• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Mě se i Radim líbí.
No bude to ještě veselé :sweat_smile: Začneme asi seškrtávat :grinning:
3. bře 2010 ve 22:10  •  3 děti  • Odpověz
petja...tak aspon na Natalce jste se shodli...to je docela dobry ne? :wink:
3. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz
No my furt říkáme nějaký jména,Natali je super,mě se dost líbí i ta Alžběta,manžovi kupodivu taky víc a víc...
3. bře 2010 ve 22:13  •  3 děti  • Odpověz
Nic holčiny,jdu spinkat!Těším se na vás zase
3. bře 2010 ve 22:15  •  3 děti  • Odpověz
Dobrou :wink:
3. bře 2010 ve 22:16  • Odpověz
holky nekoukáte na novu na ty nemocné děti
3. bře 2010 ve 22:27  • Odpověz
autor
hup a lami: pak mi poradíte ty knížky, někdy před porodem - jen jsem zaznamenala název malý tyran nebo malý terorista nebo jak to bylo a ty další si nechám od vás říct, váš přístup se mi líbí - aspon co jste tady dneska psaly - oproti mnoha matkám v mém okolí, kdy teda nestačím žasnout - např. jak jsem tady psala o tom obdarovávání za úsměv na fotce.............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 22:30  • Odpověz
dobré ránko všem :slight_smile:
4. bře 2010 v 06:49  • Odpověz
DObré ránko všem maminám i bříškům....včera večer jsme byli u tchýně tak na mě jukala a ptala se, zda nebude miminko dřív, když vidí mé bříško :grinning: :grinning: ..jsem jí vysvětlila, že její syn umí báječný brguláš a že jsem s koblížkem slupla 2 porce :grinning: :grinning:
No teď už zas jsem v práci a čeká mě další z náročných dnů...ale snad uteče jak voda...přijde mi, že ten čaj nějak rychleji utíká :wink:
Tak pěkný den :slight_smile:
4. bře 2010 v 07:25  • Odpověz
Ahojky, včera jsem byla na kontrole místo soboty, měla jsem být už ve 12tt, doktor mě položil na UTZ dlouho se díval a vůbec nic mi neřekl, ve mě by se krve nedořezalo, potom ještě udělal vnitřní UTZ a prohlísil, že rozhodně nejsem 12tt. že to vypadá na 7+3, nebo se plod nevyvýjí. :frowning2: Takže příští týden jdu znovu ajestli poporoste, tak se jen spletl s termínem porodu o měsíc, le mám nervy jako prase. Neznáte někdo takový problém??
4. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
angelina:nemám s tím zkušenost
4. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
autor
ahoj holky,
rennu, utíká to hrozně rychle, mně dneska taky už naskočil patnáctý týden, no fakt to letí......bříško se taky už rýsuje, tak je to takové pěkné.......
angelina: já tě nechci strašit, ale přesně toto se stalo kámošce, šla ve 12tt na kontrolu a plod se v devátém týdnu přestal vyvíjet.........takže konec............ale doufám, at se tvůj doktor jen spletl..........lajla odsud měla taky u svého dr. problém s velikostí mimča a nakonec bylo vše ok, ale vystrašil ji teda hrozně.............
kdy tam jdeš znovu????
4. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
Angelina: a srdíčko našel?
4. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
Lauri, mě doktor řekl, že si myslí, že to bude v pořádku, že jen prostě nesedí datum MS podle UTZ, srdíčko tam prý bylo jakš takš, jdu tam zase ve středu, ale do té doby to se mnou asi sekne :frowning2:
4. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
Angelina: a rkev ti nebrali? Mě jí vždy brali, když se jim něco nezdálo.
4. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
holk\ kde dneska jste všechny?
4. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
Ahoj holky dneska je taky u nás krásně :sunglasses:

včera u dr. dobrý, prcek odpovídá přesně jako MS 12+2, takže termín mám 13.9., mlel tam sebou o stošest :grinning: mám i fotečku, ale nechce mi to koník vzít, že to je jiný typ, takže to zkusím nějak přeprogramovat, aby to byl klasický obrázek :slight_smile: brali mi krev ani nevím na co :sweat_smile: a divila jsem se, že na jejich váze mám o 2kg míň :grinning: :grinning: :grinning: taky mi napsal neomezený vycházky, tak jsem nadmíru spokojená :dizzy_face: :dizzy_face:

těhu průkajdu mám taky a překvapilo mě, že už to neni takový to leporelo, ale normoš knížečka...ale vypadá pěkně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: taky jsem dostala zase ten prenatální kurfřík :slight_smile: pak až zase dostanu až další v porodce, tak se těším :slight_smile: :slight_smile:

Angelino, držím palečky, aby to bylo ok a zkus se nestresovat...třeba opravdu si otěhotněla dýl, jako to měla Lami :wink:
4. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
ojo:gratulace jdes na NTscreening?
4. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
ojo: supeeeeer, gratulace...

