• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
já přes den sem taky jak u vyjedenýho kramku si to teda myslím jdu odsávat s tím že nic moc teda a nakonec 150ml to jistí tak spokojenost
10. lis 2010 v 11:40  • Odpověz
@ojo á díky odsávání to vidím že je v jednom mín ale měla jsem ho úplně prazdný ale ted se snažím ho odstříkat úplně do mrtě že nic neteče dělám to několikrát za den a plní se mlíčkem víc teda
10. lis 2010 v 11:42  • Odpověz
@ojo ...aha, tak to je jina...me to ona neplive...
Holky, radujou se vam mimaci pred papanim? Verunka uz pozna, kdyz se ji chystam nakojit....polozim ji na zadicka v nasi posteli a zacnu strachat kozu ven a ona se zacne hrozne radovat....uplne rika he he, he he a usmev od ucha k uchu....jednim svihem nozicky se prekuli na bok a hlavicku otoci uplne az do postele trumberinek muj a hleda a hleda a smeje se u toho :grinning:...kdyby ji neprekazela dolni pacinka, tak se mi prekuli na bricho :grinning:
10. lis 2010 v 11:42  • Odpověz
tak hotovo, naklepala jsem tam lidi podle kovaldiny tabulky a nováčky, snad jsem na někoho nezapomněla, tak se tam můžeme přesnunout....diskuze se jmenuje Srpen, září 2010, měla by se vám objevit nahoře na seznamu diskuzi, diskuze tam jsou dvě, první kecací s naázvem pokračujeme a druhá na odkazy, tipy a rady, aby se to lépe hladalo....

musím běžet, Sofinka už pláče
10. lis 2010 v 11:44  • Odpověz
@lotyna: mně např. doktorka upozornila na první kontrole kyčlí, že Žanda má hlavičku mírně stočenou vpravo (zcela běžné - dle polohy v děloze) Prý nic zásadního - jen dávat podněty z druhé strany, mluvit na ni z druhé strany, aby hlavičku točila i tímto směrem. No a teď na druhé kontrole kyčlí (byly jsme jinde), tak tam hlavičku vůbec neřešili :slight_smile:. Ale už se mi točí na obě strany :slight_smile:

@antana123: taky v Hradci nikam netrefím, tak holky budou muset vybrat nějaký dobře dostupný místo na setkání a tam to uskutečníme, anebo si nás tam jen vyzvednou a pak někam popojedem :slight_smile:. Moje mamka bydlí několik kiláků od Hradce, takže to tam taky vůbec neznám :grinning:

@janulka22: no, u nás to ani jinak nešlo s tím stříháním nehtů :slight_smile:, fakt v tom tvrdém spánku bývá většinou zabalená a má svázané ručky, tak to bych ji zaručeně probudila a já většinou už taky bývám v "komatu" :grinning:
10. lis 2010 v 11:45  • Odpověz
@safryy náš už pozná že bude papat položím ho do postele dám mu plínku kolem krku a jak uvidí flašku tak už jí chudám se mi chce smát když ho vidím a začne okamžitě zvedat hlavičku jakoby do sedu a jak se přitahuje tak tlačí a vždycky si u toho prdne no sranda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2010 v 11:45  • Odpověz
@suik už jsem to našla :slight_smile:
10. lis 2010 v 11:48  • Odpověz
holky tak mě suik pustila hééééč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2010 v 11:50  • Odpověz
paráda, tak šup tam... :wink:
10. lis 2010 v 11:51  • Odpověz
aj mě pustila :slight_smile:
@kovalda neboj, obě ty i @antana123 pojedete od Pardubic, tak si dáme sraz někde na kraji HK a pak něco vymyslíme, já neřídím, tudíž se budu muset někam přetransportit pěšky nebo MHD, ale nenechám si vás rozhodně ujít :slight_smile: Myslíte na kafíčko někam nebo do mateřského centra?
@rennu se máte, že dáte srazík :slight_smile:
10. lis 2010 v 11:52  • Odpověz
@hanncca teda taky jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@rennu mě je to jedno kam :slight_smile:
10. lis 2010 v 11:53  • Odpověz
@rennu o musíte vymyslet vy s Beru3nek :grinning:
10. lis 2010 v 11:55  • Odpověz
@hanncca a ty to máš jak daleko???asik hodně co?
10. lis 2010 v 11:55  • Odpověz
10. lis 2010 ve 12:05  • Odpověz
čauky

