• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ojo: minulý týden jsem byla na NT screeningu a Dr řikal, že to vypadá, že je to páreček, tak snad to tak bude.

Moje Dr. posílá natriply, tak asi půjdu, ale stresovat se výsledkem nějak nebudu, protože opravdu vím od spousty holek, že je lepší tomu moc nevěřit.
4. bře 2010 v 17:12  • Odpověz
..já přesto nechápu,když žena absolvuje 1,trimestrální screen a ten je o.k.proč vůbec následují tripple testy.Mě to vysvětlil gyndr jako zcela neopodstatněné a jako takové to přijde i mě
4. bře 2010 v 17:20  •  3 děti  • Odpověz
Holky moc vám všem děkuji za podporu, o srdíčku něco mluvil, snad už kdyby ho neviděl před tím, tak by se mnou něco dělal, ne? Nebo myslíte že by mě tak týden nechal, kdyby neviděl srdíčko? Já nevím, mám v hlavě pořádný chaos, už at je to za mnou, at mi ve stredu rekne, ze je vse v naproste pohode a tak jak má. Hrozné je to, že si jdete pro průkazk a ono tohle, no nic jiného mi nezbývá než věřit, že to bude v pořádku :unamused:
4. bře 2010 v 17:25  • Odpověz
Ange,fakt se zkus uklidnit.ČLověk pak jak už na nervy tak si i leccos namlouvá,bylo tam srdíčko,nebylo,říkal tohle,nebo tohle,už to všecko splývá...Určo tě gyndr nechtěl dopředu plašit,je to dobře,někteří doktoři jsou bezcitní,buď ráda,že tvůj není.A já myslím,že je fakt šance,že je těhu akorát mladší,no
4. bře 2010 v 17:44  •  3 děti  • Odpověz
holky kde jste kdo????
4. bře 2010 v 18:12  • Odpověz
ahoj angelino možná tě muj příběh trochu utěší ale proživala sem si co ty.minulý rok v září sme o jedno miminko přišli už na začátku 8 týdne.vubec se nevyvyjelo nebo spíše ani tam nebylo a vytratilo se hned na začátku a rostl jen váček až do 8 týdne.ted jsem konečně zase těhotná a moje doktorka jak sem byla na prvním ultr ted s druhým miminkem tak mi zase řekla že se jí to zdá zase malé a měla stejnou diagnozu jako při prvním těhu.poslala mě domu a na další navštěvu objednala za 2 týdny aby pak vyděla jestli je nějaký pokrok ale moc naděje mi nedala,spíš řekla je to špatný ,není to skoro měřitelné a na týdny to ani nevypadá jak by mělo byt.no a po dou týdnech sem tam přišla a pěkně ji vytrela zrak.miminko už tam krásne bylo vidět i ze srdeční akci a měřilo jak má jen bylo o 2 dny menší ale to prý nevadí.sla sem za 3 týdny zase na kontrolu pro jistotu a miminko stále krásně bylo zase vidět a rostlo a tlouklo mu srdíčko.doktoři prostě někdy plaší tak zkus myslet pozitivněji kor jestli tam viděla aspon srdíčko.určitě to budeš mít všechno dobrý,věřím v to a nevzdávejto jako ja když sem boj pak vyhrála a zbytečně se trápila a přemýšlela jestli to bude dobrý nebo nebude.sice mám ted raky strach na zítřejší screening protože sem si taky prošla svím a o druhé miminko už bych přijít nechtěla.děsne se bojím co zítra bude když mi ho na ultr od 8 týdne nikdo nekontroloval a du ted až ve 12 týdnu,ale věřím že tam ten drobeček stále je a bude všechno zítra tak jak má byt.proto to nevzdávej dokud není nic ztraceno a věř že tam ten drobek další kontrolu bude.myslete na mě prosím zítra at to všechno zvládneme a všechno krásně vyjde.at tam ten prcek krásně plavká a tluče
4. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
Ahoj, chtěla bych se k vám přidat. Jsem ve dvanáctým týdnu a přes počáteční potíže je snad všechno už OK. Jsem doma na neschopence a mimi mi dává někdy pěkně zabrat.
U mě se taky nemůžou pořád dopočítat a to jim furt říkám, že mimi je mladší že se rozhodně nepočalo kdy mělo, ale asi o týden dýl...... to vím skoro jistě :grinning:
Včera jsem ho zase viděla a je to nádherný pocit, jak si tam plave a překuluje se :dizzy_face:
4. bře 2010 v 18:44  • Odpověz
vítej suik :slight_smile:
4. bře 2010 v 18:45  • Odpověz
pet ale na triple nemusis jit..me se dr sam ptal jestli chci, kdyz jsem absolvovala screening, ale triple vylucuje zase jine vady, ktere screening neni schopen zaznamenat..a po pravde, ja radeji pujdu na vsechna vysetreni, uz jen z principu... dneska neni uz ani povinna cukrovka, zatezak, docela jsem cumela ale je to fakt...
angel skoda ze ses na to srdicko sama nezeptala..ja se vzdycky radeji ptam na vsechno a chci vsechno videt, a naposledy jsi nan kontrole byla kdy? poprve ve kterem tydnu? pak si k tomu pripocti tu pauzu a cca bys mohla vedet, jak jste na tom..
petros..neboj drzim pesticky, vsechno bude urco v poradku a zitra mimi krasne uvidis...
4. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
Hele, máme i dvojčátka!! Supr, ahoj všem nově příchozím!! :slight_smile:

Angelino tak snad to bude v pohodě a fakt jsi otěhotněla později, mě takhle strašili hned na začátku těhu, ještě jsem kojila a měla ms tak nějak plus mínus autobus, potom se ukázalo že fakt později, takže ani teď ještě nemám úplně jasno, jaký nakonec dostanu na velkém Uz TP....držím palce!

No já najednou nevím proč holčičku začala chtít Evu :grinning: Ale do porodu daleko, zas to s manželem stokrát změníme :grinning:

Jsem právě sežrala nikoliv misku, ale kýbl salátu plus asi tunu černých oliv, dneska holt "vařil" Hugo, jak jsem je v krámě viděla, chytla mě na ně chuť, jsem musela vypadat jak tele se slintavkou, tak si je tu teď vychutnávám :grinning: Jinak na slintavku vypadám každou noc, mám úplně mokrý polštář, další supr těhu příznak, naštěstí tenhle je takový neškodný :grinning: :grinning: Tak jsem si šla ještě pro olivy, až tady budu skuhrat že jsem jak bečka, připomeňte mi laskavě z čeho to mám a ať držím tlamu, ju?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Dámy dnes super, celé dopo jsme chodily po venku nebo byly na hřišti, tak měly supr náladu a mě bylo taky dobře, na vzduchu není po nějakých zbytcích nevolností ani památky...ale takhle jsem to měla i v předchozích těhu, jak jsem rajzovala po venku tak pohoda, doma blbý...
4. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
autor
ahojky holky,
tak už jsme v klídku doma, manžílek akorát chystá večeři, ale nebudu otravovat zase s jídlem...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale dneska jsme skvěle nakoupili, mám džínovou sukýnku, o číslo větší, než jsem nosila dosud, a dá se nosit i pod bříškem.......a pak dvě plátěné sukýnky, ideální na tu naši dovču a pak na léto......
no a ještě mám dvoje kalhoty, plátěné, jedny na gumu v pase, druhé na šňůrku. no super. ideální na jaro, na léto, na ven, na pláž i kamkoli na výlet.....jsou jako těhu kalhoty, ale v normální velikosti ( já si v těhu hadrech prostě nevyberu - je to na mě všechno moc obrovské a taky šedivé, beztvaré a divné), co jsem teda zatím viděla.....takže mám radost.....a obchody - C&A a Terranova...... :slight_smile:
jinak všude prodávají i trička, klasické, ale ideální na naše rostoucí bříška, krásné a za pár korun......
4. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
Dajo vypadá na páreček??? To by měl při NT screeningu vidět setsakra jasně, ne??? :grinning:
4. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
laurinko: to bych potřebovala nějaké trička dlouhé na můj těhu pupek kde jsi je viděla?jen C A a Terranova nebo ještě někde?díky :slight_smile:
4. bře 2010 v 19:07  • Odpověz
Tak jsem ty olivy sežrala všechny....fuj, asi těhu žravost dorazila i k nám :grinning: :grinning:

Lauri tak to máš spoustu hadříků, s tím už přes léto vystačíš :grinning: Těhotenství v létě je fakt co se oblečení týče supr, spousta "normálního" oblečení se využije i s pupkem :wink:

Zatím pupík nepozoruju, večer jsem asi víc vypapaná než ráno, ale ráno vypadám jak před těhu (nikdy jsem nebyla vychrtlina....), tak snad Hugoušek roste, ale já měla vždycky bříško později, tak to tak asi bude holt i teď :wink:
4. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
antana: díky za uvítání.
Já si před chvílí otevřela pixlu se salkem, ale zatím jsem dala jen lžičku. Vždycky na něco dostanu chuť a pak to nejim. S jídlem mám v poslední době dost problém, jinak jím jak nezavřená, ale teď mi to nějak nejde. Kromě kiwi a zelený okurky Či jabka mi nic moc nechutná a do jídla se musím nutit.
Laurinko: to se máš, já jak jsem na nemocenský, tak jsme s pěnězma dost poklesli a nic moc si nemůžu koupit. Už jsem ale koukala a zkoušela si těhu džíny, přišly mi ale děsně obrovský. Ten pás na břicho mi ale byl příjemnej....jinak mi nabídka přijde nic moc. Hlavně kalhot, trika nebo tuniky se dají koupit široký i netěhu. Jednu jsem si nějak instinktivně nadělila k Vánocům. Naposledy jsem si koupila pyžamo, to užiju nejvíc :grinning:
Vyhllídla jsem si ale v jednom anglickým e-shopu krásný kalhoty, jen to neposílaj do čech, do Evropy ovšem jo :rolling_eyes: . Asi to proženu přes sestřenku co tam bydlí....
Už jste koupili něco na mimi?
4. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
lamia:mám na tebe dotaz lékařský muj dr. mi napsal čípky a já od jejich užívání mám průjem a bolesti žalůdku může to být od těch čípků?
4. bře 2010 v 19:13  • Odpověz
Antano a čípky s čím?? Nebo jen glyc. na zácpu?? Jestli to tu nechceš psát pošli klidně IP...od čípků průjem být může, ale bolesti žaludku bych moc nečekala....
4. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
suik:jen 5- ti dílnou soupravičku do porodnice jinak se teda šíleně činní babičky tak je nechám si to užít
4. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
autor
lami: no u nás na NT pohlaví dr. taky viděla, ale jasně moc nee.....proto ho ještě nechci ani říkat, protože to je jen tip, prcek se točil zády, křížil nožky a nechtěl se moc ukázat......
antana: no v CA je toho hodně, i New Yorker, Terranova, ale já ve víc nebyla, protože jsem toho pokoupila už dost, takže abych nevykoupila vše.............ještě chci nové plavky, ale na ty ted nejdu, ještě mám měsíc čas........

lami: je to super že s těma hadříkama, já chci právě využít i většinu triček co mám a taky plátěné kratásky co mám doma, taky fajn, na koupák, do města, to se dá, takže jsem ráda, že nám termín vychází takto suprově, a nemusela jsem řešit zimní hadry..............ono na jaře to prcaté bříško a pak v létě to velké, to bude krása, fakt se na to moc těším, i když bude horko, no a co, to zvládnem, ale i fotečky s bříškem se dají dělat venku......no fakt se těším - akorát jediná nevýhoda je, že to co jsem dneska nakoupila prubnu asi nejdřív na té dovči - protože venku jsou dva stupně a zase má sněžit..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a kdybyste některá chtěly svetříky, delší a takové jak já říkám jako těhu, tak to prodávají v CA i Terranově i New Yorkeru za dvě za tři stovky - slevnují no.............taky dobrý, třeba na jaro, já toho mám už dost, ale je to pěkné.
4. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
jsou na výtok nejsem si jistá názvem ted je nemám u sebe mám je doma a jsem pryč KLINOID-nebo tak nějak nejsem si jistá
4. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
antano: já jsem nakoupila už nějaký bodýčka, dupačky, kombinézku a hračky :grinning: , ještě že mám utrum. Jinak bych nakupovala dál.....chtěla bych si ale co nejdřív koupit šátek, abych mohla trénovat úvazy.
Zbytek asi nakupíme v německu, v květnu se tam máme přestěhovat...

Jinak co se týče těch různých testů, já se jich taky dost bojím, nejsem si jistá, jestli to chci vědět a obzvláště když jsem na několika místech četla, že to není stoprocentní :rolling_eyes: , to budu mít zase hrozný nervy :frowning2:
4. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
autor
suik: no na mimi mám spoooooousty věcí, mrkni do albíčka...... :wink:
a dneska jsem jako nějak neutrácela - dohromady ty věci stály třináct stovek - sukně - 400, plátěné sukně - dvě po 180Kč, jedny kalhoty tři stovky a druhé třista pade.............takže si myslím, že to jsou ceny za pusu, a kdybysme nejeli na tu dovču, tak toho ani neberu tolik ...... jedeme o víkendu další týden do brna a ten ještě další do prahy, takže příležitostí k nakupování by bylo ještě dost, ale fakt ceny super a moc se mi to líbilo a slušelo mi to.......
a jsem teda taky na neschopence, ale mně to teda nezhoršilo, platila jsem si vysoké nemocenské pojištění, takže dobrý docela.
jinak já právě za těhu věci utrácet nechci - přijde mi to zbytečné na tu chvilku, když krásné věci se dají pořídit za mín......
jako těhu džíny za patnáct stovek - no děkuju pěkně teda. a ještě hnusné. a ještě aspon dvoje že.......na to jim kašlu. ale ten těhu pás mám taky, ten je fajn, dáse nosit pod tričkem i přes tričko, jak k čemu. a víc toho není potřeba.
4. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
já jsem sehnala v baby obchodě u nás parádní těhu rifle a kalhoty za 700kč oboje je fakt že s tím mojím bubnem se do normálních riflí nevlezu
4. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
Sui, tak já už mám třeba na cestě domů i kočár. Moje vysněná Mutsy. Koupila jsem jí výhodně přes ebay z Německa a jak mi bylo řečeno, teď je ideální doba, protože o kočáry klesla poptávka, takže se teď fakt dají pořídit výhodně. Já ho mám z druhý ruky, ale používaný jen 8 měsíců. Top stav. Už se moc těším, až ho budu mít doma... Sice jsem blázen takhle dopředu, ale prostě a jednoduše výhodnou koupě a taky jsem si chtěla udělat radost. Budu mít brzo narozky, takže se mi rodina na kočár částečně složí :sunglasses:

Jinak už mám taky jednu fleecovou soupravu, pár bodýček s dlouhým rukávkem a jeden fleecový overálek. Zatím jen pár věciček. Kupuju jen to, co vím, že nemám po synovi. Ten byl jarní dítko a na podzim po něm těžko užiju tílečka a kraťásky... :wink:
4. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
laurinko: já jsem taky zvrtala lístky na peníze a už mi volali, že mi nic nedaj....no snad se to jen zpozdí. Ještě trochu podnikám, tak nějaký přilepšení máme. Ale už se docela těším do toho Německa, tam asi nakupovat budu :grinning:
Mě se taky moc nechce utrácet za těhu oblečení, spíš si koupím nějaký volnější tuniky, ty unosím i tak. Břicho nemám moc hubené nikdy, tak se to aspoň ztratí. Koupím asi jedny dlouhý kalhoty, jedny tříčtvrťáky a možná nějaký legíny pod sukni, v létě nesnesu holý nohy pod sukní. Mám jednu sukni s širokým pásem takovou uviverzální, tak se do ní určo taky nacpu.
4. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
Tat já to takhle měla s holkama, Anča je jarní a Jájucha podzimní, tak se jim ty body s krátkým rukávkem dost míjely.... :grinning:

Antano na výtok bych čekala spíš nějaké vagin. globule??
4. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
Takže víš, o čem mluví, Lami. Jsem si říkala, že jsme si to holt špatně rozplánovali, ale chtěla jsem druhý dítě, až si budu fakt jistá, že to zvládnu a že ho opravdu chci. Některý kamarádky na druhý mimčo šly spíš "rozumem", jstli se to dá takhle říct... Prostě si řekly, je krize, do práce se mi vracet nechce, radši budu znova na mateřské... takhle já jsem to nechtěla...
4. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
Já se musím přiznat, že nesnáším u těhu věcí takové ty pásy přes břicho, kupovala jsem pak všechno už jen bez toho nebo jsem ho z jedněch kalhot i vypárala, bylo mi to šíleně nepříjemné a ke konci těhu jak jsem měla ten pás těsně kolem bříška, tak mi i pěkně tvrdlo, navíc v létě s Jájuchou to bylo na uvaření, tak jsem to brzo zrušila a pokud teď budu nějaké těhu hadry kupovat (mám ještě po Jájuše...), tak jen pod bříško....
4. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
vítám další příchozí :slight_smile:

daja, tak to je fain, kdyby vyšel páreček, že? :dizzy_face:

no já se přiznám, že jsem očumovala jedny těhu šatičky na léto z druhý ruky :dizzy_face: :dizzy_face: tak je asi koupím :grinning: :grinning: :grinning: těhu rifle mám od minula, dají se použít i jako 3/4ťáky, ale čekám, že je na to léto ani nevytáhnu....a dneska jsem koukala i na lacly, ty se mi vůůůůbec nelíbí, těhulky v tom vypadaj jak mašiny a určo to svlíkat na záchodě taky neni košer :sweat_smile:

jééé holky, kéž bych vám ten svůj pozitivní přístup mohla nějak poslat, abyste se nenervovali :slight_smile: :slight_smile: mě to vždy tak zamrzí, když to tu čtu, jak se bojíte předem a ani k tomu neni podstatný důvod :sweat_smile: myslete na ty svoje mimísky, jinak z nich budou taky uzlíčky nervů a po porodu vám ukážou ty probdělí noce :fearful: nechci strašit, ale podpořit...věřte svýmu tělu :wink: :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
Tat no u nás bylo původně plánování úplně jiné, takže pomlčím :grinning: :grinning: :grinning: Ale zas si říkám, že když se Hugouš "zadařil" i přes můj velmi nepravidelný ms cyklus plus se nejspíš ještě "prokousal" kondomem, tak k nám hot asi hodně chtěl :grinning: :grinning: :sunglasses: Akorát jak už jsem psala, pokud to fakt bude kluk, asi bude muset zkousnout nějaká holčičí bodýčka :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.