angel: držím pěstičky

U nás dnes probíhá svačinový den, vyrábí tu děti tousty, šunkové a sýrové a za 20Kč se prodávají a výtěžek jde na adopci africké holčičky :grinning: tak si to užívám a papkám dnes fakt za dva :grinning:
4. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
Ant, no vlastně nejdu :sweat_smile: my jsme se včera o tom vůůůbec nebavili :sweat_smile:

jo a ptala jsem se ho na to plavání, tak říkal, že můžu naprosto v pohodě, že někdo si dává třeba tampon a hned, že ho vyndají, když vylezou z vody, ale říkal, že to neni nutnost...ale že klidně, když netrpím na nějaký ty záněty, tak v pohodě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jen jsem přehodnotila ty lázně v Maďarsku, voda je vlastně teplejší, tak aby mi to nevyvolalo stahy a taky kdyby se mi něco přihodilo, tak se tam těžko domluvíme :sweat_smile: takže to pojedem někam tady nebo na Slovač :slight_smile:

a díky za gratulace :slight_smile:
4. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
autor
angelina. já doufám, že to bude v pořádku. a viděla jsi srdíčko bouchat? já ho teda viděla už od první kontroly v sedmém týdnu vždy blikat........
a je to možné, že jsi otěhotněla pozdějc, jestli nevíš, kdy jsi měla ovu, tak je to těžko říct........
ojo. tak to je fajn, že kontrola ok a vycházky taky super vid...................
rennu: tak to si dej do nosu, já se za hodku chystám s manžou na řízek vedle na meníčko, už se taky těším..... :grinning:
4. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
ojo:na triply ale pujdeš né?já jsem na NT taky nebyla a ted se triplu bojím
4. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
Ahoj Holky. Mohla bych se k Vám přidat. Termín mám 4. září 2010, ale jelikož to budou dvojčátka, asi to bude dřív.
4. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
lauri: joj, řízeček, tak dobrou chuť :wink:

ant: neboj, určo to bude v pořádku :wink:

daja: vítej :wink:
4. bře 2010 v 11:21  • Odpověz
daja:vítej dvojčátka gratuluju můžu se zeptat jestli jsou přirozenou cestou?
4. bře 2010 v 11:24  • Odpověz
antana123: dá se říci, že ano. Měla jsem dříve nějaké problémy s ovulací a proto mi Dr. napsala Clostilbegit na ovulaci. Brala jsem ho první měsíc po vysazení antikoncepce a hned se zadařilo. Jelikož ale máme dvojčata v rodině (mé mamky mamka byla z dvojičky) a už je měla mít teta a sestra (oboum druhý plod na začátku těhotenství zakrněl), tak jsem nějak počítala s tím, že mě se to určitě nevyhne, takže si myslím, že to není těma lékama ale prostě zaúřadovaly geny. Ale máme radost. Já se snažila otěhotnět několik let a marně a najednou prostě z ničeho nic zázrak.
4. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
Ant, jo na triply určo půjdu, to už mi říkala, že mi je vemou příští poradnu 2.5. a to budu 16+5 :slight_smile: ani při Tomášovi jsem nebyla na screeningu a ty triply jsem nebrala tak "vážně" prostě jen, že mi vemou krev a tečka, dřív jsem tolik na net nechodila, tak jsem o tom tolik nevěděla a nestresovala se....ono to fakt dělá hodně, jak se tady o tom bavíme a víme co může nastat :sweat_smile:

daja, vítej, to je super, že tu budem mít dvojčátka :dizzy_face: :dizzy_face: a to už víte, že to bude chlapec a děvče?? :slight_smile:
4. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
ahojky!
hup moc gratuluju k úspěšně otevřenýmu mc. to je super, udělali jste hodně pro místní maminky :slight_smile:
angel budu držet palečky, věřím ,že nervy to budou pořádný, tak se drž :unamused:
daja ahoj. teda dvojčata, to nezávidím :slight_smile: . k mojemu malýmu by to teda byla pořádná divočina. ale moc blahopřeju.
laurinko,ty jsi teda provokatérka s tím jídlem :grinning: štěstí, že jsme těhule a máme nárok se nacpat. kdybych byla na dietce, tak mi z toho vyschne hrdlo.
jinak holky já chodím s naším mladým plavat a normálně se teda koupu v bazénu. žádný tampony ani nic nepoužívám, přijde mi to osobně nelogický, aby mě tampon před něčím ochránil, když se okamžitě nacucne vodou. spíš si myslím, že je důležitý si nikde v mokrejch plavkách nesedat, jako na nějaký židličky, lehátka, okraje bazénu. a taky nezůstávat v mokejch plavkách.
jméno mám jen pro holčičku kristýnka a jelikož si prostě myslím, že čekám holčičku, tak pro kluka zatím nemám ani ťuk. žádný klučičí jméno se mi k tomu mojemu v bříšku nehodí.
4. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
autor
daja: ahojky, vítám tě mezi námi........
já otěhotněla taky po clostiku (naštěstí to byl teda první pokus), a taky se mi uvolnila dvě vajíčka, ale oplodnilo se mi jen jedno - tak jsem i trochu ráda, i když dvojčátka by byla krásná, ale jedno bude na péči jednodušší,.......

lat: tak já se omlouvám...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: když já ted žiju jen jídlem, spánkem a sexem..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a o tom posledním se mi tady psát nechce, tak aspon spánek a jídlo.,...... :grinning:
4. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
angel a rekl ti dr velikost? na cm a jestli bije srdicko? zajdi si do nemocnice..at ti mimi znovu pomeri..ja mela problem, hned na zacatku, ale to nebylo jest nic videt, ale byla jsem na utz strasne brzo a dr mi proste pohrozil tim nejhorsim..ale ted vicemene odpovidame na den presne...
holky jinak screening mam negativni, tak jsem rada, jeste ty triple testy...a samo jsem vcera byla u dr, udelal mi zase vyplach, nemohla jsem ani sedet.jasne ze to byl zase zanet...
4. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.