ad prckové a vánoce - no jasně, že jim to je putna - hlavně, že tam je máma a mlíko a telo :slight_smile:
ale to je mi šumák - přeci ani ondra neřeší, jestli je nějaké datum - ale dáreček mu dám - minulé vánoce byla prča - víc ho bavily ty papíry a mašle než obsah - no mohli jsme ušetřit :grinning:
10. lis 2010 ve 12:16  • Odpověz
@lio: hele já myslím, že oni si umí velice dobře říct, když je nějaká nepohoda typu hlad ...nechala bych ho - prostě to tak má ...jasně, pokud by začal hubnout nebo tak, tak bych se začala zajímat ....ale prostě třeba má nějaké období

btw. ženské, co tu děláte takhle v hlubokou noc????? :astonished:

@suzete: jj ..ovesné koupele jsme taky používali ...a pak taky bahenní koupel balneol ..sice to vypadá jako močůvka, ale pomáhá
10. lis 2010 ve 12:25  • Odpověz
hojda, tak u nás noc zase nic moc :frowning2:. Usnul nám brouček o půlnoci, to jsem už byla ta protivná matka, když jsem pořád vylejzala z postele a podávala dudu a byla už v polospánku :fearful: . Pak se budil každou chvilku, největší interval měl 3 hodinky. Ráno pobrekával a jak taťka vytáhnul paty do práce a mamka se rozhodla snídat tak tuhoš největší a dospává noc, když mě se už nechce. No klasika, že :slight_smile:
@jennymaresova : já mám taky ten pocit, že si chce jen spíš podudat kozu :grinning: . Kdybyste viděli, co háže za ksichty, když mu dám dudáka, to vypadá jak když se chystá každou chvíli poblít, ho to vyloženě někdy natahuje :fearful:
@antana123 : tak to je možný, že má větší hládek jak roste :wink:
@kovalda : tak to jsi měla fajn den :wink: to je za 10 dní, to bude super, už se těšíme na srazíka :wink: s manducou čekám na toho mýho, abychom jí vyzkoušeli , tak jsem zvědavá :wink: Já začnu stříhat za spánku a většinou ho to vzbudí , stříhala jsem před 3 dny a můžu znova. Dneska má dva nové škrábance na obličeji zase. :pensive:
@lio: zartím Ťukám, jsem na tom jako včera, tak si ještě dám oscilo až dopůsobí kafe, a snad to ustojím :wink: tak super, že domča už nechrčí. Nepohoršuje :grinning:, jen mě to hlava nebere. Já se snažím dostat co nejdřív zpátky do postýlky, kolikrát se taky u toho dost proberu, když ho mezi kojem ještě 2x přebalím.
@lotyna :my jsme u pasení šikmo tak, že jsme se už párkrát otočili :grinning:
@lio : tak paráda, že jsi s nákupem hadříků spokojená. Jo jo, rostou teda fofrem ty naše robátka. Včera taky kámoška jen valila oči, jakej je dlouhej už píďan :slight_smile:
@lio : já čístím nos každou chvíli, má tam vrkáče. Chrápe jak starej pes mě pobavilo :grinning: , my nechrápeme totiž
10. lis 2010 ve 12:30  • Odpověz
@laterna: u nás dneska stejný stav s prckama ...naštěstí oba chrupou
@lendaw: hory dárků taky ne - ondra dostane ponk s nářadím, "dospěláckou" židli a pak možná nějaké barvičky, plastelínu - vyloženě drobnosti za desetikoruny ....verunce ještě nevím ....asi hrací stolek od fisher price - po ondrovi je plno hraček
@rennu: no prostocviky u koja začnou být zajímavé teprve v době, kdy už budou lézt nebo dokonce chodit .....to je na ránu
jinak fajn, že se to lepší
@safryy: my taky na kontrolu chodíme podle větru :wink:
10. lis 2010 ve 12:31  • Odpověz
holky víš je odkaz od lendaw pojdte za náma
10. lis 2010 ve 12:31  • Odpověz
@antana123: tý jo ....teda taková pořádkumilovná ...no já jsem tak na polovině a s chodícím dítětem jsme ještě ubrala :grinning:..bych se musela zcvoknout :sweat_smile:

jinak u nás musí být oba prďoši v osm v pelíšku - máma musí taky někdy popracovat

ad pusinkování - no to musí bejt ....blbý je, že to po mě opakuje ondra s jeho razancí a bez ordadu vzdálenosti, takže jí dá občas čelo apod. :sweat_smile:
10. lis 2010 ve 12:36  • Odpověz
@safryy: jj ...takys už je jak feŤák před dávkou :grinning:

jé vy plánujete srazík
10. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz
Téééda, je to fakt dilema, jestli jít ven, když dítě usnulo už doma u koja anebo zalehnout k ní :slight_smile:.
Ale slíbila jsem to už i psovi a teď se trochu zvedla mlha, tak půjdu teď, než zas padne tma nebo mlha.
Ale asi vás nedočtu či co - dočtu vždy jednu stránku, odejdu nakojit, přebalit nebo tak něco a šup, další stránky přibyla :grinning:
Jinak mi začlo taky nějak být bacilově, tak jsem vylovila pastilky Vincentka a už cumlám. Na rýmičku máme pulsatilu
10. lis 2010 ve 12:39  • Odpověz
@hupcza ono je to spíš nemoc víš já k vůli něčemu musím vstat i s postele bo se na to nedokážu dívat a to si říkám kašli na to se svět nezboří a já to stejně po 5minutách nevydržím a jdu to spravit no cvok
10. lis 2010 ve 12:40  • Odpověz
@kovalda a já mám zase dilema kterou diskuzi dočítat :-O jinak po náročném probékaném dopo tay chrupčíme a to sem chtěla jít ven
10. lis 2010 ve 12:40  • Odpověz
@antana123: já třeba potřeboval odcházet z uklizeného domu ..ráda se vracím do čistého a uklizeného ...ovšem časem jsme zjistila, že bych prostě z domu nikdy nikam nevyšla :grinning:
10. lis 2010 ve 12:47  • Odpověz
@kovalda už jsme koupili :slight_smile: myslím, že to sou rozemleté ovesné vločky, tak až to spotřebuju, tak v robotovi rozmasakruju obyč vločky, jestli to bude mít stejnou konzistenci
@kovalda na šupinky na hlavě mi napsala dělanou mastičku, je dost taková tuhá a nevím jak se jmenuje (strašně škrábe), ale namazala jsem 2x a šupinky sjou pryč. jsou to dvě slova a první začíná Syn a druhé na s. to je ale infromace, že?
10. lis 2010 ve 13:04  • Odpověz
@safryy to by bylo super, kdyby mu to taky tak odešlo. díky za podporu :dizzy_face:

Dnes jsme byli na kyčlích, furt máme 1A a ten Mudr mě lehce zprdnul, když jsem přiznala, že široké balení dáváme jen občas (to jsem mu ani neřekla, že skoro vůbec). prý ještě mesíc mám dávat široké. se to mláděti ale moc nelíbí, a proč se to MUSÍ dávat, když je má OK?
10. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz
@hupcza jak dlouho jste to měli? bo ten náš už to má v takové míře 3 týdny, semtam to vypadalo líp, ale dycky se to vrátilo. a to jsem se teda fakt překonala, a nejím ořechy a čokoládu.
10. lis 2010 ve 13:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.