• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suzete 1A náš má 1A+
10. lis 2010 ve 13:40  • Odpověz
@suzete měl v 6týdnech ale nic o širokým balení neříkala
10. lis 2010 ve 13:41  • Odpověz
@barnie: nee, eukalypt je na nachlazení a takový věci :slight_smile:

@lio: to chápu, že se tak krásně čochníš s novýma věcma pro Domču, taky to mám ráda. Sice jsem nad některýma věcma smutná, když je vyřazuju, ale zas se raduju z těch nových :slight_smile:. No olejíčků jsem si zatím moc nekoupila, ale plánuju ještě pořídit, asi taky udělám objednávku na nobilisu. Cvičně jsem házela do košíku a teda částka byla hrozná :slight_smile: Ale je fakt, že krom těch "základních" masážních ty esenciální vydržej dlouho pak :slight_smile:. Já včera koupila mandlovej a eukalypt. TAk ještě potřebuju ten heřmánek, kopr, mandarinku, geránii, .... :slight_smile:

@lio: tak super, že s tou podložkou se to vyřešilo a už máte klídek. JInak snad všichni chlapi jsou schopni zaspat, ať dítě ječí jakkoliv. Už i ten můj mi to potvrdil, že to je opravdu tak, že ten chlap je "lovec" a buděj ho ty šramoty venku a na střeše - to já spím jak anděl a my ženy zas "pečovatelky a matky" - tak jakýkoliv změněný výdech dítěte nás vzbudí a chlapi chrápou, jako by se nechumelilo. :slight_smile:

@suik: je to ale síla stříhat ty pidi nehtíčky na těch pidi prstíčkách, s kterejma furt lomcujou :slight_smile:, ale taky jsme to zmákly :slight_smile:

@lio Jo, přesně, jsem si včera říkala, tak dočtu tu stránku a půl příspěvků jako poslední dobou normoš a kulový, asi 6 stránek a přibývalo :slight_smile:
10. lis 2010 ve 14:17  • Odpověz
dneska teda venku počásko nic moc, ráno mlhla jak blázen teď mi přišlo tak trochu vlezlo, no podzim, co chceme že :grinning:
@lotyna : já to vidím na nějáký chrastítka a takový podboný hračky :slight_smile:, mám takovou hadrovou kostku, knížečku jsem dostala, tak něco v tom stylu :wink:
@daja.had : tak super, že už to máš za sebou a jak ti je?
@pet.s : náš se podle toho co by měl umět vůbec neřídí, každý mimčo jede podle sebe :wink: to jsou teda přání, ta liposukce mě pobavila, do posilky bych mladou hnala :grinning:
@pet.s : jeď podle toho, kdy se měla narodit, takže jí je měsíc :wink:
10. lis 2010 ve 14:45  • Odpověz
@suik: hele a nemáte nějakou jedovatou kytku, kterou kočka sežrala?

Jinak víte jakou máme dnes nejoblíbenější hračku - pytlík s třešňovejma peckama :slight_smile: - včera jsem konečně nezapomněla a koupila je v DM :slight_smile:

@hupcza: jj, kamarádka taky přesunuvali diskuzi odtud jinam, kde jsou lepší podmínky
10. lis 2010 v 15:42  • Odpověz
ježíš vy kecáte, já vás vůbec nestíhám. Od rána ne a ne vás dočíst :grinning:
@janulka22 : máte taky krásný noční intervaly :slight_smile:
@antana123 : náš taky dneska nespí a má nějákou plačtivou, teď Ťukám je v lehátku bez kníkání, ale máme jít cvičit :unamused:
@lendaw : tak to je dobrý s tím busem :slight_smile:
@hanncca : taky jsem nějáká polomrtvá,ale spíš tím, že míŇ spíme teĎ v noci
@safryy : ono lepší, že jdete až v 10 a co za očko? ta hexa?
@kovalda : tak ať to oscilem taky rozeženeš :slight_smile:
@safryy : tak super, že je Veru taková veselá kopa, když má náladičku :wink: s těma chipsama jsi to napsala hezky :wink:
@discreet : tak ať se vám ty večery brzo zlepší.
@sambucca : tak super, že je žížalka takový milionový mimi, tak ať jí to vydrží :slight_smile:
@ojo : to bývá, že v jednom je míŇ. Já někdy dávám z obou. Mě se stává často, že mám prsa úplně vyždímaný a nechápu, že mu tam něco teče vůbec. Tak ať nemáte žádnou velkou reakci na hexu. Radimkovi chutná :wink:
10. lis 2010 v 15:46  • Odpověz
@lotyna: neboj, já tě rozhodně neukamenuju, taky neplánujeme nějaké velké dary Žandě k vánocům. Rozumně vybereme potřebné hračky dle jejího vývoje. Potřebovala bych vánoce hned a koupit kolotoč a hrací deku :grinning:

@daja.had: tak super, že to máš už za sebou a nebyla to žádná hrůza :slight_smile:

@pet.s: jj, velký děti chtěj velký dary. Vím, že jsme se vždycky chlámali nad dopisama Ježíškovi od nejstarší ségry - např. - služku, aby za mne myla vanu, rodinný dům apod :grinning:

Jé. jídelní židlička je dobrý nápad :slight_smile:, asi si o ni Žanetka napíše Ježíškovi :slight_smile:
10. lis 2010 v 18:06  • Odpověz
@lotyna: jé, super fotečka profilovka :slight_smile: - sluší paní sluší :slight_smile:

@pet.s: já myslím, že ty chloupky pod nosem bude cca 500 - 1000 kč :slight_smile:

@suik: jj, je to paráda být na vánoce s dětma :slight_smile:. Pamatuju si u ségry, když holky dostaly obě dvě k vánocům kočárek. Díky bohu se každá chopila toho svého, toho jsme se trochu báli, že se budou hádat. :slight_smile: Oči jim svítily víc než svíčky na stromečku :slight_smile:

@pet.s: jé hra na vánočního špiona :slight_smile:, to je pěkný. Taky si ráda hraju :slight_smile:, no, teď si toho užijeme dosyta :grinning:
Jé, teď jsem se dojala nad tím tvým popisem, jak u tebe spala dcera v ložnici na zemi s prstem v puse, ... :slight_smile:

@hanncca spánek 7,5 hodiny? :astonished:

@darjanka Žanda taky teď často blindí, tak peru pořád :slight_smile:

@janulka22 Jé, tak díky, až přijdou olejíčky, tak to vyzkouším :slight_smile:
10. lis 2010 v 18:20  • Odpověz
@lio: jj, tady byla mlha celej den čeče, na pár hodin se trochu zvedla, ale viselo to tu pořád. Takový vlhko a lezavo. Žanda je taky taková mrzutá a chce se nosit, asi taky trošku bacilem a možná i tím počasím. Teď mi spinká v šátku, aby vůbec spala, byla už chduěra přetažená, ale jakékoliv pokusy o uspání vyšly vniveč - dokonce i karp.

@antana123: díky za doporučení

@janulka22: máš pravdu, že to utíká, dnes jsou Žandě 2 MĚSÍCE :astonished: :grinning:

@leba: jé, krásná profilová fotečka :slight_smile:

@rennu krásná váha a super, že jsou průdušky čisté, tak ať už je O. K. brzy i vše ostatní :slight_smile: Téda, možná z něj bude hérečka :grinning:
10. lis 2010 v 18:28  • Odpověz
@safryy: Jé, úplně tě chápu, taky malou pořád pusinkuju a hladím anebo se na ni aspoŇ koukám a samou láskou jsem úplně vedle sebe :slight_smile: Je taky už zvyklá, že ji hladím i pusinkuju i když spinká a občas mne za to i ze spánku oblaží odzbrojujícím úsměvem :slight_smile:
To stání v kyblíčku, taky se toho bojím, tak jí nožky držím u kotníčků a držím je zvednuté, takže vlastně v kyblíčku ani nesedí, ale levituje :grinning:

@discreet: ty vaše večery mne mrzí, nevím co poradit, možná chce jít spát opravdu až v těch 22 hod.
Jinak s tou simulací procházky se nám dnes taky zadařilo - po procházce jsem ji přenesla z kočárku a položila v ložnici na postel - ve fusaku, oblečenou, ještě přehodila deku, protože v kočárku ji chrání z boku ten kočár a otevřela na plno okno a světe div se, spala hodinu. To vědět, tak to zalomím s ní. Zkoušela jsem to už mockárt a teprve dnes se zadařilo :slight_smile:, tak snad je to výhled do budoucna a bude se tak dařit častěji :slight_smile:

@sambucca Jé, tak to jsem ráda, že jsi tak spokojená a daří se dobře tobě, žížalce i taťkovi žížalkovi :slight_smile:. Spánek závidím, jinak žanda je taky sluníčko a usmívá se na mne i když ji vzbudím, je to prostě sluníčko :slight_smile:

@safryy Žandu cumel taky nejčastěji natahuje, ale kdy ho vezme s povděkem a já jsem za to taky ráda je v době, kdy je přetažená a potřebuje se udyndat. Tak snad o to bude snažší ho pak odnaučit. :slight_smile:

@ojo krásně ti RAdimek prospívá a doufám, že Tomášek tu hexu snese bez obtíží :slight_smile:

@rennu Tak super, že usnul v lehátku, snad si to tam oblíbí :slight_smile: Jj, když mi mládě vzbudí pes, mám chuť ho načutnout (což samozřejmě neudělám)

@antana123, @rennu Já chcu taky plánek a ne zevrubný, ale pořádný :grinning:
10. lis 2010 v 18:42  • Odpověz
ad nehtiky - to ja rovnou vzdala, striha je manzel - rek rovnou ze manikura je jeho prace - no pak jsem ho ale nachytala jak to striha svycarakem s kterym par dnu pred terminem jeste podrezaval hriby u chalupy a malem me trefil slak :sweat_smile: :grinning: ja zas zvladam cistit nosik a ouska, on se boji "uchostourat" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2010 v 18:49  • Odpověz
@suzete: no opravdu hodně to měl tak 4 týdny, ale nějaké ložiska měl tak 3 měsíce

jinak šupinky mažu normálním jojobovým olejem a je totaky účinné
10. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz
@kovalda: no víš jak - my podmínky nemáme žádné ...není proč zasahovat do uzavřené diskuse
10. lis 2010 ve 20:16  • Odpověz
@kovalda jo jo simulace venku je dobrá věc, i když nemám vození, tak stihnu aspoň něco podělat :wink:
10. lis 2010 ve 20:42  • Odpověz
Čauky,dnes je za náma divná noc :unamused: Holky,poradíte mi,proč Karp přestává fungovat,i,když jsou dodrženy všechny podmínky jako doposud?Malou teď zajímá jedinný,jak se dostat ze zámotku ven.No,ale,když ji nechám rozmotanou,rozhazuje tak rukama,že skoro nespí,takže tohle cesta taky nebude...
11. lis 2010 ve 04:29  •  3 děti  • Odpověz
11. lis 2010 ve 04:46  •  3 děti  • Odpověz
@petja pojď mezi nás vedle
11. lis 2010 v 07:16  • Odpověz
kde jste schovane?? :frowning2:
11. lis 2010 v 16:41  • Odpověz
@petja diky za odkaz, pise mi to, ze stranka neexistuje
12. lis 2010 v 19:39  • Odpověz
Ahoj holky, taky mi to píše, že stránka nelze neexistuje:(
12. lis 2010 ve 20:20  • Odpověz
Zdravím všechny zdejší fajn maminky :slight_smile: mám také zářijovou holčičku Evičku a občas sem k Vám nakukuju, pro cenné rady. Kdyby to ještě bylo možné, moc ráda bych se k Vám přidala. Eva
12. lis 2010 ve 23:44  • Odpověz
@lendaw AHOJ AHOJ, převážení bylo super, přibral za týden 250 g, takže už máme 6 kg cvalíčka. Tak jsem ráda, že se to rozjelo. Díky, pěkný víkend
13. lis 2010 v 10:45  • Odpověz
@evahan samozřejmě že můžeš, vítej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. lis 2010 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky,už jsem tu dlouho nebyla,nějak nestíhám.Peču cukroví a ještě se snažíme objet příbuzný,každý volá,že je mu smutno po Martínkovi.Jenže manžel má rodiče rozvedený každý bydlí jinde a u nás taky.Tak to naplánovat je děsný.Přidala jsem nové fotky,doufám,že vy jste všichni v pořádku a špunti rostou.Pozdravujeme a mějte se mooc prima.Jéé to je zas venku počasí,se mi vůbec nechce s kočárkem,asi opět obleču,dám do korby a otevřu na prcka okno v ložnici.Škoda,že nemáme balkon :frowning2:
18. lis 2010 v 08:25  • Odpověz
velka sefko, pridej me do skupiny
18. lis 2010 ve 12:57  • Odpověz
holky já vás nemůžu najít?????? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. lis 2010 v 01:00  • Odpověz
@pet.s ahojky,napiš suik ip,jsme v pokračujeme
27. lis 2010 v 09:32  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem tu v podstatě nebyla co se mi Domíček narodil a nestíhám číst :slight_smile: @r.m Tak se nakonec před Vánoci stěhujeme do Písku :slight_smile: nedáme společné procházky? :wink:
30. lis 2010 v 09:52  • Odpověz
@simik78 napiš do IP suik, jsme přesunutý v tématu pokračujeme a jsme zamknutý :wink:
30. lis 2010 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.