyes: KO u dr. v poho, máme 5,66kg a hlavně průdušky čisté, máme do neděle brát antibiotika a vše ostatní vysadit a jen když neodkašle, tak dát Mucosolvan...jinak teda poslední dny dělá u koja taky psí kusy...se vrtí, krčí noc, plive prsa, zas po nich lačně chramstá...no komediant a naučil se žvatlat s plnou pusou, nevychovanec :grinning: neví, že u jídla se nemluví :grinning: :grinning: Jen rýma a kašel budou prý doznívat dlouho.....měli jsme jít v pátek na kyčle a prd, mám to odložit, což jsem nasr.... bo za týden je manžel v tahu a já budu muset s malým busem, což se mi nechce, když je po nemoci a virozy řádí a nebo pěšky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Něco jsem dočetla...jak mě boban nechá dočtu dál a zkusím zareagovat.

Doufám, že ostatní se zdatně držíte a bacily odháníte :wink:
10. lis 2010 v 10:24  • Odpověz
@sambucca: ahoj :slight_smile:, daří se ti dobře? :slight_smile:

@suik: jejda, to máš teda kvapíka - dusí se kočka a dítě pláče.

@alisek: jejda, chůďátko malý. Tak už to máte za sebou a snad už bude dobře.

@hanncca: super, že kalmetizace dobrý :slight_smile:
10. lis 2010 v 10:30  • Odpověz
@kovalda @janulka22 jéé...to jsem chtěla taky, a zapomněla jsem napsat...kde se dá stáhnout DVD zumby?? :slight_smile:
@antana 123 @leba zakládat bude suik.... takže to žádná nemáme jistý :grinning:
10. lis 2010 v 10:38  • Odpověz
@rennu krásná váha :wink: držím palce at se uzdravíte a super že průdušky čisté :wink:
@hanncca ani ty né :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to už nemá jistý nikdo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jsem si teda ještě dáchla s malým od rána...:slight_smile: ale poseldní dobou jsem taková celkově unavená...jestli počasí...netušim...
@antana123 no právě...ani já...ani nikdo jinej, ale snad nás suik mezi sebe pustí :grinning:
@rennu super že průdušky čisté!!
10. lis 2010 v 10:40  • Odpověz
@hanncca teda se máš se pěkně prospat já už od 6 hod funguju odsávala jsem sprška a snídala a už sem byla i venku s malým :grinning:
Ahoj holky :slight_smile:
Pac jste kecalky a ja nectu prubezne, tak nevim co se resilo...ale vsimla jsem si pri proklikavani, ze hrozici uzamceni vyhnalo nejednu tajnou ctenarku mezi nas :grinning:
@suzet ...Mrzi me Vikiskuv exemek...ale treba nebude tak zle...ja jsem jako mimino nemela zadne trable, ale pak e mi zmetek ukazal a sem tam trapi dodnes...moje ml. segra mela jako mimco uplne cervene fleky, snad uplne vsude...neco jak ma Vikisek na lickach a proste behem pul roku mam dojem, jak to prislo, tak to i odeslo a uz se neukazalo :wink:

@rennu ...preju Honzickovi, at se co nejdrive vyleci :wink:

@antana123 ...a kdo se toho zamykani ujima? Kdyz to nemas jiste ty....tak to je se mnou amen :grinning: Budu zpytovat svedomi a hlasit se aspon co druhy den :grinning: Kdyz ono to s tou moji treperendou moc nejde....spi mi casto na rukou...a ja abych mela klid, tak ji na rukou nechavam...nedelam to tak sice kazde spani....ale aspon si ji muzu hubanovat kdykoliv se mi zachce :dizzy_face: a ze se mi chce skoro furt :grinning:

Ve ctvrtek jdeme konecne na to pitome ockovani a kontrolu....mela jit v 8mi tydnech...no nikoho to moc netankuje, ze uz bude mit 10tydnu...doufam aspon, ze nebude pak mit horecky nebo neco....
No ale jak jsem videla ty zahnisane raminka od TBC, tak jsem tuze rada, ze se to tu nedela..,.bobci malinkati....
@safryy ujme se toho suik a ta nebude mít slitování s nikým :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak ahojky jak se máte s Verunkou?
10. lis 2010 v 10:43  • Odpověz
@janulka22: tak o zdvojené ledvině slyším poprvé, takže ti bohužel neporadím. Ale dle jejich přístupu to asi není vážné.

@beru3nek: jejda, další marod. No, já mám taky trochu rýmu a začínám trochu pokašlávat, tak beru oscilo.
Super, že elektřina už teče jak má :slight_smile: a s dírou se časem určo taky něco udělá :slight_smile:
10. lis 2010 v 10:44  • Odpověz
@antana123 to já bych asi nedala. Když ráno kojím, tak jsem vzhůru tak na půl...přebalim, nakrmim a kojim...a u toho usínám jak ten náš míša :grinning:
@safryy taky furt pusinkuju :slight_smile: a mazlim se s nim :slight_smile:
10. lis 2010 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.