• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hanncca já musím jinak by neměl co jíst odstříkávání mě vždycky probere tak pak už vstanu a už jsem si zvykla
10. lis 2010 v 10:48  • Odpověz
@antana123 ...no teda...tak to abychom ji do nemec zacali posilat nejake dobroty, aby byla milosrdna :grinning:
Mame se fajn, je s ni cim dal vetsi prca....ale taky je to cim dal vetsi vztekloun...bych ani neverila, ze si me takove mrne umi tak dokonale omotat okolo prstu. Kdyz se ji neco nelibi, tak nejdrive nadava...z toho mame curinu, pac to vypada, jako by fakt mluvila....pak zkrouti cenich a poknukava a kdyz ani to nezabere, zacne jecet jak sirena a s kazdou sekundou je hlasitejsi...no ale jinak je to dokonale zlaticko :dizzy_face: Furt se na nas smeje.
Zacali jsme koupat kazdy den a je to super...staci vlezt do koupelny a ona se zacne rehnit a mavat vsema pacinkama....moc se ji v kybliku libi. Akorat se dost stavi na nozicky a pak sebou zuchne....cimz nas obhazuje vodou a dost se tomu opice smeje....ten obhoz mi teda neva, je to sranda, ale to ze stoji na nozkach me trapi....nemuze si neco udelat?Jako zkroutit pater nebo tak? V klidu ji tam urcite neudrzim :sweat_smile:

A co Simonek? Koukala jsem nedavno na fotky a prijde mi desne dospelacky....jak pulrocni :slight_smile:
10. lis 2010 v 10:51  • Odpověz
@hanncca... jj to pusinkovani je jako chipsy...das jednu a musis dat dalsi :grinning: Ale Verunka uz je celkem smirena...treba kdyz je skoro spaci, tak ji hubanuju jemne licka a obcas nosanek a ona privira ocicka a usmiva se a usina....coz me rozneznuje na nejvyssi miru a hubanuju ju dal ikdyz uz spinka :grinning:
10. lis 2010 v 10:55  • Odpověz
@safryy no úplatky bychom měli už posílat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: náš dělá to samé co vaše to jeho naříkání je hotová herecká etuda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a Šíma no kyne vesele dál mrkni na fotky včera jsem dávala nové už má 6,8kg je to kusanec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@rennu: :slight_smile: to je s nima, viď? nejdřív nejdou uspat a potom probudit :slight_smile:

@jennymaresova: jak píše janulka, tak to je dle mého ideální řešení - mám doma takhle 1 pytlíček, pro strýčka příhodu (doporučila to pediatrička, tak to manžel prosadil), stálo to 10 kč a mám Nutrilon 1 :slight_smile:

@beru3nek: mně takhle "ucucává" jídlo buď když si potřebuje pořádně krknout :slight_smile: anebo když má bříško plné prdíků a papání se tam asi nevejde, tak ucucává dle toho jak tam prděním uvolní místo :grinning:

