• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
safry:pak dej věsět jak to funguje docela mě to zajímá
lamio\.tohle používají dr. říkáš:mě to ještě nedělali možná v úterý na kontrole :slight_smile:
3. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
já si vás holky popletla, jak jsem dočítala víc stránek, tak lamia děkuji za info :wink: , zeptám se dr. co on na to, jestli hematom stále bude, ale doufám, že už ne :unamused:
U nás je kontrola a Uz každých 14 dní, ale kvůli problémům, jinak by mě určitě tak často vidět nechtěl, tak už si říkám, ať je konečně pondělí. To čekání doma je nekonečný, na to je zlatě chodit do práce a nemyslet na to :zipper_mouth:
U nás teda pohyby ani ťuk, občas si namlouvám, jestli náhodou, ale přikládám to k rozbouřeným střevům :grinning:
Jste mě nadělaly pěkný chutě, co jsem tady nebyla. Já teda teď jím fakt za dva, to co jsem jedla předtím mě vážně nestačí. V noci se kolikrát i vzbudím a jdu něco slupnout :grinning:. To budu za chvíli jak velrybka :rolling_eyes:
Tak dobrou mamči :slight_smile:
3. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
Saf no máme si to nechat přijít v pátek vyndat, tak silně uvažuju vytáhnout jí to v pátek sama, bc v pátek hlídání nemám a táhnout kvůli jednomu stehu dvě děti takovou štreku metrem v tomhle stavu moc nedávám :grinning: Počítám bych to po 6 letech na medicíně mohla zvládnout :grinning: :grinning: :grinning: Tak snad na mě pak nezavolají sociálku, že už jsem s děckem nepřišla :slight_smile: Jinak Andula už o ničem dávno neví, sice vždycky když jí češu tak mi připomíná že to tam má zašité, ale jinak už je jí to úplně šumák a hojí se to moc pěkně.
3. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
beru:já taky chodím každých 14 dní jsem ráda že mimčo častěji vidím ale je to otrava tak často tam jezdit
3. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
Lami,no právě,že to oblékání je u vás terapie pevného objetí jsem přesně myslela.
3. bře 2010 ve 20:49  •  3 děti  • Odpověz
kovalda:ahoj vidím tě tady čímdál mín asi toho máš dost po práci už není nálada že
3. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
Lami já právě měla doma ten foneťák nebo jak se to jmenuje a snad se nám srdíčko nepodařilo najít nikdy,tak kvůli tej plodovce,ju?Já jsem se tím dost nechala znervoznit,tak sem ho rychle vrátila :slight_smile:
3. bře 2010 ve 20:51  •  3 děti  • Odpověz
Hup jinak s tím křehkým - jájucha už od svých cca 13.m vyndavá nádobí z myčky včetně talířů a skleniček a podává mi to, tuhle činnost naprosto miluje a taky ještě nikdy nic nerozbila, můj muž sice šílí, když to vidí, ale co on už rozmlátil skleniček, že :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
A málem jsem zapomněla: eliska - fotečky výborný :grinning:
3. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
Peti já myslela fonenďákem obyčejný fonendoskop...asi jste měli půjčený spíš ten dopton,ne?? No oni jak jsou malí a mrštní, tak občas i zkušená PA má chvíli problém najít srdíčko, krom toho já jak měla dvakrát placentu vepředu, tak bylo občas jen slyšet takové jako švihání bičem - placenta a pupečník, dokonce jednou ani PA nenašla pořádně srdíčko, neb jí dítko hned zas zdrhlo, tak se spokojila jen s tímhle....později už je to mnohem jednodušší, ale to už většina mamin cítí zcela jasné kopání a nepotřebuje se uklidňovat srdíčkem (ačkoliv já poslouchala ráda i později, mám jen úplně obyč fonendoskop, ale je to takové milé to slyšet :slight_smile: )
3. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
Lamia,měla jsem půjčený co nosí doktor na krku,pak si dá do uší a tím studeným :grinning: poslouchá srce
3. bře 2010 ve 20:59  •  3 děti  • Odpověz
no mrskání jako bičem jsem tam zaslechla :sweat_smile:
3. bře 2010 ve 21:00  •  3 děti  • Odpověz
lamio:přes fonendoskop to bzch mohla zkusit bych si ho pujčila v práci myslíš že ho najdu to srdíčko nebo to jde těžko?
3. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
saf:děkuji :slight_smile:
šikulka je ...dneska jsem na něj byla pyšná,jak to vše zvládnul v centru -byli jsme tam už od rána a zvládnul ten ruch,ty mraky lidí na jedničku a to byl na střídačku u kdekoho ..měla jsem strach,že pak bude hotový u usínání, že bude přetažený -ale zmáknul i to ....fakt zlatíčko -zítra mu to musím vynahradit :slight_smile:
3. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
Filí taky daleko líp reaguje,když mu dáš zodpovědnost,než když mu uděluješ zákazy a příkazy :wink:
Hup,to bude mít Ondrášek příjemně divoké sny.Kdyby on mohl,taky ti řekne,jak je na tebe pyšný! :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 21:17  •  3 děti  • Odpověz
lami: takondra zatím vyndává z myčkyjen příbory ....jen nerozlišuje,jestli jsou umyté a nebo ne a hází jena zem vedle myčky :grinning: :grinning: :grinning:
jako já ho nechám dělat vše (tedy z toho,cojepozitivní)- dostává celý krajíc chleba a ten papá -no někdy u toho patle a samozřejmě drobí -onehdá si manža posteskl,kdyby ho tak viděla jeho matka ..... no ta by mu to jistě zatrhla a povolila by mu papat až to bude umět -jen mi není jasné,jak by se to asi měl naučit -on se upřímně snaží - no a co že nadělá -však máme vysavač, ne
a onří je na sebe pyšný a občas krmí i on mě :slight_smile:
myslím,že takhle to je líp

idneska-kdyby se volilo nejutlipanější dítě rc,určitě by vyhrál -ale prostě baštil jablíčko no a občas mu něco vypadlo z pusy,když si ukousl moc a nebo ho škrábala slupka...no a
jestlito někoho pohoršuje,ať se otočí a nekouká,že :grinning:
3. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
jakože plival občas? A co?
3. bře 2010 ve 21:22  •  3 děti  • Odpověz
holky přeju dobrou noc
3. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
pet: no ...třeba jo
no já nevím,jestli jsme tu psala,ajk tchýně vyšilovala,že v restauraci ondra drobil rohlík -ne že by dělal rozežranosti -to mu taky nedovolím,ale jak papal,tak mu prostě padaly odrobinky ....prostě se choval dle ní naprosto nepřiměřeně věku 10měsíců .....no ona je zvláštní
3. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz
:grinning: tak to jo,jak nepřimeřeně 10 měsícům :grinning: :grinning: :grinning:
hlavně,že matku má Ondří normální!!!
3. bře 2010 ve 21:35  •  3 děti  • Odpověz
Ant,dobrou noc :wink:
3. bře 2010 ve 21:37  •  3 děti  • Odpověz
pet:matka je jakž takž ...jen ho nenaučila dosud kultivovaně stolovat :grinning: :grinning:
tovíš,poletuju,věnuju se nějakému bvlbému centru a zanedbávám výchovu:grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
A manžel se jmenuje Alan? To neplánuješ dyžtak dat? Mě dnes manža zas ozzbrojil jmény co dyžtak pro holku vybral :grinning:
3. bře 2010 ve 21:40  •  3 děti  • Odpověz
odzbrojil teda
3. bře 2010 ve 21:41  •  3 děti  • Odpověz
pet: ne...já jsem zastánce,že každý má nárok na vlastní jméno .....manža chtěla alana...ale vysvětlila jsemmu, že už dodal příjmení a to je až dost :grinning:
jaké?
3. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
Adriana,Liliana,Světlana,Markéta,Zuzana,Julie,Natálie
3. bře 2010 ve 21:57  •  3 děti  • Odpověz
pet: no tak to bych si nevybrala...možná tu jůlii ....ale první tři jsou pro mě osobně dost divočina
já mám annu a kdyby byla i třetí holka, tak magdaléna
ale kluk ....líbí se mimatyáš,lukáš,jonáš ..jenže to je divné k našemu příjmení.....lítají tu nápady jako přemek nebo prokop nebo radek ....no nevím
3. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz
petja...tyjo tak to mate z ceho vybirat...ja jsem u holcicich jmen dost bezradna...Jinak my nejsme pro to, aby se davala jmena po rodicich...oni jsou na to vetsinou ujeti chlapi mam dojem...ono se to pak desne plete....ba ne...prcek bude mit svoje jmeno :wink:

hup...v 10ti mesicich mit tak nevychovane dite, ze si dovoli drobit rohlik...to je na povazenou :grinning:
3. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
Já zas Julču určitě neee! :grinning:
Já mám jména co chci osobně v pase.S tím přišel dnes a čuměla sem.Já mám zas jasný pro kluka
U nás by zas manža nesnesl aby měl syn po něm jméno
3. bře 2010 ve 22:06  •  3 děti  • Odpověz
Jo,Prokop je pěkný.
3. bře 2010 ve 22:07  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.