@barnie: jj, taky mám asi 4 vlňáčky (různé velikosti - doma pletené) a lanolinovala jsem je až teď, PULky jsou pohodlný (mám Imse vimse a max. spokojenost) a na ty vlňáčky jsem teda i tak nějak zapomněla :slight_smile:. Ale začnu je dávat na noc.
ad pusinkování taky ho často pusinkuju jenže on se na mě dívá jako by si říkal mamčo to už stačí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2010 v 10:56  • Odpověz
Ahojky, tak jsem dneska prckovi zasimulovala venek, dám ho do košíku, obleču a otevřu okno a spí i dvě hoďky a ne 20min, jak v obyváku :wink: Tak jsem si stihla vyžehlit, měla jsem i hromadu plínek a to nelátkuju, brrr, už tak mám osipky, oblečení mě baví žehlit, ale ty plíny, to je za trest, jen čtverce :grinning:
Dočetla jsem od včerejška a zapomněla na co chci reagovat... Musíme nějak vychytat to večerní uspávání... Rituál funguje, po koupání si dá 20min, takže kolem 20 se budí a chce jídlo, ale pak ne a ne spát, jenže oči mu padají, a béká... takže z večerních pořadů máme kulové :wink: kolem 21 jsem ho teď dva dny po sobě chytla a zakarpovala, jeden den to klaplo, ale včera sebou pořád mrskal, zjistil, že nemá ruce a řev, takže ššš, no zhruba do půl 10, no a když jsem ho v 10 položila do postele, v domění, že spí tvrdě, probral se a kojili jsme a pak až usnul... Jako já s ním klidně budu vzhůru do těch 10, ale on dvě hoďky v kuse vydrží řvát, nezabírá nic, kromě prsa... toť naše večery :frowning2:
10. lis 2010 v 10:59  • Odpověz
@antana123 ...jdu kouknout na fotky :wink: No tyjo, to uz je fakt kusanec!! Tez bych se mohla jit projit na kliniku, at mi ji prevazi...ale oni mimca vazi jen ctvrtky a kdyz s ni pujdu na pichanec, tak uz ji necham radeji byt....bude toho mit chudera urcite plne kecky :frowning2:
Pry to uz staci...je super, jak ty decka umeji delat vyrazy vseho druhu.... :grinning: :dizzy_face:
10. lis 2010 v 11:01  • Odpověz
@safryy chudina a na co bude očkovaná???
10. lis 2010 v 11:05  • Odpověz
@safryy náš by měl jít ted na povinnou ve 3měsících bojím jaká bude reakce
10. lis 2010 v 11:05  • Odpověz
@discreet ...zasimulovany venek je super :grinning: Ad zehleni...pliny jakozto nejlepsi na konec...si nechavam na konec....co se ti na tom nelibi? :grinning:
Nase Verca tez usina az kolem te desate....okolo osmi koupem....koupavali jsme drive, ale stejne nam drive neusla....takze kdyz ji koupem pozdeji, tak je vic utahana a usne rychleji....ona usne po tom koupani celkem hned...ale nesmi se opice dat z rukou do postele, pac to se probere do par min a cumakuje nebo je protivna dalsi hodku nebo dve....takze mame obzkouseno, ze jak nam usne, tak ji jeste drzime do tech desiti a to uz pak vydrzi spat....ma nas natrenovane dobre co? :pensive:
10. lis 2010 v 11:07  • Odpověz
@discreet jak už jsem psala náš chodí spát v 8 koupeme o půl 7 alejakmile se zpozdíme tak konec a malý čumákuje do 22:30 takže vydžet dělal nám to samé chvilku bude trvat než příjdete na ten váš rituál náš je datailista a tím pádem se nesmím nikde zdržet ani zakecat jinak mě stihne krutý trest :grinning: :grinning:
10. lis 2010 v 11:12  • Odpověz
@antana123 ...no uz jsem to tu predtim psala petje a od te doby zapomnela...nejaky mix to byl...ale mrknu se...
Taky se bojim reakce....snad to snesou v pohode...
Simonek je vazne uzasny...kdyz je foceny z blizka, tak vypada uplne dospelacky....ale na te fotce, co je videt i brisko a ma cumlicek, tak je porad mmiminkovni :dizzy_face:
Verunka cumlik porad bojkotuje...ale nejak mi to neva....zabere treba v aute, ale jinak pres den ho neni treba a na usinani ji vylozene stve...takze my ho radeji nosime vsude s sebou...ale malokdy vytahnem....kdyz ji chytne hysterak, tak ji dudel nasere jeste vice a krom rvani zacne i fialovet :pensive: :sweat_smile:
10. lis 2010 v 11:15  • Odpověz
@antana123 ...presny jako hodinky jo? :grinning: My zadne ritualy nemame teda....koupeme plus minus autobus....
10. lis 2010 v 11:17  • Odpověz
@safryy děkuju no nechtěl dudlík moc ze začátku ale dostala jsem od kamarádek od Aventu a ten miluje jinný už nechce maximální spokojenost nevím jak by usínal kdyby ho neměl :astonished: :astonished: :astonished:
10. lis 2010 v 11:17  • Odpověz
@kovalda Ahoj nejen Tobe :slight_smile: Mam se skvele, neb se nam narodila ta nejhodnejsi holcicka pod sluncem :dizzy_face: Nechci tu nikoho nastvat, ale jsem vyspala a porad dobre nalozena, zizalku jsem slysela poradne plakat jen kdyz ji vyndavam z jejiho oblibenyho koupaciho kybliku. Prdiky sice mame, ale Zizalka je statecna - zahouka si par vterin pred prdikem a hned jak je venku ma zas usmev na tvari :grinning: Tak si rikam jestli nabira sily na nejaky pozdejsi rodeo anebo je to proste klidna povaha - to bych byla radsi :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pan doktor a rodina rikaj ze to je urcite tim ze jsem mela tak krasny tehotenstvi a porod a hlavne ze jsem stastna a spokojena ve vztahu s tatinkem Zizalky - a ja jim nejspis verim :dizzy_face:

Vas sem tam procitam a jsem rada ze az na rymicky a jiny neplechy miminka vsem krasne prospivaj a i kdyz se neprospite jako ja a makate kolem tech uzliku tisickrat vic, delaji Vam vsem radost jako me :wink: :dizzy_face: :slight_smile:
10. lis 2010 v 11:19  • Odpověz
@safryy o jo to má asi po mě jsem taky taková všude být přesně nesnáším zpoždění mám ráda přesnost a vyžaduju to i od ostatních ale stejně si všichni dělají co chtějí můj má ze mě prču že jsem taková i doma musím mít vše přesně na milimetr šílím z překroucené záclony ohrnutých rožku u ubrusu a ovladače mám vedle sebe dle velokosto no cvok to chudák asi zdědil po mě :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
10. lis 2010 v 11:19  • Odpověz
@sambucca:ahojky to je dobře že máš takové zlatíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2010 v 11:20  • Odpověz
@antana123 ...ona ho proste nejak nema potrebu chtit....ja zase nevim, jak by usinala bez balonu :grinning: To by se nam asi zlomily zada :grinning: Ji vsechny dudle co jsme na ni zkouseli desne natahovaly...coz ji nastvalo ze...tak rvala o to vic....mela jeden, takovy ten klasicky a kdyz se nam podarilo ji ho nainstalovat tak aby se prisala, tak fungoval...ale jen do te doby nez ho vystrelila....to uz nebyla cesta zpet :grinning: Teta nam poslala c cech dudel nuk...a ten svete div se, ackoliv ma stejny tvar jako jine co mame doma ji nenatahuje (jen obcas) a celkem ho i prijme....ale jak rikam, pres den neni treba a vecer tez ne....jen na cestu autem, pac to nez si zvykne, ze se nekam jede dost rve a cumel si dat necha :slight_smile:
10. lis 2010 v 11:24  • Odpověz
šmarjá ženský co to ze mě děláte :grinning: ... já takovej hodnej mírnej člověk ....jdu na to. Sofinka je chvilku hodná

10. lis 2010 v 11:27  • Odpověz
@sambucca ... nam to piskle sice nekdy rve...ale vetsinou jsou na vine prdiky...nicmene je cupr, ze je vase zizalka takovy pohodar :sunglasses:

@antana123 ... :grinning: :grinning: :grinning: tak to ma Sima urco po tobe.... :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2010 v 11:27  • Odpověz
@suik nemyslíme to zle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jen tě škádlíme :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2010 v 11:29  • Odpověz
@sambucca ahojky, ty máš hodnou žížalku :slight_smile: jako je náš Radimek :grinning: taky jsem vyspalá, s dobrou náladou, mam uklizeno, navařeno, cvičím zumbu, stíham si dělat gelovky, prostě fakt mateřská dovolená :grinning: :wink: prdíky nás ale trápí trošku víc, že má večer koliku,ale nejsou to řvoucí stavy, jen je neklidnější a chce chovat :slight_smile: určo Žížalka zůstane hodná, takový byl i Tomášek pořádně zaplakal asi jen 2x při prdíkach, jinak vůbec neplakal, ani u dr. když dostával včeličky :slight_smile: :slight_smile: a je hodný pořád, jen trochu vzteklejší, ale to už patří k věku :slight_smile:

my dneska byli na kontrole, tak Radimek hezky prospívá, už má 5260g, takže za 3 týdny přibral 520g...což dost, ne? :slight_smile: ale cítím, že v tom levým prsu je určo málo mlíka, Radim ho dřív vypije a pak už tahá naprázdno :frowning2: takže se teď snažím ho trochu rozkojit, dám z něco před každým kojem a ještě po koju odstříkám...bo se mu už z něho nechce moc pít, tak musí víc tahat :frowning2:
a Tomášek dostal čtvrtou hexu, tak snad bude bez teplot :slight_smile:

dneska je u nás jasno :sunglasses: :sunglasses: na slunci i teplo, ale jinak nic moc, jen 4 stupně :sweat_smile:
10. lis 2010 v 11:30  • Odpověz
@suik ... :grinning: to jen aby rec nestala :grinning: (co ti teda mam poslat? :grinning: )
10. lis 2010 v 11:30  • Odpověz
@ojo krásná váha a nic si z toho nedělej já mám stabilně v jednom prsu mín jak v druhým :wink:
10. lis 2010 v 11:34  • Odpověz
@suik to je jasný, jen tě zlobíme :grinning:
10. lis 2010 v 11:37  • Odpověz
@antana123 díky, musíme se dát do kupy, než dojedete :slight_smile:
@kovalda no je to lumpík náš, jsem ted vařila a on v lehátku v kuchyni, pak békal a nabíral víc, chtěl spátb a nešlo, tož jsem z lehátka udělala houpačku, donesla do býváku, houpu houpu a koukám a on je tuhej :grinning: poprvé vytuhl v lehátku, jen se občas škubne a rozhoupe, ale jen at spinká bobánek :wink: ..tak než jsem dopsla,a pes ho vzbudil, grrrrrrrrrrrr :angry:
ad vánoce...chci Honzíkovi objednat nějakou hračku tak 6+, aby ji pak užil, jstejně bych mi cosi kupovala, tak mu to nadělí Ježíšek :slight_smile:
10. lis 2010 v 11:37  • Odpověz
@antana123 jo to mi říkala i dr. že v tom jednom prsu může být méně...no ale vypadá to, že Radim už z něho moc nechce jíst, jak musí víc tahat :unamused: dneska už snad po 5minutach plival bradavku a když jsem ho chtěla dál přiložit, tak furt plival až skoro plakal, jak nechtěl...no jenže samo za hodinku už měl zas hlad :confounded: tak proto ho zkusím rozkojit víc :slight_smile:
10. lis 2010 v 11:38  • Odpověz
@ojo ...ja koliktrat ani nevim, z ktereho kojit....vysava me poctive....tak mam dojem, ze jsou obe furt vyzdimane...ale i po tom co dopapa nekdy zkusim, jestli tam vybec neco je a strika i z te "žužvy" porad dost....tak to neresim....vice se mi nalivaji pres noc...ale pres den nic moc teda....tak snad se Radimek napapa i tak dost, kdyz tak hezky pribyva :wink:
10. lis 2010 v 11:38  • Odpověz
@rennu o jasně už se těším to bude babinec musíte vymyslet kde se sejdem a mě poslat zevrubný plánek at trefím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2010 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.